Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 27, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 27 בינואר 2019

בלוסום: הלו, בחורים! מוכנים להמריא וכול זה! על מה אנו עומדים לשוחח היום אשר יהיה עבור הטוב הגבוה ביותר שלנו בזמן זה?

פדרציה של אור: ברכות לך ולכולם. נושא הדיון היום תלוי מאוד על קבלת מיקום העצמי של הנשמה, בהתייחס למה שהוא מוכן להכיר.

בלוסום: כלומר?

פדרציה של אור: בכך, היינו יכולים לדבר שוב ושוב באותו הנושא.

בלוסום: וזאת אתם עושים!

פדרציה של אור: עם זאת,  בין אם מה שאנו מעניקים מתקבל, ומתקבל בנוחות, משתנה מאוד בתלות  ב.... כפי שאמרנו, מיקום העצמי של הנשמה.

בלוסום: כאשר אתם אומרים "מיקום"... אני יודעת בערך למה אתם מתכוונים, עם זאת, זו בהחלט מילה מוזרה להשתמש? יכולים אתם לפרט?

פדרציה של אור: בוודאי. באמצעות "מיקום" אנו מתכוונים למקום בו  אחד מוכן "למקם" את האנרגיות של העצמי ובתוך הצבה זו... מכיר בעומקה של האמת או ב"רדידותה" של האמת.

נשמות יקרות, כאשר אתם בוחרים לקחת את מה שאנו אומרים לתוך המאוד ליבה של הווייתכם זה יכול להפוך למשנה-חיים.  לא כול כך הרבה שפע של ידע עם זאת, יותר מתייחס למידע הפשוט ביותר ומאפשר לו לחדור... להדהד עמוק בתוככם.

בלוסום: ואיך אחד יכול להפיק את המירב מזה? מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? רמזים כלשהם?

פדרציה של אור: היינו אומרים להתחיל באמצעות הידיעה כי שידור זה מדבר אליכם! לכול אחד. הידיעה כיהאמת עשויה להיראות כפשוטה... כיוון שהאמת היא פשוטה... ועם זאת, כדי להבין אותה באמת... כדי להבין באמת ולהפוך לאמת זו... מאפשרות החוויות המתמירות.

אין אנו תוקעים בחצוצרות שלנו (מספרים לכולם על הישגנו) בכול האמצעים. אנו מסבירים את השפעתן של מילים אלה... כאשר קולטים אותן ברמה אחרת... שיכולה להיות.

את מבינה, בלוסום היקרה, נשמות יקרות.. אתם אף פעם לא רחוקים מ"הבית". ההרגשה... התשוקה להיות בשלום... יכולה לפעמים להיראות שהיא מכאיבה יותר לאחד כיוון שאין הם יכולים למצאה, יותר מאשר לא לחפש אותה מלכתחילה.

אם לא היינו מביאים מסרים אלה... אתם עדיין הייתם מוצאים מקום בתוככם שימסור  את אותו הדבר.

כיוון שמה שאנו... אתם. אין שוני.

בלוסום: אוה! אני חושבת שיש שוני!

  1. אנו נמצאים בבשר אנושי. אתם לא.
  2. אתם רוטטים בתדר הרבה יותר גבוה.
  3. נראה כי יש לכם גישה לידע גדול ורב יותר
  4. ....5.....6.....7....

פדרציה של אור: אנו מבינים את נקודת מבטך.... חשיבתך. עם זאת, במהות, אנו אותו הדבר.

רבים מכם מעריכים ומתעוררים לרמות עמוקות יותר של האמת בתוככם. רבים, כה רבים מרגישים עכשיוכי הם הולכים לתוך אור בהיר יותר של עצמם. אין זה מושג באמצעות שוויון נפש או חשש מהבאות... אתם מבינים את זה ומשנים את השקפתכם.

כה רבים משלימים את השגת הגבהים שהם לא ידעו שהיו שם וכשהם עושים כך... הם מרגישים את מה שדברנו עליו במשך שנים כה רבות.

הדברים ברמת הנשמה מתחילים להיות הגיוניים. הבנת העצמי של הרחבת הלב הופך למציאות במקום "אולי יום אחד...במורד המסלול"(בעתיד הבלתי מוגדר).

נשמות יקרות, אתם כה הרבה קדימה במורד המסלול. יותר ממה שאתם מבינים.

רבים מכם מושלכים מסביב ונזרקים באוויר כאילו הייתם עלים בסופה. אתם נאבקים להישאר מחוברים לכדור הארץ. זה דבר טוב. זה מציג לכם את הידיעה כי האנרגיות הגבוהות יותר מתקרבות עכשיו בקצב כזה כך  שהמאוד ליבה של הווייתכם מבקשת מכם לשבת זקוף ולשים לב. אין אתם יכולים שלא.

בלוסום: יכולים אתם להסביר את מה שמתרחש למעשה?  הכול נהדר וטוב לקבל את מה שנאמר לנו על ידכם ואולי על ידי אחרים.... כיוון שאנו יכולים "להרגיש" את הבלבול שאנרגיות אלה גורמות. עם זאת, יכולים אתם לעזור לנו להבין...מה/איך/מדוע... הן קורות? מה יש בתוך אנרגיות גבוהות יותר אלה שמפתיעות אותנו, לדוגמה? או, גורמות לאחד להרגיש כה "מחוץ להן" כך שהם חושבים שהם עומדים "להמריא" מחוץ לפלנטה" ואולי לא לחזור?

פדרציה של אור: אנו מבינים את שאלתך ועם זאת, זו שאלה קשה לענות. אנו, כמובן, ננסה.

כול דבר, כפי שאת יודעת, מורכב מאנרגיה. אין שום דבר שאין הוא מאנרגיה ועם זאת, כול דבר רוטט בתוך תדר שונה על מנת להפוך אותו למה שהוא. שולחן לא יהיה שולחן אלא אם הוא רוטט ברמת תדר שמביאה את האנרגיות שלו... לתוך היותו שולחן. לתוך "מסה" של אנרגיה מיוחדת זו.

האנרגיה שאתם רוטטים בפנים  כבני אדם היא באופן טבעי שונה מאוד. אין היא בהכרח בעלת רטט גבוה יותר.... עם זאת, בעלת רטט שונה מאשר השולחן. היינו מוסיפים כאן, כי אפילו שהרטט של שולחן מושפע מתדרים חדשים גבוהים יותר אלה שנכנסים.

בלוסום: כן, אני תמיד יודעת מתי לשולחן שלי יש יום שבו השיער לא מסתדר! (יום שבו הכול משתבש).

פדרציה של אור: את מתלוצצת, בלוסום. עם זאת, זה המקרה.

בלוסום: צריכה לצאת החוצה כאן!

פדרציה של אור: כול דבר בפלנטה שלכם ומעבר לה "נע למעלה" עם אנרגיות חדשות אלה.

בלוסום: נשמע טיפשי עם זאת, האם אפילו האנרגיות שנשפכות... ומהמקום שהן מגיעות ממנו, נעות גם למעלה?

פדרציה של אור: בדיוק! זה שיתוף פעולה של האנרגיות האלוהיות (?) הנעות למעלה מהמקום שבו הן שכנו והיו... שעכשיו הן "טסות".

נסו לקבל עובדה זו... כי אפילו אנרגית המקור האלוהית גם נעה למעלה.

בלוסום: איך זה יכול להיות? זה כבר כול מה שיש.

פדרציה של אור: אכן  ועם זאת דרך המהפך של הרטט שעלייה/ששינוי זה מייצרים.... היא צריכה להגשים את מטרתה. שהינה להעלות את הרטט של כול דבר.... וכול דבר הוא אנרגית המקור האלוהית.

שמעתם כי כול העיניים נשואות אליכם, הפלנטה שלכם... זו הסיבה! זה מתחיל אתכם! זה נובע מאמאכדור הארץ שלכם. היא המניע, הזרע המקורי, אם מתאים לכם... של מרחב אלוהי זה שמתרחש.

בלוסום: אני חושבת כי דברנו קצת על כך לפני כן ועם זאת, המשיכו בבקשה. אני פשוט לא מבינה מדוע פלנטה קטנה מעין זו כמו שלנו היא הטבור, המיקוד של תשומת הלב. בוודאי, ישנן פלנטות הרבה יותר גדולות משלנו שיכולות ליטול זאת על עצמן ויש להן השפעה גדולה יותר.

פדרציה של אור: אכן, ישנן פלנטות רבות גדולות יותר. עם זאת, אין בני אדם עליהן. יש להן "נשמות" ממקורות ומזנים שונים... הרבה... אינסופיים... מתפתחים יותר מאי פעם... מתחדשים יותר מאי פעם. אין גבול לפלנטות ולמקור החיים עליהן.... ישויות רבות הרבה יותר מפותחות ומתקדמות מאשר בפלנטה כדור הארץ.

עם זאת, אתם.... אתם... כול אחד... יש את הכבוד האלוהי להיות בן אדם.

לרבים מכם אין ידע על זכות זו. אתם חושבים כי להיות בצורה אנושית זה קשה מדי. אתם מתלוננים כי אתם כה מנוצלים ועם זאת, עם כבוד.... מצב הפלנטה שלכם הוא במצבו בשל המודעות הקולקטיבית שלבני האדם.  הוא הובא ל"רמת חיים" זו באמצעות אנרגית רטט ומחשבות של כול נשמה במשך עידנים של ביטוי ורגשות.

עם כבוד, רבים הם כה מהירים להאשים... כה משתוקקים לשפוט.... כה מוכנים לתרץ תירוצים. אתם תמיד חוזרים כי "זו החשיכה  שגורמת לפלנטה להיות כפי שהיא. זה לא אנחנו. אנחנו של האור. אנו עובדים עבור האור". וכן, אתם עובדים.... אתם תמיד עבדתם... ועם זאת, זו היתה בחירה/מאמץ מודע לחוות את ההתנגדות.

אתם שוכנים על/בתוך עולם של דואליות. איך אחרת הייתם יודעים  אור מהחושך במלאות של עצמו? אתם תכננתם משחק קטן זה ועכשיו אין זה לטעמכם, אתם בחרתם להאשים את אלה שלא צעדו כה רחוק לתוך האור כפי שאתם עשיתם.

אולי קחו כיסא כשאנו מספרים לכם זאת.... עם זאת, נשמות אלה שאתם מדברים עליהן כי בצעו מעשי זוועה גדולים לאחיהם... עשו זאת... כיוון שזה מצב העניינים... זה הסמן שכול אחד יצר... על מנת שכול החפירה (?) תתרחש!

אתם הזמנתם את זה על צלחת... ועכשיו אין אתם רוצים יותר לאכול את זה!

אנו מבינים שזה אולי קצת קשה לעכל....

בלוסום: אני סולחת על משחק המילים!

פדרציה של אור: עם זאת, אלה של אמת... זו הסיבה מדוע יש לכך חשיבות רבה....

בלוסום: אני יודעת את המילה הבאה שאתם עומדים להביא ואני לא בטוחה איך רבים ייקחו את זה או אכן, יסכימו בכלל עם זה!

פדרציה של אור: אנו ממשיכים כיוון שאנו יודעים כי אי שם בתוך רבים... זה יובן ויתקבל... ויוערך.

בלוסום: אוקי... לכו על זה.

פדרציה של אור: אנו מנסים! אנו מחייכים ואסירי תודה לעשות אור על מה שאנו עומדים לומר.

...זו הסיבה מדוע יש חשיבות גדולה "להודות" לנשמות אלה אשר לקחו על עצמן באומץ את התפקידים של שדים ושל תכונות אפלות.

בלוסום: ורבים בנקודה זו יאמרו, "תודה?!"

פדרציה של אור: ואנו חוזרים ומשננים...כן, "תודה!"

שנו את דרך מחשבתכם, נשמות יקרות ואתם תשנו את דרכי הפלנטה שלכם.

אולי הגבוהות ביותר/המוארות ביותר/הבהירות ביותר של הנשמות התנדבו להנמיך את האור האלוהי שלהן על מנת ללמד?

דמיינו זאת! האם הייתם נוטלים על עצמכם כזו הקרבה?

בלוסום: לא! לא ושוב לא!

פדרציה של אור: לכן, אם אתם חושבים כי מה שאנו מביאים... יכולה להיות אפשרות....האם זה לא יהיה כך שמעומק לבכם אתם "מודים" להם עבור ההקרבה הענקית שלהם? האם אינכם חושבים כי הם צריכים את אהבתכם ואת הבנתכם הרבה יותר מאשר רבים? כיוון שהכאב והסבל שהם סבלו בעשותם זאת... הם מעבר להבנתכם.

בלוסום: ובכן אתם אומרים, כי אנו... כאחד... בקשנו שזה יתרחש במשחקנו?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: אבל מדוע? כישויות אור... כיוון שליבת העצמי של נשמתנו של אהבה ושל אור... מדוע, מדוע, מדוע היינו רוצים אפילו לדרוך על נמלה או לתקוף זבוב בחומר כימי עבור נוחיותנו, לא כול שכן... אלוהים היקר, סלח לנו... לענות להתעלל ולהטיל מום לצורך פינוקו או רדיפת בצע של אחד? מדוע נבחר להתכופף כה נמוך?

פדרציה של אור: כדי לחוות את כול מה שיש לחוות.

בלוסום: עם זאת, איני מבינה. אני יודעת ברמה עמוקה יותר את מה שאתם אומרים. עם זאת, אין זה משחק משעשע מאוד ולהיות של האור, בוודאי לא היינו רוצים את התפקיד של קורבן או נוגש של כול אחד?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה.... אין שום דבר בקיום אלא אהבה.

בלוסום: בוודאי שזו דרך מצחיקה שבחרנו בה כדי לבטא זאת.

פדרציה של אור:  דרך מעניינת. משחק שיש לשחקו. משחק  שיש לנסותו. זה מה שכדור הארץ הוא...ניסוי ואתם הנסיינים!

אנו מבקשים מכם לא להביא את זה על הסיפון....בצורה של אשמה וכו'. כיוון שאנו יכולים להרגיש אתאנרגית הקבלה באמת שאנו מדברים.

אין אשמה שמישהו צריך להרגישה. במציאות של "מחוץ לסיפון"...קבלה של מה שיש "מחוץ לריבוע"... לא מביטים על כך כשאתם עושים זאת, עכשיו ברגע זה.

כאשר הכול משתנה... כאשר הכול עולה "מחוץ לניסוי שהרחיק לכת"....רק מנקודת המבט של "מה יתרחש אם"...אזי אתם תסתכלו/תרגישו את כול מה שאמרנו היום באופן שונה מאוד. כיוון שתצפו בכך מנקודת מבט גבוהה יותר ותבינו את מה שזה.

זו, נשמות יקרות, הסיבה מדוע התמרה זו היא כה ענקית. היא אף פעם לא נעשתה לפני כן. זה סיכון שאחד היה צריך לקחת.

בלוסום: סיכון?

פדרציה של אור: אכן. כה, כה, כה הרבה מעורב בכך. עם זאת, כפי שדברנו בהתקשרות הקודמת....

זה נגמר.

זה עבר.

אתם עוברים דרך זמנים אפלים אלה והאור נראה עכשיו בקצה המנהרה.

האמינו לנו כאשר אנו אומרים.... המשחק עבר... האמת תישאר.

אהבה תזרום לתוך הווייתכם כאשר אתם לומדים לקבל, לסלוח, להעריך, להודות ולהמשיך.

יש מקום בו נשמותיכם תשכון בו יום אחד... מצב רטט של  הוויה... מקום בו "כול מה שנראה כה רע, כה מגוחך, כה לא צודק"...יראה עבור מה שהינו.... משחק. שום דבר יותר. קשה לקבל זאת מעמדתכם הנוכחית, אנו יודעים. עם זאת, כאשר נשמתכם תהיה בהבנה זו... כאשר היא תשיג גבהים מעין אלה... קבלה של זה תתרחש. את זה אנו יכולים להבטיח לכם.

בלוסום: מצוין! קדימה! אני צריכה קצת אוויר צח. בשנה זו נראה כי "אנו" הצעדנו קדימה את האנרגיה שלנו בהתקשרויות אלה... אפשרו לי להדביק את כובעי !

פדרציה של אור: דעו כי באנו בכה אהבה רבה עבורכם. אתם עכשיו השגתם "מרחב" בו אתם יכולים להשיג הבנה גדולה יותר של מה שיש. אחרת, לא היינו מביאים אמיתות מעין אלה. היו בעלי אנרגיה נוצצת ושתפו אותה במקום בו אתם נמצאים.

בלוסום: אנו עושים כמיטב יכולתנו. בהכרת תודה .... בשירות אוהב... אני (I AM). אוף!


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge