Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 21, 2013

Blossom Goodchild - November 21, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 21 בנובמבר 2013

בלוסום: מה הו בחורים! שוב! אני הייתי עייפה בצורה מגוחכת בשבועות אחרונים אלה...האם קשור עם מה שמתרחש, או זה רק "חיים נורמליים"?

פדרציה של אור: היינו שולחים ברכות צוהלות בחזרה לך וכתמיד זה מרגש ומעורר חיבה להיות שוב בתוך חברתך. העייפות שאת חווה... ואכן רבים... היא הרבה יותר מהתשישות היום יומית הממוצעת! האנרגיות שעומדות להיכנס הן בכזה סדר גודל שאפילו כשהן "בדרכן"... הן גורמות לרבים שיהיו להם תופעת לוואי זו...של רצון פתאומי ומהמם לישון. בתוך אותה שינה, מתרחשת הורדה (downloading) רבה עבור אחד ש"כמעט" מודע שהם אינם ישנים עם זאת עמוק "במקום אחר".

כל זה הינו הכנה לאירועים שעומדים להגיע.

בלוסום: אני מבחינה שאמרתם אירועים...בלשון רבים... מובן מאליו שהתכוונתם.

פדרציה של אור: אכן, כיוון שאנו הצהרנו שלאחר האירוע המקדים הגדול הראשון... תהייה "הסתערות" של התרחשויות עוקבות אשר יעשו "וואו" לחושים במידה כזו שאחד לא יכול בשלב זה לדמיין.

אנו מבקשים מכם, יקרים, "אל תדאגו, היו מאושרים" כפי שאנו מאמינים שאתם בני אנוש היו אומרים... כי בעשותכם כך... הרטט יישאר חזק ויאפשר לזה להמשיך.. לעשות כך באופן המתאים ביותר האפשרי.

בלוסום: מישהו שאל בהתייחס לקארמה וגלגול נשמות "לאחר" האירוע...האם כל זה יהיה מושלם במלואו כשאנו ננוע לתוך קרקע גבוהה יותר?

פדרציה של אור: היינו אומרים לא מושלם בהכרח "כש" אתם נעים לתוך קרקע גבוהה יותר... עם זאת, בהחלט ברגע שאתם מגיעים...כיוון שהאם אתם מבינים? שם לא יהיה תהודה מפעילותיו של האחד כשכל  הפעולות "ברגע שהגעתם" יגיעו מאהבה.

יהיו אלה אשר בחרו להישאר מאחור בתוך המסע שלהם ועדיין לא מוכנים להיות מותמרים/מועברים לתוך מיצוב גבוה יותר של עצמם.

בלוסום: אני יודעת שהצהרה זו תגרום דאגה לרבים, לכן האם יכולים אתם לפרט זאת, בבקשה?

פדרציה של אור: זו תהיה בחירתה האישית של הנשמה וזה חייב להיות מובן. יהיו אלה אשר הם כה קשורים ל"תאוות בצע וחנופה אנוכית" שהם עדיין לא מוכנים בתוך מרחב נשמתם לנוע לתוך מרחב שהוא שיפור של כולם.

אין בכלל שום דבר מוטעה עם החלטתם... כיוון שכפי שאת יודעת... החיים ממשיכים הלאה והלאה והלאה... וכאשר הם מרגישים מוכנים לנוע הלאה, הם ינועו.

בלוסום: אוקיי.. ובכן, כאן זה עומד להיות מסובך, אני יכולה לומר. היכן "הם" יגורו והיכן יגורו אלה אשר בחרו להתקדם? אני אף פעם לא הרגשתי שיהיו שתי פלנטות נפרדות... עבור אלה "הערים" ואלה "שישנים".

פדרציה של אור: זה לא יהיה כך... עם זאת, האם אין זה שיש לכם ממלכה יסודית שאתם לא מודעים עליה בתוך/על פני הפלנטה שלכם?...

בלוסום: אני מודעת על כך... לא לא מודעת... עם זאת, האם אתם מתכוונים... "שלא יכולים להיות חלק מזה"?

פדרציה של אור: כן... תודה לך עבור התיקון.

בלוסום: וזה הראשון... וככל הנראה... האחרון.

פדרציה של אור: הדבר היחיד שעוצר אחד להיות חלק מכך ו"מודע" על כך...הוא תדר שונה של רטט... זה הכול.

כאשר האירוע מתרחש...תהיה עליה ברטט עבור כולם ... ואנו מתכוונים עבור כולם. עם זאת, רבים מעולמכם הם מרטט שונה אחד מהשני עכשיו... עם זאת, עדיין גרים בתוך התדר "הכללי".

לעיתים קרובות, זה הוסבר באמצעות דוגמה של תדר רדיו ולאיזו תחנה אתם מכוונים... לכן, אנו היינו מבטאים את אותו הדבר... עם זאת בהתייחס לעניין עליו אנו מדברים... יהיו אלה אשר גרים "חובטים על הסמן" ואלה שהם "מחוץ לסמן" ולכן לא מקבלים את השלמות של מה שזמין ולעיתים קרובות חווים "הפרעה".

בלוסום: עדיין, קצת מבולבלת... למעשה, יותר מאשר קצת. האם הייתם אומרים שמרבית מבני האדם על פני הפלנטה יהיו "על הסמן"?

פדרציה של אור: הרוב יהיו "בסופו של דבר" על הסמן... זו שאלה של "הסתפקות עצמית של הנשמה", אם את רוצה. זה היחיד אשר קובע באיזה רטט הם יכולים לגור בו. זה כמובן לא שונה מעכשיו.

בלוסום: עם זאת, אתם אומרים זה "יהיה" שונה לאחר האירוע?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: איך זה כך? בהתייחס למגוריהן של נשמות מתדרים שונים, זה מה שאני שואלת עליו? קודם לכן בקטע הזה, קבלתי הרגשה/חזון של אלה "הנמצאים בתמונה" הנמצאים על מישור גבוה יותר ורואים את אלה..."שאינם בתמונה"... ממשיכים את חייהם על כדור הארץ "מתחת". כה קשה להסביר!

פדרציה של אור: את רואה עכשיו את הדילמה שלנו, בלוסום? כשאחד עולה לתוך העולם החדש... הרטט החדש... האטמוספירה החדשה... אתם "תעברו מבעד לצעיף"..."הערפילים" כפי שזה לפעמים מכונה... עולים למעלה כשהרטט הפיסי מאפשר לעצמו להתאים לנשמתו של אותו יחיד. כשאחד מכוון את עצמם לכל "מידה" של שיפור עצמי, הם מתקדמים/נוסעים עמוק יותר לתוך הרטט הגבוה יותר  של המקום בו העולם החדש שוכן.

בלוסום: ובכן, אתם אומרים שזה מקום? מקום שונה מכדור הארץ שלנו?

פדרציה של אור: לא. אנו אומרים שזה רטט שונה על/בתוך כדור הארץ שלכם. עם זאת, אין אנו רוצים לבלבל זאת עם מגורים בתוך כדור הארץ הפנימי שלכם. זה שונה לגמרי.

לכן, היינו אומרים... שזה רטט גבוה יותר שכבר מחכה לכם.

מישור/רמה של רטט גבוה יותר... והשינויים אשר האירוע העומד להגיע יביאו ל/בתוך הציפייה העמוקה ביותר של הנשמות יסייע לכל אחד ל"הגיע לשם" בתלות בהבנתה של הנשמה העצמית וכמובן ברצונם באחדות.

פעמים רבות דברנו וכך גם הנשמה היקרה של ענן לבן על הגשר. דברנו כמה רבים מכם ילכו הלוך וחזור על פני הגשר מסייעים לרבים לחצותו. עד לכזה זמן שהרטט של האחד יהיה כה מקובע במישור הגבוה יותר שזה יהפוך ליותר מדי לא נוח לחזור למישור הנמוך יותר כדי להמשיך להביא אחרים לחצות.

עם זאת, תמיד יהיו.... תמיד יהיו יותר ויותר אשר ימצאו את עצמם מוכנים ליטול פיקוד על נשמות מעין אלה. הנשמות אשר "עשו את חובתם" מתוך בחירה... לאחר מכן יבינו שזהו הזמן ליהנות מהרזולוציות של אותו רטט אותו הם "הרוויחו את מקומם" בצדק. אין הכוונה שעבודה זו תפסיק... עם זאת מה שעומד קדימה.. "ברגע ששם"... לא תהיה עבודה... אלא פשוט הנאה בסיוע.

את מבינה... ברגע שאירוע זה מגיע...אין דרך חזרה. לא יהיה הרצון לחזור לישן... אף על פי שיהיו כמה תהפוכות ובלבול בכל הרמות.

זה  מקום בו אתם תדעו יותר מאשר אי פעם מדוע הגעתם וליתר דיוק... תדעו מה אתם צריכים לעשות.

אתם פשוט תדעו!

שם תהיה כזו "עבודה" קדימה... עם זאת, זה יהיה מסוג שונה. זה יגיע מתלותה הטבעית של הנשמה לסייע ואלפים רבים רבים יעשו זאת.

אתם לא תתעוררו פתאום בעולם החדש הזה. אף על פי שכמה יתעוררו... עם זאת, מעט בהשוואה לרוב. שם יהיו... איך ננסח זאת... אלה בעלי חסד גבוה יותר בהרבה אשר עומדים להמשיך לפני האחרים על מנת פשוט "להיות שם" להגעתו של האחד. הם יגיעו באופן מיידי על מנת שמשיכת הרטט שלהם תקובע ותשכון במקום בו היא באמת שייכת לו.

באשר לרוב... אנו מצהירים ראשית וראשון במעלה...

ששם יהיה שינוי עצום בעצמי... במחשבה... במילה... ובמעשה!!

השינוי שאירוע זה מביא קדימה הוא מעבר למילים.. כמו דברים רבים שאנו לעיתים קרובות "מנסים" להסביר.

עם זאת, אנו עושים את כמיטב יכולתינו לתאר את מה שעומד להגיע והיינו משווים זאת להרגשה של התאהבות בפעם הראשונה... ולאחר מכן מוגדלת פי אלף.

ההרגשה של אהבה למשפחתו של האחד... לא רק לקרובים ביותר שלהם... עם זאת לכול האחים והאחיות אשר ינפחו את מרחב ליבם. המחשבות של שיפוט יתפזרו במהירות רבה וחיוכים של מיגוון הגדול ביותר יקשטו את פניהם של כל אחד שאתם רואים.

מילים יאבדו את כוחן.. כיוון שהן לעיתים קרובות כה... כפי שציינו פעמים רבות, אפילו היום... כה לא מספיק מתאימות לבטא אמת.

ואמת, נשמות יקרות...נשמות יקרות אהובות על פני כדור הארץ...זה מה שעומד להתגלות.

הכרה של האמת תהמם אחד בן רגע.

את זה היינו אומרים... הוא תפקידו העיקרי של האירוע!

אחד יכיר באמת ברגע מהמם.

בלוסום: עם זאת, האם אני צודקת באומרי שלא כל אחד יכיר בכך?

פדרציה של אור: היינו אומרים כי לכל אחד תינתן "ההזדמנות" לעשות זאת...באשר לשאלה אם הם יקבלו ויחבקו אותה, זה תלוי בהם.

בלוסום: אני לא יכולה לראות אישית מישהו אשר אולי יסרב?

פדרציה של אור: את תופתעי, בלוסום היקרה ביותר. עבור כמה... האמת היא הרבה יותר מדי פשרה להתמודד איתה.

הם היו בוחרים "להעמיד פנים" שהם לא הרגישו את מה שהם הרגישו. הם היו בוחרים להתעלם ממה שנהפך כה שקוף בתוך עצמם.

עם זאת, לא כל אלה עם הבנה נמוכה יותר, יגיבו בדרך זו... יהיו רבים אשר רוצים להתחרט על מעשיהם... ומחילה תוענק.

בלוסום: כמה אנשים מבולבלים בהתייחס ל"מחילה וקארמה". אני מתכוונת... עבור אלה אשר היו באמת אפלים בהתנהגותם... בוודאי, לא יימחל להם פתאום ויוצע להם גלידה? בוודאי שהם יצטרכו להסביר את דרכיהם?

פדרציה של אור: אוה באמת, בלוסום. הם יכירו באמת ... ועם זאת, אין את יכולה לדמיין את הכאב עבור כמה כשהם יעשו זאת. כיוון שההכרה בתוך נשמתם על הפגיעה והכאב שהם גרמו לאחר גם פיזית וגם מנטלית... למעשה, בכל הרמות..."יכה בהם" במקום בו זה כואב!

בנשמתם.

אותו כאב ...המתקבל חזרה פי אלף בוודאי לא כזה שאחד אחר יכול לומר "הם יצאו מזה".

אף אחד לא יוצא עם שום דבר.

אתם קוצר מה שאתה זורע.

זהו החוק האלוהי.

עם זאת, אין לומר שהם נמצאים בקבלה מושלמת על מה ש"מגיע" להם... אין אנו מרגישים שזו בחירה טובה של ניסוח.

עם זאת, יש להם את האמצעים לאחר מכן להמשיך את חייהם... לאחר התעוררותם... בשירות לכולם.. ואחד שיש לו התנהגות מסוג זה היו מוצאים את עצמם "שמחים" לעשות את מרבית המשימות הבזויות שוב ושוב אם המשמעות היא שהם "מחזירים דרך אהבה"... עכשיו שהם מצאו אותה.

חברים יקרים... כיוון שאין לנו אויבים...

בלוסום: זה דבר מוזר לומר...

פדרציה של אור: אנו רוצים להבהיר זאת...אין לנו אויבים... למרות שישנם אלה אשר מתייחסים אלינו  כאויבים שלהם... כיוון שהם רוצים לא לחיות בדרך שאנו מתייחסים אליה כנכונה.

שמרו על עיניכם ואוזניכם דרוכים...

שמרו על לבכם ועל המיינד שלכם פתוחים...

כיוון שאנו אומרים לכם ... אתם לא תתאכזבו.

אתם תהיו צנועים מעבר למה שאתם מאמינים על משמעותה של צניעות...

וליבכם ... ליבכם... ליבכם יידע את מה שאנו ניסינו להסביר לכם בכל אותן שנים.

ואיך כל אחד מאיתנו ... אלה על כדור הארץ ואלה שלא...ישמחו בשלום ...

אחת ולתמיד.

בלוסום: נהדר...כן, אני מבינה, קבלתי... עם זאת לא לפני שאני שולחת לכם רגע של שקט מליבי בהכרת תודה לתקשורת ולסיוע שלכם. אוהבת אתכם!

פדרציה של אור: ואנו עושים את אותו הדבר.

בלוסום: הבנתי אתכם!


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge