Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 12, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 12 באוגוסט 2017

בלוסום: ובכן, זה היה הרבה מאד זמן. אני מסודרת במקום מגוריי החדש וסוף סוף חוזרת להיות מקוונת. ובכן, אני כאן, להוטה כמו חרדל לחזור להיות בקשר. הלו!

פדרציה של אור: ברוכה הבאה. אנו גם להוטים לחזור להיות בקשר אתך, בלוסום. כיוון שאנו שמרנו על שתיקה על מנת שתשלימי את כל מה שהיה נחוץ על בסיס ארצי. את גם הרגשת, שינוי במאוד הווייתך. האם אין זה כך?

בלוסום: אוה כן! למרות שאני לא בטוחה כי אני עדיין "מחוץ לצד האחר!" כאלו אנרגיות גבוהות ועם זאת, כה הרבה קורה לכול אחד בקנה מידה "מרגיז". נראה כי אף אחד לא יודע בדיוק היכן הן נמצאות.

פדרציה של אור: זה גם קפדני וגם מדויק. כיוון ששוב קיימת הטיה במאזניים.  כול מה שאינו משרת מודגש כדי לשחררו, ברגע שזה הוכר כי אין זה יותר מתאים לנשמה. עם זאת, מצד שני... ישנה ההרגשה בתוך העצמי של הנשמה כי עכשיו רטטגבוה נספג ומתמזג בתוך הליבה של ההוויה.

השניים למעשה משתפים פעולה בריקוד של "שינוי"... וכאשר מסתיים "ריקוד" מסוים זה, ההבדל ב"עצמי" יכול להפוך לברור יותר.

בלוסום: באיזו דרך?

פדרציה של אור: בדרך של זיהוי הרטט הגבוה שאחד "יושב בתוכו". כה הרבה יותר מהפוטנציאל האמיתי הגבוה יותר מסוגל להציג את עצמו, ברגע ששינוי זה מתבסס וישנה כה הרבה יותר תועלת לכול.

בלוסום: אני שוב מרגישה כאילו אני נמצאת בתוך פקעת (cocoon)...מוכנה לצאת, לצאת לחופשי ולעוף. עם זאת, נראה כי קיים חלק נוסף בי  שנאבק לרוץ בקצב מהיר ואז שוב... חלק אחר בי אשר פשוט לא מכיר מי אני, מה אני עושה ומדוע אני נמצאת כאן! במידת מה שוחה מסביב בלימבו.

פדרציה של אור: הכול קשור לאנרגיות נוכחיות אלה. הן חזקות וחדות יותר מאשר אי פעם לפני כן. בשל העובדה שעולמכם נעשה בהיר ומואר יותר.

ה"שינוי" שבתוככם... "שינוי" זה שאתם חווים הוא גם מתרחש בתוך כול דבר. דמיינו זאת! כול דבר שאתם חלק ממנו משתנה לתוך תהודה גבוהה יותר ומתרגל למצב החדש. אזי הוא צריך למצוא את הקרקע כדי להניח את הרגליים!

בלוסום: כאשר אתם אומרים "כול דבר"... האם אתם מתכוונים רק על הפלנטה שלנו?

פדרציה של אור: לא.  כיוון שכול דבר הוא חלק מכול דבר. לכן, מה שמתרחש  בתוך "כול דבר".. צריך ל... השפיע על הכול.

עם זאת, היינו אומרים כי הפלנטה שלכם במיוחד,  היא המוקד בזמן זה. כול העיניים עליכם!

בלוסום: עם זאת, אנו כה זעירים בהשוואה  ל"כול זה". מדוע כה הרבה עניין?

פדרציה של אור: כיוון שאתם, כולכם... והפלנטה האלוהית שלכם, מנהלים ניסוי שלא התרחש אף פעם לפני כן. להתמיראת זה ואת הכול על פני זה, לתוך מימד גבוה יותר. להפוך כליגבוה יותר משל עצמו זה מבצע ענק. זו הסיבה מדוע  זה נבחן על כדור הארץ, כיוון שלעשות זאת על פלנטה גדולה יותר לא ייראה מעשי.

בלוסום: ובכן, אם זה עובד על הפלנטה שלנו... האם זה יתרחש על אחרות?

פדרציה של אור: מובן מאליו.

בלוסום: האם הפלנטות האחרות גם הפסיקו לנסות?

פדרציה של אור: אין זה כה הרבה לגבי זה....בפלנטות אחרות. זה למעשה ניסוי של "ההעלאה של"...אין זה רלבנטי אם זה "נפל" או לא.

בלוסום: האם פלנטות אחרות "נכשלו" כמונו?

פדרציה של אור: בלוסום, ישנן פלנטות שהן בעלות אור בהיר וישנן פלנטות שבחרו להיות חשוכות.

בלוסום: מדוע פלנטה תבחר זאת?

פדרציה של אור: כיוון שכפי שאמרנו קודם לכן... החיים נמשכים הלאה והלאה... והלאה והלאה.... והלאה והלאה... והלאה והלאה... ישנן אינסוף... מבינים את אותה מילה... אינסוף... אפשרויות שקורות ומתפתחות. צריך להיות ניגוד או איך אחד יוכל להרגיש/לדעת את השוני?

בלוסום: ובכן, האם אתם אומרים שניסוי זה על כדור הארץ... "משחק" זה שאנו מעורבים בו... משחקים אותו גם בכול מקום אחר?

פדרציה של אור: לא. אין זה המקרה. לפלנטות אחרות יש צורות חיים ומה שהיא זה מה שהיא.

בלוסום: אני למעשה לא מבינה זאת.

פדרציה של אור: על הפלנטה שלכם, בלוסום, אתם יכולים לשנות דברים. מהותכם... הסיבה להיותכם שם... היא כדילשלוט במשחק זה ובעשותכם זאת, יש לכם את ההזדמנות לשנות זאת... בכול דרך שאתם רואים שמתאימה... להתאים את העצמי ואת צרכיו.

אין זה המקרה במקום אחר ועם זאת.. באומרנו זאת... זה תלוי ב"היכן" אתם חושבים נמצא "מקום אחר". כיוון שבתוך המרחב של "כול מה שיש"... אין אנו יכולים ולא היינו אומרים שזה בהכרח המקרה בתוך כול מה שיש המעורב בתוך המשחק אותו אתם משחקים.  כיוון שזה גם מעורב בחיים מקבילים, מימדים בתוך מימדים. זה יותר מדי גדול "מלהכניס זאת לתוך קליפת אגוז" עבורך, בלוסום. עם זאת, כדי לעגל זאת היינו אומרים כי לכדור הארץ יש את היכולת להשתנות באמצעות ביטוי של מחשבה. לא לכול מקום אחר ישנה הזכות המיוחדת לעשות זאת.

בלוסום: תודה לכם. קצת משנה את הנושא כיוון שמרגיש לי כי להמשיך על כך יגרום לי בהחלט לאבד את העלילה. מישהו שאל אם הייתם נותנים לנו את הבנתכם בנושא של "כוונה טהורה". זה במידת מה מדבר בעד עצמו ועם זאת, אולי אתם יכולים לתת לנו את ההבנה המלאה על כך?

פדרציה של אור: ב/של/ כמו של עצמה... כוונה טהורה בצורתה הטהורה ביותר מגיעה מהמיקום הגבוה ביותר של הבנת הנשמה על עצמה. כאשר לאחד ישנה הכוונה לבצע כול דבר... לעשות כול דבר.... לחשוב כול דבר.. לתת כול דבר... לקבל כול דבר.... להעניק כול דבר.. לאהוב כול דבר... כאשר מגיעים ממקום של הידיעה כי אתם הבוראים והבריאה שהיא אתם  והבריאה שאתם רוצים לברוא... אזי הצעה זו צריכה להיות בעלת כוונה טהורה. זו הידיעה של מי שאתם המאפשרת את הכוונה להיות הטהורה ביותר.

אנו נסביר זאת בקיצור, כיוון שכפי שאתם אומרים... זה במידת מה מדבר בעד עצמו. אנו יכולים לשים את זה בקליפת אגוז.

דעו מי אתם.

דעו כי אתם זרימת האלוהים של כול הבריאה וכאשר מתכוונים ל"כול דבר"...אם זו אפיית עוגה... עד לריפוי של כול הפלנטה שלכם... בידיעה זו... רק האהבה הטהורה והגבוהה ביותר מתמזגת עם הכוונה ולכן, יש לה את התוצאה הטהורה והגבוהה ביותר. וכך זהו.

בלוסום: תודה לכם. מישהו רצה את דעתכם על נושא די מעניין לאחר שדברתם על ‘walk- ins’ ("החלפת נשמות" - נשמה מקורית של אדם מוחלפת בנשמה חדשה - לפי ויקפדיה) ועל הנשמה המאכלסת את אותו הגוף... היה על טרנסקסואלים. מדוע... אם מישהו מייעץ וכו' מה ישרת את נשמתן בתקופת החיים הבאה... האם הן תגענה לכדור הארץ ותגלנה בשלב מסוים באותו מסע, כי נשמתן מתאכסנת בגוף ממוגדר שגוי? האם יכולים אתם לדבר על כך?

פדרציה של אור: כמו עם כול הדברים, בלוסום, ישנן אלפי סיבות רבות עבור אלפי נשמות שונות באשר לסיבה מדוע הן בוחרות להגיע לחיים שהן עושות. אחד יכול לשאול מדוע גוף בעל מום חמור ייבחר לאכלס נשמה? או, מדוע נשמה תבחר גוף שנראה כי מתפקד בצורה פגומה לחלוטין ב"חיווט שלו"? כול הדברים האלה מוחלטים על מנת  שאו/שגם ישרתו את הנשמה ובמקרים רבים... ישרתו גם את האחרים. כה הרבה סבל בתוך אדם יכול לגרום לשינוי כה רב בהסקת המסקנות ובהבנה לא רק של עצמם, עם זאת גם,  על העולם ו"איך אחד נראה". לכן, מה שנחשבת ל"שגיאה/טעות" בהרגשה של הביטוי הגופני בהתייחס לנטיות של נקבה או זכר, אין זו בכלל שגיאה/טעות.

בלוסום: ובכן, אם לדוגמה נשמה מגיעה לכדור הארץ ומרגישה בשלב מוקדם את הצורך להחליף את המין לגמרי... האם הן הסכימו שזה יקרה לפני שהגיעו לכאן?

פדרציה של אור: כן עבור חלק. עבור אחרים... זה יכול להיות...ואתם יכולים ליישם זאת למצבים רבים... יכול להיות כי מגיעים להבנה שנשמה תפיק תועלת להגיע חזרה לכדור הארץ ולחוות "משהו" שיסייע להן להתפתח ולהפוך יותר מעצמן.

בלוסום: מדוע זו צריכה להיות חוויה "מרגיזה"? מדוע לא לבחור להיות חקלאי המגדל צבעונים וורדים? גם זה, בוודאי, עוזר לאחד להתפתח ולגלות שהם אהבה במהותם?

פדרציה של אור: אנו מבינים את מה שאתם מעבירים.... ועם זאת... כה הרבה מהעצמי מתגלה באמצעות מה שלא תמיד "נראה" שהוא לטובת הפרט.  עם זאת, מתחת לכול זה... זהו ה"מסע" הטוב ביותר שנשמה יכולה לקחת, כאשר היא "מוציאה את זה מהפרספקטיבה" ומסתכלת על כך ממקום גבוה יותר.

לדוגמה... הנקודה הנדונה בהתייחס לשינוי הגוף ממין אחד לאחר. ניתוח כרוך בכך. ניתוח, עם הכבוד הגדול ביותר, הוא החלק הקל. החלק הרגשי/המנטאלי/הרוחני של התמרת הנשמה הוא מה שמועיל לפרט. האומץ והכוח שזה נותן לכול נשמה קיימת לראות התמרה מעין זו, זו הסיבה שזה מתרחש.

רבים מכם לפעמים, נאבקים בתהייה מי אתם באמת. למעשה, את הזכרת את זה קודם לכן, בלוסום... וזה בלי הסיבוך הנוסף של הגילוי שאין את מרגישה "את עצמך" בגוף שנולדת בו. כאשר אחד "השלים" את "ההחלפה"...שוב, אנו משתמשים במילה זו עם כבוד... אותו אדם הופך כה הרבה יותר ברור באשר למי הם באמת. לא כמו להיות זכר או נקבה... להיות בעצמי של נשמתם... ואנו בטוחים שניתן לאמת זאת באמצעות נשמות אלה  שבחרו לעשות זאת.

אפשרו לנו גם להזכיר... כי יש גם, כפי שהוצע על ידי אחד ששאל את השאלה... ש"הקידום" של/על ידי העצמי, גם מציע לאחרים את ההזדמנות לחפש בתוך הבנתם. כיוון, שאין זו הנשמה שאחד מדבר אתה... הנשמה  שאחד מתאהב בה... גם אם היה או לא היה פעם זכר ועכשיו נקבה, או להיפך... אין לכך קשר עם איך שאחד "מוצא" את אותו אדם שיהיה כפרט. הם מי שהם. הווייתם היא מי שאחד בוחר להיות חברם או להימשך אליהם. המין של הגוף הוא רק המשכן של הכלי, כפי שאנו אומרים.

אם אחד חי באחוזה וזה לא מרגיש לו נכון... הם עשויים לעבור לדירה קטנה... כיוון שהם מרגישים נוח יותר לחיות שם. "אנו", אין אנו רואים שוני ועם זאת, אנו מודעים שישנן עדיין נשמות רבות שמוצאות כי "המעבר" על ידי אחרים הוא נתעב לחלוטין. אנו שולחים את אהבתנו ואת האור שלנו לנשמות אלה שעדיין לא מבינות. עם זאת, יום אחד הן תבינה. אולי הן תבחרנה בחוויית חיים אחרת לעבור דרך זו בעצמן, כך שהן תוכלנהלהבין.

בלוסום: שוב תודה לכם. וואו. שעה זו עברה כה מהר. ועם זאת, אני מרגישה כאילו עדיין לא סיימנו... האם יש משהו נוסף שאתם צריכים במיוחד להזכיר?

פדרציה של אור: בלוסום. אנו מודים לך. אנו מודים לכולכם... בכך שנטלתם את ההזדמנות להיות על כדור הארץ בזמן זה.

נסעתם בסבלנות. בידיעה באמת שלכם כי ההרגשה בתוככם היא אהבה... והקשר שיש לכם עם המקור האלוהי הוא מי שאתם.

בידיעה זו אתם ממשיכים להקרין את האור שלכם ואתם מכירים עכשיו, יותר מאשר אי פעם... שוב, באמצעות ההרגשה... כי הימים לפנינו עומדים להפוך לכה מרגשים מאוד.

אנו מבקשים מכם לדעת כי ישנה אהבה שמגיעה אליכם מאלה שלא חווים את הצורה הארצית בזמן זה... חלק אף פעם לא היתה להם  ואף פעם לא תהיה להם צורה זו... ובתוך אנרגית אהבה זו... אנו הופכים לאחד ואותו הדבר אתכם.

אנו מכבדים אתכם.

אנו אוהבים אתכם.

אנו מחזיקים את לבכם גבוה.

אנו מעודדים אתכם.

אנו אוהבים אתכם.

אנו אוהבים אתכם.

אנו אוהבים אתכם.

כה הרבה עומד להקרין לתוך הפלנטה שלכם כשאתם צופים בתוכנית האלוהית הזו... שהחלטתם להיות חלק ממנה... מתגלה בדרך  שאתם עדיין לא דמיינתם. כיוון שהרטט שלכם לא הגיע עדיין לגבהים אלה. עם זאת, אתם מגיעים לשם, נשמות יקרות... אתם מגיעים לשם.

בלוסום: תודה רבה לכם. אני משתוקקת לתקן את טעויות האיות שלי בשל הכתיבה הכה מהירה ולפרסם זאת החוצה, כיוון שאני יודעת כי רבים המתינו בסבלנות לכם ולי שנחזור חזרה על הסיפון.

אני כה שמחה שחזרנו. אני אוהבת אתכם. תודה לכם.

פדרציה של אור: גם באהבה... אנו יוצאים הפעם.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge