Home > > Montague Keen - 29 December, 2013

Montague Keen - 29 December, 2013

مونتاگ کین- ۸ دی ۱۳۹۲

در سالهای آینده ، ۲۰۱۳ را سالی خواهید دانست که در آن بوضوح مشاهده کردید چگونه تحت سیطره و کنترل آنهایی بوده اید که به عنوان «سران» و افرادی قابل اعتماد به شما معرفی شدند. عزیزم ، گفته بودم که « نقابها» برداشته خواهند شد و نور، نقابهایی که چون حفاظی برایشان بود را ، آشکار خواهد کرد. آنها همیشه همانجا بودند ، فقط از دید شما پنهان بودند و طوری به شما معرفی شدند که هرگز منشا حقیقی آنها را حدس نمی زدید. این را درک کن عزیزم ، که همه نمی توانند ببینند. تو این را به تازگی فهمیده ای ، وقتی آنچه حضوری آشکار داشت اما دیگران به دلیل تفاوت در فرکانس ، قادر به دیدن آنها نبودند ، به تو نشان داده شد. تو برای اثبات آنچه دیده بودی از آن عکس گرفتی. دوستانت آنچه را که تو بوضوح دیده بودی فقط توانستند درعکس ببینند. شما در سطوح مختلف آگاهی قرار دارید. این یک روند تدریجی است و نباید عجله کرد .

پیشرفتهای زیادی در سال ۲۰۱۳ انجام شد که می باید همه کشورها و همه انسانها را در بر می گرفت. بعضی ها کارهای فوق العاده و تحقیقات گسترده ای انجام دادند. اثر شگفت انگیز «اندرو بارتزیس» به خیلی ها کمک کرد. این اثر منحصر به فرد را باید مطالعه کرد تا تصویر روشنی از تاریخ راستین خودتان بدست آورید.

ورونیکا ، خوشحالم که این اثر را در وب سایت مان قرار دادی تا حقیقت به رایگان در دسترس همه قرار بگیرد. فقط باید برای مطالعه آن وقت گذاشت. این تصادفی نیست که اندرو بر سر راهت قرار گرفت. شما در زمان مناسب با یکدیگر کار خواهید کرد. شما مرکزی خواهید داشت و اندرو نقش بزرگی در آموزش انسانها و راهنمایی آنها ایفا خواهد کرد. عزیزم او مرد جوان فوق العاده ای است. بی نظیراست.

می خواهم از این فرصت استفاده کرده و در سال ۲۰۱۴ برای همه نور ، حمایت و البته شادمانی آرزو کنم. انتظارتان زیاد باشد برای تغییر هر آنچه که می باید تغییر یافته و افشا شود. وقتی با هم هستید ، معجزه ها رخ می دهند. گاهی باید سخت کار کرد اما پاداش آن را از راههایی غیر قابل پیش بینی دریافت می کنید. خودخواهی را کنار بگذارید و پیرو روح خود باشید که شما را در مسیرتان هدایت می کند. خانواده و دوستانتان در دنیای روح ها ، شما را در برداشتن گامهای درست برای از میان بردن تاریکی و شرارت در دنیا و بازگرداندن نور و حقیقت ، حمایت و تشویق می کنند. در انتظار تغییرات بزرگ باشید زیرا اکنون فرصت یاری در آفریدن دنیایی که عدالت و صلح بر آن حکمفرما باشد را ، دارید. دیگر هیچ دستورکار پنهانی نخواهد بود! خیلی ها سیاره شما را ترک خواهند کرد ، بعضی به اجبار و برخی به میل خود. آنچه در حال انجام آن هستید ، هرگز در تاریخ سیاره تان به آن مبادرت نشده بود. هیچ طرح اولیه ای وجود ندارد اما شما ما را دارید که حمایت و راهنمایی تان می کنیم. ما همیشه در دسترس هستیم و نیازی به استراحت نداریم.

توطئه گران بازی کثیفی براه انداخته اند تا مانع پیشرفت شما شوند ، هرچند در عمق وجود خود می دانند هیچ شانسی برای موفقیت ندارند. آنها در نظر دارند با براه اندختن جنگ تا جایی که می توانند شما را از میان بردارند. اما وقتی شما از شرکت در بازی جنگ آنها سر بازمی زنید ، هیچ انتخابی به جز رفتن هر چه سریعتر ندارند. تمام سال ۲۰۱۴ به طول می انجامد تا تغییرات مهم صورت گیرند. در سال ۲۰۱۵ می توانید به کارهای خوبتان در گذشته نظری افکنده و دنیایی توام با فراوانی برای همگان را پیش رویتان ببینید ، دنیایی که بر آن صلح حکمفرماست. کار سخت شما «بهشت روی زمین» را برای همه پدید خواهد آورد ، آنچه تا کنون هرگز حتی تصورش را نمی کردید. بار دیگر از شما می خواهم که دعا و عشق خود را برای کسانی بفرستید که زندگی شان به خاطر کاری که برای انجامش به زمین آمده اند ، توسط توطئه گران غیرقابل تحمل شده است. این افراد به یاری شما نیاز دارند تا بتوانند از رنجی که به آنها تحمیل شده است ، رهایی یابند. توطئه گران تجربه هزاران سال کنترل بشریت و آزار و شکنجه و کنترل ذهن و استفاده از داروهای محرمانه و... را بر روی قربانیان از همه جا بی خبر خود داشته اند. همیشه آنهایی که بد اقبال بوده اند را به یاد داشته باشید و برای کمک به آنها اقدام کنید.

جالب است که می بینیم فرقه های مختلف توطئه گران میان خود به ستیزه در آمده اند و تلاش می کنند که دست بالا را بگیرند. دزدها به همدیگر وفا نمی کنند. هر فرقه ، خواهان آن است که به آنها اعتماد کرده و از آنها پیروی کنید ، حال آنکه همگی آنها معماران نابودی زمین بوده و گروههای عظیمی از بشریت را از میان برداشته اند. مهم نیست که پشت چه نقابی پنهان شده اند. آنها همیشه بخشی از توطئه گران بوده و همیشه خواهند بود. دنیای شما دیگر توان ادامه این مسیر را ندارد. آنها هر وعده ای هم که بدهند ، نمی توانند ماهیت خود را عوض کنند. توطئه گران به دنیای شما تعلق ندارند. جایی برای آنها نیست. اینک زمان رفتن آنهاست.

دیدن افرادی که برای صلاح همگان کارمی کنند دلگرم کننده است. هرکسی برای ایجاد تغییرات مورد نیاز، چیزی برای عرضه و کمک دارد. برای این کار به تلاش گروهی نیاز است. از کار مشترک تمام ملیت ها و آیین ها استقبال می شود. همه خواستار صلح و هماهنگی و همه خواستار توقف کشتارها هستند. پس همه باید گرد آمده و برای این هدف کار کنند. تنها آنوقت است که کودک آزاری اعمال شده توسط آنهایی که برای بقای خود نیاز به ترس و آزار دارند برداشته می شود. آنها مثل شما زندگی نمی کنند. آنها نیازهایی دارند که می تواند شما را به وحشت بیندازد. آنها از کودکان شما بدون ترس از افشاء شدن استفاده می کنند. برای همین حمایت از کودکان می باید در درجه اول اهمیت قرار بگیرد. چیزهای زیادی پنهان مانده که نهایت شرارت است. شما وظیفه بزرگی بر عهده دارید. شما انتخاب کردید به زمین برگردید تا سلطه تیرگی را از میان ببرید و این کار را خواهید کرد!

ما درعالم روح برای هر پیامدی آمادگی داریم. مراکزما یاری خواهند کرد و تمام اطلاعات مورد نیاز برای روبروشدن با کابوسی ناگزیر را پس از ایجاد تغییر، خواهند داد. اندیشمندان بزرگی که تا کنون به زمین نیامده اند در کنار من کار می کنند و می توانند خود را نشان دهند و در باره همه چیزهایی که به آن نیاز دارید تا دنیایی بهتر و عادلانه تر برای همه بسازید با شما حرف بزنند. طرح های ما بزرگ و قابل اجرا هستند. با بازگشت صلح و توقف جنگ ، فراهم آوردن غذا و سرپناه برای همه ، نخستین الویت ما خواهد بود. از میان بردن همه سموم در هوا ، غذا و آب می باید بی درنگ آغاز شود.

به آنچه انجام می دهید ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که هدایت خواهید شد. زمان شما فرا رسیده است . هیچ چیز نمی تواند آن را متوقف کند. سال ۲۰۱۴ را با عشق در قلب هایتان آغاز کنید. صلح را هدف خود قرار دهید. و عهد نمایید که با خود صادق باشید. برای دنیایی تلاش کنید که بتوانید به آن افتخار کنید و در آفریدن آن یاری کرده باشید.

باشد که انرژی زیبای عشق، شما و بستگانتان را احاطه کند و نور، راهنمایتان باشد. این آرزوی من برای شما در سال ۲۰۱۴ است . همه چیز را با عشق بنگرید که هماهنگی و صلح را پدید خواهد آورد.

ورونیکا ، عزیزم ، درسال ۲۰۱۴ گاهی کارهای سختی خواهی داشت که ثمربخش خواهند بود ... تو این را می دانی .

همیشه در کنارت. دوستدار تو، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |