Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - April 11, 2013

   מסר של  Matthew Ward מיום 11  באפריל 2013

צפון קוריאה; האפיפיור פרנסיס; הותיקן; הדמייה;  הומוסקסואליות

 

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. ראשית אנו רוצים לשכך כל חרדות לגבי פעילות הטילים של צפון קוריאה. מכיוון שגדל בציפייה לקבל את אותה החנופה והתרפסות שצפון קוריאה נתנה לאביו, קים ג'ונג און הוא חסר היגיון ויותר מכך, חסר ביטחון בעמדת המנהיגות שלו. זה לא שהרטוריקה שלו היא בלוף, אבל בלי לדעת איך לשלוט בארצו, הוא מראה לאזרחיה ולעולם את הכוח של הצבא שתחת פיקודו.


בהתאם לתגובות של מנהיגי מדינות אחרים לגבי מניעיו המפוקפקים בהעמדת הטילים כפי שעשה, הוא מסוגל להחליט לשגר אחד מהם או יותר. אם כן, הוא יהיה נבוך מכישלונם לתפקד, הודות להתערבות של הטכנולוגיה של משפחת החלל שלכם. אם זו התוצאה, זה לא ידוע, כיצד הוא יציל את כבודו, ולכן אנחנו אומרים שזה יהיה לטובת כולם להחליף את הסנקציות בדיונים.


רבים ביקשו שנגיב על האפיפיור פרנסיס, שנמצא במיליוני מחשבות ברחבי העולם, ואנו שמחים לעשות את זה. לא, הענווה שלו היא לא "משחק" והוא לא יכול להיות ה"הצלה של הכנסייה הקתולית". הוא אינו משובט, והוא לא יהיהמרכזי השיבוט של האילומינטי נסגרו על ידי מתנדבים מתרבויות אחרות שחיים ביניכם.


כמו עמיתיו בוותיקן ועוד כמה אנשים מבחוץ, האפיפיור פרנסיס יודע על מצבים שמוסתרים מעיני הציבור, ויש לו את טוב הלב המולד להרגיש מחויב לסיים את המרושע ביותר המטה הבינלאומי של שטניות בקרבו של הוותיקן. ככל שהאור מתגבר, הסוף הזה אכן יגיע, אבל נותר לראות אם לאפיפיור יש את היכולת לקרוא תיגר על מי שהתנגד בכל תוקף לתת לעולם לדעת שהמצב השטני הזה היה קיים אי פעם בתוך חומות הוותיקן.


מידע נוסף שהם לא רוצים שייחשף הוא שהם הסתירו את הרישומים העתיקים שהראו שהצליבה והתחייה וחלקים אחרים של התנ"ך הם מפוברקים וחלקים אחרים של הרישומים הושמטו בכוונה אסטרטגית. הם לא רוצים שהעולם ידע ש"חוקי האל" הומצאו על ידי מנהיגי הכנסייה המוקדמים בכדי לשלוט בהמונים ולצבור עושר, ומאוחר יותר נוספו דוגמות אחרות כדי לשרת את הסגנון המפואר שבו חיו התושבים בוותיקן. הם גם רוצים להמשיך להסתיר את ההון העצום שלהם של אוצרות אמנות שנגנבו במהלך מלחמת העולם השנייה.


לאפיפיור פרנסיס יש את האומץ המוסרי לנסות לחשוף את המידע הזה, אבל שוב, בהתחשב בהתנגדות העזה, נותר לראות אם הוא יצליח לעשות זאת. כאשר אמיתות אלה צפות ועולות, אנו מקווים מאד שהדתי האדוק יספוג מספיק אור כדי להבין ששפע המעשים הטובים של הכנסיות מבוסס על רוחניות, לא על דוגמות דתיות.


קורא כתב לאחרונה לאמי לגבי משהו במסר הקודם שלנו, והערותיה בסיכום הן: אמרתם שמחשבות ורגשות שליליים על מצב מתועב גורמות לו להמשיך להיות. איך זה בכלל אפשרי שיהיו מחשבות חיוביות כלשהן לגבי זה? היא כתבה על סחר בבני אדם, אבל התשובה שלנו מתייחסת לכל המצבים המתועבים בעולמכם.


מספר הנושאים עליהם שדברנו במסר הקודם שלנו הם מסוג שנוי במחלוקת אין מחלוקת כלשהי על מצבים כמו סחר בבני אדם, עבדי מין! למרות שחוזי נשמה וקארמה מעורבים, הנקודה שאנו רוצים להתייחס אליה היא שאלתה של הכותבת.


מסרים קודמים כללו המלצה שלנו לדמיין את כדור הארץ בתוך אור לבן זהוב, מכיוון שזה "מביא אור" פשוטו כמשמעו לתנאים מאוד מטרידים שבעבר הוסתרו מידיעת הציבור. רק כשהם נחשפים יכולה להינקט פעולה כדי לסיים אותם ולהתחיל לרפא את הטראומות שהם גרמו.


אתם לא יכולים "לא לדעת" את הידע שלכם לגבי תנאים מחפירים, ואנו לעולם לא ננסה להציע לכם לקבור אותוזה היה משפיע לרעה בסופו של דבר גוף, נפש ורוח. במקום זאת, הפצרנו בכם לדמיין את כדור הארץ טובל באור לבן זהוב, ואז לראות אותו מתחיל להסתובב לאט כשפרצופים שמחים מופיעים, ולשלוח רגשות של אהבה. האנרגיה של הדימוי שלכם, תחושות וכוונה של אהבה יצאו אל העולם.


מערכת הפצת האנרגיה של אלוהים, אפשר לקרוא לזה, מבטיחה שאנרגית אור-אהבה מכל המקורות מחוץ ועל כדור הארץ מגיעה לנשמות שצריכות אותה ביותר, המדוכאים ומדכאיהם. האנרגיה שלכם יחד עם אור ממקורות אחרים עצומים הוא מה שיסיים את כל מיני הסוגים של דיכוי בחברה שלכם.


עכשיו, ברצוננו להתייחס להצהרה במסר קודם: בסופו של דבר כולם ידעו שההומוסקסואליות היא שלב מתקדם של צמיחה רוחנית שבה אנרגיות נשיות וגבריות מאוזנות יותר מאשר אצל אנשים הטרוסקסואלים.

מצב מורכב שהוזכר בתמציתיות כזו דורש הסברבמיוחד מאחר והומוסקסואליות היא אחד מנושאי המחלוקת המטרידים את עולמכםוביקשתי מאמי להעתיק את החלק בספר שהוא רלוונטי. למרות שזה כולל גם מידע שמתייחס לתושבי נירוונה, עולם הרוח של כדור הארץ, אנחנו חושבים שתמצאו את כל זה מאיר עיניים.


[הקטע הבא מתוך הפרק "מערכות יחסים" בMatthew, ספר לי על השמים שתוקשר בתחילת שנת 1994.]

Matthew, האם בני זוג הומוסקסואלים יכולים להמשיך את האיחוד שלהם כאן בנירוונה אם הם רוצים בכך?


כן. אמא, הומוסקסואליות אינה מובנת על פני כדור הארץ, וזה הקשר טוב כדי להסביר זאת. הומוסקסואליות היא שלב אבולוציוני של הנשמה אפילו יותר מהיבט של הגוף הפיזי, ואין לגנות או לכבד זאת יותר מכל שלב פיזי או רוחני אחר של התפתחות.


זכרו, אנו כאן עוסקים בנשמות מצטברות, לא באישים בודדים. בתוך כל נשמה מצטברת יש אולי אלפי תקופות חיים של חוויות כישויות גבריות, נשיות ואנדרוגיניות גם בגופים שהתגלמו וגם באלו שלא. עם זאת, אלו תקופות החיים הקודמות המיידיות המשפיעות בצורה נחרצת על מצב התחלת ההתפתחות כאן.


אם אותה תקופת חיים ארצית הייתה באוריינטציה של הומוסקסואליות, זה ייכנס לכאן באותה דרך. מכיוון שגופינו לא נועדו לפעילות מינית, רק ההיבט הנפשי של האוריינטציה מלווה את הנשמה המגיעה.

לתקופת החיים הקודמת הארצית המיידית ישנה השפעה נוספת על נושא זה. אנשים שהכי הרבה הוקיעו בהתלהבות הומוסקסואליות שם, הם אלה שהנשמות שלהן חוו חיי עבר קודמים מיידיים כאישיות עם אוריינטציה זו.


Matthew, זה לא נראה לי הגיוני. הייתי חושבת שהבנה וקבלה היו הרבה יותר סבירים.

זה מצב נפשי מורכב ומבולבל, אמא. האנרגיה של האישים עדיין שבורה מחוויות החיים הקודמים המיידיים שלהם. במקרה הקיצוני, הומוסקסואלים עונו פיזית ואף נהרגו, במקרה הפחות גרוע, הם הושמצו, לעתים קרובות אפילו על ידי משפחותיהם, במידה כזו שנפשם נפגעה קשה מאד. אולי הם חיו עם הכאב של הכחשה או בושה או האשמה של הונאה.


לא משנה מה ההתנסות שלהם, האנרגיה שלהם לא התרפאה מספיק בשבילם כדי לראות את אותם סוגים של מצבים טראומתיים שהם עצמם חוו ולכן לחוש אמפתיה. במקום זאת, הם רואים הזדמנויות לנקמה.


מעגל החוויות מתרחש כל כך מהר כך שהכאב של זכרונות שהם ידעו לאחרונה, אך הוסתרו מהתודעה, הוא איתם קרוב מדי לריפוי שיבוא בתקופות החיים הבאות.


הכאב המתמשך בזכרונות המודחקים של אותן נשמות שבחרו טבע הטרוסקסואלי בגלגול הזה גורם לגישות עוינות מאד שלהם כלפי הומוסקסואלים. אותם רגשות כואבים לא יעלו בצורה של זכרונות של התנסויות חיים קודמים הומוסקסואליים, אלא בגישות שיהרסו את הזיכרונות.


זהו העיקרון האוניברסלי דומה-מושך-דומה. כאשר רגשות הנובעים מטיפול קשה או לא צודק בכל מצב הם טריים ואינטנסיביים, רגשות דומים נמשכים לאותה נשמה. זכרונות מודחקים יודעים בתת המודע את המקור וזוכרים זאת, לכן הם מושכים "דומה". עם זאת, הנפש בחיים הנוכחיים לא יכולה לדעת במודע שהמשיכה היא של רגשות משותפים, והתחושות הכואבות של הזכרונות המודחקים משתלטות.

כשמתקדמים מאותה נקודה במבוך הנפשי מגיע התהליך של סקירת דפוס חיים lifeprint)), זיהוי שיעורים קרמתיים שעדיין צריכים להילמד, בחירת החיים הבאים, והתקדמות במודעות רוחנית.

האם אנשים שהיו הומוסקסואלים בתקופות החיים הקודמות המיידיות תמיד עברו את מה שתארת, שזה נראה רק כדי להנציח דברים, או שיש נקודת איזון שבה כולנו נקבל אחד את השני בדיוק כפי שאנחנו?


"נקודת האיזון" היא בהחלט חלק מהתכנית האלוהית, בגלל שרגשות של דעות קדומות ושנאה וגרימת כאב באכזריות רגשית ופיזית הם מכשולים לצמיחה רוחנית. עם זאת, גם עם ההאצה של אור המוקרן על כוכבכם בכדי להפיג את השליליות שיש בשפע באנושות, בבקשה אל תצפו לשינוי זה להסתיים בתוך הדור הבא.


האם הומוסקסואליות נפוצה יותר כיום מאשר בעבר בהיסטוריה של כדור הארץ?

לא, אבל יש יותר אנשים כיום מאשר בעבר בהיסטוריה המתועדת שלכם, ולכן אותו האחוז יוצר את המספרים הגדולים יותר. לאורך כל ההיסטוריה המתועדת שלכם מאסטרים ידועים ומכובדים מאוד בתחום אחד או אחר היו הומוסקסואלים, ורבים יצרו את יצירותיהם המבריקות ומעוררות ההשראה בגלל מוחותיהם המיוסרים לגבי היבט זה של טבעם.


אפשר להגיד שבלי אלמנט זה של אישיותם, הם אולי לא היו מונעים ליצור בגודל ובפאר שבהן הם יצרו.


למה הומוסקסואליות היא ניסיון הכרחי?


איך עדיף ללמוד איזון בשתי הקיצוניות של אנרגיה מינית של גבר ואישה מאשר על בסיס משולב? האידיאלי הוא אנדרוגיני, שאין לו כלום עם טבע מיני אנושי, אלא בשני הפכים של תכונות אנרגיה מינית אנושית. נשמות אנדרוגיניות מתקדמות הרבה יותר מבחינה רוחנית בגלל שהן השיגו איזון באנרגיה המינית הגברית והנשית.


בדיוק כמו שאנרגיה גברית אינה נחלתם של בני אדם ממין זכר בלבד, אנרגיה נשית אינה מוגבלת לבני אדם ממין נקבה. אנרגיה גברית היא קשה, לעתים קרובות פרודוקטיבית באמצעים אכזריים, תמיד יש צורך להוכיח נקודה או להשיג הצלחה במיזם. אנרגיה נשית היא עדינה, אבל עם בסיס של עצמה שקטה וגדולה יותר. חיבור הדדי, שהינו ההישג המודע האולטימטיבי, הוא אנרגיה נשית.

במערכות יחסים שבהן לאחד מבני זוג יש רק מאפיינים של אנרגיה גברית ולאחר יש רק מאפיינים של אנרגיה נשית, בן/ת הזוג עם האנרגיה הנשית אינו/ה יכול/ה לעמוד בחוסר האיזון במשך כל חיים או שהחיים לא יהיו ארוכים. במודעות שלי ביחסים כאלה, אלה שנשארו בחוסר האיזון הזה הסתיימו במעבר מוקדם של הנפש עם האנרגיה הנשית. למי שנשאר לעתים קרובות אין מושג לגבי מעורבותו/ה במותו של בן/ת הזוג.


אתם אומרים "האיש הזה'או 'אתה'י/תהרוג אותי." כמו ביטויים נפוצים רבים אחרים בם אתם משתמשים, זה יכול להיות הצהרה מדויקת, אך מעטים מבינים את האמת של דבריהם. שום אשמה לא מיוחסת כאן לאחד מבני הזוג במערכת יחסים כזו, כמו במקרים רבים זה לא יותר מקארמה שהתגשמה בהתאם להסכמים שנעשו טרום הלידה. פירוק שותפויות אלה ע"י גירושין גם יכולים להיות בהתאם לשיעורים הנבחרים של ההסכמים שלהם.


כל איזון במהלך תקופת חיים הוא רצוי. עם זאת, מאחר שאנרגיה מינית היא אחד ההיבטים החיוניים ביותר של הנפש האנושית, האיזון של אנרגיות זכריות ונקביות הוא כנראה הרצוי ביותר. בתחום זה יש ערבוב זה של אנרגיות זכריות ונקביות בנטיות, בכושר הבחנה וברגישויות. מצב אידיאלי זה של מציאות מאוזנת היה קיים פעם עלי כדור הארץ, אבל זה התקלקל.


התנהגויות הנובעות מסטייה מזרם האנרגיה המינית גרמו להתרבות השליליות על כדור הארץ בממדים כאלה, עד שהיו כמעט בלתי נתפסים. האנרגיה מינית אינה מוגבלת בשום פנים למה שאתם מכנים "רוצים סקס" או "עושים סקס".


למרות ההתפשטות אל מעבר לכוונה המקורית של הדחף המיני, שהיה רבייה, מערכת יחסים מינית מספקת מביאה הרמוניה לחייהם של זוג אוהב, ואני בהחלט לא מדבר נגד איחוד מיני, הדדי מהנה ומועיל.


יתר על כן, ניתן להתמיר את האנרגיה מינית לאפיקים יצרניים אחרים, ורבים שאיבדו או שמעולם לא היו להם בני זוג אוהבים, עושים זאת. אבל אני לא מתייחס לשימוש החיובי באנרגיה זו, רק לשליליות המשתוללת שנוצרה על ידי סטייה מהזרם הכללי של האנרגיה המינית.


זה היה שורש הבעיה לכל מה שאתם חושבים עליו כתכונות מרושעות בטבע האנושי. אין פשע על פי אמות המידה האזרחיות, דתיות או פילוסופיות שלכם שלא נבע משורש בעיה של סטיית אנרגיה מינית.


כדוגמה, סגידה שטנית המערבת את העינויים וההקרבה של חיי אדם וחיי בעלי חיים ופעילויות מיניות אכזריות שוררת בהיקף הדורש חוסר אמון, אבל זה אמיתי. זה עטוף במסווה של "דת", וממשלתכם מזהה אותו ככזה באופן רשמי! אתם לא מקשרים מעשים כופרים אלו או את מעמדם הדתי עם השימוש המעוות באנרגיה מינית שהוא שלמעשה כך.


זה לא צריך להפתיע אתכם, שלעתים קרובות רצח הוא אנרגיה מינית המופנית לסטייה דוחה, או שאונס וגילוי עריות הם דוגמאות נוספות. מפגשים מיניים מופקרים או אובססיה לקיום יחסי מין או להימנעות חמורה מדחפים טבעיים הם יותר נעימים, אבל עדיין הרסניים לנפש.


כוחות האופל עומדים מאחורי כל ההתנהגויות האלו הנובעים מאנרגיה מינית סוטה. אין זה נדיר שהפעילויות המושחתות ביותר יובילו לאנרגיה דחוסה נקלית ביותר, ואף היבט אחר של הטבע אנושי לא היה כל כך מרכזי בניכור אדם מאלוהים.


ברמת נשמה אין אפשרות להפרדה, אבל בחיים הפיזיים, ככל שהאנרגיה המינית יותר מושחתת וסוטה, כך יותר אנשים העוסקים בפעילויות אלה מרחיקים את עצמם מאלוהים. למרבה הצער עבורכם ועבור כדור הארץ, בחירות הרצון החופשיות האלה משתוללות בתרבות שלכם ורחוקים מהמשימות שנבחרו ברוב ההסכמי טרום לידה של הנשמות.

אמא, למרות שנחשבת כך על ידי רבים על פני כדור הארץ, מערכת יחסים הומוסקסואלית אוהבת היא לא סטייה של אנרגיה מינית, וזה מחזיר אותנו לשאלתך על איחודים הומוסקסואלים בתחום זה.

מאחר ואין כאן גינוי של הנטייה המינית הקודמת של אנשים, ברור שאין שיפוטיות לגבי אילו נשמות נמשכות זו לזו כבני זוג. ההתנסות כאן בכל רמה מתוכננת עבור ההתפתחות הרוחנית של הנשמות, וזה כולל את כל האיחודים. בין אם הטרוסקסואלים או הומוסקסואלים בטבעם, רמת האנרגיה של הנשמה והמחויבות לקשר של כל הזוגות מכובדות לחלוטין.


תודה לך, אמא. בעוד את ממשיכה במסע שלך לקראת הגברת המודעות הרוחנית וההכרתית, דעי שאת נעזרת בתנודות הגבוהות ביותר של כדור ארץ באלפי שנים. ויש לך אהבה ללא תנאי, כבוד והערצה של כל הישויות המוארות ביקום הזה.

 

______________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge