Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 27, 2013

Blossom Goodchild - November 27, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 27 בנובמבר 2013

בלוסום: הלו שם. שוב אנו יוצאים לדרך...השבועות עפים כה מהר. הבה נראה איך היום נזרום, לא כן? מישהו בסביבה?

פדרציה של אור: כן כמובן וזה נחשב עונג גדול להיות איתך שוב בדרך זו... בידיעה שמסרים אלה מגיעים לליבם של רבים.

בלוסום: כן, זה די מדהים איך מילותיכם עשו מסע משלהן... אף פעם לא דמיינתי לעצמי להיות במצב כזה. כל מה שאני אי פעם רציתי לעשות היה להיות על במה!

פדרציה של אור: עם זאת, זה הוקצה לך הרבה לפני שהגעת ולאחר מכן זה היה עניין של לזכור כך... והחלטה אם זה היה עדיין תשוקתך.  הכוח שאחד צריך מאוד לא הוערך כראוי.

בלוסום: קרוב לוודאי לא הוערך כראוי על ידי... ואולי אם הייתי יודעת מה היה כרוך באופן מלא, הייתי דוחה את ההצעה! עם זאת,  בכל האמת, זה כבוד לשרת בדרך זו והחיים אולי היו מרגישים מאוד מוזרים בלעדיכם!

פדרציה של אור: החיים עצמם, בלוסום היקרה, הם לפרוח שוב באופן מכובד כך שאף אחד... אפילו לא אלה אשר חושבים שהם יודעים... אפילו לא אלה אשר יודעים שהם יודעים... דמיינו בחלומותיהם  הכי גבוהים. אנו מדברים אליכם כולכם בידיעה שיש לנו...  כיוון שאנו כבר מודעים למה שעומד להגיע למטה עליכם ולשנות את חייכם ואת עולמכם לעד.

אנו מתרכזים שוב ביום זה בעניין האירוע. כיוון שזה לא יהיה מתאים לרדת פתאום מהנושא ולדבר על דברים אחרים, כאשר אנו הגענו להבנה שאלה על פני כדור הארץ זקוקים למידע רב ככל שאנו מוכנים להציע.

בלוסום: זה נכון... כמה מבולבלים בהתייחס לאלה שנשארו מאחור ולאלה העוזבים... (לא בטוחה אם זו הדרך הנכונה לנסח זאת). הם דואגים לגבי יקיריהם.

פדרציה של אור: עם זאת, אין סיבה לדאגה בשום דרך חיים. כמה אנו משתוקקים שזה יובן. אפילו אם אחד היה דואג מהיכן מגיעה ארוחתם הבאה... הם עושים את העניין שיהפוך למשהו שהוא אינו. כיוון שדאגה לא מסייעת לכלום. האנרגיה שנושאת הדאגה רק מעמיסה על הנשמה. עם זאת לדעת  מהמקום העמוק ביותר של הווייתו של אחד שלא חשוב מה יקרה מול אחד... מאחורי אחד... או בצידו של אחד... זה רק רגע בזמן... חוויה... תמונה שמחובר לה רגש.  לדעת  שהעצמי של האחד הוא "מעל כול" מה ש"מופיע" אמיתי... מביא הרבה הבנה לכל המתרחש בסביבתו של האחד. להתנתק ממה שאחד מאמין שזה אמיתי, זה מאוד מועיל.

בלוסום: עם זאת, לא כל כך קל לעשות! אולי אתם אינכם מודעים על מאיפה אתם עומדים? עם זאת, האמינו לי... מכאן למטה ב"בקרת קרקע" הלב יכול להיהפך להיות מעורב כה עמוק בחפשו הבנה של המדוע והסיבה לקיומנו ולאלה הנוסעים לצידנו... זה פשוט לא כל כך קל "לשחרר".

פדרציה של אור: עם זאת, אנו מגיעים מזווית אחרת. כיוון שזה לא שאחד לא צריך לאהוב ולדאוג. אחד צריך לעשות זאת ב/של כל מה שיש... עם זאת, הניתוק שוב בתוך הידיעה והקבלה של מה יש... ומגיע לתוך ההכרה שזה היה רק זה... מה שיש.

בלוסום: אנו יכולים ללכת כאן מסביב בעיגולים. כיוון שהרגש מרגיש שהינו החלק הגדול ביותר של מסענו. כלי הלימוד הגדול ביותר... לכן אם אנו צריכים להתנתק מרגשותינו.. אני מרגישה שהווייתנו כאן תרגיש די ריקה.

פדרציה של אור: ואנו היינו עונים בחזרה בעניין זה שהרגשות הינן אהבה בכל צורותיה.

בלוסום: ואני הייתי עונה...ובכן מדוע אנו נתנתק מאהבה? אולי אנו לא באותו עמוד כאן!

פדרציה של אור: אנו מציעים מילים אלה. את לא יכולה להתנתק מאהבה. אולם, את יכולה להתנתק מהקשר לרגש.

בלוסום: האם זה אפילו הגיוני?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה. עבורנו... אכן זה הגיוני. אחד יכול להרגיש רגש ולקבל אותו כשלעצמו... יהיה זה שמחה, עצבות, כעס, פגיעה, כאב... כל מה שזה עשוי להרגיש כמו. עם זאת, זה בידיעה שהוא נהייה מה שהוא שאחד יכול פשוט להתנתק ממנו ולאפשר לו לעבור דרכו. אנו לא אומרים שאחד צריך לא להרגיש... רחוק מזה...זהו הכלי החשוב ביותר שלכם. אנו אומרים שאחד יכול להכיר את ההרגשה ו"להשתמש בה" עם זאת לא להיות קשור אליה. כיוון שזה בקשר  שאחד מכחיש את העצמי של החוויה המלאה.

בלוסום: אני רק יודעת מחוויה בעבר שזה הכי טוב להשאיר זאת שם... ולתת ל"ריבוע השוקולד" להתעכל.. במקום לזלול את האוכל במהירות ולבקש שלא הייתי עושה זאת.

פדרציה של אור: מאוד הגיוני.

בלוסום: מטאפורה של ענן לבן שאני דבקה בה... כיוון שזה כה הגיוני. לאן מכאן?

פדרציה של אור: אנו רוצים להרגיע את לבם ואת המיינד של אלה אשר אינם בהבנה מלאה של מה שעומד להתרחש.

בלוסום: האם מישהו? אני חושבת שלא! כיוון שרבים מאיתנו מקבלים כי מה שלפנינו עומד לעבוד יפה... בסופו של דבר... עם זאת, אין לנו דרך לדעת את ההבנה המלאה של מה שלמעשה מתרחש. האם יש לכם?

פדרציה של אור: אנו למעשה יש לנו את ההבנה של מה שעומד לקרות. עם זאת, אנו... אין לנו את הידיעה של איך זה ישפיע על השלם.

איננו יכולים לחזות זאת ועם זאת אנו חקרנו את קצב הלב של התרחשויות מסוימות וזה עדיין משאיר אותנו "תלויים באוויר" באשר לתוצאה האפשרית של השתפכות/ לשפוך למטה של אהבה טהורה ביותר. כיוון שאף אחד יכול לחזות כאלו דברים כיוון שכל יחיד יחליט ברגע הממשי של ההתרחשות איך הם בוחרים לחבק זאת.

עם זאת, אנו נתנה שכאשר זה מתרחש... אלה אשר יודעים בתוכם ש"הזמן הוא עכשיו"... הם ידעו אינסטינקטיבית מה לעשות ואיך להתעסק בתפקידיהם... ב/דרך אהבה.

אתם החזקים ביותר של החזקים... אתם תזכרו זאת. ואתם תפעלו בהתאם.

בלוסום: העניין הוא, בחורים...זה כה קשה לדמיין בדיוק מה זה עשוי להיות כמו.. וכאשר... (עם זאת, אנו לא הולכים לשם). כמה שואלים אם זה עומד להיות כמו "יום הדין" שמדובר עליו בכתבי הקודש? כמה שואלים, אם זוהי הגעתו השנייה של המשיח? לכן, הרבה "נשאר לדמיון שלנו" ואתם מכירים אותנו הארציים מספיק טוב עד עכשיו... הדמיונות שלנו כשאנו משחררים אותם... יכולים להשתולל!

פדרציה של אור: ועם זאת, אלו הדמיונות שלכם שמסייעים להביא את מה שעומד להגיע.

בלוסום: איך זה כך? מכיוון שבוודאי זה כבר "בקלפים"? כל מה שהאירוע עומד להיות צריך להיות פחות או יותר חקוק בסלע עד עתה. ובכן, איך "הדמיונות שלנו" מסייעים?

פדרציה של אור: מכיוון שהאנרגיה של מה שעומד לקרות תהיה מסוגלת להגיע דרך הדמיון שלכם.

בלוסום: אתם ממשיכים לומר זאת... לכן, האם יכולים אתם להבהיר... או האם אני צריכה ללכת לחלק האחורי של הכיתה? האם המשמעות היא שאין תאריך שנקבע? אני יודעת שאתם לא יכולים לתת לי את התאריך... עם זאת... האם יש לכם אחד במיינד? אני מתכוונת... על "לוח החזון" שלכם, האם ישנה תמונה של האירוע עם תאריך מעליו וכל החיצים מצביעים לכיוון יום ה-E?

פדרציה של אור: איך אנו מחייכים לאנלוגיה שלך, בלוסום. ואנו מעריכים את ההתמדה שלך על מנת לקבל כמה שיותר הבהרה כפי שאנו יכולים לתת.

דעו זאת... לא יכול שיש "תאריך שנקבע"... עם זאת, שם יכולה להיות "משבצת זמן". והכול הוא, כמובן, עבור זה. האנרגיה עלתה במידה גדולה במשך העשורים האחרונים ויש להניח שהאירוע ימשיך הלאה במשבצת הזמן שתוכננה.

בלוסום: חכו... חכו רגע... אני בטוחה ש"אי שם" אחורה כאשר... אתם אומרים שהאירוע ימשיך הלאה מבלי להתחשב ב...ובכן, איך אתם יכולים להשתמש במילה "להניח"?

פדרציה של אור: כיוון שזה מה שאנו מניחים! אנו מבקשים מכם לזכור שאף פעם לפני כן התרחשה כזו "תצוגה".. לכן, כל דבר  הוא "בהנחה" שהכול ילך כפי שתוכנן.

בלוסום: אוקיי... אני קונה את זה. כמה דואגים על הכאוס שזה עשוי להביא.

פדרציה של אור: "זה" לא יהיה כאוס... "זה" הינו אהבה בצורתה הגבוהה ביותר... אין כאוס במה שמגיע.

אולם, זה יכול "לגרום" לכאוס בשל אותם אשר בחרו להיות אובדי עצות ולגמרי מצוברחים בעקבות תופעה זו. ואז לאחר מכן אלה שבידיעה ישתלטו... יחליפו הילוך, אם אפשר להתבטא כך... והם יצליחו להתרכז בנושא בשליטה.

שלום ישלוט... דעו זאת.

בלוסום: הבחנתי שאתם נמנעתם לדבר על יום הדין או על ההגעה השנייה. אני מכבדת זאת. כפי שכבר עניתי לאנשים... ישנם פשוט כמה דברים שאתם לא מוכנים לגלות ואני "מניחה" שאם זה היה המקרה.... אתם הייתם שומרים על פיכם רכוס על הגור הקטן הזה.

פדרציה של אור: את "מניחה" בצורה נכונה. הבה ננסח זאת בדרך זו...

מה שעומד להגיע... יפוצץ את הגרביים שלכם (המתרגמת - ביטוי שפירושו - יפתיע אתכם לחלוטין)... כפי שאתם בני האדם הייתם אומרים.

זה מה שעומד להגיע... אין מילים זמינות לתת תיאור הולם.

זה מה שעומד להגיע...הוא משהו שצריך להיות במיינד מלא עבורו.

זה מה שעומד להגיע... מגיע!

בלוסום: זה מה שעומד להגיע ..בדרכו?

פדרציה של אור: ותמיד היה...עם זאת, עכשיו  הוא בסוף המסע שלו.

בלוסום: זה לכן יכול להיות מחר... עם זאת, ב"היסטוריה של מתן זמן" שלכם, זה יכול להיות ב-2020. אנו רק צריכים להמתין ולראות אני "מניחה".

פדרציה של אור: חברים יקרים... כפי שדברנו לפני כן...זה יתרחש.

מה תהיה המטרה של שיחות אלה...זו תהיה בדיחה חולה מאוד אם זה לא אמור להיות כך.

בלוסום: מצד שני, אני יכולה להיות משוגעת מוחלטת אשר יש לה מעריצים רבים! עם זאת, התיאוריה שלי על כך... היא שישנה את אותה ההרגשה לאלפים רבים מדי של אנשים בכל רחבי העולם... אותה ידיעה בפנים שאנו ממקום אחר. שאנו מהכוכבים ואנו כאן כדי להגשים משימה אלוהית. וגם עבור אלה מאיתנו אשר מרגישים בדרך זו... אנו יודעים שאנו לא משוגעים...יש לנו קשר "המחבר" אותנו לכל אחד עם השני ונותן לנו כוח להמשיך. כמה באמת לא מבינים אותנו... עם זאת, אנו מתחזקים במספרים כשיותר ויותר מצוותנו מתעוררים... ואנו נראה זאת דרך... ונשתה תה ביחד... ואני אאפה עוגה... שאולי מה שהאירוע למעשה הוא... כיוון שבאמת זה לא התרחש על הפלנטה הזו לפני כן גם כן! אני אוהבת אתכם, בחורים!

פדרציה של אור: ואנו אוהבים כל אחד מכם.  קומקום שצופים בו, אף פעם לא רותח. (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - כשממתינים בקוצר רוח למשהו שיקרה, זה נראה שלוקח הרבה זמן).

בלוסום: אנו לא צופה בו... אני אופה עוגה! באהבה ובתודות על כל זה.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge