Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 12, 2012

November 12, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 12 בנובמבר 2012

בלוסום: ובכן שלום שם. אני חזרתי והאם אני יכולה לומר איזו שמחה זו היתה כשדברתם דרכי בכנס האחרון בסידונה.  זה היה ממש משהו. תודה לכם. ובכן...לאן מכאן?

פדרציה של אור: קדימה למקום בתוך עצמכם אשר מאיר את הרוח. נעים קדימה לדו-קיום עם כול מה שנמצא ברטט הטהור ביותר של אהבה. אתם מציעים לעצמכם עכשיו חופש שיכול להחמיא לצד נחישותכם לוודא שאתם "קולטים זאת נכון". כל כך הרבה זמן המשכתם באמונה ועם זאת אנו אומרים לכם שבימים העומדים לפנינו.. "אמונה" לא תהיה על סדר היום..."הוכחה" תהיה.

בלוסום: הוכחה של מה, בדיוק?

פדרציה של אור: הוכחה לא רק על מה שאתם רואים עם עיניים פתוחות לרווחה... הוכחה גם על מה שאתם מרגישים בחלק הפנימי של עצמכם. אתם הצגתם לפנינו שאלה אחר שאלה ועם זאת זה צריך להיות ידוע שכול התשובות ייענו. אפשרו לעצמכם עכשיו בתוך כל רגע להיות בשמחה. אם תבחרו לעשות זאת, אתם תחוו גל חדש של אהבה שנכנס פנימה. הוא יסייע לכם להבין שאתם עומדים לפגוש את מה שאתם. אתם מבינים, נשמות יקרות...אנו אלה שהגענו לסייע לכם בהתקדמותה של התמרה זו שעכשיו נמצאת בצומת כאשר אנו פשוט מחכים להתקדמות... על מנת שאנו נתקדם..

בלוסום: כן...להתקדם לעשות מה?

פדרציה של אור: לעשות את מה שבאתם לעשות.

בלוסום: ומה זה?

פדרציה של אור: להיות לעזר. לשמור על קשר בינאישי קבוע איתכם כך שאתם עשויים לדעת מי אתם...כשאנו מזכירים לכם את זה.

בלוסום: אני צריכה לומר ואז...אתם עושים עבודה טובה כיוון שאני בטוחה שאתם מודעים לאהבה שנחוותה בין כולם כל תקופת העדרי.

פדרציה של אור: האם לא רבים אמרו שכך זה צריך להיות בכול עת? עם זאת, מי יצר רמה של אהבה מעין זו? כל אחד מכם. כול מה שאתם צריכים לעשות זה לשמור להיות באותה רמה.

בלוסום:  אני יכולה לומר שאין זה כה קל כאשר זה לא נמצא בסביבה זו.

פדרציה של אור: עם זאת, זהו תפקידכם, לא כן?

אתם יודעים זאת... פשוט אפשרו לעצמכם להישאר עם זה.

בתוך ישויותיכם, אתם  פרח מלבלב. אתם מטפחים את הזרע ומרגישים אותו גדל.  עכשיו זו עונת הקיץ של צמיחתכם. יופיו של הפרח שהינו אתם אמור להיות בשיא פריחתו. אתם יכולים להרגיש את ההבדל בתוככם. זה הסתיים. עם זאת...ננסח זאת ...למרות שזה עכשיו בשלמות של עצמו... הוא מחכה לאורה של השמש כדי להציגו ביופיו המלא. ברגע שהאור זורח עליו....הוא יוצג בגוון כה שונה.

דעו זאת.

הרגישו זאת בתוך ליבכם.

בלוסום: אנו עושים את המיטב. עבורי... כמו לרבים...אני עדיין מהרהרת מה יגיע בסוף שנה זו. כשנגיע לשם, נדע. פגשתי אנשים רבים שהם כה בטוחים שמשהו גדול יתרחש ב-21 בדצמבר... הם רק יודעים. אני לא!. אני באמת מאמינה שאור של אנרגית אהבה גבוהה יזרום על הפלנטה שלנו ויגרום הבדל לכולם/בכל הדברים.

פדרציה של אור: עם זאת, יש לך ספקות.

בלוסום: האם גם לכם?

פדרציה של אור: אנו לא חווים את האנרגיה של ספק. עם זאת, אנו אומרים לכם כי זמן רב נסענו מסע זה. אנו התחייבנו לישויות שלנו לשרת על מנת לאפשר לשינוי זה להתרחש. אנו נתנו 100% מידיעתנו ומאהבתנו לפרויקט זה כיוון שאנו רואים אותו כראוי. אין יותר אף בעיה אחת אשר מתייחסת להתקדמותו. אולם, אנו נומר לכם גם...שזה חכם להסיר את כול התקוות...כי מה שעומד להגיע...בדרך שזה עומד להגיע.. אתם אינכם מסוגלים לקלוט.

בלוסום: למה?

פדרציה של אור: בשל גודל ההשפעה שתהיה לו. אין זה בתוך המודעות היצירתית שלכם בזמן זה. ועם זאת ברגע "שהמתרחש" מוצע לכולם... אזי כל אחד בדרכו... בקצב שלו... מחליט החלטות אשר יזיזו את הפלנטה קדימה לתוך העמדה החוקית המחכה לה.

בלוסום: אני יודעת שאני לא צריכה להמשיך לשאול שאלות...כי בכך אני מנמיכה את הרטטים בגין העניין... עם זאת...האם יכולים אתם לפחות לא רק לספר לנו אם החיים יהיו פחות או יותר כתמיד עם זאת בהרגשה מוארת יותר...אם אתם קולטים מה אני מנסה לומר?

פדרציה של אור: החיים לא יכולים ולא יוכלו להיות אותו דבר לאחר האירוע.

בלוסום: ובכן...האם אנו, לדוגמה, עדיין נוכל לעשות את הדברים אשר אולי הוזמנו ביומננו לשנה הבאה?

פדרציה של אור: אוה, כן...כיוון שהחיים לא יעצרו. הדברים לא פתאום "לא יהיו". עם זאת, יהיה הבדל גדול בהתנהגויות שלכם וזה עשוי  לגרום לכם לרצות לשנות דברים שנמצאים ביומנכם!

בלוסום: זה יכול היה להיות הרבה יותר קל אם יכולנו לדעת. עם זאת, אני אעזוב זאת שם, כיוון שאין טעם לחזור שוב לאותו מקום. בכל זאת עלי לומר... רק בשבוע האחרון נראה כי קרו התפטרויות רבות של אנשים בדרגה גבוהה ואף על פי שאני לא "קולטת" את כל הצד הזה של הדברים...זה מרגיש לי נכון וכאילו סוף סוף, ההכנות מתרחשות כדי שהדברים הלא נכונים יוסרו!

פדרציה של אור: אנו באים לפניכם בידע על כל מה שעומד להיות. ישבנו בשקט ובעדינות מאחורי הקלעים וגרמנו לשינוי בדרך שלא ניתן להכחישה, עם זאת באותו זמן, מבלי שהבחינו בנו. זו הדרך שהיתה צריכה להיות. עם זאת, בזמן שזה יגיע, לא נהיה כה "בלתי נראים". התרומה שלנו לתוכנית האלוהית תהיה ברורה לחלוטין לכולם. ישנם רבים מכם אשר יבחרו ללכת לזמן מה בנתיב אחר לצורך הכרה מוחלטת של האמת אשר תכניס רבים למערבולת.

עם זאת...עיכובים כבר לא יכולים להתעכב! לנוע לתוך החלל החדש של העצמי יאפשר את ההזדמנויות להתקדם מתואמים עם כול מה שיש. הבחירה היא שלכם. לכן רבים מכם שלמים ומוכנים לקבל את הגל החדש...אשר בתורו יביא לצידו התחלות חדשות... הבנות חדשות...רמות חדשות של תחושות.

באמצעות העלאה גדולה של הנשמה וכול מה שיש...אחד יוכל להתמזג עם האנרגיות שהיו פעם מחוץ להישג-יד. דרך העיניים החדשות, אחד יהיה מסוגל לראות את כל מה שהתגעגע לראות כל עוד הוא יכול לזכור.

בלוסום: אני מניחה שבאמת אין הרבה זמן לחכות. האם אני אמשיך לתקשר איתכם בדרך זו?

פדרציה של אור: במידה מסוימת. עם זאת, רמת התקשורת תהיה קלה יותר. זה יתקדם לתוך צורה די שונה של תקשורת כיוון שהאנרגיה של האנשים תותאם לרמה גבוהה יותר  ויהיה קשר קל ל"תחושת היחד".

בלוסום: אני יודעת שרבים מחכים בהתלהבות רבה לתקשר איתכם ממקור ראשון, איך שאומרים. האם גם זה אפשרי?

פדרציה של אור: עבור אלה שיודעים עלינו בליבם... הם אכן יהיו זה לצד זה איתנו בימים שיבואו. נאמר שרבים מאיתנו נמצאים ביניכם... אנו אומרים... שרבים מכם יהיו מסוגלים ללכת בינינו באותו אופן.

בלוסום: אבל זה לא יהיה... במרץ או בסמוך, האם זה יהיה? אני משערת שסוג זה של "מיזוג" ייקח די זמן להשלימו.

פדרציה של אור: זה יהיה תלוי לגמרי ב"תגובת העולם"! ככל שיותר יבחרו לקבל את האמת, כך יתרחשו מהר יותר השינויים. הכול יהיה תלוי ברמת האנרגיה שממשיכה לעלות כאשר האנרגיה החדשה מבקרת. ברגע שהיא משולבת עם העצמי של הנשמה, יהיה שינוי משמעותי גדול אשר יתרחש פנימה...אשר יאפשר לשנות הרבה בחוץ.

בלוסום: זה מסקרן.... אחד יכול בקושי לחכות להיות  בכך. עם זאת, יש עדיין חלק ממני אשר חושב שאולי אני  נופלת לתוך אגדה גדולה... כיוון שזה די קשה עבורי לדמיין על מה שאתם מדברים. אני יכולה כעין לתפוס מה שאתם אומרים אבל עם זאת...אני יושבת כאן כ"נורמלית" כמה שבועות לפני שהשינוי כביכול יתרחש ודברים אינם באמת מרגישים שוני זה.

פדרציה של אור: היינו מבקשים לשאול אותך על הצהרה אחרונה זו. האם את יכולה לומר בכנות שאת מרגישה אותו הדבר כפי שהרגשת בזמן זה אשתקד?

בלוסום: בזמן זה אשתקד אמרתי לכם לצאת לטיול!!!

פדרציה של אור: עם זאת, הסתכלי עכשיו על רמת האמון שלך בתוך כל הדברים. זכרי כי מנקודת מבטנו, אין לנו זמן. אנו רק מבינים את ההתפתחויות...ההתקדמות שהושגה...היקף ההישגים בתוך התוכנית האלוהית הגדולה.

עבורנו, אנו כמעט שם...וזה אותו דבר עבורכם.

בלוסום: עם זאת, עם כול הכבוד, אני מאמינה שלפחות לפני מספר שנים לפחות אמרתם" כול המערכות הולכות" ואנו כולנו התרגשנו... ו....

פדרציה של אור: ואנו התכוונו למה שאמרנו. עם כל הכבוד גם לך, בלוסום היקרה, כפי שאמרנו לך זמן רב לפני כן...כאשר את בעמדה... רטט להבין אותנו באופן מלא....את תעריכי שאף פעם לא "דרבנו" אותך. המסע שלנו איתכם כולכם, היה למען  האמת שאנו עשויים ממנה. תצחקי יחד איתנו לצידך על דברים שאת "פרשת שלא כהלכה" ונומר לך"עכשיו, האם את מבינה"?

בלוסום: אני מחכה לכך. אהנה מאוד מצחוק ישן וטוב איתכם. אני תוהה לפעמים איך אתם סובלים את בורותי.

פדרציה של אור: איננו חושבים זאת לבורות... אולי רק קצת תמימות. עם זאת,  זה פשוט היכן שאת נמצאת... היכן שרבים מכם נמצאים... או מניחים שאתם נמצאים. עם זאת, כמו הפרח המלבלב בתוכך... הוא כבר פורח במלואו... הכול ידוע... את רק צריכה לדעת זאת.

בלוסום: ובכן, האם "נדע זאת"...כאשר אנרגית אור זו תגיע...כהרף-עין?

פדרציה של אור: זו לא תשובה פשוטה של כן/לא. כי הכול יהיה תלוי על הפרט. כיום, בעולמכם כפי שאתם יודעים זאת חיות הרבה נשמות... עם זאת, כל אחת מהדהדת בהתאם לרמת ההבנה שלה.  זה מה שהם בחרו וימשיכו לבחור. לפיכך... זה לא יהיה שכולם פתאום "יקלטו את הכול"...חלק יוכלו. עם זאת, חלק עשויים לקלוט "יותר ממה שהם היו לפני כן"... עם זאת עדיין לא מתקרבים להתקדמות של אלה אשר בחרו להתעורר לפני חודשים רבים.

אין אנו שופטים על כך. זה לא יכול להיות... כיוון שכל נשמה ברמת ההתרוממות האישית שלה תהיה יותר מאשר מאושרת ודרוכה באשר לרמה אליה היא צריכה להיכנס...ובידיעה שזה גם ימשיך הלאה.

בלוסום: אני חושבת עבור עצמי....אני רק יכולה להתמודד עם הבהירות של מה שמתרחש ואני אקח זאת משם. כמה זה היה שונה אם הייתם מסוגלים ל"הרשות לנו להיות בזה" לפני הזמן.

פדרציה של אור: באמת, כמה שונה.. זו הסיבה מדוע איננו יכולים לעשות זאת.

לכו לתוך ליבכם, יקיריי. הרגישו  ידיעה זו בתוככם. כאשר תרגישו זאת... אתם יודעים ששם אין ספק. זה רק כאשר אתם מאפשרים למחשבות להפריע ומשתלטת המבוכה. שלטו על מחשבותיכם ושלחו אותן לחלל ליבכם כך שהם יתיישבו שם ויכירו את האמת שנובעת מליבכם. אין צורך להוסיף מילים למחשבה... רק שלווה. שלום שלוו שניתן רק להרגישו בשקט של הנשמות היודעות שהכול באמת בסדר ואלה שנאבקים וסובלים בקרוב יפסיקו כשהאחד יתאחד באהבה עם אהבה.

בלוסום: תודה לכם כתמיד עבור הזמן שלכם...אני לא בטוחה מה למדתי חדש עד שאני אקרא זאת בשנית. עם זאת, אני באמת מודה לכם מליבי עבור סבלנותכם והבנתכם...ועבור הנחייתכם ועבור התרוממותי. באהבה ובתודה.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili

 

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge