Home > > Montague Keen - 23 February, 2014

Montague Keen - 23 February, 2014

مونتاگ کین – ۴ اسفند ۱۳۹۲

ده سال است که من به دنیای روح آمده ام. در این مدت چندین بار در باره اهمیت خطوط لی (leylines) صحبت کرده ام. قبل از کار کردن بر روی این اطلاعات ، مجبور بودیم منتظر بمانیم تا وقت مناسب آن فرا برسد. موارد زیادی را باید بررسی می کردیم. پاسخ ها از سوی دنیای شما باشکوه بود. اکنون از همه شما انسانهای نیک می خواهم که فیلم طلوع خورشید را در« تور» (Tor) گلاستونبری که در۲ فوریه ۲۰۱۴ فیلمبرداری شده است ، با دقت تماشا کنید. برخی از مهمترین خطوط لی در دنیای شما از این منطقه عبور می کنند. ضرورت دارد که هر چه سریعتر و با تمام قدرت ، برای آزادسازی این انرژی اقدام نمایید.

ما می خواهیم تا جایی که ممکن است تعداد بیشتری از شما با این فیلم ارتباط برقرار کنید. ذهن ، انرژی و نیت خود را برای آزادسازی این انرژی به کاربرید. شما تا به حال نمی دانستید که ذهن تان چه قدرتی دارد. اگر همگی با هم این کار را انجام دهید ، این انرژی بار دیگر به نفع همه انسانها جریان می یابد. با انجام این کار، انسانها سیاره خود را نجات خواهند داد.اگر ترتیبی بدهید که در گروههایی گرد هم بیایید ، این کار با قدرت بیشتری انجام خواهد گرفت. این کار توسط هر کسی بر روی زمین و حتی از درون خانه های خودتان قابل انجام است. این فرصتی است تا قدرت خود را اثبات کرده و از قربانی بودن دست بکشید.

نقشه ای وجود دارد که اهمیت خطوط لی را در «تور» نشان می دهد. به همین دلیل بود که تصمیم گرفته شد ورونیکا روز ۲ فوریه به آنجا برود. چند ماه آینده از اهمیت زیادی برخوردار است. آینده بشریت در معرض خطر است. این مسئولیت عظیمی برای همه شماست. ذهن خود را اینگونه نظم دهید که آن را به انجام خواهید رساند. و آن اتفاق خواهد افتاد. شما همه چیز بدست می آورید و چیزی از دست نمی دهید مگر سلطه آنان (سیاهکاران و جهانخواران) که نسل های متمادی شما را به اسارت در آوردند. ما شما را به این لحظه هدایت کردیم. اکنون شما اطلاعات کافی برای رسیدن به نتایج دلخواه را در اختیار دارید.

با آزاد شدن این انرژی ، زندگی شما کاملا عوض می شود. توان مغزی شما افزایش می یابد و انسانها به توانمندی کامل خود باز می گردند. شما بسیار بیشتر از آنی هستید که شما را به باور آن وادار کردند. ما به همراه شما بر روی این انتقال کار می کنیم. وقتی برای هدر دادن باقی نمانده ، چرا که سیاهکاران از هر طرف درخواست کمک کرده اند. این نخستین بار است که مردم بسیاری از کشورها از حق الهی خود برای زندگی بر روی سیاره زمین دفاع می کنند ، زندگی بدون دخالت آنهایی که انسانها را به بردگی کشانده اند. نیروهای تاریکی دست به کار شده اند تا هرآنچه را انسانها برای زیستن به آن نیاز دارند ، نابود کنند. شما نمی توانید بی تفاوت بمانید و اجازه دهید که این اتفاق بیفتد. نکته فوق العاده در باره آزادسازی انرژی این است که نیازی به سلاح و توپ و تفنگ ندارد: تنها نیروی ذهن.

در باره این موضوع مدیتیشن کنید. تا جایی که می توانید برایش وقت بگذارید. نتایج آن را احساس خواهید کرد و شاهد تغییراتی خواهید بود که این انرژی به همراه خواهد آورد. فکرش را بکنید: شما می توانید همانطور که در خانه خود نشسته اید ، سیاره تان را پس بگیرید. من دارم راه و روش های رسیدن به آینده ای توام با صلح را نشان تان می دهم . نگران پول نباشید. خیلی طول نخواهد کشید که تمام طلاهایی که از شما پنهان شده بودند ، آزاد شوند.

من تصمیم گرفتم به دنیای روح بروم تا بتوانم با ورونیکا کار کنم . او برای انجام این کار به زمین آمده و این تنها پروژه ای نیست که او در آن فعالیت می کند. او از زمان بازدیدش از گلاستونبری ، به سختی بیمار شده و خیلی ناراحت است که نتوانسته به همه ای میل های شما پاسخ بدهد. لطفا وضعیت او را درک کنید. ما همه شما را بخشی از خانواده بزرگ خودمان به حساب می آوریم. ما گرد آمده ایم تا دنیای بهتری برای همگان بسازیم. شما قبل از بازگشتن به زمین ، این کار را انتخاب کردید و از همین رو با آن هم طنین شده اید. شما در حال آگاهی یافتن از قدرت درونی خود هستید و آماده می شوید تا آن را برای بهبودی نوع بشر به کار ببرید. ما در عالم روح ، تلاش کرده ایم تا راه را برایتان روشن کنیم. اکنون شما باید کنترل را بدست بگیرید. و البته در هر قدمی که بر می دارید ، در کنارتان خواهیم بود. شما هرگز تنها نیستید. پس از خواندن این مطلب هر چه زودتر ، مدیتیشن کنید. تا جایی که می توانید برای آن وقت بگذارید. برای مدیتیشن می توانید از هر فیلم و عکسی که مربوط به « تور» باشد ، استفاده کنید. این کاملا به خودتان بستگی دارد.

«مارک» گزارشی را برایتان تهیه کرده است. لطفا باور داشته باشید که انرژی « تور» باید هرچه زودتر آزاد شود. فکر می کنم برای امروز همین مقدار تعمق در این باره کافی باشد. این یکی از مهمترین پیام های من تا به امروز بوده است.

برای آنکه حال ورونیکا بهتر شود ، لطفا انرژی شفابخش خود را به سوی او بفرستید. یادتان باشد که ما با هم موفق خواهیم شد. همه چیز در دستان شماست.

عشق من ، تو همچنان خودت را به زحمت می اندازی. اما ریه هایت باید درمان شوند. همه چیز خوب پیش می رود. طرح های ما شکست نخواهند خورد. من تا ابد مونتی دوستدار تو باقی می مانم.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com


< previous message | next message >


Share |