Home > > Montague Keen - August 24, 2014

Montague Keen - August 24, 2014

مونتاگ کین ۲ شهریور ۱۳۹۳

بتدریج به پایان نبرد در راه نور و حقیقت نزدیک می شوید. اکنون نتیجه کار خود بر روی خطوط لی را می بینید. هرآنچه پنهان شده بود به سطح می آید و در معرض دید قرار می گیرد وشما به درک بیشتری از آنچه برای نگهداشتن تان در اسارت انجام داده بودند ، نائل می شوید. حالا دیگر می دانید که برای بازگرداندن آنچه متعلق به شماست چه باید بکنید.

عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا) ، با دیدن ویدیوی Michael Tsarion « نظم خورشید سیاه » ، THE ORDER OF THE BLACK SUN و از پی بردن به اینکه فقط آنهایی که واکسینه شده اند در آینده مبتلا به سرطان می شوند ، شوکه شدی . این بیانگر چیست ؟

شما به پزشک خود اعتماد می کنید تا مراقبتهای مورد انتظار را از شما به عمل آورد. اما از خود بپرسید ، واقعا به چه کسی می توان اعتماد کرد؟

این حق شماست که قبل از پذیرفتن هرگونه تجویزدارویی کاملا در باره آن تحقیق کنید. Michael Tsarion تصویر روشنی از آنچه در دنیایتان می گذرد ، ترسیم کرده است. در باره این افشاگری ها تحقیق کنید زیرا کمک می کند تا باوراشتباهی را که حفظ کرده بودید ، رها کنید. هریک از شما باید تصمیم هایی بگیرد که بر نحوه زندگی آینده اش تاثیر خواهد گذاشت. اکنون پی می برید آنهایی که از شما خواسته شد مورد احترام قرار دهید، تنها بدنبال یک چیزهستند: تسلط بر دنیایتان و از میان بردن یک سوم از جمعیت انسانها. در گذشته شما تبلیغ در باره جنگها و نیاز مبرم به تهاجم به کشورهای دیگر به منظور حمایت از مردم را باور می کردید. اگر اینطور است پس چرا این کار را در باره فلسطین انجام نمی دهند؟

آنچه هر روز شاهد آنید ، یک هولوکاست )قتل عام) است: نابودی کامل نه تنها یک کشور بلکه نسل فلسطینی ها. چه کسی از این افراد بی پناه حمایت می کند؟ آیا چشمان خود را بروی این کشتارها بسته اید؟ و اگر چنین است ، چرا؟

از خودتان این سوالها را بپرسید ، زیرا کمک خواهد کرد تا به روشنی دریابید این نقشه نابودی ، شامل چه چیزهایی است.

دنیای شما باید تغییر کند. هرکدام از شما باید تغییر کند. در دنیای روح ما خواهان کارکردن با شما هستیم تا این تغییرات میسر شوند. ما امیدواریم که شما در مراکزی که امید برپایی آنها را داریم مشارکت کنید و به سوی یک دوران جدید به پیش بروید ، با تمام دانش و کمک مورد نیاز که به شما در این مورد اطمینان لازم را می دهد.

می دانید که بانک ها بزودی سقوط خواهند کرد. پول مقوله ای مربوط به گذشته خواهد شد. در حال حاضراین فرصت را دارید که از آن استفاده کرده و خود را برای آینده آماده کنید. با وقوع فروپاشی ، پول چه فایده ای برایتان خوهد داشت؟ منسوخ خواهد شد. اکنون با پیش بینی و آمادگی برای آینده (زمین) از آن استفاده کنید.

هیچ چوب جادویی در کار نیست. خودتان باید آماده شوید. لطفا برای خرید آن ساختمان در ایرلند به ما کمک کنید. مراکز دیگرمان بدنبال آن خواهند آمد. ایرلند کلید گشایش است . باید از آنجا آغاز کرد.

یک نفر روی زمین به کمک تان نیاز دارد. ذهن او تحت کنترل قرارگرفته ، او را مسموم و از خواب محروم کرده اند ، برای آنکه مانع کار او بر روی زمین شوند. او در حال حاضر به آمریکا رفته است. سیاهکاران ( Cabal) تلاش می کنند تا مانع بازگشت ایمن او شوند. او نیاز دارد که برایش انرژی بفرستید. از طریق مدیتیشن ، دعا ، نور و یا هر روشی که ترجیح می دهید ، تا حدی که مطمئن شوید به طور کامل برای انجام ماموریتش آزاد شده است. این کار به نفع انسانهاست. نام اورا نپرسید زیرا برایش خطر دارد. به موقع نام او را خواهید دانست. او اکنون به کمک تان احتیاج دارد.

لطفا به کار خود بر روی خطوط لی ادامه دهید. حالا می توانید ببینید که سیاره خود را از بند می رهانید. شما قدرت را بدست گرفته و پی برده اید که تا چه اندازه قدرتمند هستید و با همکاری هم چه چیزی بدست می آورید.

Cabal با همان سرعتی سقوط می کند که کار شما بر خطوط لی به نتیجه می رسد. وقتی شروع به این کار کردید چنین انتظاری داشتید؟ هر قدر نیروی بیشتری روی این کار بگذارید با سرعت بیشتری می توانید تیرگی و تباهی را از میان بردارید. این کار در دستان شماست. شما دیگر موجواتی بی اختیار نیستید . شما اکنون با آزاد کردن انرژی زیبایی که برای سالها پنهان مانده بود ، دنیا را روشن می کنید

کارتان بسیار با اهمیت است. لطفا این مرد جوان را نیز در نظر داشته باشید. به خودایمان داشته باشید زیرا موفق می شوید.

امیدوارم انسانها ، اختلاف و دشواری ها را پشت سر گذاشته و برای ساختن آینده خود اقدام کنند. دانش و تجربه های خود را با یکدیگردر میان بگذارید. ما در مراکز خود این هدف را دنبال می کنیم. تمامی اطلاعات باید به اشتراک گذاشته شوند. به این ترتیب « انتقال » آسانتر انجام خواهد گرفت. کارشناسان برای این کار حاضر و آماده اند.

برای همه آنهایی که دست اندرکار صنعت کشتن انسانها هستند پیامی دارم ، چه یونیفورم پوش ها و چه آنهایی که در تولید سلاح و بخش هایی از آن دست دارند و یا به نوعی طرفدار جنگ هستند. از آنها می خواهم در باره کاری که انجام می دهند خوب فکر کنند. آیا می توانند با صداقت در آینه نگاه کنند و بگویند: « من یک انسان شریفم که در نابودی نوع بشر دخالتی ندارم. »

حتما نباید بمب بیندازید تا مقصر باشید. با تولید و فروش هر بخش از سلاحها در کشتن همنوعان خود گناهکار محسوب می شوید. آنهایی که از جنگ پشتیبانی می کنند نقشه سیاهی دارند. شما در طرح های آنها جایی ندارید اما طرحهایشان را به پیش می برید. شما ازآنها نیستید و تنها از شما استفاده می کنند.

باید برای صلح تلاش کنید و نه جنگ . جنگ ، ثروت و قدرت Cabal را بیشتر می کند. آنچه باید از آن مراقبت و حمایت کنید مهربانی شماست.

عزیزم ، ما باهم آینده بهتری برای بشریت خواهیم ساخت.

دوستدارتو تا ابد ، مونتی.

ترجمه: مهناز
If you would like to help Veronica to set up her new center, you can make a donation here:
Paypal

Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |