Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 2, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light – מיום 2 בפברואר 2019

בלוסום: הלו שם! אם לא אכפת לכם הייתי רוצה להתייחס לנושא מסוים, כך שאנו ניגש ישירות אליו.

פדרציה של אור: ברוכה הבאה, בלוסום ולכול הנשמות היקרות ביותר שלנו אותן אנו מחשיבים כבני משפחה.

בלוסום: כמה נחמד! אוקיי. אומר שוב. צפיתי בלילה ההוא בסרט תיעודי שתיאר אנשים הנמצאים במצב מאוד מאוד גרוע יותר ממני והחיים שהם "בחרו". אני יודעת ומעריכה ונותנת הוקרת תודה מדי יום עבור המקום והחיים המבורכים ש"בחרתי". יכולים אתם להסביר מדוע עולם זה שלנו הוא כמו לחיות בשני עולמות נפרדים? ההשוואה/רמת החיים/החיים היא עצומה ופשוט לא נראית נכונה, צודקת או אכן הוגנת. תודה לכם.

פדרציה של אור: בלוסום, יש הרבה בעולמכם שלא היית חושבת שהוא הוגן. עם זאת, אין מדובר בהגינות. זה לא נכנס לתוך זה. זה שוב נושא מגוון המותנה בנקודות מבט רבות ואנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי לסייע במתן תשובה מתאימה/משביעת רצון.

המיקום הגיאוגרפי של הנשמות על פני הפלנטה שלכם הוא, כפי שאמרת נכונה... לפי בחירה. אכן, אתם עשויים לא להיות מסוגלים לתפוס מדוע אחד יבחר לחיות בעוני מוחלט ואחר בחיק העושר. בחירותיו של אחד תלויות במה שמתאים לנשמה בכול מחזור חיים נתון. אין זה כאשר קבל "יעוץ" בהתייחס למיקום עבור מחזור החיים המגיע, שאחד יישלח לאזור קרוע מלחמה או לרעב או לאזור שבו אנרגיה נמוכה כעונש בגין פעולה שננקטה בקיום הקודם. בכלל לא. זו ההחלטה של כול נשמה מסוימת לעשות זאת. הם עשויים להרגיש שהם "ראויים לכך"...לסבול בדרך מעין זו בשל חששות מפעולות של אחרים בעבר. הם עשויים להרגיש כי הם חזקים מספיק כדי להיות לשירות גדול במצב "דיכאוני" מיוחד. הם עשויים להרגיש את הצורך "להיות שם" כדי להאיץ את צמיחת נשמתם באמצעות חוויה של זמנים קשים כאלה בבת אחת, כפי שהייתם אומרים.

בלוסום: זה קל יותר, אני מניחה, להזכיר את הסרט התיעודי שצפיתי בו, שהיה "פרנהייט 11/9" בבימויו שלמיכאל מור (Michael Moore’s ‘Fahrenheit 11/9’.). אלה בעלי אור מצומצם הרעילו בכוונה עיר שלמה באמצעות שינוי אספקת המים ממים צלולים לנהר של לכלוך. ואז, אנשים נעשו כה חולים בשל הרעלת עופרת וכו'. כאשר נשמות "שלא ברור להן מהו האור" הבינו כי המים השחיתו את המכוניות במפעל שלהם.... הם שינו את המים בחזרה, עם זאת רק למפעל המכוניות ואז, הם השתמשו בעיר הכמעט מוזנחת עכשיו, מבלי להזהיר מראש, לתרגול של אזור מלחמה. בבקשה, בבקשה עזרו לנו להגיע מהמקום הנכון על מנת להודות לנשמות אלה בעלות אנרגיה נמוכה כפי שהוצע בהתקשרות האחרונה!

פדרציה של אור: שוב, בלוסום.... הכול לא כפי שזה נראה.

בלוסום: ובכן מה זה? אני יודעת שאתם עומדים לומר משחק. עם זאת, עם הכבוד הגדול ביותר, אין אתם אחד מהשחקנים כאן למטה. כזה אי צדק "שנראה" כי הוא מתפשט כמו אש בשדה קוצים.. צריך לעצור... עכשיו! (ואם מדברים על זה.... מזג האוויר הוא כה מבוקר, הוא מחוץ לשליטה!). אין אנו מוכנים להתמודד בכך יותר. אתם אומרים כי באמצעות להיות אהבה ולשתף את האור שלנו זו הדרך היחידה. טוב, אלה מאתנו שמודעים לכך עושים כמיטב יכולתנו. עם זאת, ממקומנו כאן על האדמה... זה לא עובד!

פדרציה של אור: כן, זה עובד.

בלוסום: הראו לי את הראייה?

פדרציה של אור: הביטו סביבכם.

בלוסום: אני מביטה. סביב לי יפה....עם זאת, השחייה מסביב בקערת דגי הזהב הצלולה שלי לא מסלקת את העובדה כי החיים אינם כאלה עבור כול אחד....ו...והם צריכים להיות!

פדרציה של אור: בלוסום, כול אחד וכולם משחקים את תפקידם כמתוכנן.

בלוסום: טוב, עם הכבוד הגדול ביותר... המשחק מסריח!

פדרציה של אור: עם זאת, נוצר באמצעות התודעה בעצמה... ואתם... כול אחד... חלק מיצירה זו.

בלוסום: ועכשיו אנו רוצים החוצה... או... לפחות קצת עזרה! פעמים כה רבות אני שומעת נשמות שואלות מדוע היעוד שלכם, או אלה מסוגכם לא יכול לקפוץ פנימה ולסייע לנו? אנו כולנו יודעים כי הניסוי השתבש באופן דרסטי.... ואם  נשאיר שזה יהיה מאוחר מדי.... זה יהיה... מאוחר מדי! מהם החוקים שאמרתם שאינכם  יכולים להיכנס פנימה ולהשאיל יד מסייעת?

פדרציה של אור:  החוקים נמצאים מאוד במקום על מנת שהתוכנית האלוהית תרוץ בצורה חלקה.

בלוסום: כול מי ששם אותם במקום.... אולי צריך לספר לו שהם אינם עובדים! אני יודעת כי אתם יודעים שאני פשוט מנסה "להתקדם" בניגוד להיותי גסת רוח מוחלטת אתכם. אני אוהבת אתכם עד מאוד.

פדרציה של אור: בלוסום וכולם... שימו לב. התוכניות נמצאות במקום! עבור הטוב הגבוה ביותר של כולם, עבור התוצאה האפשרית הגבוהה ביותר....

בלוסום: עם זאת, האם אינכם רואים? האם אינכם מבינים, כי עבורנו כאן למטה, "ידיעות" אלה שנאמר לנו שנה אחר שנה, נראה שעזבו אותנו מתנדנדים במהופך עם הקרסוליים למעלה והחבל הופך מחוספס תחת הלחץ? אנו מחכים ואנו מחכים ואנו מחכים ועבור רבים, אין הוכחה שמשהו משתנה בכלל. הדבר הבא הוא, אנו הולכים להיות מופצצים עם קרינה 5 ג'יגה! אני מתכוונת באמת... מדוע הם פשוט לא זורקים פצצה ומסיימים עם זה? עולמנו הפך למטורף לפני זמן רב... ואנו אבדנו את גלולות השמחה שלנו! ברור, נשמתי נמצאת במצוקה של התפרקות.

פדרציה של אור: השינוי מגיע.

בלוסום: ובכן אמרתם.

פדרציה של אור: השינוי הגדול... השינוי מגיע.

בלוסום: ובכן אמרתם.

פדרציה של אור: ואנו נמשיך ונחזור שוב על כך. כיוון שאנו מדברים את האמת.

בלוסום: אני יודעת זאת. אני באמת יודעת. אחרת, הייתי מפסיקה את החברות, עם זאת אתם לא יכולים לראות איך זה יצא מכלל שליטה? השינוי צריך לבוא עכשיו. אין ספק, התזמון האלוהי יהיה הטוב ביותר להגיע עכשיו!

פדרציה של אור: תסכולך ברור, בלוסום היקרה. אנו מבקשים ממך להסתכל עמוק בפנים. לזכור  כי את חתמת עבור זה, כפי שעשו כה רבים. את ידעת... וזה אינו מידע חדש לך.... שזו לא היתה צריכה להיות נסיעה קלה... עם זאת, את עדיין רצת לקו החזית כדי להתנדב. לרדת אל כדור הארץ... להיות במיקום החזק ביותר... על מנת לגרום לשינוי זה להתרחש. וכן, מעמדה זו זה יכול להיראות כסצנה מכוערת. אתם נמצאים באינטנסיביות של זה. זה משפיע על נשמתכם... אם אתם נכנעים!

אתם יודעים/ידעתם את כוחכם בעוד שלא הייתם בכדור הארץ. אתם יודעים/ידעתם כי זה לא ירגיש אותו הדבר כאשר תהיו עליו.

זכרו, זכרו, זכרו מי אתם ומדוע רציתם להגיע.

אתם... כול אחד נבחר. הייתם בכזו הוקרת תודה שניתן לכם הכבוד.

החזיקו מעמד. החזיקו מעמד. החזיקו מעמד פשוט עוד קצת זמן.

רכשו שנית את כוחכם.

קראו לכוחות האור האדירים שאתם פשוט נשימה/מחשבה מהם. ביליונים  על ביליונים של מקורות/כוחות אנרגית אור רוכבים ממש לצדכם.

הם רוצים שתרגישו אותם. הם רוצים כי אתם תדעו כי הם שם אתכם. משכו מהכוח וחדשו את כוח האור שהם מעניקים.

אתם אור אחד.

אתם כוח אדיר.

אתם אהבה וכל מה שיש.

אל תיכנעו/תוותרו עכשיו. אנו נמצאים כאן כדי לספר לכם, להזכיר לכם לגייס את האתם בתוככם ולהכין את עצמכם להקפה האחרונה.

האצן במרוץ ארוך מאוד מרגיש כי אין הם יכולים להמשיך ואז כוח מחודש ממלא את הווייתם כשקו הסיום בא לידי ביטוי.

בלוסום: אני יודעת שאמרתי את זה לפני כן, עם זאת, קו הסיום הוצג לנו ב-2012. נאמר לנו כי היינו כמעט שם.

פדרציה של אור: זמן... אין זמן... זה המקום בו נמצא הבלבול.

אתם כמעט שם. הרגישו אנרגיות מוגבהות אלה ממלאות את הווייתכם. הן לא יכלו להגיע לתוך הפלנטה שלכם לפני כן. הפלנטה לא היתה מוכנה וזה לא היה הזמן.

עכשיו הפלנטה מוכנה... עכשיו זה הזמן.

בלוסום: למרות שאין שם זמן! בחורים, בחורות, אני מודעת לטירופי היום, אותו הבאתי מתוכי ובשמם של רבים. זה צריך להיאמר... אנו נאבקים בהבנה של פשוט כמה רחוק משחק זה צריך ללכת!

פדרציה של אור: אנו מקבלים את הנטייה ואכן, אנו מודים לך על כך.

בלוסום: לא נעלבים?

פדרציה של אור: שום דבר.

בלוסום: אנו נמשיך, מרוויחים כוח מכוחות האור הבלתי נראים. מאפשרים לעצמנו להתאחד ולהרגיש את מה שמוענק על מנת לראות את הדבר הזה. נכנסנו עם כזה אומץ. הלוואי ונרכוש בחזרה ונצעד קדימה. תודה לכם. פינוק מצדי היום... ככה זה הלך.

פדרציה של אור: בלוסום, נשמות של כדור הארץ שממשיכות... מפיצות את האור על פני ובתוך... הישארו איתנים בידיעה...

השינוי מגיע ובקרוב יותר ממה שאתם חושבים.

בלוסום: אני לא "חושבת" יותר. אני ממתינה. כאשר זה מתרחש... זה מתרחש בהתאם לתוכנית האלוהית... וכך זה. תודה, בחורים... לא ראיתי שזה הולך בדרך זו בכלל היום. בהכרת תודה .... בשירות אוהב... אני.

פדרציה של אור: כשכול אחד מסיים לקרוא שידור זה... בבקשה תנו לעצמכם רגע כדי להתחבר ולנשום ולחייך אתנו... בידיעה שאנו ממש לצדכם באהבה באור ובכוח.

(בלוסום: שלחו לי שלוש פעמים בשבוע שעבר את "הנשמה הקטנה והשמש" שנכתב בידי ניל דונאלד וולש (‘The Little Soul and the Sun’ by Neil Donald Walsh). אני קראתי את זה לפני שנים רבות. אני לגמרי מבינה את כוונתו. כול מה שאני אומרת הוא... אנו כולם מסכימים, גם אלה בעולם ואלה מחוץ לעולם, כי ניסוי זה הרחיק לכת מדי. זו הסיבה מדוע דברתי כפי שעשיתי היום).

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיהגבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge