Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 8, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 8 בספטמבר 2015

בלוסום: שוב, אני מברכת אתכם, חבריי. סוף סוף חזרתי הביתה לאוסטרליה. בכוונה לא קראתי הרבה מעבודתם של אחרים בהתייחס לשינויים שעומדים להגיע, כדי לא להיות מושפעת בכל דרך. עם זאת, אני מודעת שהתרגשות רבה קורית עקב גל האנרגיה החדש והגבוה יותר שעומד להגיע... ואני משאירה שידור זה בידיכם המוכשרות מאוד.

(הפדרציה של אור דברה דרכי. מצורף בזה קישור לאודיו עם תעתיק ההקלטה מתחתיו. מומלץ שתאזינו לאודיו, במקום רק לקרוא את התעתיק... כיוון שהאנרגיה המגיעה דרכו, חודרת עמוקות לתוך הנשמה).

https://www.youtube.com/watch?v=78Jg7sAUD9g

תעתיק ההקלטה של הפדרציה של אור.

נשמות יקרות של כדור הארץ... אנו מעניקים ביום זה, באמצעות האנרגיה של מילותינו... אהבה... שלום... שמחה... אושר. אנו מעניקים לכם את כל הדברים אשר ממלאים את לבכם באהבה.

אנו מגיעים ביום זה גם, כדי להביא לכם מילים של חוכמה. להעניק לכם ידע... אשר אולי, צריך שייזכר עמוק מתוךהווייתכם. עם זאת, מעל הכול... אנו מגיעים לאפשר לכם לדעת כמה הרבה אנו אוהבים אתכם... כמה הרבה אכפת לנו מכם. הלכנו לאורך המסע הזה אתכם מאז שהתחיל... עם זאת, ישנם רבים מכם אשר אינם יודעים על קיומנו.

ישנם רבים מכם אשר נמצאים עכשיו במודעות מלאה על מי שאנו... וכשאנו עוברים ביחד... עמוק בתוך האור הבהיר... שהינו אתם... שאנו...האנרגיה של אהבתנו... שזורה... משולבת ביחד... ממוזגת כאחד... בתצוגת הצבעים העדינה ביותר... להראות לכם... לאפשר לכם להרגיש את האמת של מי שאתם. האמת של מי שאנו. אף על פי שישנם רבים, כפי שבאמת, גברת זו המאפשרת לנו להשתמש בתיבת קולה... אשר לפעמיםיודעים באופן מלא על קיומנו... על האמת שלנו... על הסיבה מדוע אנו מגיעים... ועם זאת, אפילו בתוך הידיעה השלמה הזו... לפעמים ישנם ספקות בהתייחס למה שאנו אומרים.

לדוגמה... דברנו על עמודי האור. היה חוסר התאמה עם הגברת שלנו, בלוסום... בהתייחס לכך.. בזמנכם... לפני זמן מה. עם זאת עכשיו, האם לא על כך דברנו... שם לנגד עיניכם?

אנו לא מגיעים להוכיח משהו. אנו מגיעים רק לסייע לכם לאורך מסעכם. להעניק לכם תקוה. כיוון שאנו מבינים שלגור על פני ובתוך מישור כדור הארץ שלכם יכול לפעמים להיות יותר מאשר קצת מבלבל. זה יכול להביא עצבות... ואנו רוצים שלבכם ירומם. זו הסיבה מדוע אנו מגיעים. ואנו שואלים זאת עכשיו... ברגע זה מאוד בו אנו מביאים מסר זה לכם... אתם מרגישים את לבכם... אתם מרגישים את לבכם מחייך... אתם מרגישים שהוא דופק קצת מהר יותר.

כיוון שחברים יקרים... יקרים... משפחה יקרה... יש הרבה מה להתרגש בגינו.

האנרגיה שעומדת להישפך לתוך הפלנטה כדור הארץ... עומדת להיות כמו אף אחת אחרת שהיתה לפני כן. אנו...בעיני המיינד של הגברת, בלוסום... מראים לה בשנית... עמודי אור עצומים אלה. הם, כשהם מתקדמים... כשהם הופכים יותר במספרים...עומדים להיות שונים מאוד מאלה אשר נשלחים כעת.

כיוון שכאשר הם מופעלים...כאשר מחוברים בתוך המקום העמוק ביותר של לבכם... של הווייתכם... הם פולטים דופק. דופק אשר מהדהד בתוככם. פעימה... כמו לבכם. פעימה אשר עומדת להפוך לאחד עם פעימות לבכם. נובע מאהבה... ואתם גם תראו... את הצבעים העמוקים ביותר של הקשת.

עמודי אור אלה יציגו את עצמם אליכם בסופו של דבר כעמודים של אור הקשת...ואיך לבכם יתמלא עם האהבה הטהורה הגבוהה ביותר.

ידיעתכם על מי אתם באותו רגע... תיתן לכם את ההרגשה של שלמות.

ההבנה של מדוע אתם נמצאים כאן תינתן לכם ברגע.

החזיקו את רוחכם גבוה.

החזיקו את הכובעים... כפי שהיינו אומרים.

היו שמחים... יקרים... היו שמחים ונרגשים כיוון שזה עומד להיות כך... שכוח גבוה יותר של אהבה עומד להיכנס לאטמוספירה של כדור הארץ שלכם... לזרוח עליכם... להיכנס לתוך הווייתכם ולאפשר לכם להיות בנוכחותה של האלוהות.

אור האלוהות בתוככם. זה היה תמיד בתוככם...כיוון שאתם ממנו... ועם זאת, כשכוח גדול יותר זה נשפך קדימה... הוא מצית בקנה מידה עמוק יותר... את מקור האלוהות אשר נח בפנים.

הכינו את הווייתכם כפי שאתם רואים שזה מתאים. אין אנו אומרים לכם "עשו את זה. עשו זאת". אנו רק אומרים לכם...ב/כמו/באמצעות/של אהבה... חשבו על מילים אלה שאנו מעניקים ופעלו בהתאם... באופן אשר מרגיש נכון לכם.. ולכם בלבד.

זכרו יקרים, לנשום. זה כל מה שאתם צריכים לעשות... עכשיו ותמיד.

שאפו באהבה.. נשפו באהבה... כשאתם מתחברים אחד עם השני. כשאתם מתחברים עם כל מה שיש.

נשמו... נשמו... נשמו בחיים.

אנו קרובים יותר מאשר אי פעם. מצאו שלום בתוך נשמותיכם. כיוון שבכך שאתם עושים זאת... כשאתם נושפים... אתם מעניקים שלום למקומות על פני הפלנטה שלכם שצריכים כה הרבה מאנרגיה זו... לנשמות על פני הפלנטה שלכם שהן בצורך רב לאנרגיה זו.

כשהאנרגיה הגבוהה יותר נכנסת פנימה... נשמו.

שאפו אותה... שלחו אותה החוצה. היו עדינים עם עצמכם... היו טובים... היו אוהבים... לעצמכם.

הזמן שנמצא עליכם הוא זמן של גדולה.

הגברת, בלוסום, יכולה להרגיש כשאנו מדברים אליכם... אתהאהבה העצומה שיש לנו לכם. אנו מבקשים שאתם גם תרגישואותה. כפי שאנו אומרים לעיתים קרובות... מילים אינן מספיקות. עם זאת, כפי שאתם יודעים אותנו כאמת... כפי שאתם שואפים את אהבתנו... את ההרגשה שזה נותן לכם... אפשרו לכם לדעת...מי אתם... מי אנו... משפחת האור שלכם.

אנו משפחה אחת... אנו נוסעים ביחד... נעים קדימה... לתוך חלל גבוה יותר... לתוך רטט טהור יותר...וכך זה.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA . תודה רבה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge