Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 5, 2012

October 5, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 5  באוקטובר 2012

בלוסום: ושוב הלו לכם. אני יודעת שעלינו לברוא את העולם החדש שלנו, ועבורי זה נראה יותר כיצד אני רוצה להרגיש בתוך זה...כאשר אני חייה חיים שהשתוקקתי עבור עצמי ועבור שיפור מצבם של כולם. עם זאת, חשבתי שזה עשוי להיות נחמד אם אתם יכולים אולי לתת לנו כמה דברים לדמיין בנוגע למה שאנו פועלים עבור הבריאה. עשוי לעזור לנו להגיע לשם קצת יותר מהר!

פדרציה של אור: אנו כאן באהבה ובהכרת תודה מדברים איתך ביום זה. רבים מכם מרגישים את האנרגיות העצומות/האינטנסיביות אשר מתקדמות בהסתננן לתוך האטמוספירה שלכם.  אתם מוצאים יותר חיבור עם האני הגבוה שלכם...בכך שאתם מסוגלים יותר למצוא שמחה על בסיס קבוע. אם אין זו שמחה, זו הכרת תודה, אם אין זו הכרה תודה אזי זה שלום.

זה שונה עבור כל אחד...ועבור אלה אשר אומרים "זה לא איך שאני מרגיש. אני מרגיש אומלל"... אנו אומרים לכם שאתם פשוט מאפשרים את האינטנסיביות של האנרגיה הגבוהה ביותר להעלות את מה  שיש להיפטר ממנו. זה הכול. ברגע שאתם חופשיים מהנטל שאינו משרת...אתם גם תרגישו את השמחה וכו', עליה אנו מדברים.

כשאתם מרגישים שמחה זו...אנו מציעים שתעגנו אותה...בכך שתכירו את הביטוי שלה. זו הרגשה שניתן להבחין בה סביב כול הווייתכם ואתם מרגישים כמעט כמו מדלגים!

דעו כי מה שאתם מרגישים באופן זה עכשיו זה רק מתג ההתנעה...כאשר שמחה זו מתפשטת בתוך עצמכם... אתם תמצאו את הימים מסתיימים באופן שבאמת לא ציפיתם...כיוון שההרגשה וההנאה שרגע אחד יביא...די לא היו בתוך הבנתכם.

אתם גם תמצאו שהרגשתכם כלפי אחרים התרחבה לאהבה. רווחה כוללת כללית מתעוררת בתוך העצמי וכאשר מכירים בחשיבותה, היא מהווה תופעה טבעית לחבור לליבם של אלה מסביבכם.

זה מושלם ועם זאת... אוה, דרך כה קלה להרים את הרטט של הפלנטה כפי שבאתם לעשות. ציינו כי לרבים ישנם עניינים מסובכים ומאפשרים למיינד ספקות ופחדים להפוך תל-חפרפרת להר כפי שהייתם אומרים.

עם זאת, פשטות היא המפתח.

אהבה הינה המפתח.

להרגיש אהבה זה בדיוק הכול מה שצריך לעשות... בכל רגע נתון.. לגבי דבר כלשהו נתון...ביחס לכול נשמה נתונה.

כמה זה משחרר לוותר על כל הדאגות ופשוט לתת אמון כי הכול בסדר והכול ימשיך להיות בסדר.

כמה נהדרת ההרגשה כאשר הווייתכם באמת מקבלת שאתם כאן להיות אהבה על מנת להשלים את משימתכם.

חברים יקרים שלנו...אנו כה הרבה בהרמוניה עם השיר שליבכם שר. זריחתו של העידן החדש הינה עלינו, והתרגשות גדולה תנבע מכך.

בלוסום:  זה באמת מרגש ברמות רבות. לפיכך, אנו יכולים להרגיש את השינוי מתרחש במהירות בתוך, באיזו מידה ישתנו במהירות דברים בלי?

פדרציה של אור: דברים ישתנו בהתאם לקצב הידיעה של הפרט. כפי שהפרט מקבל את המתנות שהתעוררו בתוך ומבין את ערכן, אזי יותר ויותר במהירות הטכנולוגיות החדשות והמערכות המתקדמות יעגנו במקומן. אתם תזכרו כה רבות על מה שפעם ידעתם. לכן, כשהזיכרונות יקישו על חזית המיינד שלכם, הם ייראו ברורים בן-רגע.

בלוסום: האם הבתים והעצים והימים וכו' שלנו, כולם יופיעו, פחות או יותר, אותו הדבר לנו?

פדרציה של אור: בסופו של דבר הם ייראו שונה. הבית שלכם יותאם אישית לצרכיכם ולנוחיותכם. התחבורה שלכם תהיה מתקדמת מאוד ממה שהיא עכשיו.

באשר להתמרתה של אימא כדור הארץ.... כן, דברים ייראו שונה כיוון שהרבה ממנה יתחדש כשהיא תוליד אדמה עשירה יותר ומים טהורים יותר. הצבעים מסביבכם לא יהיו זהים לעכשיו... ועם זאת, כמו בזריחה ובשקיעה שלכם, הם יציגו את עצמם בכול גווני הפסטל כדי להגביר את התהילה בתוככם.

בבוא היום מאוחר יותר עם חלוף הזמן... כפי שענן לבן דיבר על.... יהיה משותף לאלה מעולמות אחרים להשתלב איתכם בעולמכם...וגם חופשותיכם לא תהיינה מוגבלות למדינות רק על הפלנטה שלכם.

יהיה שיתוף של דרכים. ללמד אחד את השני את התרבויות של כל אחד. עם זאת, כפי שאנו אומרים זאת, אין זה "בעתיד הקרוב".

בלוסום: זה די קשה לדמיין, בכל הכנות. עם זאת, אני בטוחה שזה יהיה כמו שזה עכשיו. זה לא היה כל כך מזמן שהמחשבים לא היו קיימים...עכשיו, הסתכלו עלינו! אז, אני מניחה שנסתגל לכול החידושים טיפין טיפין?

פדרציה של אור: אכן. יש חשיבות לכך שאתם תזכרו שכול מה שמציגים לכם הינו חלק מתוכנית ואין שום דבר שהינו מעבר ליכולתכם להתמודד איתו. לא משנה איך זה עשוי להיראות לכם באותו זמן.

בלוסום: משפטים אלה...כשאתם מדברים כך...יכול לגרום שהמיינד יהיה מסוחרר.

פדרציה של אור: רק אם אתם בוחרים לבוא מתוך פחד. שוב, היינו רוצים לדבר על כך.

אין שום סיבה לפחד. שום דבר.

בלוסום: עם זאת, כאשר אתם אומרים  "אין שום דבר שהינו מעבר ליכולתכם להתמודד איתו. לא משנה איך זה עשוי להיראות לכם באותו זמן"...טבעי עבורי להיות "מפוחדת קצת", כיוון שזה יכול להורות על כול דבר!

 פדרציה של אור: בדיוק...וזה עושה! עם זאת, זה מה שאנו חוזרים ואומרים.

כל דבר עשוי לקרות... עם זאת, כאשר "כל דבר" קורה... דעו שהכול בסדר.

דעו שזה פשוט חלק מהתוכנית להעביר אתכם לחלק הבא של התוכנית...ואז לבאה ואז לבאה.

כל מה שאתם צריכים לעשות במשך כל זאת...הוא להיות באהבה!

האם אתם מבינים זאת?

בלוסום: כן, אני מבינה. ואעשה כמיטב יכולתי כדי לזכור זאת עכשיו ותמיד.

פדרציה של אור: התמרה זו של הפלנטה שלכם אשר מתרחשת ברגע זה ממש הינה אחת המבשרת מוניטין ברחבי העולמות. אנו להוטים כמוכם להתבונן כאשר היא עוברת לתוך שלביה השונים. כל העיניים נשואות אל אימא כדור הארץ שלכם. כול האנרגיה נשלחת אליה. אנו יודעים שהכול יהיה בסדר, עם זאת באותו זמן אנו מאוד דרוכים לוודא שהכול ילך בצורה חלקה ככל שניתן. ישנם אלה אשר מבלים כל רגע ועשו במשך הרבה מאוד זמן... "בתפילה" כדי שאירוע זה יתרחש בקלות ובחן.

אוה איזו שמחה כאשר השינוי יתרחש בפועל.

בלוסום: עם זאת, זה יהיה הדרגתי, נכון?

פדרציה של אור: זה היה כך ואכן ימשיך להיות ועם זאת האם אנו יכולים לנסח באופן זה.

כאשר אחד עובר דרך הלימוד שלהם... כול שנה הם עוברים כיתה. בשבועות הראשונים של התנסות בכיתה החדשה... אחד יכול להרגיש קצת לא יודע להתמודד עם המקום החדש כיוון שהם לומדים מיומנויות מרמה אחרת ודברים שאינם במקומם הרגיל המוכר. אולי מורים חדשים...סביבה חדשה... ועם זאת...מגרש המשחקים, חדר הכושר, האולם, כולם אותו הדבר...אז יש חדש ובלתי מוכר מעורבבים עם הישן והמוכר עד שאחד מתאים את עצמו לשטח הגבוה יותר. עם זאת, לאחר מספר שבועות, אחד מרגיש שוב הרבה יותר בבית. הם מרגישים נוח ונינוחים וכאשר מסתכלים אחורנית לכיתה של השנה לפני...התלמידים נראים כה הרבה יותר צעירים ואחד מרגיש שזה קשה לדמיין שהם היו  אי פעם כמוהם!

בעולם חדש זה, חברי היקרים...כול נשימה שאתם שואפים תהיה כזו של אהבה עבור העצמי ועבור הקיום של העצמי ושל כולם.

בלוסום: שוב... קשה לדמיין. ובכן, אני יכולה לדמיין זאת...עם זאת קשה לתפוס שזו תהיה המציאות ברגע מסוים, כיוון שרבים כה רגילים להתאמץ.

פדרציה של אור: עולמכם נלכד במטח של שקרים עבור אלה אשר נמצאים בצורך נואש לשלוט.. להסתיר מכם מהיופי של מה שהינו אמיתי. כאשר אתם חווים עבור עצמכם יופי זה...כאשר אתם מרגישים חופשים... ואין לכם רעיון המוחבא מאחורי מחסומים אשר עוצרים אתכם...למה דומה הרגשת החופש... עם זאת, כאשר אתם באמת מרגישים חופש, נשמות אהובות....אתם תשמחו מעבר למה שאתם יודעים מה זו שמחה.

אתם תבינו מדוע הייתם צריכים לעבור דרך המאבק והמהפך וכול מה שהיכה וחיבל בנשמתכם.

הכול יהיה לכם הגיוני וכמה מאושרים אתם תהיו לדעת שלמרות שלא ידעתם זאת באותו זמן...כל רגע בודד היה שווה זאת.

לא רק עבור עצמכם... אלא עבור כולם.

ואנו מתכוונים, כולם!

הכול יהיה בעמדה טובה יותר בשל התמרה זו שירדתם כה באומץ להגשים...מהמיקום היוקרתי ביותר.

אוה, אהוביי...קחו רגע או שניים או שלושה או ארבעה... להרגיש את הגדולה של מי שאתם ומה שעומד לבוא.

הרגישו זאת בליבכם ואפשרו לו לדבר לנשמתכם. נשמתכם תגיב בעצירה לרגע של הנשימה תוך הכרה של אמת זו.

הכוח שנצבר במסגרת התוכנית...המומנטום שנבנה... איחוד הנשמות באהבה שיוצר כאלו רטטים של אושר...כל זאת זה איך שזה היה אמור להיות.

אנו ביעד. אנו נמצאים בתיאום עם הכוכבים והפלנטות. אנו נמצאים בתיאום אחד עם השני.

כאשר אפשרי לכו החוצה ופרשו את זרועותיכם...פתחו את ליבכם לשמיים והודו. כאשר כול אחד מכם עושה זאת, אתם מתחברים יותר בהתלהבות אחד עם השני ומחזקים את החיבור שמאוחד כאחד.

הרגישו זאת... דעו זאת... אהבו זאת. כיוון שזה כך.

דעו גם שאנו מרגישים אנרגיה זו שאתם שולחים החוצה כיוון שאנו אחד איתכם באהבה. אין זה יכול להיות בכל דרך אחרת.

כיוון שיש רק אהבה.

זה מה שיש ויהיה אי-פעם.

אהבה... אהבה... אהבה ... אהבה...אהבה.

תרגישו את האמת שלה.

היו באמת שלה.

היו עצמכם.

היו אהבה.

בלוסום: הבנתי זאת! אוהבת אתכם. באהבה ובתודה.

פדרציה של אור: אכן. ואנו מתכוונים לכך פשוטו כמשמעו... היו באהבה.. בעשייה.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili

 

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge