Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 11, 2013

  מסר של  Matthew Ward מיום 11  במרץ 2013

קצב התקדמות חברתית; חוק המשיכה; אגו, תודעה; ברק אובמה; הוגו צ'אבס; "צדדים" בנושאים שנויים במחלוקת; עובדי אור; דחיסויות; עניינים משפטיים, כלכליים; NESARA

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. הלוואי ויכולתם לצפות בכדור הארץ מנקודת התצפית שלנו, כך שיכולתם לראות שהמסעות הסוערים שלו חלפו ושהוא נמצא במים רגועים. סביר להניח ש"רגוע" הוא לא איך שהייתם חושבים על עולמכם, אבל "מתי כל נפלאות תור הזהב מגיעים?" ובכן ייתכן.

תרבויות רבות הוסמכו על ידי אלוהים לעזור לכדור הארץ להגיע לנמל מבטחים בנקודה זו בזמן הליניארי שלכם, אבל לכל אורך תהליך התעלותו, תושביו היו אחראים על שינויים חברתיים. אין אף תרבות אחרת שהייתה יכולה לעשות זאת בשמכם כי כדור הארץ הוא העולם שלכם וחייב להיות סוג של עולם שאתם, באופן קולקטיבי, רוצים.

עובדי אור, כולל את הנשמות שלא חושבות על עצמן ככאלה אבל הן אכן כאלה בכך שהן חיות בדרכים אלוהיות, הצליחו באצילות במהלך העשורים הקשים מאוד של ההתעלות. לכולכם יש הערצה וכבוד הגדולים ביותר של ישויות אור בכל היקום הזה.

ואנחנו יודעים כמה להוטים אתם להתגשמות התהילות המובטחות של תור הזהב, כך שאתם מוטרדים כי יש מעט ראיות לכן שהן בדרך. למעשה, הרבה מאוד מתקדם בתחומים רבים מאחורי הקלעים, ואפילו התקשורת המרכזית מדווחת על מקרים המצביעים על מגמת עלייה מעודדת. ובכל זאת, שינויים עצומים לא יבואו באותה מהירות כפי שהייתם רוצים.

אתם יודעים שכל דבר הוא אנרגיה הרוטטת בתדירות זו או אחרת, ומכיוון שאנרגיה היא ניטראלית ואין לה יכולת חשיבה, היא אינה יכולה להבדיל מה שרצוי ובין מה שלא. כתוצאה מכך, כשמחשבות ורגשות של אנשים נורות לחלל, היקום מספק לאנשים נסיבות שהאנרגיה שלהם תואמת לאנרגיה של מה שהם מתמקדים עליו חוק המשיכה בתנועה מתמדת.

אבל רוב הנשמות בעולמכם לא יודעות שכך עובדים האנרגיה וכוחותיהם המולדים של יצירה משותפת. הם מתרכזים במצבים שהם לא רוצים שימשיכו, וכך מייצרים עוד מאותם מצבים. בגלל שכל כך הרבה אנשים שולחים את האנרגיה של מחשבות ורגשות של עצב, כעס ויאוש על מצבים בעולם, החברה שלכם כמכלול מושפעת מהתוצאה: הקצב האיטי של שינוי.

סיבה נוספת שדברים אולי נראים כאילו הם נעים בקצב של חילזון היא גם בגלל חוסר ידע. מכיוון שרוב האנשים בעולמכם עדיין מוגבלים בתוך התודעה המוגבלת של הדחיסות של מימד שלישי, הם לא יודעים לחפש בתוכם פנימה, היכן שכל האמיתות ידועות. בלי ידיעת רמת נשמה זו, התודעה מעבדת את המידע מנקודת המבט של האגו, ומכיוון שהאגו תומך ברעיונות ותפיסות אישיות, שנקבעים לעתים קרובות בצורה נוקשה, רק לעתים נדירות האגו יכול לראות מצב מנקודות מבט אחרות או להבחין בין אמת ושקר.

לדוגמה, אנחנו ושליחים רבים אחרים באור אמרנו לכם את האמת על ברק אובמה, נשמה גבוהה ומפותחת מציביליזציה מתקדמת ביותר ברוחניות, תבונה וחוכמה עתיקה. המועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר בקשה ממנו לעזוב את מולדתו ולקבל את המשימה להוביל את ארצות הברית ואת עולמכם לעידן של שלום, שגשוג ואחדות.

הסברנו כי משימתו, שמתעלה על פוליטיקה עולמית, היא הוראה של תכנית האב של תור הזהב אשר מתואמת עם החזון של גאיה על תושבי כדור הארץ החיים בהרמוניה אחד עם השני ועם הטבע. אז הגוף הפלנטרי של גאיה וכל צורות החיים שלה יהיה באיזון, שבו הכל הוא אור. ביקשנו מכם לשלוח אור לנשיא אובמה כי זה יאיץ את היום שבו שהאיזון יושג.

בנוסף ציינו במסרים קודמים כי העקשנות של אנשי האופל גרמה לעיכוב של כעשר שנים בהתקדמות שלכם כחברה. העיכוב לא הרתיע את התעלות כדור הארץ כהוא זההעיתוי שלה נקבע מראשאבל זה צמצם בצורה חמורה את יכולתו של אובמה לבצע את המשימה שלו בגלל שאנשים רבי עצמה בתוך האילומינטי עדיין היה בכוחם לשבש, לסלף או לעקוף את מאמציו.

חלק גדול מיעילותם הגיע מאנשים שהתפיסות של דחיסות מימד 3 שלהם שלחו הלאה את האנרגיה של "אנטי אובמה" של מחשבות ורגשות. אנרגיה זו תדלקה את אנשי האופל ומאפשרת להם לשמור על טבעת חנק חזקה על מאמציו של הנשיא להעביר את עולמכם לכיוון החזון של גאיה.

טבעי לשאול מדוע זה יכלול הרג, ורבים מרגישים כי אישורו של אובמה לשימוש במזל"טים מראה שהוא לא מהאור. נקודת מבט זו משמיטה מרכיב חיוני זה: מטרת המזל"טים היא להרוג מעט אנשים ככל שניתן ולסיים את המלחמה מהר ככל האפשר.

תמיד כוחות צבאיים בתרבויות של כדור הארץ פעלו בתוך המנטליות של הדחיסות של מימד שלישי שאומרת שחיסול האויב הוא אחריות פטריוטית וממשיכים בכך עד שמנצחים. עד כה במשך אלף שנים שני הצדדים במלחמות השמידו אחד את השני, באמצעות הנשק העדכני ביותר. עכשיו זה כולל את המזל"טים, המתמקדים באנשים שנחשבים למתכנני הטרור וגורמים פחות אבדות מאשר קרבות קרקע ממושכים.

אכן זה מצער שנשק זה לוקח את חייהם של נשים, גברים וילדים שאינם פוגעים באף אחד. עובדה אכזרית על מלחמה היא, שאזרחים רבים נפצעים ונהרגים יחד עם חיילים לוחמיםלא נכנס לנזק נפשי העצום שחוות כל הנשמות באזורי מלחמה. היו מעודדים מהידיעה שכל שלבבות ותודעות ממשיכים להיפתח, אף נשמה תרצה להרוג אחר בכל אמצעי לכל ממטרה.

אנו גם משבחים את הוגו צ'אבז, נשיא ונצואלה שנפטר לאחרונה, שאמצעי התקשורת המרכזיים בארצות הברית ציירו כאיש רע שפעל נגד האינטרסים הטובים ביותר של המדינה. מה שצ'אבז פעל נגדו היה ההשפעה האפלה של האילומינטי במדינה זו, במדינה שלו עצמו ובמדינות אחרות באמריקה הלטינית, והוא היה די מוצלח בגירושם מונצואלה.

צ'אבס לא טעה כשחשב שהסרטן שלו לא קרה באופן טבעי. התקשורת בשליטת האילומינטי קראו לו "תאורטיקן הקונספירציה" בגלל שהם הרגילו אתכם להאמין שכל דבר עם כינוי כזה הוא שטות גמורה. הנחישות של צ'אבס לשחרר את ארצו מזרועות התמנון שלהם ולשפר את חייהם של אלה המקופחים לא התאימו לאג'נדה של אנשי האופל. הם חשו כי התנקשות בפומבי יכולה להתחיל סערה במקום להפוך את זה קל עבורם לקבל חזרה את השליטה במשאבים הטבעיים השופעים של ונצואלה, ומאחר והיו להם את האמצעים ליזום סרטן, זה מה שהם עשו. הגוף שלו פשוט לא ויתר במהירות שהם ציפו.

אנו יודעים את האמת על שני הגברים האלה שמוחותיהם בדחיסות מימד שלישי נתפסים במקרה הטוב כדמויות שנויות במחלוקת עם תומכים פוליטיים ואידיאולוגיים "מקצוענים" ומתנגדים "נוכלים". אבל בשום אופן הם לא "צדדים" מוגבלים למנהיגים לאומיים זה בדיוק כמו בכל נושאי המחלוקת שהצרו את עולמכם! ה"ימין" ו"שמאל" בכל מצב ימשיכו לייצר דלק זה לזהרגשות לוהטים, מוגברים וחוסר האיזון של הקיפאון מתארך.

שיקלו: ממשלות עם מאגר של נשק גרעיני אומרות לממשלות אחרות, זה בסדר שלנו יהיה את הנשק הזה אבל אתם לא יכולים מכיוון שאנחנו לא סומכים עליכם. הממשלות שנאמר להן אתן לא יכולות מצפים שהן יסמכו על המניעים של הממשלות שלהן יש את נשק הזה?

אם הדוברים הקולניים ביותר במדינות "בעלות-נשק" ייפגשו עם מנהיגים לאומיים לא פחות עקשנים שרוצים לפתח אותם, הם יכולים להתחיל לדון באופן הגיוני בנקודות המבט ה"בלתי ניתנות לערעור" שלהם. רק כך יוכלו הצדדים להתקדם מעמדותיהם הקיימות ולהגיע למסקנה ההגיונית כי פירוק נשק גרעיני כולל הוא הדרך היחידה להבטיח שלעולם לא יהיה שימוש בנשק זה.

במיוחד בארצות הברית, אלימות בכלי נשק היא ויכוח חם. הצד שרוצה לאסור על מכירת נשק ותחמושת ספציפיים הוא כנטוע בעקשנות בדעותיו כמו גם אלו שחוזרי כתוכי על ה"זכות של התיקון השני" שמרשה להחזיק בכל הרובים והכדורים שהם רוצים. שני הצדדים צריכים לדון בדעות השונות שלהם, כך שיוכלו להמשיך מהרצון המשותף להפחית מקרי מוות מירי.

אף לא אחד משני הנושאים האלה ייפתר בן לילה, אך תהיה נקודת התחלה בשניהם שבסופו של דבר תגרום לאיסור נשק מכל הסוגים. זכרו, העולם שאתם עדיין יוצרים במשותף בזמן ליניארי כבר קיים ברצף בדיוק כפי שאתם רוצים אותו, וכפי שתראו, הבחירה שלכם היא שלנשק אין מקום בתור הזהב של כדור הארץ.

הפלה היא בעיה אחרת עם דעות שונות וכך גם עונש מוות והתמודדות עם כלכלות לאומיות, אבטלה ומקורות בטוחים של אנרגיה.

מכיוון שכל המצבים העולמיים החיוניים ורבים אחרים גורמים לתסיסה רצינית לא אומר שאנשי האופל עדיין בשליטה! חלק שערקו משורות האילומינטי הפכו לעובדי אור. חלקם מתו, ואלו שספגו מספיק אור במהלך 21 בדצמבר לשמור על גופם בר קיימא ימשיכו לחבק את האור או שימותו. עם זאת, מי שבעבר היו יכולים לגרום להרס נרחב הוסרו מעמדות אלה או שההשפעה שלהם היא אפסית.

מלחמות אזרחים עדיין משתוללות מפני ששני הצדדים מאמינים בכל לבם שמטרתם צודקת. במקרים מסוימים, הצורך בהתקפות נקם על אבותיהם הוחדר בלוחמים כשהם היו ילדים קטנים. רגשות חזקים באותה מידת מחזקים את האנשים שנלחמים למען חופש משליטים עריצים, שרואים את הלוחמים כבוגדים לערעור יציבות המדינה. אנשים אחרים נלחמים כדי לשמור על הקונספט של דתם, למרות שזה מעוות, שלא יתהפך על ידי לא מאמינים. בהדרגה הצדדים הצורמים במצבים השונים האלה יהיו מוטיבציה לנהל משא ומתן ולשיתוף פעולה לתועלת הדדית.

יש הרבה דעות שונות כיצד יש לשלוט במדינות שלאחרונה זכו לעצמאות אחרי שלטון שושלת ארוך, אבל שוב, אין חושך בלבם של האזרחים. פשוט, שלטון עצמי, או דמוקרטיה, הוא חדש והאנשים שואפים למצוא שיטות שלטון היכולות לשרת את האינטרסים של כולם.

גם לאנשים הנחושים ביותר בשני הצדדים של נושאים אחרים שהזכרנו אין כוונות אפלות. זה לא מתוך רוע כלפי מי שאינו מסכים איתם שהאנשים המעורבים הם "דבוקים לרוביהם" כביכול. כמו כל התודעות האחרות הפועלות בתודעת דחיסות מימד שלישי, הם אגו קשור באמונותיהם ורוצים שהצד שלהם ינצח בכל המחיר.

משפחת כדור הארץ האהובה שלנו, אנחנו לא אומרים שכל הנשמות בעולמכם צריכות להחזיק באותה דעה ממש על כל דבר לפני שמסתיימת מהומה. מה שאנחנו כן אומרים הוא שהנכונות להקשיב ולהבין את האמונות של האחר חייב לקדם החלטות לפני סכסוכים. וזה יבוא!

כדור הארץ ממשיך לעלות לרטטים הרציפים הגבוהים יותר שתורמים להאירהארה!את מה שאתם מכנים "טבע אדם". גישות בשני הצדדים של כל הסוגיות תשתנינה בהדרגה מהתוקף שנוי במחלוקת לסביר, מכין את הבמה לדיון הרמוני שיוביל ל"חלקים של הבעיה" הופכים ל"חלקים של הפתרון" לטובת הכלל.

זו הסיבה שאתם עובדי האור נדרשים הרבה כמו בעבר! האור שאתם מפיקים פשוט מעצם היותכם קיימים קורן החוצה אל העולם ונוגע בכל החיים האחרים. על ידי התמקדות בעקשנות רק על מה שישפר את החיים בעולמכם, אתם מרחיבים את האור בתודעה הקולקטיבית ומזרזים את ההתגשמות של תפארות תור הזהב.

תושבי כדור הארץ חייבים להשתחרר מהאגוצנטריות של האגו ומנקודת המבט המרושעת ולהתחיל לחיות מהלב. אהבה, הכח החזק ביותר ביקום, היא המפתח לסיום הפילוג, השנאה, העוני, הבורות והאלימות שהשאירו את עולמכם בחוסר איזון. אהבה היא המפתח לשלום, שפע, אחדות הרוח והתפתחות נשמה.

זה הגיוני לתהות: כדור הארץ הגיע לדחיסות מימד רביעי, אז איך זה יכול להיות שרוב תושביו עדיין נמצאים במימד שלישי? ישנם שני סוגים של דחיסות, מבחינה מדעית. האחד נוגע למסה ולמיקום של המסהכדור ארץ הוא ב"קצה" הנמוך של הדחיסות של מימד רביעי וימשיך להתעלות עד שיגיע ליעד במימד חמישי.

הדחיסות האחרת מתייחסת למצב האבולוציוני של נשמהכלומר, רמת המודעות הרוחנית והתודעתית הושגו, ושני ההיבטים האלה יכולים להשתנות במידה ניכרת. תרבויות מסוימות מאד התקדמו בתודעה, או ברמת אינטליגנציה, אין להן שמץ של מודעות רוחנית.

אוכלוסיית כדור הארץ היום נמצאת בטווח של דחיסות מימד שלישי דרך שביעי בהתפתחות נשמה. עובדי אור מסורים נמצאים בדחיסות מימד רביעי מבחינה רוחניתהם מתמידים במסלול הרוחני אבל יש כאלה שמתמהמהים במודע; הם עדיין עובדים על להיות לא שיפוטיים, סלחניים כלפי עצמם וכלפי אחרים על עוולות, ומקבלים אשמה, חרטה, רכושנות ורגשות אחרים שגורמים לרטטים נמוכים. הנשמות המעטות יחסית בדחיסות מימד חמישי ומעלה הן אלה שאתם מכנים קריסטל או אינדיגו או חברים בתרבויות האחרות שחיות איתכם.

עכשיו אם כך, דברנו על הגורמים העיקריים המשפיעים על קצב השינוי בעולמכם, אבל יש גם אחרים. לדוגמה, כל העניינים המשפטיים חייבים לפעול במהלך הדברים הרגילים של מערכות המשפט וצדק שלכם, ואתם לא צריכים אותנו כדי להגיד לכם שהגלגלים האלה לא מסתובבים במהירות.

כמה מצבים משפטיים מבוססים על כלכלה, והמעבר מהמערכות הישנות לחדשות הוא במכוון מגיע באיטיות כדי למנוע פחד וכאוס. תהליך מרחיק לכת זה כולל לא רק החזרת ההון העצום שנגנב ע"י האילומינטי והקצאת כספים אלה למליארד העניים, אלא גם מעבר לכלכלה גלובלית המבוססת על מתכות יקרות; להנהיג תקנות בנקאיות ברחבי העולם; והקמת הגינות במסחר, תעריפים, מיסוי, שכר ומשכורות.

ברוח כלכלית זו, NESARA, [1] ראשי התיבות של National Economic Security and Reformation Act, ידוע היטב בחוגים מסוימים, אך לא בהכרח מובן היטב, ואין פלא. אתר האינטרנט של ממשלת ארצות הברית, שבו ניתן ל NESARA השם ייצוב הכלכלה הלאומית וחוק שחזור, הוא דיסאינפורמציה מוחלטת, והודעות מתוקשרות מישויות אפלות המתיימרות להיות שליחים מכובדים של האור גם מכילות שקרים.

אי הבנות כוללות את הרעיון שהחוק הוא מכלול של NESARA. כמה שגוי זה! NESARA היא לא פחות משינוי העולם והתחדשות רוחניתזה תכנית האב לתור הזהב של כדור הארץ.

כמו כן, יש פרשנויות שונות של כמה מונחים במסרים ממקורות אור, כגון "חבילות שגשוג" או הפניות דומות להיבטים כלכליים של .NESARA  פרשנויות מוטעות כוללות כמות גדולה של כסף שניתנת ישירות לכל אדם על פני כדור הארץ, סכומים עצומים הניתנים לאנשים מסוימים למימון פרויקטים ספציפיים, וחובות של כולם נמחקים במחי יד.

 

חלק מNESARA מתייחס למיגור שיעורי ריבית מופרזים, צמצום מספר הלוואות וביטול אחרות בפרט בהלוואות של קרן המטבע הבינלאומי (IMF) והסרת חשבונות בנק גדולים של האילומינטי "מופקעים" ((hold order. אבל המהות הכלכלית של החוק היא סיום הפער הבלתי מתקבל על הדעת בין אלו "שיש להם" ואלו ש"אין להם" בעולמכם. חוסר האיזון הזה יתוקן כשההון שהאילומינטי צבר שלא כדין יהיו בשימוש כדי להקל על מצוקתם של עמים עניים במהירות האפשרית ולשים אותם על בסיס איתן מעתה והלאה.

הסעיף בNESARA שקורא להתפטרותה של ממשלת ארה"ב כולה אינו מתאים עוד. החוק נכתב לפני יותר מתריסר שנים כאשר הנשיא היה בראש דירוג האילומינטי הוא בין העריקים שהפכו לעובדי אור פעיליםוכמעט כולם בקונגרס היו או חברים או תחת השליטה של ​​האילומינטי מחוץ לממשלה. שמחו איתנו שזה לא המצב כיום!

אמא, לקוראים שמעוניינים לדעת יותר על NESARA, אולי בגלל שתכנית עולמית טרנספורמטיבית זו החלה כחוק בארצות הברית, בבקשה הוסיפי את התאריך של המסר עם מידע מקיף:                        [August 13, 2006, Special NESARA Edition]   תודה לך.

אנו חוזרים על ההבטחות הרבות שלנו שכל מה שמשפיע לרעה על החיים בעולמכם ייפסק בהדרגה. זה כולל עבדות ודיכוי נשים; חוקים לא צודקים, מדיניות, תקנות ומנהגים תרבותיים אכזריים; כל צורות הזיהום, ממקורות תעשייתיים, ריסוסים כימיקלים וכימיקלים במזון לפורנוגרפיה ושליטה מוחית, כולל תיאור מפלצתי של חוצנים במקומות בילוי; ארגונית מונופולים; חסרי בית; כליאת שווא. כל מה שמזיק לך במחשבה, בגוף או בנפש יגיע לסיום כשהחברה שלכם ממשיכה לפטור את עולמכם מכל הדבר שאינו מתאים לחיים בתור הזהב.

כל בני האור ביקום הזה מחשיבים אתכם בכבוד הגבוה ביותר על אומץ לבכם האיתן, התושייה, הסבלנות ועבודת האור המסורה. מעולם לא הייתם לבד במאמציכםכל הזמן עזרו לכם בני משפחה אוניברסלים החיים ביניכם ובשמים שלכם. עד שהצוותים יוכלו להצטרף אליכם, הם משתמשים בטכנולוגיות של רכבי החלל שלהם כדי לסייע בדרכים הרבות והשונות שסיפרנו עליהם במסרים קודמים.

עכשיו אנחנו נפרדים באהבה ללא תנאי, שתמיד הייתה ותהיה לנצח.

 

[1] הערת המתרגמת – מתוך ויקיפדיה- N.E.S.A.R.A הינם ראשי תיבות של ההצעה של

National Economic Security and Recovery Act    , סדרה של רפורמות כלכליות שהוצעו במהלך שנת 1990 על  ידי  Harvey Francis Barnard , אשר כללו החלפת מס הכנסה במס מכירות, ביטול חישוב ריבית דריבית על הלוואות מובטחות וחזרה למטבע הצמוד למתכות יקרות              (לדוגמה זהב וכסף) אשר תוצאתו הינה 0% אינפלציה וכלכלה יציבה יותר.  ההצעות לא הוצגו בפני הקונגרס.

______________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge