Home > > Montague Keen - 16 February, 2014

Montague Keen - 16 February, 2014

مونتاگ کین – 27 بهمن 1392

«یک ملت می تواند با وجود ابلهان وحتی ماجراجویانش دوام بیاورد اما با وجود خیانتکاران داخلی قادر به ادامه حیات نیست. دشمنی که بر دروازه ایستاده است به اندازه او خوفناک نیست ، زیرا که پرچم به دست دارد و قابل شناسایی است. اما فرد خائن درون دروازه ها آزادانه می گردد و نجوای موذیانه اش در گذرگاهها و تالارهای حکومتی به گوش می رسد. یک خائن ، خائن به نظر نمی آید. او با قربانیان خود با لحنی آشنا سخن می گوید و با چهره ای موافق در بحث های آنان شرکت می کند. او از ضعفهای نهانی انسانها سود می برد. او روح ملت را می پوساند. او شبانه و در خفا ستونهای شهر را سست می کند . او ارکان دولت و ملت را فاسد می کند تا جایی که دیگر توان مقاومت نداشته باشند. او از یک قاتل ترسناک تر است. فرد خائن یک آفت است. »- سیسرو

این گفتار که قرنها پیش نوشته شده ، بیش از آن دوران به این زمانه مربوط می شود وبرای دیدن افرادی که حرفهایی می زنند ، اما دقیقا برعکس آن عمل می کنند ، به شما کمک خواهد کرد. بسیار مهم است که بدانید آنها می خواهند به چیزی باور داشته باشید که تمام شواهد نشان می دهند برخلاف حقیقت است. شما وارد سناریوی «ما» و«آنها» شده اید. آنها تمام امکانات خود را به کار می برند تا شما را در خواب نگه دارند. هوش خود را به کار ببرید و به جستجوهای خودتان تکیه کنید و بر آن پای بفشارید. آنها شما را برای مدت زمان طولانی نمی خواهند. اما در حال حاضر نمی توانند شما را از دست بدهند. آنها به شما نیاز دارند که ترتیب کارها را برایشان بدهید تا آنها بتوانند سلطه خود را بر سیاره شما اعمال کنند. بعد از آن شما را دور خواهند انداخت. این موضوع تا به امروز هیچگاه اینقدر آشکار نبوده است. باید در خوابی عمیق بود تا آن را ندید.

دیگر به تلویزیون و چیزهایی که ذهن تان را کنترل می کنند توجه نکنید. روزنامه ها را دور بیندازید. اینها از شما سوء استفاده کرده و از آنچه واقعا در حال روی دادن است ، تصویری غلط ترسیم می کنند. برای رسیدن به نتایج مورد نظرشان آب و هوا را دستکاری می کنند . آنها در حال نابود کردن دنیای اطرافتان هستند. ما در این باره هشدار داده بودیم. اکنون با چشمان خود می بینید. هر چه بیشتر رنج ببرید انرژی بیشتری برایشان فراهم می آورید. در حال حاضر آنها نا امیدانه و بشدت به این انرژی برای بقایشان نیاز دارند. زیرا آنها در نبرد با نوری هستند که بیدار شدگان در میان شما به زمین آورده اند.

پروژه خطوط لی (Ley Lines) انرژی فوق العاده ای را ایجاد کرده. از همه آنهایی که برای آن وقت گذاشتند و زحمت کشیدند سپاسگزاریم. نمی توانم به اندازه کافی بر اهمیت این خطوط تاکید کنم. این کار باید در فواصل منظم زمانی انجام شود. البته می توان هر زمانی آن را انجام داد اما وقتی انرژی های خود را با هم ترکیب کرده و با هم کار می کنید نتایج اینگونه شگفت انگیز می شوند. شما با خطوط لی (Ley Lines) احاطه شده اید و همه آنها نیاز به توجه دارند. زندگی شما به عملکرد تان در این برحه از زمان بستگی دارد. دیگر نمی توانید آنچه در برابر دیدگانتان قرار دارد را نادیده بگیرید. می باید با حقایق روبرو شوید. پول ، کمکی به شما نمی کند. می باید با هم یکی شوید زیرا قدرت در تعداد شماست و شما واقعا ۹۹% هستید. از انزوا بیرون بیایید و با افرادی که قلبشان برای بشریت می تپد ، ارتباط برقرار نمایید.

برداشته شدن موانع مهم است. با همدیگر تبادل نظر کنید. یافته هایتان را به اشتراک بگذارید. در پروژه هایی که به آنها علاقه دارید با هم کار کنید. شاید ازدانستن تعداد افرادی که آمادگی اش را دارند شگفت زده شوید. آنها تنها به اندکی تشویق نیاز دارند تا اولین گامها را به سوی نور بردارند و هنگامی که نور را ببینند دیگر هرگز نمی تواننند چشمان خود را بر روی آن ببندند.

سال ۲۰۱۴ از سوی خداوند ، سال ازسرگیری ارتباط زمین با کائنات در نظر گرفته شده است. با کمک اندکی از سوی دنیای روح ها ، این امر به انجام خواهد رسید. نیروهای شر که انسانها را به بردگی کشانده اند و نقشه نابودی زمین را دارند ، دیگر نمی توانند کنترل را به دست داشته باشند. این بزرگترین نبردی است که سیاره شما تا کنون درگیر آن شده است. توطئه گران طرح آن را از ۲۰۰۰ سال پیش ریخته اند. اما شما تازه از آن آگاه شده اید. برای همین است که نباید وقت را هدر دهید. سرعت داشتن خیلی مهم است. شما در حال نبرد برای زندگی آینده سیاره تان هستید. چیزی نمی تواند از این مهمتر باشد. دعا کنید که تنها با حقیقت هم طنین شوید و تمام تبلیغات آنها بی هیچ پرده پوشی برهمه آشکار شود. وقتی که پی ببرند دیگر دروغهایشان را باور نمی کنید ، تنها آنوقت است که شکست خود را می پذیرند. آن ضرب المثل قدیمی را به یاد بیاورید : « می توانید بعضی از مردم را برای مدتی فریب دهید ، اما نه همه مردم را و نه برای همیشه. »

براهمیت رفتن به تور Tor (نام محلی است که چاکرای قلب کره زمین در آن واقع است و آن برجی است کهن بر فراز تپه ای بس بلند) در گلاستونبری در دوم فوریه تاکید شد ، هنگامی که امروز در عالم روح ها چیزی را که در آنجا اتفاق افتاده ، به ورونیکا نشان دادیم. بزودی او آن را با همه در میان خواهد گذاشت. روح او می دانست که باید به بالای تور (Tor) رفت و او این کار را انجام داد. او در حین بالا رفتن از آن تپه دچار ذات الریه شده و هم اکنون از آن رنج می برد. ویدیوی این دیدار تاریخی را اکنون می توانید در وب سایت ما ببینید. خواهید دید که در آن روز چه سوز و سرمایی بود. گرچه ما از او خواهش کردیم استراحت کند اما این کار نقطه عطفی در زندگی اش بود. او مصمم است که رسالت خود را در زندگی تکمیل نماید و با کمک شما این کار را انجام خواهد داد.

از همه آنهایی که آرزوهای خوب داشتند سپاسگزارم زیرا تمام افکار انرژی دارند و مورد استقبال قرار می گیرند. هرگز برای لحظه ای اهمیت خطور لی (Ley Lines) را دست کم نگیرید. این کار می باید با بیشترین افراد ممکن انجام بگیرد. هم از روی صندلی راحتی منازل خودتان و هم با حرکت جمعی و رفتن به محل خطوط (در هر نقطه کره زمین) ، این امر امکان پذیر است.

نبرد بزرگی که درگیر آن هستید ، به همکاری قلب و ذهن تان نیازمند است. شما اکنون کنترل زندگی خود را به دست می گیرید و از اطاعت کورکورانه خونریزان سر باز می زنید. در سالهای آینده در باره تاریخ این دوران ، سخن خواهند گفت.

از گزارش ویدئویی «مارک» در باره دیدار از« تور Tor» لذت ببرید و برای تجربه پروژه بعدی خطوط لی (Ley Lines) آماده باشید. عزیزم ، لطفا کمی استراحت کن. ما در دنیای روح ها تو را با عشق و نور احاطه می کنیم.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |