Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 4, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 4 במאי 2019

בלוסום: הנה אנו נמצאים כאן שוב! התקשרותכם האחרונה בהתייחס ל"עצרו את ההמתנה" והיו עכשיו הכול מה שאתם ממתינים לו....הוכיחה כי הינה מאוד מרוממת רוח לכה רבים. תודה לכם. אני תוהה אם יכולים אתם לדבר קצת יותר לגבי איך "להתרומם מעל" כול מה שלא משרת יותר?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים, בלוסום היקרה וכול נשמה שנמשכת לרומם את הווייתם באמצעות השיתוף שלנו של ידע, אשר נמצא באופן טבעי בתוככם.... עם זאת, תזכורתנו העדינות מוצעות על מנת שהזיכרון יתעורר, אשר בתורו מאפשר להארת הרוח לגרום לשינויים לכלל.

יותר ויותר אתם מודעים עכשיו בהכרת הזיופים שמוצגים. אתם מקבלים כי האמת אינה מה  שניתנת לכם כלפי חוץ על מסך ועל המדיה החברתית שלכם.

האמת נחה בתוככם.

אתם מאפשרים לעצמכם להבין שוב, כי הכול מסביבכם, עולמכם מתאר "ביצוע" מסוים שאם לא ידעו טוב יותר, הם היו משערים כי החשיכה של הפלנטה שלכם השתלטה על כול האור שפעם היה. כיוון שנראה, כפי שזה היה "מופיע" שכול דבר קטן מביא שמחה ללב אם אחד  היה צריך "להסתכל על מה שזה"... מנקודת מבט זו.

עם זאת, אתם מבינים זאת עכשיו... האם לא כן, מרבית הנשמות האלוהיות? אתם מבינים זאת עכשיו!

אתם מבינים כי העולם  "שנזרק בפניכם", אינו איך שהוא באמת.

העולם בכול תפארתו הוא מה שחי בתוככם.  העולם שנקבר והוסווה על מנת שתאמינו כי מה שאתם רואים זה מה שאתם מבינים.

אתם יודעים עכשיו... כי אין זה כך.

אתם יודעים עכשיו....כי מה שאתם "מרגישים" זה מה שאתם מבינים,

אתם שברתם דרך ביבר הזכוכית....אם יכולים אנו לבטא זאת בדרך זו. עברתם את חסמיי העמדת הפנים. התעוררתם מתנומתכם עכשיו כשאתם מוצאים את עצמכם במקום חדש... בהבנה חדשה.

אתם מבינים זאת.

במשך זמן כה רב אמרנו "מתי שאתם מבינים זאת"....האם אין זה נכון?

בלוסום: אכן זה כך, חבריי... ובמשך זמן כה רב, רציתי להבין.

פדרציה של אור: והאם את מבינה עכשיו?

בלוסום: ובכן, אולי לא באופן מלא. עם זאת, היתה לי בוודאי פריצת דרך גדולה. יותר בידיעת הידיעה של מה שאני יודעת. לפני כן, הייתי "מנסה לדעת זאת".... עכשיו אני יודעת זאת מכיוון שאני מרגישה זאת?

פדרציה של אור: ואנו מובילים אותך הלאה עם "מרגישה מה?"

בלוסום: את הידיעה.

פדרציה של אור: איך את יכולה להרגיש את הידיעה, בלוסום?

בלוסום: לא יודעת... אני פשוט יודעת.

פדרציה של אור: בדיוק. ציונים מובילים!

זה נמצא בתוך אותה "פשוט ידיעה"... בתוך אותה הרגשה של "פשוט ידיעה" שאתם יודעים.... שגורמת לכול דבר להיות ידוע!

אין אנו מדברים בכוונה בחידות, נשמות יקרות. להיפך.

זה לוקח רק מחשבה אחת של ידיעה זו כדי "להביא את עצמכם בחזרה לתוך יישור עם המקור".

בלוסום: אתם מדברים לעיתים נדירות על המקור.

פדרציה של אור: הו! אבל אנו מדברים! אנו מדברים על כך כול הזמן.

אהבה. אהבה. אהבה.

זרימת האלוהות של אהבה-חיים מגיעה מהמקור של עצמה.

בלוסום: ענן לבן דבר לאחרונה על קבוצה מאתנו המסבירה כי עבור אלה שהיתה להם החוויה המדהימה שלחוויה סף מוות (NDE (Near death experience)) שהיתה למרות זאת מקום אלוהי מאוד להיות ולהרגיש וכי הם פגשו אלוהים/אנרגית המקור/אהבה... וניתנה להם הבחירה לחזור וכו'.... מה שהם חוו היה אכן של האלוהות ועם זאת, "הפסגה" למעשה (מרצון למילה טובה יותר ) היא של אור גדול הרבה יותר מאשר זה. מצאתי זאת מסקרן מאוד. כיוון שללא ספק, אם אתם פוגשים את האלוהים.... אתם פוגשים אלוהים. לא "גרסה פחותה שלו"?

פדרציה של אור: אנו מבינים. עם זאת, ענן לבן, כמובן, הוא צודק לגמרי. הנשמות שחוו פלא מעין זה... ידעו כי הן פגשו אלוהים/האור... מילה כלשהיא שמתאימה לכול אחד... עם זאת, עם כבוד,  זה היה על רטט "שנשמתם" היתה מסוגלת "להשיג". כה גבוה הרבה יותר ממה שהם ידעו לפני כן... איך היינו מבטאים זאת?... אור-אלוהי המוחלט.... הוא של/ מגיע מ.... רטט שנשמה "שעדיין מחוברת" למיתר הכסף לא יכולה "להיות של". ואנו מבטאים שוב, זה של/עם הכבוד הגדול ביותר.
אין סיכוי כי אנו "ממעיטים בערך" החוויה שלאחד עשויה היתה להיות. פשוט מסבירים... או מנסים להסביר... את הגודל של הכוח הטהור והגבוה ביותר בקיום.

בלוסום: עם זאת, הם אכן הגיעו פנים אל פנים עם המקור?

פדרציה של אור: אכן. עם זאת, כפי  שגם הסברנו בפגישת קבוצתך... זו של ענן לבן ושלנו לדוגמה... היינו צריכים... היינו אומרים... "עיבינו" את הרטט האנרגטי שלנו על מנת לשוחח אתכם. אחרת, היינו פשוט "מפוצצים אתכם!"

בלוסום: כן. אני מבינה זאת. תודה לכם.

פדרציה של אור: ובכן ממשיכים עם הידיעה של מה שאתם יודעים.... קבלת שאילתה לגבי השינוי באקלים שלכם, האם לא כן?

בלוסום: כן!

פדרציה של אור: הבה נבטא לכם... נזכיר לכם... כי זה הכול משחק.

איך אתם משחקים את המשחק? אתם יודעים תשובה זו עכשיו. אתם משחקים את המשחק באמצעות מחשבותיכם. אתם המפקחים. יש לכם את הכוח של המשחק בהווייתכם.

אם אתם רוצים לנוע במעלה הסולם, אזי הקיפו את הווייתכם... הקיפו כול דבר בתוך ומחוץ לכם, עם מחשבות שמחות מרוממות רוח באופן מדהים.... כול הזמן.

אם אתם רוצים להתגלש במורד הנחש (במשחק הסולמות וחבלים - המתרגמת)... אזי אפשרו לעצמכם לחשוב באופן שלילי.

המשחק. המשחק. המשחק!

בלוסום: זה משעשע. בתמימותי... בשיחות בעבר... הייתי כועסת עליכם על כך... "זה הכול מאוד טוב עבורכם, אין אתם חיים בחור הגיהינום הזה, וכו'. אני אכן שמתי לב כי במשך הזמן.... גדלתי! כפי שאתם בקשתם בחביבות אותנו לעשות, בשבוע שעבר. יותר אני לא רוצה להיות תקועה ב"לנסות זאת כאן למטה ולראות איך העסק עובד עבורכם! אני מבינה זאת.

פדרציה של אור: עם זאת, במשך זמן כה רב היית עורכת דין של מחשבה חיובית, האם לא כן, בלוסום? מה השתנה?

בלוסום: הידיעה שלי. יותר הרגשה של כוח בתוכי. יותר של, כפי שאמרתם, מחשבה אחת ובום.... אני חוזרת לעסקים! שום דבר, אבל שום דבר יכול לשלוט על כך!

פדרציה של אור: בדיוק! ויותר ויותר מכם מתעוררים לכך... כאשר כה רבים עושים.... יותר הרטט של הפלנטה שלכם עולה בכזו מהירות אקספוננציאלית (מהירה ביותר) כך שהשינויים שאחד "חושב" כי הם ממתינים להם... הם כבר נמצאים שם... בתוככם.

זו הסיבה מדוע אמרנו... אתם הנכם השינוי.

בלוסום: כן. עם זאת, עד שאנו נבין זאת באופן מלא.... ברמת הלדעת זאת... עם כבוד... אלה רק מילים עבורנו. ברגע שאנו מרגישים את ההרגשה של ידיעה זו.... זו מביאה בתוכה הבנה עמוקה יותר על מה מדובר בכול הדבר הזה. זה עוזר לנו "לראות איך" אנו מנצחים במשחק זה. רק על ידי מחשבה אחת או הרגשת הכוח בפנים של האהבה והאור שלנו. הונהדר! זה מרגש מאוד.

פדרציה של אור: ובכן, היינו חוזרים לנושא של שינוי האקלים....

בלוסום: מושלם... עבודה טובה!

פדרציה של אור: אין זה בהכרח ענין הנושא שאנו מתעניינים בו, עם זאת, העניין של התייחסות לנושא... של מחשבה!

איך אתם בוחרים לחשוב? לגבי שינוי האקלים? לגבי כספים? לגבי פוליטיקה? לגבי סרט? לגבי נסיבות? לגבי אדם? לגבי מצב? לגבי.... כול דבר?

איך אתם בוחרים עכשיו לחשוב לגבי כול הדברים האלה?

בחרו.... בחיוביות או בשליליות?

מה שאתם חושבים בקלות עם תדרי רטט טובים... הוא פשוט ענין של הכפלה... להכפיל במודע את אותןאנרגיות חיוביות. מה שיש לו "תגובה אוטומטית" במחשבה לדכא מישהו... צריך אולי קצת יותר מאמץ... מלכתחילה.

אם מגיבים באופן מזיק למשהו/כול דבר/כול אחד.... אזי קחו נשימה עמוקה.... עצרו את דפוס המחשבה... ולאחר מכן קלטו אחרת.... ועם זאת, אחרת...ואז זכרו להוסיף את החיוך לכך. אתם שיניתם באופן אוטומטי את הרטט מסביב למצב/אדם זה. אם אתם בוחרים להתעמק במחשבות בתוך נסיבות אלה... אזי עשו זאת עם מודעות על איך אתם בוחרים להרגיש. לפעמים, נשמות יקרות, זה חכם לנוע פשוט "לחפור לא עמוק יותר" ופשוט לשלוח אהבה. לעלות מעל זה. לראות את עצמכם "מעל הנסיבות"... בין אם זה גלובלי או אישי... וממקום זה... להקרין אור מהווייתכם במורד על זה/עליהם.

בדרך זו... אתם מוציאים את האנרגיות של אור מופחת המקיף את זה/אותם... ומוסיפים את מה שהינו מאנרגיה חזקה שיותר זוהרת למצב.

לדוגמה...

בלוסום: בחזרה לשינוי האקלים?

פדרציה של אור: את קוראת את מחשבותינו.

בלוסום: כאן רחוב דו-סטרי, אני מרגישה.

פדרציה של אור: קחו את הווייתכם למעלה מעל הפלנטה שלכם. הסתכלו למטה עליה ושלחו אתאור-האהבה על פני הגלובוס כדור הארץ.

הרגישו שזה גורם להבדל.

דעו כי זה גורם להבדל.

כמה הרבה יותר "חיוביות" בפעולה כזו שמבוצעת? בניגוד ל"ישיבה והתכרבלות בפחד ועם כבוד... חיפוש באינטרנט שלכם כדי למצוא יותר חדשות מבוססות-פחד מדכאות?

בלוסום: עניתי אתמול למייל ומצאתי את עצמי אומרת "לא לקנות" "סיפורים מפחידים".... הייתי די גאה על אותה תשובה! צחקו החוצה בקול רם.

פדרציה של אור: עם זאת, כה נכוןבלוסום. כאשר אנו אומרים "שחררו את הפחד".... האם אנו אומרים "שחררו חתיכה קטנה של הפחד"? לא. כמובן שלא. מה יהיה הטעם לכך? שחררו את הפחד. הוא רק קיים כיוון שאתם מזינים אותו. הרעיבו אותו מחוץ להווייתכםנשמות יקרות.

כאשר אתם יודעים כי אתם אור... רק אור... ואז כול הפחד צריך להתמוסס כיוון שאין הוא יכול להיות קיים בתוך אחד היודע שהם רק אור.

ועכשיו... היו תפארה... אתם כולם מודעים כי אתם רק אור.

וכך זה מתחיל!

בלוסום: וואו! אני מקרינה בחיוביות! בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge