Home > > Blossom Goodchild - November 20, 2012

November 20, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 20 בנובמבר 2012

בלוסום: ובכן, בוקר טוב! משהו שחשבתי עליו לפני כמה ימים...אם אתם המשגיחים של המשגיחים...האם ישנם שם המשגיחים של המשגיחים של המשגיחים ואם כך... מי הם.. מה הם עושים ו...יש סיכוי כלשהו למילה?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה גברת יקרה וזהו האינטרס שלנו ושלכם ל"השגיח" על כול מה שמחשבותייך בוחרות לדון איתנו. אכן, ישנן שם "דרגות" מעל התחנה שלנו. למעשה רבות. אפשר להיות מופתע ממספר הרמות המעורבות בתוכנית אלוהית גדולה זו. כיוון שזה לא כפי שאתם יודעים מדובר במעבר מבית אחד לאחר. תוכנית זו כרוכה בהעלאה של כל הפלנטה וכל מי שמפליג בה!

בלוסום: אני חוזרת תוך דקה להירארכיה. רק להעלות נקודה.. אתם אומרים "כל מי שמפליג בה". ישנם כמה אשר מרגישים/ מאמינים שאלה שאינם ניעורים לא "יצטרפו לנסיעה"... עם זאת, הם מ/על הפלנטה. האם אתם רק יכולים להבהיר את רגשותיכם על כל זאת? אפשר להיעשות נבוך מאוד עם כל "האפשרויות" הסותרות שם.

פדרציה של אור: היינו אומרים כי בהתאם לאמת שלנו זו לא תהיה תכנית אלוהית אם לפיה כמה היו נשארים מאחור. כיוון שזה כך...שכאשר אחד בחר להיות במסע בזמן מרגש זה, זה בדיוק...בחירתו. כיוון שבפלנטה זו שלכם יש גורם נדיב של רצון חופשי ולכן בחירה חופשית. זה ניתן לאנושות. מדוע/איך זה יכול להיות שניתן לשפוט בחירתו של אחד באם עליהם לקדם את הארתם על מישור גבוה יותר או נמוך יותר?

לא יישאר אחד מאחור בתכנית הגדולה יותר של דברים.

אנו כולנו אחד. איך יכול חלק מאחד לא להתעלות? האם הייתם קוראים לזה הוגן להפלות בין קצב שאחד בחר בו כאשר הם הולכים במסע שלהם?

בלוסום: ובכן בבקשה גם תבהירו זאת...נאמר שאנו נעים למעלה לתוך המימד החמישי... פיזית... ובכן... האם אנו הולכים למקום כלשהו אחר?

פדרציה של אור: לא. עם זאת אתם... בתוך עצמכם בהחלט מתקדמים. זה קצת קשה לתאר.

בלוסום: בבקשה תנו לכך את הסיכוי הטוב ביותר שלכם.. אני מרגישה שזה חשוב.

פדרציה של אור: כאשר ילדה קטנה חולמת להתחתן ומדמיינת את יומה המיוחד ואת כל מה משתמע מכך... היא מאפשרת לעצמה ל"ראות" זאת בעיני רוחה. היא מרגישה כמו הנסיכה באגדת ילדים ב"עיני רוחה"...כי באותו זמן שהיא מדמיינת זאת, היא "שם"... ובכל זאת היא נמצאת בעתיד שלה... לא ב"עכשיו" שלה. כאשר העתיד שלה מגיע אליה עכשיו היא עשויה או לא עשויה שתהיה לה אותה שמלה בדיוק כפי שהיא תמיד "חלמה עליה"...תלוי כמה "מחשבותיה ורעיונותיה" השתנו כשהיא הוליכה את עצמה לתוך "העתיד" הזה. היא תלבש את מה שהכי מתאים לה באותו רגע של עצמה. כאשר היא תסתכל אחורה לפרי דמיונה בחלום כשהיתה ילדה... היא תרגיש שנשמתה היתה אז... כל כך מזמן... לא יכולה להיות קשורה לנשמה שהיא הפכה כשגדלה. כמובן, היא עדיין אותה אחת... עם זאת, כפי שאנו אומרים "גדלה לתוך נשמתה". זה כרוך בלהיות רטט אשר מתאים לרמה של הנשמה.

רבים מכם יגלו שאתם לא יכולים יותר להדהד כה הרבה כפי שעשיתם פעם. לא רק שאתם יותר לא מהדהדים עם זה... אתם לא יכולים לסבול להיות ברטט זה. כיוון.. שהרטט שלכם עלה יחד עם הבנתכם והתדר של אהבה אשר מאפשרת לעצמכם להיות.  אפילו כאשר אתם בחופש... אתם לא "שוקעים" אחורה לתוך הרמה בה הייתם פעם. יש לכם פשוט רק ימים "מעצבנים".

עבורינו... בהתאם לאמת שלנו.... זו הדרך בה אנו בוחרים לתאר בצורה הטובה ביותר לכם כפי שאנו יכולים... את ההתעלות שלכם.

 לא יהיה/ לא יכול להיות תהליך התעלות אחד שהינו דומה לאחרים.

כיוון שכולכם אינדיבידואלים... אתם יכולים רק לחוות זאת כאינדיבידואל. ההבדל יהיה בהתאם לרמה/לתדר/לרטט שאחד השיג באותו הזמן.

בלוסום: בזמן של מה?

פדרציה של אור: בזמן שבו על פני שטח כדור הארץ...שם יש התמרה. נקודת מפנה באנרגטיקה. אף אחד... אף אחד לא יחמיץ את החווייה.... עם זאת, זה יהיה הרבה יותר מרגש עבור כמה מאשר עבור אחרים בהתאם לרמה של אהבה והבנה שהם הביאו את עצמם.

בלוסום: אני מרגישה די מגושמת באמרי זאת...בהתחשב בעובדה שאני מתקשרת אתכם... אבל יש חלק ענק ממני אשר באמת מקווה...לא יודע... מקווה שכשמגיע 21 בדצמבר המבשר טובות... אנו נחווה משהו אשר באמת  מאפשר לנו לדעת שה "זה" התרחש... עם זאת,  יש כה הרבה ממני אשר מרגיש קצת כמו "מה אם רק מספרים לנו שמשהו התרחש... כמו זרימה פנימה גדולה של אנרגיה שמגיעה וכן הפלנטות מתיישרות ואנו נבחין בהבדל בתוכנו כאשר עובר הזמן" וכו'... במילים אחרות... עם כל הכבוד " מה אם זה בדיוק אותו דבר כמו תמיד?"... ואני באמת מתכוונת שעם כל הכבוד.

פדרציה של אור: מה תעשי בלוסום? תוותרי על החיים? אנו בספק שאת תעשי זאת. אנו מחייכים כאשר אנו אומרים " אוה יה קטנת אמונה".

בלוסום:מ אתם אמרתם זאת קודם לכן ודי נכון לומר זאת שוב! זה מה שאני מתכוונת, בחורים... האם אני לא צריכה.... מכול האנשים... להיות משוכנעת שהכול ישתנה על/ מסביב באותו מועד?

פדרציה של אור:  למה את צריכה להיות? אנו אף פעם לא בקשנו ממך או מכל אחד לעקוב באופן עיוור. כיוון שאנו מבקשים.... מהמקום העמוק ביותר של נשמותינו שאתם תהיו אמיתיים לעצמכם.

אנו גם מבינים שאת לא יכולה לשתף... בנקודה זו... את נקודת המבט שלנו בעניין זה. עם זאת אנו אומרים לך....

 ( האנרגיה מתגברת לחזקה )

דעו את עצמכם.

היו עצמכם.

כל מה שיגיע לפלנטה שלכם יאפשר לכם ליצור בקלות את מלכות שמיים.

זה בתוך כוחכם...כיוון שזה בתוככם.

 התחברו עם החסד הגבוה ביותר של נשמותיכם והתאימו את מחשבותיכם לשפע הגבוה ביותר הזה  של אמת ואהבה.

אנו שאיננו מכדור הארץ...אנו צריכים לשחק את חלקנו. אנו שולחים לכם אנרגיה ומחשבות על מנת שתשלימו את משימותיכם.

זה מה שליבכם קורא ל/עבור... נמצא בתוככם.

כשהכוח של מלכות האור הכול יכולה ממטירה עליכם....אתם תהיו בשנית מאוחדים עם אותה מלכות שנמצאת בפנים.

המיזוג של עולמות כפי שדברנו עליו... יתחיל שם. כיוון שהעולם שנמצא בתוככם... יתחבר עם העולם שאנו שולחים לכם וביחד העולם החדש ייברא.

הזמן קרוב.

עבור אלה שליבם עייף, אנו שולחים לכם אנרגיה כדי לצעוד את המייל האחרון.

שמרו על רמות הרוח שלכם באיזון.

אל תוותרו בשעה אחרונה זו. אנו רואים אתכם מהססים לפעמים ואנו מייחלים שתרגישו כי אנו מחבקים אתכם.

המקור של כול הבריאה לא יעשה/ לא יכול לעזוב אתכם להגן על עצמכם.

זוהי תכנית אלוהית.

כל מה שיש.... הוא אלוהי.

כיוון שכל מה שיש... הוא מהאלוהים. אין שום דבר שלא יכול להיות.

לכן... הכול הינו חלק מהאלוהות ואנו עולים ביחד... התעלות לעד.

כי שם אין התחלה ושם אין סוף... רק התפתחות. אפילו מהמקור של אחד מהיכן שאתם כולכם באתם ולשם תחזרו.

אתם לא תהיו/ לא יכולים להיות אותו דבר בהגיעכם הביתה. כיוון שהבית לא יכול להיות אותו דבר.

כיוון שאתם... כל אחד מכם שינה את ביתו כפי ששיניתם את עצמכם. אתם שיניתם את הכול....מההתחלה שאף פעם לא החלה עד לסוף שלא יסתיים.

ניתן לכם רצון חופשי לבטא/ לחוות אהבה כ/של עצמכם.

אתם התמרתם את האנרגיה של הכול שהוא אהבה...הכול אהבה...לרמה הגבוהה ביותר של העצמי כפי שאתם תהפכו לגבוהים ביותר בתוך עצמכם. לכן, זה לא יכול להסתיים...כיוון שאתם כאחד...תמיד תשיגו רמה גבוהה יותר של עצמכם/עצמו... אהבה... אין-סופית.

בלוסום: תודה לכם. אני מרגישה שאולי אלה היו המשגיחים של המשגיחים של המשגיחים! כוחה של האנרגיה הרגיש בוודאות שהיא אוהבת זאת.

פדרציה של אור: את זה אנו יכולים לאשר... עם זאת, היינו מבטאים זאת באופן שאנו מאותה דרגה... עם זאת ישנן 3 רמות באותה דרגה ואנו איפה-שהוא באמצע!

בלוסום:  ובכן,  באמת תודה לכם בשנית עבור האינטראקציה. ובכן לסיכום.... בעצם...אתם אומרים שיהיה "הפנינג"...לא קבעתם את התאריך....והפנינג זה יעביר כל אחד מאיתנו לרמה גבוהה יותר של עצמנו...אין זה משנה באיזו רמה אנחנו...באותו הזמן.

פדרציה של אור: היינו רוצים להוסיף שעבור כמה... אשר בחרו לישון... זו תהיה "הסרת לוט ענקית". בהתאם לאמת בנשמותיהם והמסעות שנסעו...זה יכול להיות שהם פתאום יתעוררו לגמרי ויוכלו למצוא אוטומטית את עצמם ברמה גבוהה יותר מאשר אחד אשר למד את הנתיב הרוחני במשך שנים רבות. אחד לא ישפוט את השני באשר לת בתוכנית הגדולה...כיוון שאתם אינכם יודעים על מסעותיו של האחר ואת מה שניתן לו והתקבל במהלך הדרך.

ישנם כה רבים מכם אשר בחרו לשרת בכה הרבה דרכים אלוהיות. ישנם כה רבים מכם אשר משתוקקים להגשים בחירה זו.

נשמות יקרות... אחים ואחיות....כיוון שאנו משפחה אחת של אהבה...כך מאוד בקרוב עכשיו הדרך החדשה תהיה עליכם. ההיסטוריה לא תחזור. זה הוגדר.

אלה מכם שבאו לשרת ימצאו את עצמכם בשירות. הלב של משרתים אלה יתמלא באהבה ובמחויבות לשירות זה.

הכינו את עצמכם ואספו כוחכם... שירו מהלב ותנו הכרת תודה בדרך החדשה.

היו הכרת תודה.

היו אסירי תודה עבור הישות שהינה אתם...משרתים בתפקיד שאתם עושים.

קדימה ולמעלה ביחד אנו נשרת... כאחד.. באהבה אלוהית.

בלוסום: תודה רבה לכם. אני באמת הייתי צריכה את התמיכה הזו. שוב אני הרגשתי.....קצת מצוברחת מכל זאת... וזה גורם לי להרגיש אפילו יותר מצוברחת להרגיש מצוברחת... אם אתם מבינים למה אני מתכוונת.

פדרציה של אור: במידת מה!

בלוסום: אני אוהבת אתכם. ברכות והכרת תודה עבור השירות בתפקיד זה. אהבה ותודה.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili