Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עבריתBlossom Goodchild - April 12, 2012

April 12, 2012 Thrive


 בלוסום: בוקר טוב לכם, אמנם מאוד מוקדם עכשיו, אבל לא יכולתי לישון. לכן, חשבתי שאראה אם גם אתם ערים?

אין לנו צורך לישון כמוכם. עם זאת אנו נהנים לנוח ולהתאזן מחדש.

בלוסום: מממ...חשבתי שמצב הווייתכם הרבה יותר מאוזן כל הזמן.

ועם זאת, אין אנו מבקשים להמשיך להנות בכך שאנו מבטיחים  כי אנו במלוא העוצמה. במידה רבה כמו במדיטציות שלכם. פעמים רבות הצענו להיות על המשמר בספינה זו... כיוון שזה מאוד מביא תועלת לנשמה. אף פעם אין זמן כאשר אין זה כך... למרות שנראה לכם ליישם דרך זו רק בהזדמנויות.

מצבים הנוצרים בפלנטה שלכם, יכולים להפתיע אנשים למרות שהם מרגישים שהם בהכנה מלאה. שום דבר ממה שהצענו לא יכין אתכם למה שיקרה.  באמרנו מילים אלה אין אנו מתכוונים לדבר בקשיחות... אין זו דרכנו.. עם זאת אנו מבקשים מכם להיות חזקים ולאגור כוחות מקרבכם על מנת לבצע את מה שבאתם כאן לעשות. לא חשוב מה שיקרה... אנו מבקשים מכם להישאר נאמנים למי שאתם...
באהבה...בעשותכם זאת לא יהיה לכם ממה לדאוג. אם אתם נשארים באהבה אתם מבינים שכל מה שמתרחש מהווה רק מעבר טבעי שפשוט חייב להיעשות.

בלוסום: ימים אלה, עם כל הכבוד, אני באופן טבעי מאמינה ב"מה שיקרה יקרה" כשזה יגיע אנו נהיה איך שאנו באותו זמן...על כל דבר! אף על פי,  עבור רובנו, תקוותנו, כי נזכור את מה שהצעתם לנו ונדע כי בהישארנו נאמנים במרכז האהבה שלנו, אנו עושים בדיוק את מה שבאנו לכאן לעשות.

 רובכם חשים, בשלב זה, שאתם ממשיכים לשחק את משחק ההמתנה. לא נראה כי משהו משתנה מול עיניכם ועם זאת אנו נייעץ לכם שלא הכול כמו שזה נראה. זה רק קצת ארוך יותר לפני שתבחינו בתוצאות... לפני שתקבלו את פירות עבודתכם.  שנה זו שאתם חיים בה... הינה ברבעון השני ולמרות שרבים מצאו את עצמם נשענים אחורנית על עקביהם... אנו חושבים שזהו מהלך חכם. כאשר יגיע הרבעון השלישי, יהיה מעט זמן לנשום.

בלוסום: אני יחד עם רבים מחכה לכך. יהיה מעניין לראות איזה תרחיש יתרחש... או אולי, תתרחשנה מרבית הנבואות? אנו לא נדע עד שזה יקרה. כפי שאני מאושרת בחיי עכשיו, בטוח שלא יגיע מספיק מהר. אחת כמה וכמה הגעגוע לחיות בפלנטה שלווה היכן/כאשר אנו נוכל להיות חופשיים לחלוטין מכל מה שכבל אותנו בשרשראות כה הרבה זמן.

זוהי תשוקתנו וגם
לדעת עבורכם.

בלוסום: יכולתי לשאול אלפי שאלות שנתבקשתי לשאול...אבל אין זו דרככם בהכרח. נראה כי אתם במידת מה דיסקרטיים בלערב את עצמכם בדעות של נבואות של אחרים...לכן, מה הייתם מוכנים להציע שהינו משהו חדש להרהר עליו...או לדעתכם האם נתתם לנו כל מה שאתם חושבים שהכרחי?

אנו מנסים להציע לכם כל מה שאנו
מרגישים שיביא תועלת לכם...עכשיו. עכשיו כשאתם מוצאים עצמכם ב"מאוחר יותר".. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לעשות את אותו הדבר. זה מה שאנו מציעים לכם... במסגרת הנסיבות...יכול להיראות מאוד משעמם ועם זאת מה שייעצנו לכם, לדעתנו,  הינו הכי בר תועלת לכם לדעת. איזו תועלת תהיה לכם אם היינו שולחים לכם "אפשרויות" שיכולות לבלבל ולגרום להלם!

בלוסום: מילה מעניינת שעשיתם בה שימוש... הלם!

עם זאת, אנו בוחרים את מה שהכי מתאים. המוחות שלכם יכולים להעלות באוב סוגי תרחישים שלא יעשו טוב כלשהו לכם או לפלנטה שלכם באותה עת. לכן אנו מרגישים כי עשייה זו לא תסייע. אולם, אנו בוחרים לשלוח לכם מסרים של אהבה כיוון
שרק אהבה תאפשר לכם את המעבר החלק ביותר לתוך העולם החדש.

בלוסום: כן, קבלתי!  אז הבה נדון על זווית אחרת... כיוון שאנו נראים קצת קפואים הבוקר...וזה מגוחך! אם היינו יושבים ביחד בחדר זה...הייתי שורקת וסופרת זבובים... זה לא ייאמן בהתחשב בחוכמה שיש לכם להציע. לכן, נניח שהייתם בחדר...מה היה קורה?

ראשית, היינו צריכים למזג את האנרגיות אחרת היה נראה לנו שהיו לך לילות ארוכים רבים ואת צריכה לישון. התהודה שלנו צריכה קצת להירגע ושלך צריכה לעלות על מנת שלנו תהיה אינטראקציה כלשהי. שנית, לא היינו מדברים איתך....זו הייתה צורה של חשיבה בדרך שאנו משוחחים עתה. שלישית... לא היינו מסוגלים לשתות את התה שלך....

בלוסום: אוה, ההומור! עתה אתם רואים... זה  מוביל אותי למשהו.  בעוד אתם מדברים, מאז ומתמיד חשתי אתכם כ"ישויות אור". קשה לבטא זאת חזותית במילים. איני רואה אתכם כדמויי-אדם או "חתולים" או לאמיתו של דבר "טחורים"...הא! לא יכולתי להתאפק מלהתבדח... סליחה!...כמו שאחרים יכולים לתאר שהם ביקרו/ ביקרו אותם. לכן האם הייתם אומרים שזו לא תהיה למעשה הכנופיה שלכם שתייצג את הציוויליזציה "מחוץ לפלנטה"?"

זה נכון. עם זאת אין זה אומר שאנו נהיה סמויים מן העין. נציגנו יהיו למעשה יותר ברמה שהיא מקובלת בהופעתם.

בלוסום:  מי הם יהיו?

הם יהיו אלה הידועים לכם כ"אהוביכם/יקיריכם". בהדרגה, כאשר הם יתקבלו יותר ויותר ויהיה ידוע כי הם ממקום אחר וייווצר אמון...אזי "גזעים אחרים" יוצגו לכם. לאט לאט.

בלוסום: אז היכן
אתם נכנסים בכל זאת? האם לא נכיר אתכם?

אכן, עם זאת לא במשך תקופה מסוימת... האם את מהססת?

בלוסום: בגלל הבעיות שלי עם הנושא של מי אתם, אני מניחה. אני חשה שזה מה שאתם מבקשים לומר.

איננו יכולים להיות את מה שאנו איננו. הרשי לנו לנסח זאת באופן מתאים עבורך כך שתוכלי ל"התמודד".

בלוסום: לחיים!

אנו שמדברים איתך, הננו ברמה של ישות שהיא מעבר למה שיכול להיכנס לאטמוספירה הארצית שלכם במצב כלשהו של צורה פיזית. לכן, על מנת שמישהו ייפגש  אתנו, ישותו צריכה להיות ברמה מסוימת... בתדר מסוים... על מנת "לשכון" באנרגיה שלנו בזמן כלשהו נתון.

בלוסום: אוה יקירי! לא פלא שיש לי בעיה להביאכם לעיתים!!

עם זאת, אנו מבקשים ממך להבין שלמרות שאנו ברמה זו של ישות...איננו שונים ממך. כיוון שאנו חלק ממך ואת חלק מאתנו.

בלוסום: כן, אבל
אתם שונים. אתם עכשיו אמרתם... אנחנו צריכים להיות די קדושים כדי שנוכל אפילו להקיש על דלתכם.

עם זאת הבינו כי ההיבט של
את/אנחנו אשר שוכן על כדור הארץ בעת זו אינו/ולא יכול להיות השלם של העצמי השלם. אם היית זוכרת את המכלול שלך...היית זוכרת גם שזה יהיה בלתי אפשרי לשלם שלך להיות על הפלנטה כדור הארץ. תהודת האור שלך באמת שלה היא מאוד חזקה... מדי בוהקת מכדי שתהיה מסוגלת להיכנס לדחיסות הארצית.

בלוסום: אז אפילו כשנעבור למימד הרביעי /החמישי על פני הפלנטה הזו... לא נהיה מסוגלים אז "לבקר" אתכם?

רק בדרך בה תאפשרי לאספקט של עצמך לחוות את החלק הגבוה יותר של העצמי. בשלב גבוה של עצמכם שאתם נכנסים לתוכו...ייחשף הרבה ממה שאתם. חופש הרוח תציע לכם חוויות ששכחתם מזמן. השימוש בהרבה מעצמכם יוחזר וזה ישמור על נשמתכם מרוצה. כיוון שאנו נוטים להאמין שסבל פיזי אנושי יכול להביא לעיתים את הנשמה על ברכיה.

זהו, כפי שאמרנו, השלב הבא שלכם. החיים הינם אינסופיים. התפתחות... הינה חזרה למקורותיכם וכן שלב אלוהי זה יהיה... בהשוואה לעכשיו.... יגרום לכם להרגיש כאילו אתם חזרה בתוך מקור זה...אפשר לומר שאתם בשום מקום קרוב.

בלוסום: מממ! אני לא בטוחה שאני מאושרת עם מילים אלה. "שום מקום קרוב". אף על פי שאני מבינה שאתם הצגתם זאת בדרך זו כיוון שאנו עדיין צריכים לנסוע רחוק, אפילו שאנו נעים לתוך מימד שהינו כה שונה מהנוכחי.

ועם זאת, פעם זה היה כה יפה. פעם אתם
ידעתם על פני כדור הארץ כל מה שאתם עומדים ללמוד שנית.  לא הייתם תמיד "תקועים" בדחיסות כזו. אימא אדמה לא הייתה צריכה לסבול כאב לב כזה. הפלנטה שלכם שקעה לתוך מימד של מאבק כזה בהתאם לרצונה החופשי. עקב נפילה בתודעה שהדהימה כה רבים שהפעילו ניסוי זה.

 אלה אשר "המציאו אתכם" כפי שציינו קודם לכן...לא חזו מראש כל מה שמתרחש עתה. עם זאת, זה שימש כמטרה ברמה שלימדה כה הרבה. פרק זה של התפתחות, הסתיים. שיעורים התגלו ונלמדו ופרק זה הינו עתה בדפיו האחרונים.

זה יכול להביך רבים... כאשר אנו אומרים...שמה שאתם חולמים על...מדמיינים... חוזים...מרגישים.. שהינו האור של אלוהים...כיוון שרוצים עולם טוב יותר...הינו מעבר למה שאתם מסוגלים להבין
עתה כפי שאתם. זה מאוד קשה לתאר.

בלוסום: אתם מספרים לי! אז אתם אומרים לדוגמה שכאשר מישהו חווה חוויה של מוות קליני ו"פוגש את אלוהים"... "הולך אל האור"...זה איננו אלוהים או האור? 

אנו אומרים שחוויה זו אינה אור אלוהים השלם.

בלוסום: אני חושבת שחלק שחוו חוויה זו יסכימו לא להסכים.

מה שהם חוו, עבורם זה "כל הידיעה ו
ההוויה בנוכחות של אלוהים" ...זהו רק "חלק" מנוכחות אור האלוהים. אפילו כאשר הנשמה "מחוץ לגוף" היא יכולה לחוות רמה מסוימת של נוכחות זו. כאשר הנשמה מתפתחת לתוך שלבים גבוהים יותר של העצמי, היא מסוגלת להמיר חוויה של רמה גבוהה יותר של תודעת על של העצמי ולכן לחוות רמה גבוהה יותר של אור האלוהים.

בלוסום: אני מבינה. עם זאת , לא חשבתי על היבט זה קודם לכן. זה יגרום לכמה מוחות להזדעזע!

זו הסיבה מדוע אני נשארת משועשעת. כאשר אתם מדברים על הרמה שבה
אתם שוכנים...האם זה לא היה קל יותר עבורכם ולמעשה למין האנושי אם הייתם בוחרים במדען טילים לשמש כספינה...בוודאי... כה הרבה היה יכול להיות מושלם עבור אלה עם אינטליגנציה גבוהה יותר מאשר ‘lil’ ol’ me’   מ - Bognor Regis Sussex..  זה אף פעם לא יובן! בכל מקרה, לא בהיבט של עצמי. אם בעולם החדש אני מוצאת את עצמי מרצה על טכנולוגיה של טלפוטציה[1], אזי אני מחייכת כשאני מסתכלת אחורה על אספקט "פשטני" זה של עצמי אשר אין לו עניין בכלכלה או בפוליטיקה או בכל דבר בעל אותו אופי, עם זאת בטוח שאני אוהבת לשיר בקול רם שיר אחד או שניים. תודה עבור היום... פטפטתי כה הרבה... נראה שעזבתם את הבניין!!! באהבה ובאור


[1] מתוך הויקיפדיה - טלפורטציה (באנגלית Teleportation) הינו מושג המתאר העברה של עצמים משני מקומות שונים במרחב מבלי לעבור דרך המרחב. המושג שגור לרוב בספרות המדע הבדיוני ובתחום זה מתאר העברה של עצמים ללא התערבות פיזית באמצעות כוח המחשבה או הרצון בלבד. כלל זה אינו מחייב, ולא פעם מתוארים מכשירים שונים המשמשים לטלפורטציה דוגמת המשגר בסידרה מסע בין כוכבים – המתרגמת.
 

Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge