Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - January 8, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 8 בינואר 2017

הנשיאות בארצות הברית; אין מלחמה בין רוסיה, סין עם ארצות הברית; מועצת הביטחון של האו"ם הצביעה שוב כנגד ישראל, אנומליה במזג האוויר, אירועים גיאופיזיים; מקור מידע: מיילים שנפרצו; מצב האילומינאטי; התקדמות רוחנית ומודעת; סיוע מחוצנים; עובדי האור; אנרגית אהבה.

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. שנת 2017 הקלנדרית שלכם מבטיחה להיות מעוררת שמחה כאשר על הפלנטה רוכבים גלי אנרגיה עוצמתיים לכוון מסלול התעלותה. הגלים הינם שדות אור, ומאז שהאור והאהבה הינם אותה אנרגיה, אתם יכולים לחשוב על כול אחד בעולמכם כתושבים בים עצום של אהבה. אנו מציעים מדיטציה שיכולה לאפשר לכם להרגיש כאחד עם אנרגיה זו: דמו פנורמה של יופי מעודן, ראו את עצמכם צפים בעדינות לעבר נוף שליו זה, עכשיו הרגישו את עצמכם מתמזגים אתו ומתענגים על התחושה המאושרת של האחדות של כול מה שהוא מקנה.

ועכשיו, משפחה יקרה, אנו נשיב לשאלות, ונתחיל עם שאלה הנשאלת מאוד לעיתים קרובות: בקיצור, מה לגבי הנשיאות בארצות הברית? אנרגית הפוטנציאל בשדה כדור הארץ הקשורה לכך היא במצב שכמותו כל כך יוצא דופן שאין אנו יודעים על משהו בר-השוואה. הרטטים מסביב לנשיא הנבחר דולנד טראמפ (Donald Trump) הם אפילו נמוכים יותר מאשר קודם לכן, הרטטים נמוכים מסביב למרבית בחירותיו של משרות בכירות, והרטטים נשארו בעקביות גבוהים מסביב לסנטור ברני סנדרס (Senator Bernie Sanders). אם ידענו איך זה יסתיים, היינו אומרים לכם בשמחה, אבל מצב ייחודי זה של רטטים גבוהים ונמוכים שנמצאים בתנועה פראית, ועם זאת מתקיימים ביחד כמעט במצב של תיקו, לא נותן שום אינדיקציה באשר לתוצאה. מה שאנו יכולים לומר לכם הוא, עם הרטטים העולים ברצף על הפלנטה, איזו החלטה שתושג בסופו של דבר תהיה עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

אל תפחדו בבקשה שרוסיה או סין תתחלנה עימות מזוין עם ארצות הברית שיכול להתפתח למלחמה גרעינית. למרות גינוני הראווה הרטוריים שחלק מהאנליסטים שלכם חושבים שמדאיגים, אף אחד ממנהיגי מדינות אלה רוצה להפוך למעורב במלחמה שיכולה לסכן את העולם. ואם כול מדינה אחרת או קבוצת נוכלים היו משגרים טיל עם ראש נפץ גרעיני, צוותים חרוצים מאי פעם בחללית המקיפה את כדור הארץ ימנעו את פיצוצו. זהו מקום טוב לענות לשאלה נוספת: לא, איראן אינה מפתחת בחשאי כלי נשק גרעיניים.

אנו רואים את הצבעת הגינוי של מועצת הביטחון של האו"םלישראל על בנייתן של ההתנחלויות בגדה המערבית תוך הפרה של החוק הבינלאומי כצליל תבוסה עבור האילומינאטי. מטרתו של ראש הממשלה הישראלי השר בנימין נתניהו, שנמצא בצמרת של חברה סודית, לא היתה מעולם לשרת את האינטרסים הטובים ביותר של אנשיו או לעשות שלום עם פלסטין. בנוסף, בשמירה על האזור כבלתי יציב כך שהכספים ימשיכו להיכנס עבור ביטחונה של ישראל, הוא רוצה להקים בסיס תמיכה באילומינאטי בירושלים משם הוא יפיץ את שליטתם בכול המזרח התיכון. זה לא יתרחש.

סערות וטמפרטורות שיא נוצרות בחלקן בשל טכנולוגיה שליטה על מזג האוויר; גם לחומרים כימיים ולשאר מזהמים רעילים באטמוספירה יש תפקיד בכך. לכן אתם צודקים בחשיבתכם, כי האילומינאטי, ולא אמא טבע, גורמים למצבי מזג אוויר חורגים כיוון שהם אחראים לכל הגורמים התומכים, גורמים שמעכבים את חזרתה של הפלנטה לאקלים מתון באופן גלובלי. השכיחות של אירועים גיאופיזיים מגיעה משני מקורות: האחד הינו כרייה, קידוח ושחרור משאבי נפט; האחר הוא שחרור כדור הארץ משליליות שבחלקה נגרמת על ידי פעילויות סביבתיות מזיקות.

שאלנו את מקור המידע שלנו על כך שיש הצדקה שנשיא רוסיהוולדימיר פוטין (Vladimir Putin) מתנער ממעורבותה של ארצו בפריצה בלתי חוקית למחשב של המיילים של המועצה הדמוקרטית הלאומית ואלה שנמצאו במחשב האישי, מה שהינו בניגוד למסקנתם של סוכנויות המודיעין של ארצות הברית כי הקרמלין אחראי. חלק מהחברים של משפחתנו האוניברסאלית חיים ביניכם ונמצאים בסוכנויות מודיעין ראשיות ברחבי לעולם - אלה היו אלה בסוכנויות של ארצות הברית שאמרו לנו שהם פרצו ושחררו לפרסום את המיילים - וחברים אחרים התמחו במעקב אחרי "טביעות הרגליים" של הפורצים למחשב.

מקורותינו יודעים שהאילומינאטי בסוכנויות שונות אלה מדווח על מידע כוזב כדי לגרום לעימות. הדיווחים שניתנו לנשיא ארצות הברית ברק אובמה (Barack Obama) האשימו את רוסיה מה שהוביל ליותר עיצומים כנגד מדינה זו; זה עלה בקנה אחד עם נטייתו של האילומינאטי לנקמה - הם הטעו את אובמה ויצרו בעיות כלכליות נוספות לפוטין כיוון ששני המנהיגים סרבו לאחד כוחות אתם. מנהל ה-FBI ג'מס קומיי (Director James Comey) יודע מיהם האקרים (הפורצים למחשבים), מדוע הם פרסמו את המיילים והראיה הפלילית שהם מכילים; הוא לא גילה את המידע בשל לחץ מאיים מסיעת האילומינאטי שמאחורי הילרי קלינטון (Hillary Clinton).

לכן, נוכחותו של האילומינאטי עדיין משפיעה על מה שמתרחש בעולמכם; אולם, הרשת הגלובלית שלהם נעקרה, השפעתם ממשיכה להיחלש, ופעילותיהם השטניות הגיעו אל האור אף על פי שכונו "חדשות מזויפות". אנשים במשרות בכירות במדינות רבות נעצרו, אבדו את הבחירות או התפטרו; רבים יגיעו בעקבותיהם ורבים בדרגות הנמוכות מפוזרים. שליטתם על וול סטריט ועל שוקי המניות האירופאים והאסייתיים מתפוררת וכך האימפריה הבנקאית שלהם. הם לא יוכלו עוד הרבה זמן לשמור על עושרם העצום שהצטבר באופן לא חוקי ולא מוסרי - הכוחות עבור הטוב ישיגו את אלה וישתמשו בכספים כדי לסיים את ההתרוששות.

צורות אנרגיה מתפשטת מתחדשת יבטלו בהדרגה את תעשיות דלק המאובנים שלהם, יתגלו מקורות אנרגיה חופשית שהוחזקו במעטה סודיות, והגנה על הסביבה תסיים הרסנות זדונית. מערכות הצדק הלא צודק שלהם יתוקנו, כלא למטרות רווח יסתיים, וגם השליטה על אמצעי התקשורת של המגמה השלטת בעמים עם "עיתונות חופשית" יסתיימו.

שירותי בריאות - מבוך של קנוניה גלובלית המערבת רוקחות של תרופות וחברות ביטוח, יצרני תרכיב חיסון וציוד רפואי, וארגון הבריאות העולמי כמו גם ה- FDA,CDC , AMA ,NIH ,AHA וכן קבוצות אלף-בית קשורות בארצות הברית - יפלסו את דרכן מחוץ לארגונים אלה שבבעלות האילומינאטי או הם הסתננו אליהם, טיפולים רעילים יוחלפו על ידי תרופות טבעיות בטוחות שדוכאו במשך זמן רב ושירותי בריאות מתאימים יהפכו זמינים לכול אחד.

כמו שהמעוז של האילומינאטי על אזורים קריטיים אלה השפיע לרעה באופן משמעותי על החיים בכדור הארץ, האמצעים היעילים ביותר שבאמצעותם הם שעבדו דור אחר דור אחר דור היו באמצעות ניצול כל סוג של שוני בין האנשים כדי ליצור עוינות ומחלוקות ובאמצעות התחלת מלחמות. אנשים ברחבי העולם רעבים לשלום. האנרגיה של רצונותיהם הקולקטיביים צברה תאוצה שלא ניתן לעצרה על האנרגיה של כיבוש ופעולתו של שדה קרב תירגע באופן הולך וגובר. תעשיות שמייצרות את מכונות המלחמה ייצרו את מה שתרבות מודרנית ומשתפת פעולה צריכה; חברות בניה עם הנהלה מכובדת יבנו מחדש ערים שנהרסו; כסף שבוזבז באופן רשמי על מלחמה ייכנס לפרויקטים ולתוכניות שמרוממות ומשפרות חיים.

חלק מפעילויות אלה נמצאות בעיצומן, אחרות מתחילות, עדיין אחרות נמצאות בשלבי תכנון, ורטטים שעולים יחזקו מלמטה את כל המאמצים. אתם תראו ראיה לכך, אבל בבקשה אל תצפו כי הגילוי המתמשך של התמרה עולמית שתהייה חופשית מכתמי התנגדות. אתם מוכנים היטב להתמודד עם אלה כשהם עולים ולעזור לאחרים לעשות את אותו הדבר - אחיות ואחים אהובים, אתם הרווחתם את תואר אקדמאי של דוקטור (PhDs) בתחכום, בהתמדה ובניצחון על המכשולים!

קוראים רבים הכותבים לאמי מזכירים שהם נמצאים בגילי 60, 70 או 80 שלהם. אם אתם נמצאים בטווח גילאים זה, חשבו על השינויים שהייתם עדים להם כשהטכנולוגיה התפוצצה בייצור, בתקשורת, באנרגיה, בתחבורה, במחשבים, בטלוויזיה, בשירותי הבריאות, בחלל, בגילוי ארצות, בבידור, במדיה חברתית – וכן, בכלי נשק. אין זה הכרחי, לחיות במהלך העשורים של חידושים וקדימה כדי להבין שתפקידה של הטכנולוגיה בעולמכם היום היא במידת מה מדהימה.

זוהי ההקדמה, אתם יכולים לומר, לתשובתנו לשאלה זו: "עם רטטים על הפלנטה שגבוהים ועולים, מדוע יש עדיין כה הרבה אלימות, קנאה עיוורת ותאוות בצע?" כיוון שהטכנולוגיה השיגה התקדמות חברתית רבה במודעות מודעת ורוחנית. בשום אופן איננו מבקרים - נשמות רבות עשו צעד ארוך וקיימות סיבות מדוע נשמות רבות אחרות לא עשו זאת.

אנו חושבים עם חמלה על משפחתנו בכדור הארץ החיים בשטחים של לחימה אכזרית או במחנות פליטים צפופים ומתאבלים אל אובדן אהוביהם; אלה החיים בפחד תחת רודנות או רעבים או חסרי בית באדמות של שפע - לא כל הנשמות האלה בחרו לחוות רמה זו של כאב או קשיים. אנו חושבים בעצב על משפחתנו אשר גורמות את הסבל - אנשים השולטים עם אגרוף ברזל או מרגישים שהם עליונים לכל אחד "ששונה" או יש לו את הזכות להרוג "את האויב" ואלה אשר מבוססים בתאוות בצע מבלי לחשוב על מיליונים רבים מאוד שמתקיימים בקושי.

הרטטים הנמוכים נפלטו על ידי מחשבותיהם של אינסוף נשמות אלה, רגשות ופעולות שהינם בתוך התודעה הקולקטיבית; ומכיוון שזו התודעה הקולקטיבית שנותנת ביטוי לכול דבר שקיים על כדור הארץ, השגשוג של הרטטים הנמוכים האטו את קצב התקדמותה של החברה באופן מודע ובאופן רוחני. זה משתנה - גלי האור הסוחפים את כדור הארץ פותחים יותר ויותר לבבות ומוחות, וכל דבר ברמות של רטט נמוך בסופו של דבר יפסיקו להשתמש בו.

"אמרתם שתרבויות אחרות עוזרות לנו. אני לא רואה איך. הם לא נפטרו מפארמה גדולה, נפט גדול, בנק גדול, אח גדול ושאר הרעים הגדולים". תרבויות אחרות עוזרות לכם בכל דרך אותה החוקים האוניברסאליים מתירים. אתם יכולים לגרום כי ראשי חץ גרעיניים יתפקדו בצורה פגומה כיוון שהבורא גזר שאף פעם לא יהיו שוב פיצוצים גרעיניים בחלל. כדי לכבד את בחירת הרצון החופשי של גאיה שגופה הפלנטרי ותושביה יהיו מוגנים, הם בנו רשת אור מסביב לכדור הארץ כדי למנוע כניסה של ישויות נבזיות מעולמות אחרים והם הסיטו את המסלול של הגופים האסטרליים ופסולת חלל כדי למנוע התנגשויות עם הפלנטה. ביחד עם הקרנת אור מסיבי על כדור הארץ, כדי להשוות את ההשפעה של אירועים גיאופיזיים מבלי להקטין את כמות השליליות המשוחררת, הם הפחיתו את ההשפעות הרגילות של מזהמים באוויר, בקרקע ובימים שלכם ונטרלו רעלים בתרכיבי חיסון שתוכננו לגרום למגיפות.

בשעה שמותר למשפחתכם "בחלל" לעזור באותן דרכים שאינכם יכולים לנהל בעצמכם, אין הם יכולים להפריע ברצון החופשי של הנשמות על כדור הארץ עם חריג אחד זה - כל אדם הבוחר לשגר טילים עם ראשי חץ גרעיניים, לא יצליח. כמו כן לא יכולים חברי משפחתנו האוניברסאלית לכפות עליכם את רעיונותיהם, למרות שאלה יהיו מאוד לתועלתכם - באמצעות החוק האוניברסאלי, כל תרבות מחליטה את סוג העולם שהיא רוצה וחייבת לעשות מה שנחוץ כדי להביא עולם זה לידי הגשמה.

אולם, במהלך תקופה חסרת תקדים זו ביקום, לנשמות ישנה האפשרות להשלים במחזור חיים אחד את כל השיעורים הקארמתיים בדחיסות השלישית כך שהם יכולים להתפתח ומותר לתרבויות אחרות לשתף את הנטל הקארמתי הכבד שלהן. "חוצנים" רבים רוצים להשתתף ביוזמה ייחודית זו ואלה נבחרים על ידי המאסטרים המתכננים של העידן הזהוב שעוזרים לאנשים עלכדור הארץ באופן זה ובאמצעות הקרנת אור על נתיבם של האנשים לעולם שליו אותו הם רוצים.

יקרים, אתם נמצאים בין אלה שהגיעו לכדור הארץ כדי להראות לאנשים כי אהבה היא הנתיב לשלום, לשמחה, לשגשוג, לכבוד הדדי ולחיים בהרמוניה עם הטבע. על ידי כך שאתם חיים את האור שלכם ללא חת ובביטחון, אתם מקרינים אהבה לכל אחד מסביבכם, ואין זה עוצר שם. אנרגית האהבה כה עוצמתית כך שהיא זורמת מסביב לעולם, החוצה ליקום והלאה לקוסמוס. באחדות של הכול, כל דבר בכל מקום משפיע על כל דבר אחר תמיד/איפה עוד, ואור-האהבה שאתם שולחים הלאה מביא אותו חזרה במידה בלתי מוגבלת – זהו המרחב שאין שני לו וכוחה של אהבה.

מכבדים, אוהבים ומלווים אתכם ברוח על ידי כל ישויות האור ביקום זה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge