Home > > Blossom Goodchild - October 21, 2012

October 21, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 21  באוקטובר 2012

בלוסום: הלו ידידיי. בימים אלה, אני מרגישה כה "בכושר טוב". אני כה מתרגשת מהאפשרות להרגיש הרבה יותר אנרגיות גבוהות ואיך זה יהיה. כפי שזה... אני לפעמים צריכה לבנים הקשורות לרגלי כדי שישמרו אותי מקורקעת....הערות כלשהן?

פדרציה של אור: אנו באים אליכם ב/כמו/דרך אהבה כפי שתמיד עשינו. גם אנו, מתרגשים להיות עדים שכה רבים על הפלנטה שלכם מרגישים באופן דומה כפי שאת. אנו יכולים לראות זאת דרך הצבעים אשר רוטטים כה בלהט, ואנו מבחינים  גם כשהם מתמזגים עם הצבעים שנכנסים לתוך כדור הארץ שלכם.

כזו שמחה מהדהדת עכשיו בתוך כה רבים שאנו מרגישים כמעט כאילו השינוי כבר התרחש.

בלוסום: הבחנתי שאתם אמרתם כמעט.

פדרציה של אור: אכן... כפי שהצהרתם בצורה כה נכונה....מה שאתם מרגישים עכשיו ומהדהדים עם זה כה "מתון" בהשוואה למה שאתם זוכרים לחוות. זה ירגיש כה טבעי עבור כל אחד...כיוון שזה כה קרוב לבית... לעצמי של הנשמה.

אפשרו למה "שמגיע אליכם" ל"הפוך לאתם". ועם זאת, אנו אומרים... זה לא מה שאתם "מוסיפים" למה שאתם...אתם משחררים מי שאינכם. לגלות...מה שכבר קיים שם.

בלוסום: זה מעניין. לא הסתכלתי על זה כך....

פדרציה של אור: בכך שאתם מסירים את השכבות שיותר אינן משרתות...אתם מציגים לעצמכם ולכולם... מי אתם.

כאשר אתם פוסעים לתוך האמת שלכם.. כפי שאתם מרגישים את המהות של אותה אמת... אתם מכירים את מה שאתם דיברתם עליו... התרוממות הרוח של העצמי...מהעצמי...במהירות רבה יותר עכשיו כיוון "שהכול מתחיל ליפול למקום".. האם אתם מבינים את התהליך?

אין זה מקרה, שאלה מכם אשר ניעורו, כבר נמצאים עכשיו בחזית הקדמית של מה שמגיע... להיות שם.

להיות... שם... היכן  שאתם אמורים להיות.

רבים מכם מתיישבים במקומות חדשים או מוצאים את הנסיבות שאולי ימנעו אתכם להיות במקום שאתם חשבתם שאתם אמורים להיות בו. אתם, פשוט, מוצבים בעמדה בה אתם משתוקקים/השתוקקתם להיות כאשר השינוי מגיע עליכם.

בלוסום: הכול כה מיסטי. כה מסקרן. אני מבינה עכשיו שאנו "לא יכולים לדעת" עד שאנו "אכן יודעים"... אבל "שינוי" זה שאתם מדברים עליו...עבורי.. אני חושבת על כך כשינוי בתוך העצמי... להפוך לישות מוארת הרבה יותר.. עם זאת באותו זמן... מדמיינת שינוי גם על הפלנטה.

פדרציה של אור: מה שעומד להיות מוצג לכם.. כל אחד מכם יצטרך להתנהג באופן שבו הרגיל את עצמו להיות במשך השנים האחרונות של עשור זה. זו הסיבה מדוע אנו מדברים על להביט אחורה ולראות כמה רחוק הגעתם. כמה התפתחתם ב"קלילות" של עצמכם. כל ההכנה הזו היתה כדי שתהיו מיושרים באופן נכון עם מה שייכפה עליכם.

בלוסום: ייכפה? האם אתם בטוחים לגבי המילה?

פדרציה של אור: אנו היינו מדברים על כך במונחים של "זה יתרחש". אין שום דבר שעומד למנוע שינוי זה מלהתרחש.

בלוסום: האם אתם מדברים על "השינוי" בדומה ל"אירוע הגדול" שדברתם עליו?

פדרציה של אור: אכן כן. כיוון שכאשר האירוע הגדול מתרחש... כאשר הוא מתרחש.... הוא יכול להביא איתו רק שינוי גדול... עבור כולם.

בלוסום: האם יהיו לנו "סימנים" מתי הוא עומד להתרחש... או שזה ייקח אותנו בהפתעה?

פדרציה של אור: זה יהיה תלוי לחלוטין על הפרט. רבים ידעו על הגעתו... האנרגיה שלהם תרגיש זאת באוויר...איך לומר. עם זאת, יהיו רבים שלא יהיו בתדר שיכול לקלוט את הרטטים שלו... לכן.. עבור רבים זה יבוא כהפתעה גדולה.

בלוסום: לפעמים אני מרגישה כמו ילד בחג המולד... אני יכולה לראות את ההווה הענק כולו עטוף... אין סיכוי שאני יכולה לנחש מה נמצא בתוכו. אני מנסה ומדמיינת כל מיני דברים... עם זאת, עד שאני אפתח אותו... אני לא באמת אדע. זה עתה שמעתי את המילים של שיר "הביטו הביטו הביטו אל הקשת".

פדרציה של אור: אלה יהיו הסימנים. אנו מדברים בשנית על "הקשת יוצאת הדופן". יהיו תמונות בשמיים  שאינכם צופים באופן רגיל מידי יום ביומו.

בלוסום: איני יודעת אם זה הדמיון שלי שמשחק איתי או לא.. עם זאת, אני רואה/מדמיינת עכשיו...צורות ענקיות של עננים שהינם סימנים ברורים של משהו...  בשל ההרגשה שאנו נקבל כאשר אנו בוחנים שהם נעים/משתנים. סוג של הרגשה של ציפייה גדולה.... עם זאת, מהסוג המופלא ביותר. האם אני נסחפת?

פדרציה של אור: זו אחת מהסיבות הרבות שאת נבחרת לעבוד איתנו... משום שאת מסוגלת לקלוט תמונות מעין אלה שאנו שולחים אליך. רק באמצעות ההרגשה שמגיעה עם מה שאנו מראים לך.... האם את מבינה מדוע? מדוע אנו כה נרגשים עבורכם כולכם לגבי מה שעומד להגיע?

בלוסום: אם אתם מנסחים זאת כך... כן! כיוון שזה הרגיש כה מרשים. ובכן...בהעדר מילה מתאימה...."מכובד"(?). אני יודעת שזה יכול להיראות מאולץ עבור כמה...  אבל כאילו העננים ייפרדו ושם מולנו יהיה...האור...ואני מדברת...אותך האור!

פדרציה של אור: נשמות יקרות... נשמו. כאשר עיניכם מתענגות על פלאות מעין אלה שאתם רואים... זכרו לנשום...כי התרחשויות מעין אלה יכולות להיות כה עוצרות נשימה.. שמישהו עשוי לשכוח!

בלוסום: אני יודעת שענן לבן אמר בעבר שכאשר "הספינות שלכם" בסופו של דבר יופיעו בשמיים, כמה אנשים יעזבו את הגוף הפיזי שלהם בשל ההלם של כל זה. זה מובן עכשיו מדוע אתם אומרים "זכרו לנשום".

פדרציה של אור: ואנו אומרים לכם שעם שאיפת האוויר אתם די תרגישו, פשוטו כמשמעו, שמתרחשת אופוריה.

בלוסום: אוה אלוהים... אני מרגישה  כאילו אני "מתרוממת" בשעה שאני כותבת! ![1]Whoa Neddy

פדרציה של אור: עם זאת, אנו נמשיך כיוון שאנו יודעים שאת בסדר ומקורקעת. כאשר שינוי זה מתרחש בתוכך...זה בשעה שאת מזהה את העצמי "הישן" שלך... עם זאת, הוא יהפוך לעצמי החדש... בשנית!

אנו דברנו על הפעמים הרבות בהן תיזכרי במתנות שהינן את.. עם זאת עדיין הן חבויות.

חלק מהסיבות לכך נובע מדחייתו של האור האמיתי של הפרט עקב דחיסות האנרגיה על הפלנטה שלכם ושבה הייתם צריכים לחיות במשך יובלות על יובלות. סיבות אחרות לכך הן בגלל שפרט צריך להיות ב"מצב" הנכון כדי ליהנות מהן....כיוון שאם הפרט נזכר בהן כאשר הוא במצב נחות של חסד...ייתכן שהיו משתמשים בהן כדי ליצור אנדרלמוסיה ולתת את הפרס לעצמי שלא היה ראוי, ולכן הרבה...כל כך הרבה...היה יכול להשתבש...כפי שקרה בימי  קדם.

חברי היקרים... אפשרו לליבכם להתנפח בהנאה.  אפשרו לו את ההנאה להיות בחיים.

דעו שישנן כל כך הרבה נשמות שאין להם את ההנאה לגור על פני שטח כדור הארץ ברגע כה לוהט בתקופתכם...

בלוסום: (לוהט נראה לי מילה שגוייה כאן.. עם זאת, זה לא ייעלם!)

פדרציה של אור: עם זאת, הם איתך...אנו כולנו איתך. מחכים כה בסבלנות להתרחשות הענקית שהיא בדרכה.

בלוסום: אוה, אני כה מקווה שאתם צודקים ושאני צודקת עם מה שמגיע דרכי מכם! אני חושבת שאם נמצא את עצמנו אחרי מאי הבא מחכים ומצפים... ובכן...הבה לא נלך לשם.

......................

בלוסום: אתם לא אומרים כלום???

פדרציה של אור: אנו לא הולכים לשם!

בלוסום: וואו! ההומור שלכם מגיע בקפיצות ובדילוגים. זה הרס אותי!!

פדרציה של אור: האם נוכל לומר שזה לקח לא מעט פענוח במשך השנים ל"קבל זאת"...אבל אנו חושבים שעכשיו יש לנו.

בלוסום: (מעניין, הם אומרים... אבל "אני" חושבת שעכשיו יש לנו. אני לא תפסתי זאת עד שקראתי זאת בשנית).

לאחר קורטוב של יופי זה, אני נוטה להסכים. כפי שאתם יודעים, אני לוקחת הפסקה קצרה עקב נסיעתי לאמריקה. עם זאת, אני כה מחכה להמשיך איתכם כשאחזור. זה בתנאי, כמובן... שאתם לא תפילו אותי מהכננת ותשלפו אותי צפונה לטיול מהיר וחופשי "מסביב ליקום"!

פדרציה של אור: כך או כך.... אנו נהיה בליבך... ובליבם של אלה המבקשים מאיתנו להיות שם.

בלוסום: היכן? בליבנו... או בסדונה?!!

.........................................

בלוסום: אינכם אומרים שום דבר בשנית??? אוה, אני מבינה....

פדרציה של אור: אנו לא הולכים לשם....

בלוסום: עם זאת, שוב...אני מבינה את ההומור/הפיקחות שלכם. כיוון שאני יכולה להבין זאת בכמה דרכים שונות.

פדרציה של אור: וזוהי כוונתנו.

אנו נפרדים ממך עכשיו ומתנתקים מהאנרגיה שלך...מאושרים מאוד עבור הזמן שבילינו ביום זה איתך... ואכן עם כל אחד מכם כשאתם קוראים מילים אלה ומאפשרים לנו להיות בליבכם... דבר ההופך את הקשר שלנו איתכם כה חזק ובטוח ואהוב.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם, כן אוהבים... אין שום ספק לכך. תודה רבה לכם עבור השמחה שאתם מביאים.

פדרציה של אור: תודה לך עבור השמחה שאנו מקבלים.

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili