Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 9, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 9 בינואר 2016

בלוסום: הלו! אני תוהה אם אתם נמצאים שם היום, כיוון שניסיתי פעמיים לפני שבוע זה ו... שום דבר! נאדה! האם יש מישהו?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, נשמות יקרות אשר הולכות על פני שטח כדור הארץ בזמן זה בגדולה של עצמכם. אנו אכן אתך... חולקים אנרגיה ביום זה ויותר מאשר מאושרים לעשות זאת.

בלוסום: אנשים כותבים ומבקשים ממני לשאול אתכם כל מיני דברים "השנויים במחלוקת". עם זאת, כפי שדנו, נושאים אלה אינם באמת "התיק שלכם"! אולם, אני מרגישה, שאנו יכולים לעשות שינוי גישה בשנה חדשה זו. דרך חדשה של "גילוי דעת". במידת מה כמו שיפוץ... אם אתם מקבלים את כוונתי, ועם זאת, אין לי מושג איך זה יהיה/יכול להתרחש... ויש לי הרגשה, שגם אתם לא! וזה אולי מדוע לא היה לנו חיבור בפעמים האחרות שניסיתי בשנה זו. מחשבותיכם?

פדרציה של אור: אנו מחויבים להביא לך את האמת שלנו. זו... כפי שאת יודעת.. עבורנו... האופן בו אנו רואים את "משימתנו" כיוון שאנו יודעים שכול מה שאנו... כל מה שאתם... זה כל מה שנדרש כדי שיהיה ידוע על מנת שיתגשמו כל הרצונות/הדרישות של שביעות רצון הנשמה.

אולם... במרדף אחר אמת זו... עבור אלה על פני כדור הארץ אשר בהכרח עדיין לא "אבדו את דרכם", אשר "סוכלו" ואולי הוטעו בקנה מידה מעבר לכול השוואה... אולי ניכנס לתוך שנהחדשה זו עם האפשרות במיינד שאכן, גישה חדשה תתרחש.

בלוסום: האם יש לכם מושג כלשהו איך זה עשוי לעבוד? עם כל הכבוד ואני באמת מתכוונת לכך... במידת מה אנו צריכים כמה זיקוקי די נור "על דרך המשל" (בהצלחה עם מילה זו, מתרגמים!)... משהו מרגש! אני יודעת שמטרה שלכם/שלנו היא להביא מסרים של אהבה...אחרי הכול, מה עוד יש שם? עם זאת... אוה! אני לא יודעת... כפי שאמרתי.. רעיונות כלשהם?

פדרציה של אור: אולי זה צריך להיות, ליידי יקרה... שאנו נפקיד את כל מה שהגיע/פרץ למה שהינו בעל "אופי" גבוה יותר ממה שאנו נכון לעכשיו אוחזים.

בלוסום: האם אתם מתכוונים לישות/לתודעה גבוהה יותר שתגיע מלבד עצמכם?

פדרציה של אור: לא. אנו מתכוונים שאנו ניתן גישה לידע גבוה יותר ונביא אותו ממיקומנו הנוכחי.

בלוסום: כמו, כמה גבוה יותר?

פדרציה של אור: זה, כמובן... מה שהינו "מעלינו". בכך, אנו מתכוונים... על הבנה של רטט...שונה מהרמה שהשגנו.

בלוסום: ועם זאת, אתם אומרים שאתם "המפקחים של המפקחים". האם אתם עומדים ליצור קשר עם "המפקחים של המפקחים של המפקחים של המפקחים"?

פדרציה של אור: משהו כזה! ועם זאת... זה האופן בו מובנת התחושה "שלך" לגבי מי אנחנו. זו גם התחושה "שלך" לגבי "היכן אנחנו נמצאים".

בלוסום: היכן אתם נמצאים?

פדרציה של אור: אנו נמצאים בכל מקום ובשום מקום. כיוון שאנו... המפקחים של המפקחים... כפי שאת "רואה אותנו".. אנחנו שום דבר. אנו יכולים להיות כל דבר אותו אנו בוחרים.

בלוסום: אז אתם חייבים להיות במידת מה "שם למעלה".

פדרציה של אור: רק מנקודת המבט... המגיעה שוב מתחושתך... על נקודת המבט "שלך".

כיוון שנקודת המבט "שלנו" רואה דברים באופן שונה מאוד וזה,ליידי יקרה, וזה היכן שלפעמים ישנן "הבנות" סותרות בהתייחס לעניינים מסוימים.

בלוסום: ובכן, האם אתם... הידועים לנו כפדרציה של אור... למעשה ישויות בצורה... או האם אתם ישויות ב/של אור?

פדרציה של אור: כפי שאנו אומרים...ב"שלב" שהגענו אליו... אנו במידת מה הרבה מכל דבר שאנו רוצים להיות. היינו רוצים לבטא את עצמנו לך ביום זה כ... ישויות בצורה של אור.

עם זאת, היינו גם מתבטאים שאת... כל אחד מכם הוא בדיוק אותו הדבר. זה רק שאנו רוטטים בתדר גבוה יותר. לכן, אנו יכולים לגשת בקלות יותר לידע אשר נמצא בתוך כל אחד. כיוון שכל אחד הוא ידע. עם זאת, מבטא את עצמו, במקרה שלך... בצורה פיזית.

את לא יכולה להיות את מה שאת לא. עם זאת, את סונוורת באמצעות עובדות שאינן שאת מאמינה שהן האמת ואפשרת לבוז להאפיל את האור המפואר שזה את.

בלוסום: זה עשוי להישמע כשאלה ילדותית, עם זאת, האם זה למעשה "לגמרי" אשמתנו? האם אין אנו יכולים "להאשים את זה" את אלה אשר האור שלהם מופחת שרוצים את נפילתנו ואת השכחה שלנו? אוה! המשיכו... בבקשה אמרו שזה לא הכולבאשמתנו!

פדרציה של אור: אפשרו לנו לטפל...כול מה שיש! כול מה שמוצג לכם בייצור חיצוני! את... רבים מכם... מודעים לאלה אשר אכן, אין להם את העניין הטוב ביותר בלב. עם זאת...בלב... אין שום דבר ואף אחד שיכול באמת "לשכוח" אותך... כמה קשה שהם ינסו!

כיוון שאתם אור נצחי...נצחי... שמשמעותו... לנצח.

בלוסום: אוקי. אני מבינה ש... אני קבלתי זאת במשך זמן רב. עם זאת, ישנן ישויות על פלנטה זו שרוצות ועושות כדי "לחסל אותנו!" או לפחות... להוריד את האנרגיה שלנו למטה לרמה מאוד נמוכה. הם יצרו דרכים לחסום את האור שלנו, לעמעם את הרוח שלנו, להחביא את האמת מאתנו וכו'. לכן, האם אנו אשמים שסונוורנו באמצעות עובדות שאינן אלה וכו'?

פדרציה של אור: אין אשמים. יש רק.....הוא כפי שהוא.

אין גינוי. יש רק... הוא כפי שהוא.

וכפי שהדברים הם... אתם כאן כישויות אור נהדרות מאוד... המוצגות עם ההזדמנות של בחירתכם לשנות דברים!

זו הסיבה שהגעתם. אתם יודעים זאת!

לכן, זה עניין של להחזיר את כוחכם. להחזיר את כוחכם המוחלט ולסובב דברים לדרך שהיא משתווה עם האנרגיה האלוהית של האמת של נשמתכם.

בלוסום: כן. אני יודעת זאת. מקבלת גם את זה! הדילמה הינה... שכל מה שאתם מדברים עליו... הדרך בה אתם מדברים... היא כולה יפה וטובה ואכן שירתה אותי ואלפי רבים כה היטב. הפכתי כה הרבה יותר קלה במהלך הדרכתכם... בשל יישומם. תודה. עם זאת, נראה שאני פשוט לא יכולה לפרוץ דרך למי שאני באמת... כפי שבקשתם אותנו לעשות. אני "מנסה" להיכנס לתוכי ולהיותבשלווה... למדוט וכו'. אני יוצאת מזה... אולי (?) מרוממת רוחנית... עם זאת, בוודאי לא מודעת באופן מלא על מי שאני. אתם רוצים לומר לזה "אתם אהבה". את זה אני גם יודעת. עם זאת... איך אני עושה/ אנו ניגשים לאותו חלק גבוה יותר של האור שאנו? ונהיים מודעים לכך? לא נראה שכרטיס האוטובוס שלי לוקח אותי כל כך רחוק!

פדרציה של אור: ליידי יקרה... זה די קשה עבורנו לספר לך איך לעשות זאת. כיוון שאין זה דבר שניתן ללמדו.

בלוסום: נגזר עלי להיות קפטן מינרינג (Captain Mainwaring), אני אבודה! (נלקח מתוך תוכנית בטלוויזיה האנגלית, "הצבא של אבא" (" Dad's Army")).

פדרציה של אור: רחוק מזה. כיוון שבאמצעות הגילוי מחדש של/עבור עצמך ניתן להגיע /להשיג את החלק הגבוה יותר שלך.

בלוסום: כן, אבל איך? איך אני מגלה מחדש אותו? אלוהים יודע שניסיתי! אתם גם עשויים לרצות לומר... "אל תנסי". זה גם לא עושה לי!

פדרציה של אור: ברצוננו לציין עבור "נקודת המבט" של הקוראים... שהאנרגיה שלכם היא לא של תסכול כאן... עם זאת, לצון שובבני.

בלוסום: אוה! אוקיי. אני מניחה בצדק או בטעות כי נכון לעכשיו אנשים מכירים אותי.

פדרציה של אור: רבים. עם זאת, אנשים חדשים בקבוצה מגיעים ליעד זה כל הזמן.

לכן,...איך אנו יכולים לסייע במצב זה? הבה נראה. עבורנו...בידיעתנו את עצמנו... אין אנו צריכים "לחשוב". "אנו האור"... כיוון שזו היא צורתנו ולכן , "אלה פנינו"... כשרוצים לבטא זאת נכון! וכהלכה! אכן פנינו, הם של אור. הווייתנו היא של אור בשלמותה. מעולם לא הטלנו ספק בכך.. זה פשוט מתקבל כפי שהוא.

אולי, לכן, זה עשוי לסייע למצוקתך באמצעות לספר/לזכור/להזכיר/לראות/לדעת את עצמכם כרק אור.

במהלך יומכם... במהלך זמן הערב שלכם... לחזק באופן מתמשך במוחכם.

"אני אור".

"אני מרעיפה אור".

"אני מעניקה אור".

"אני חושבת אור".

"אני קורנת אור".. וכו'. וכו'.

שוב ושוב ושוב ושוב. במובן של... שטיפת מוח של עצמכם לתוךידיעה זו של אמת.

בדרך זו... אתם תעשו/תוכלו לבטל את שטיפת המוח שהיא היפוכו של דבר!

כמובן, אנו חייבים להוסיף...כפי שאמרנו פעמים רבות לפני כן... מילים אינן מספיקות. עם זאת אכן, יש להן שימוש רב ומטרה. עם זאת, אתם יודעים שזו ההרגשה מאחורי המילים המוצעות ל/ שבתוך מוחכם... אשר מאפשרת לאמת שלהן ל... להיות.

לכן, כאשר חוזרים שוב על מי שאתם... אור-אהבה... הרגישו...הרגישו... הרגישו שזה מי שאתם.

"דמיינו" שזה מי שאתם!

כיוון שבתשומת הלב המתמדת שלכם למחשבות אלה והרגשתן כאמת שלכם... זה חוק שיינתן לאמת זו ביטוי לתוך מציאותכם.

מה שאתם חושבים... אתם נהיים.

לכן, היינו מייעצים... עם הרבה אהבה... להיות ערניים למחשבותיכם בכל הזמנים.

תרגלו מחשבות אלה שאנו מציעים... והרגישו את ההבדל בתוככם.

בלוסום: האם יכולים אתם לבזבז רגע ולדבר לגבי היכן נמצא "בתוך"? האם אתם מתכוונים בתוך המיינד? בתוך הנשמה? היכן... למעשה זה נמצא?

פדרציה של אור: אתם הולכים למרחב בו יש שום דבר וכול דבר.

בלוסום: לא עוזר, חברים!

פדרציה של אור: לא? אולי אם כן... נסו את המסע להגיע לשם מבלי לדאוג באמת להגיע.

בלוסום: והדרך היא? מספר האוטובוס לו אנו ממתינה?

פדרציה של אור: לנשום לאט... עמוק... פנימה והחוצה. מודעים בצורה מודעת שאתם עושים זאת. כאשר אתם מתרכזים באופן טהור ונשמתי/אך ורק בלעשות זאת... ומאזינים רק לקול של אותו אור-אהבה הנכנס בפנים ומסתובב החוצה... אזי כל המחשבות האחרות אינן יכולות להיכנס.

התרכזו... התרכזו... התרכזו בהרגשה ובקול ובתנועה הפיסית כאשר אותם שואפים דרך הפה או האף. אין קביעת סדר יום. מהשמרגיש נוח... עבורכם. כיוון שקיימת חשיבות רבה להרגישנוח... עבורכם. שאפו "את עצמכם" בקצב שלכם... בזמנכם הפנוי... ו"תראו" בתוך עצמכם "להיכן" זה לוקח אתכם.

הוסיפו לכך את הידיעה שאתם רק אור... ו...

בלוסום: בינגו!

פדרציה של אור: אכן בינגו.

בלוסום: אוקי, חברים... אני מרגישה שזה מקום טוב לסיים היום. כה שמחה שהייתם. יכולים אתם לספר לי במהירות... מה גרם לכם לא להיות?

פדרציה של אור: האם יש לך את כל היום?

בלוסום: לא!

פדרציה של אור: אזי אפשרי לנו לומר נכון לעכשיו... לפעמים מנוע האוטובוס יכול להיות קצת הפכפך.

בלוסום: מממ! האם הכוונה היא... שהאנרגיות שלי אינן תמיד טובות כפי שאני חושבת שהן?

פדרציה של אור: זה יכול להיות רק אחת מסיבות רבות רבות המעורבות. פשוט כמו תקשורת זו שעשויה להרגיש כאשר יורים את כל הצילינדרים...זה בתוך/של עצמו, מאוד מורכב ועם זאת, זו מחלקתנו.

בלוסום: אני כה שמחה שזה לא שלי! לא הייתי אפילו יודעת איך לפתוח את מכסה המנוע! אני פשוט נשארת כתמיד... רוצה ויכולה. תודות רבות, חבריי. תודות רבות.

פדרציה של אור: עם השמחה הגדולה ביותר אנו משוחחים איתך בדרך זו.

הקריני את אורך.

היי אורך.

אף פעם אל תצמצמי את אורך.

דעי את אורך.

עקבי אחר אורך... ותהיי מופתעת כמה את מרגישה קלה הרבה יותר.

אהבתנו היא אחת אתכם. בהכרת תודה.

ניתן למצוא את האודיו של תקשור בלינק:https://www.youtube.com/watch?v=BIEYFbZR-VU

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

Blossom Goodchild YouTube channel. http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: Gili











Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge