Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 3, 2012

April 3, 2012 Thrive

  

בלוסום: הלו שם. אני כאן. יש לי שאלה במחשבתי, אשר יתכן ששאלתי זאת לפני כן. שאלה זו עוסקת בכל חוסר העקביות/השוני בין מתקשרים שונים ומידע שונה שמוצע לנו. אני יודעת שאמרתם "ללכת בעקבות האמת בליבכם", אולם, האם אתם יכולים להסביר למה ישנם הבדלים כאלה עצומים? כל אחד מהאנשים המביאים מסרים אלה נראים עם כוונה טובה, הבאה מליבם. לכן מדוע זה כך? זה גורם להרבה דאגה לרבים. האם יכולים אתם להסביר לנו ענין זה , אם תואילו בטובכם?

מה שאנו בוחרים להציע לכם באשר לחוסר עקביות/שוני זה שחלק ממה שמועבר מפורש שלא כהלכה באמצעות כוח הרצון. במלים אחרות, ישנם אולי אלה אשר נראים מוכנים להביא אמת לעולם, עם זאת לאנרגיות אלה שמעבירות מסר לנשמה הארצית אין את הכוונות הטובות ביותר בלב.

בלוסום: כן, אני מבינה זאת. רבים אמרו זאת לגבינו! זה יהיה מעליב לומר זאת לאחת אשר מרגישה שאלו אשר מתקשרים הינם אור ואמת. עבורי...אנו לא יכולים כולנו להיות צודקים... כיוון שכה הרבה שונה. אני באמת מרגישה כי מצב זה דורש הבהרה. רבים לקחו על עצמם והאמינו כי הם "נותנים" מידע שהם מקבלים... לכן, איך אחד יודע אחר מי לעקוב ואחרי מי לא לעקוב?

שוב אנו אומרים "מי שם אתכם במקום של פחד ומי ששם אתכם במקום של אהבה?" זה כל מה שצריך לדעת.

בלוסום: אז בעצם אתם אומרים שכל מי ששם אתכם במקום של אהבה הינו אמת ומי שגורם לכם לפחד – אינו אמת?

זה מה שאנו אומרים במדויק. כאשר אתם עוקבים אחר שביל האהבה אין מה לחשוש. אנו לא באים אליכם עם מסרים של " היזהרו... אתם נידונים". לנו לא יהיה טעם בכך. אנו באים...כפי שאמרנו לפני כן לעזור לכם להכיר מי אתם ומדוע אתם כאן. אנו באים לעזור לכם למצוא את עצמכם.

אתם אהבה ומאהבה ורק אהבה...אין זה משנה מה מתרחש, בהחלט אין לפחד משום דבר. אלה המפחדים...לא מצאו עדיין את עומק האהבה השוכנת בקרבם.

בלוסום: אני מבינה מה אתם אומרים בעניין זה...אבל אין זה משנה את העובדה שמסרים מתוקשרים שונים. בטוח שאם המסרים באים ממקור של אהבה הם אומרים כולם אותו דבר?

העובדה שמה שצריך להגיע... יגיע. אתם תחוו זאת כאשר זה יקרה. המסרים המגיעים עושים זאת כדי לעזור להכין אתכם.

בלוסום: צריכה להפריע, סליחה...איך אנו יכולים להיות בטוחים לאיזה תרחיש אנו צריכים להתכונן?

בכל התרחישים, אין הכנה נאה יותר לנשמה מאשר אהבה ושמחה בזמן זה עכשיו. זה צריך להיות המסר העיקרי. יש רק עכשיו. כה רבים מכם מתכננים לעתיד שאינו עכשיו. אנו באים לבקש מכם לחיות ברגע של עכשיו.

בלוסום: ועם זאת, גם אתם יכולים לספר לנו על הזמן בו אנו נתאחד שוב כמשפחה...בזמן הקרוב...שהינו עתה. אתם גורמים לנו לחשוב לגבי העתיד שאותו אתם משערים. אין אני מביכה בכוונה.. אני רק מרגישה כי נדרש לסווג עניינים אלה מנקודת מבט ארצית שלנו.

אנו מבינים את התסבוכת שלך. אנו מצפים שיהיו שאלות כיוון שאיננו יכולים להיות בשליטה על כול מה שנשלח מאחרים לאחרים.

בלוסום: עם זאת, מדוע קיימים הבדלים בסיפור על מה שעומד לקרות?...זה דומה לסרט "דלתות מסתובבות"...כאשר פיצול שני יכול לשנות את הדרך בה מסתיימים דברים...אולי בחיים מקבילים? בלוסום מתפלאת ((Struth!!! מדוע אינכם מסבכים זאת יותר...!

לא... אין זה המקרה.

בלוסום: אז מה?? אם אתם פועלים בהתאם לתוכנית האלוהית.... אז מהי האמת לגבי מה צופן עבורנו בתוך שנה זו?

אנו הסברנו לכם את האמת כפי שאנו רואים אותה. אין אנו אחראים איך רואים האחרים זאת ובוחרים להתנהג בשל כך.

ליידי יקרה... אנו מעריכים את העובדה שתפקידך אינו קל. אנו גם מעריכים שאין אנו מכדור הארץ ולכן לא תמיד רואים דברים מנקודת מבט "ארצית". אנו מבינים שאת מדברת בשם רבים וצריכה שהשאלות ייענו. אנו מבינים שרבים מכם נבוכים. אנו מקבלים זאת עבור אלה החיים במקום של פחד בתוך עצמם...הם אינם מסוגלים "לשחרר" את הכול!

האם חשבתם שכל מה שאתם רואים ושומעים יכול שנובע מדעות סותרות...שזה מאפשר לכם גם לחשוב עבור עצמכם? האם הייתם עוקבים באופן עיוור אחר כל מה שנאמר...האם הייתם רצים לשפת הצוק אם הייתם מתבקשים? אם היו מספרים לכם כי בימים העתידיים ספינת אור תבוא ותרחף מעל שפת הצוק ותבקש מכם לנתר מעל צוק זה וקרן מאותה ספינה תתפוס אתכם ותרים אתכם למעלה... האם הייתם עושים זאת בלי לשאול את ליבכם האם מעשה זה מהווה דבר הגיוני לעשותו? אנו מבקשים את תשובתך, בלוסום.

בלוסום: לא. אני לא הייתי עושה זאת... לא בלי מצנח בכל מקרה!! אבל אז... מה לגבי מתן אמון?

מתן אמון במי? אלא אם אתם מאמינים בעצמכם... בידע הפנימי שלכם...איך אתם יכולים לצפות לתת אמון במקור חיצוני? מה הטעם במתן האמון בנו אם ראשית אינכם מאמינים בעצמכם? זה נראה לנו נוהל מגוחך.... הכול הפוך.

אתם מבקשים מאתנו תשובות לשאלות שאתם צריכים לענות עליהם בכך שתאמינו בעצמכם!

בלוסום: אבל אם איננו יכולים למצוא את התשובה או פשוט.... איננו יודעים אותה?

אזי אנכם מאמינים בעצמכם... אז למה תאמינו בכל דבר שאתם שומעים או קוראים שנובע מאחר?

בלוסום: ובכן....מנקודת מבט שלכם...איך אתם מציעים שאנו , כמו כן, נאמין בעצמנו?

בכך שתפעלו בהתאם לליבכם. זה מעניין אותנו שזה נראה קצת קשה לכם. כאשר אתם מרגישים שמחים ומלאי אהבה ואתם מאושרים עם הדרך שבה היום שלכם מתנהל...האם לא תסכימו שאתם מאמינים בעצמכם ובהחלטותיכם...כי תראו איך אתם מרגישים? זו הדרך בה תלמדו איך להאמין בעצמכם.

בלוסום: אם אחד מרגיש "מחוץ למסלול"... זה לא יכול להיות שאנו לא מאמינים בעצמנו?

מדוע לא?

בלוסום: מכיוון שאנו בהכרח לא נתנו אמון, רק היה לנו, אולי, יום רע.

עם זאת כל מה שנדרש הוא לשנות את הגישה... אין זה חשוב מה מתרחש. אם אתם מאמינים בעובדה שלא חשוב מה.... התוצאה הינה עבור הטוב הגבוה ביותר שלכם אזי האמון ישהה בתוככם כך ש"להאמין בעצמכם וברגשותיכם הינה הדרישה של היום". כל הימים.

אם אתם מרגישים אי נוחות לגבי משהו שאחר אומר...אז למה אתם מאמינים בכך? איך אתם יכולים להאמין בכך? נאמר לכם על ידי עצמכם לא להאמין לכך... בגלל איך זה גורם לכם להרגיש! רגשות! רגשות! רגשות!

בלוסום: אוקיי.... בואו נמשיך. צפיתי לאחרונה בסרט דוקומנטרי הדן בריסוסים כימיים. די מזמן ידעתי על כך. סרט דוקומנטרי זה הינו אמת עבורי. אני מאמינה בכך....עם זאת, זה לא גרם לי להרגיש טוב. האם אתם מבינים מה אני מנסה לומר?

כן, אנו מקבלים הנחת יסוד זו. עם זאת....האם לא היו רבים מכם אשר שהתמלאו באומץ לב שכעת האמת מסופרת? האם לא הרגשתם חזקים יותר בחזית מאוחדת כי הנשמות נהגו לפי האמת שלהם.. להפוך אמת זו להיות זמינה לרבים...היו עושים מה שעשו? אתם ידעתם הרבה זמן לגבי עניינים מסוג זה... עתה אתם שמחים כי משהו נעשה. האם זה מפחיד אתכם? לא. כיוון שליבכם מספרים לכם שזוועה כזו לא תנצח. היא אינה יכולה לנצח. אתם תתנו אמון באינסטינקט שלכם בנושא זה. כיוון שזו האמת.

בלוסום: כן. תשובה טובה.

אנו מבקשים מכם לדעת את עצמכם. זה כל מה שאתם צריכים לעשות. אם מישהו מכם היה צריך לעצור את הקריאה וקבלת מידע מאלה מאתנו אשר אינם גרים על הפלנטה שלכם בזמן זה....האם אתם חושבים שזה היה משנה איך אתם יכולים להגיב כאשר אלה מאתנו מ"מקום אחר" מתקשרים באופן שלא ניתן להכחיש אותו עבור כולם אשר משמשים עדים לכך?

מה היה קורה אם מערכות התקשורת שלכם היו קורסות היום ולא ניתן היה להפעילן מחדש? האם הייתם שורדים? כמובן שהייתם! מה היה קורה אם בתוך שלושה חודשים היינו צריכים להישאר בשמיים כך שכולם יראו אותנו? האם הייתם בורחים פנימה ומתחבאים? כמובן לא! אתם הייתם מאמינים למה שליבכם ורגשותיכם מדברים אליכם באותו רגע נתון של זמן. אתם הייתם מאמינים בהרגשה זו כיוון שלא הייתה רשת מחשבים מאחרים לספר לכם... או לייעץ לכם איך להרגיש ברגע זה.

לא הייתה לכם ברירה אחרת אלא להאמין בעצמכם.

זה מה שאתם חייבים להבין.... זה הכול עליכם.

אין זה לגבינו ומי אנו ומה אנו מייצגים.

זה לגביכם ומי שאתם... ומה אתם מייצגים.

עימדו והביעו דעתכם! תנו לעצמכם לראות מי אתם. הסתכלו סביבכם והבחינו בשינויים אשר מתרחשים.

אתם החזקים. אתם משתחררים לחופשי! הכול בעזרת עצמכם.

אתם מתעוררים לעובדה שאתם.... ורק אתם יכולים לעשות זאת.

כמה חזקים! כמה אמיצים!

אתם צועדים קדימה ואתם מהווים כוח של אהבה שלא ניתן להביסו!!

אתם מבינים זאת עתה! אתם "תופסים זאת" עתה.

אתם באתם לכאן לעשות זאת... לשנות את הפלנטה שלכם ולהחזיר עטרה ליושנה.

אתם! אתם! אתם! ואתם עושים זאת... הסתכלו סביבכם... אתם עושים זאת.

אנו נעזור בשמחה בדרכים אשר יועילו מאוד באמצעות טכנולוגיה מתקדמת...עם זאת כשזה יקרה... אלו אתם המאפשרים למצב זה להיווצר כדי שאנו נעשה זאת.

תחיו בניצחון שלכם! היו מודעים לכוחכם! השתמשו בהם אחים ואחיות של אור.. ותזרח דרככם לתוך הממלכה החדשה שלכם.

האמון שלנו בתוכנו להאמין בכם שתעשו זאת!
בלוסום: אנו נעשה זאת. אנחנו! מודה לכם כתמיד. מכולנו כאן למטה... לכול אחד מכם ארנבות חלל שם למעלה... חג פסח מאושר.

הסרט הדוקומנטארי לגבי הריסוסים הכימיים שבלוסום הזכירה בתקשור נמצא ב:

(97 דקות)http://www.youtube.com/watch?v=jf0khstYDLA

 

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge