Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 15, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 15 במרץ 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  נתבקשנו לדבר על שתי ההתרסקויות  של אותו דגם של מטוס. צגי כדור הארץ בנירוונה אינם יודעים אם ההתרסקות האחרונה או זו לפני כמה חודשים נבעו מתקלה "נורמלית" או אם עשויה היתה להיות מעורבת מניפולציה מרחוק. אין בהירות בשדה הפוטנציאל של האנרגיה או  - זו תגובה חריפה ועזה מאנשי האופל המנסים להרחיק את התקדמותו של האור שהכניס סטרימרים (מזרימי מדיה) בעלי רמת רטט נמוכה לתסבוכת, כך להגיד.

אולם, ידועים שני גורמים המיוחסים לשתי ההתרסקויות. הטייסים לא היו אשמים ומעטים מאוד מהמתים עמדו בקנה אחד עם בחירות חוזה הנשמה, בין אם מבחינת הזמן ובין אם בפתאומיות היציאה, גם בהתחשב בגמישות הרבה אותה מעניקים הוראות החוזה. לכן, קיימת אפשרות חזקה כי היתה חבלה במטוסים, אולי כדי להרוג אחד או יותר מהנוסעים, ליצור בעיות עבור יצרן המטוסים, או להחדיר פחד באנשים החייבים לטוס.

"בבקשה שאלי את Matthew עד כמה השפות הרבות השונות שלנו תורמות לבעיות תקשורת ולאינטראקציה חסרת כבוד". הבעיות שהשפות והדיאלקטים (עגות) הרבות שלכם גורמות היתה הכוונה של בובות כוחות האופל שהורידו בדרגה את המבנה הגנטי של תרבויות צעירות, כולל השתלת דפוסי מחשבה  שהפכו למגוון שפות. התוצאה באוכלוסיית כדור הארץ היתה בהתאם לכוונת האופל -  תקשורת עלובה עקב שיבוש או טעויות מכוונות בתרגום ותגובות קשות עקב אי הבנות.

על כול פנים, מנקודת תצפיתנו, אין אלה השפות הרבות שלכם שתורמות לאינטראקציה חסרת כבוד כמו אלה האנשים הנרתעים להאמין בנקודות מבט השונות משלהם, כך שהגישה הבסיסית בדיונים היא "אני צודק, אתה טועה". גישה זו לתקשורת מתחזקת באמצעות התוויות שמוחות האופל המציאו כדי להפריד את האוכלוסייה לתוך מחנות דת, פוליטיקה ופילוסופיה כך שהם יכולים להילחם אחד כנגד השני - ההיסטוריה שלכם מראה כי תכסיס זה היה אכן מוצלח.

החשיכה משגשגת על אנרגיה של כעס, חילוקי דעות ואלימות והיא מאבדת את כוחה כאשר מחלוקת אידיאולוגית נותנת זכות קדימה לאחדות של רוח באהבת המשפחה, אהבת החופש, שלום, ושפע וצדק לכולם. ורוח זו גדלה. הרטטים הגבוהים של אנרגית נשית שנכנסים מסיימים עידנים ארוכים של שליטתה של האנרגיה הגברית בפלנטה.

בבקשה הבינו כי בשום אופן אנרגיה גברית ממאירה זו, וגם היא וגם האנרגיה הנשית אין להן שום קשר עם מגדר או נטייה מינית. למעשה, כול האנרגיות הן ניטרליות עד שניתן להן כוח וכיוון באמצעות הרטטים במחשבות, ברגשות ובפעולות, ואלה קשורים עם אנרגיה גברית הבאה לידי ביטוי בחוזק פיזי, בתנופה להצליח, תחרותיות לוחמת, חדשנות, חומרה ונחישות לשלוט בכול המצבים. ההיבטים העדינים אבל החזקים באותה מידה של האנרגיה הנשית כוללים טיפוח, חמלה, רגישות, שיתוף פעולה, ביטוי אמנותי, וחיים בהרמוניה עם הטבע.

תרבות מתפתחת באמצעות שילוב היבטים של שתי האנרגיות והתקדמות לקראת אנדרוגינוס (בעלי תכונות גבריות ונשיות כאחד) - אנרגיה מאוזנת שבה שוהה אהבה-אור.  הכוח של אהבה-אור הוא מה שמניע תרבות בדחיסות השלישית לסיים את השליטה בעולמה באמצעות אנשים אשר האנרגיה שלהם מעוגנת בחשיכה,בהעדר אהבה-אור. מתן עזרה לאנשים להצליח בהתמרת עולמם, עובדי אור יקרים, זו הסיבה מדוע התנדבתם  למסע בכדור הארץ הזה.

ועכשיו, נחזור לתקשורת. כאשר מדברים על כול נושא, לא רק על אלה השנויים במחלוקת, בחרו את מילותיכם בזהירות - מילים הן עוצמתיות. אמא, הכניסי בבקשה את מה שדברנו על כך.

מילים בכול השפות, כמו כול דבר אחר בקיום, הן אנרגיה. בן אם בדיבור, בשמיעה, במחשבה, בכתב או בקריאה, מילים פולטות רטטים והרטטים של אור, שלום ואהבה נמצאים בין הרטטים הגבוהים ביותר. טוב-לב, חמלה, נדיבות, הכרת תודה, סליחה, אדיקות, יושר, תקווה ואופטימיות גם נמצאים בטווח תדר גבוה. החשיבות היא בבחירת המילים שלכם בתבונה ולא יכולה להיות מופרזת - הן משפיעות הרבה יותר מאשר המרחב המידי מסביבכם. באמצעות חוק המשיכה האוניברסאלי, או "דומה מושך דומה", רטטי המילים משתלבים עם "דומה" ויוצאים לתוך עולמכם. מילים בטווח רטט גבוה מתמזגים עם האור, מילים בטווחים נמוכים נשאבים לסטימרים של אנרגיה עם צירופים חשוכים, ופליטות המילים מגבירות את המקור אליו הן מצטרפות.

גורם חשוב "במלחמת מילים" זו בצורת דיבור, היא כוונה, שפולטת את רטטיה. אם שימוש במילים כמו אלימות, הונאה, הטעיה, שבי, קיפוח, אסון ואחרות המגדירות מצבים מזיקים או הרסניים - יש להן את הכוונה לעורר או להאיר, שולטים הרטטים הגבוהים של הכוונה. אם משתמשים באותן מילים אלה או אחרות כלשהן כדי ליצור פחד, אותה כוונה שולחת קדימה רטטים בטווח הנמוך ביותר.  [קטע מתוך מסר מיום 16 במאי 2018 שפורסם ב- www.matthewbooks.com].

תודה לך, אמא. אני אשם כיוון שהשמטתי בקטע זה כי כול המילים המציינות רוח מרוממת, מעשים חיוביים, ורגישות לרגשות אחרים גם פולטות רטטים גבוהים -  לדוגמה, אמפתיה, עדינות, שמחה, התחשבות, נכונות לעזור, אמינות ונאמנות. אנו מוסיפים כי השפות אינן מהוות מכשול כאשר הן באות כדי לעזור למישהו במעשיו - התשוקה לסייע לאנשים במצבים חמורים משותפת על ידי כול האנושות טובת-הלב.

"יכולה את לשאול את Matthew בהתייחס להתפרצות החצבת בוונקובר, האם אנשים צריכים לקבל חיסונים?" אפשרו לנו להציג שאלה זו : וירוס החצבת לא יכול לחיות באוויר שלכם שנה אחר שנה, לכן איך יכולה מחלה שכמעט נמחקה לגמרי בארצות הברית לפני מספר שנים להופיע פתאום? ישנן שתי תשובות אפשריות. כוח הווירוס במצבור של חיסוני החצבת יכול לגדול מספיק כדי לגרום מחלה מדבקת מאוד זו זמן ניכר לאחר שהילדים עם מערכות חיסון חלשות מחוסנים, לכן אין קשר ישיר עם החיסון. או, אם הווירוס מתווסף לרעלים אחרים בריסוס כימי באזור מקומי, ילדים באזור זה שיש להם מערכות חיסון פגיעות יכולים להיות נגועים ולהעביר את המחלה.

קצת היסטוריה תהיה לעזר כאן, וזה חוזר לבובות של כוחות האופל. כאשר הם הפעילו מניפולציה על הדי.אן.אי (DNA) של  תרבויות צעירות כדי להחלישן פיזית, רוחנית ובמודע, הם גם יצרו חיידקים גורמי-מחלה; וכאשר חלק מהאנשים החלשים התיישבו בכדור הארץ, הבובות הציגו  חיידקים אלה על הפלנטה. חלק מהצורות המיקרוסקופיות של חיים הן חיוניות לרווחת הגוף, אבל אלה שאתם מכנים פתוגניים תוכננו לגרום מגוון מחלות. אלפי שנים מאוחר יותר, מדעני רפואה קבלו השראה כדי לפתח חיסונים שימנעו מחלות מדבקות מלהתפשט ברחבי האוכלוסייה.

כול מה שמקורו למטרה נדיבה יכול לחתור לשימוש מרושע, וזה מה שאנשי האופל עשו עם החיסונים - הם השתמשו בהם כדי ליצור מחלה במקום למנעה. זו הסיבה מדוע המלצנו זמן רב כנגד חיסונים. אנשי הרפואה המקדמים חיסוני חובה עבור נוכחות בבית ספר כ"מדד בריאות הציבור" לא יודעים את האמת או הם משתפים פעולה עם החברות המייצרות סוגי חיסונים רבים. חלק מכילים רכיבים שגורמים לתסמינים דמויי-אוטיזם בילדים; ובשעה שחלק מהרופאים שיודעים אמת זו מצהירים כי אין עדות לבסס זאת, ההורים המסרבים כי ילדיהם יקבלו את החיסונים המומלצים, פועלים לטובתם.

ישנם כאן שלושה גורמים חשובים וחיוביים. ראשית, בסופו של דבר האמת לגבי החיסונים תהפוך לידועה בציבור ונוהג זה יפסיק. לאחר שמוחות האופל פיתחו וזיהמו אנשים עם ווירוס האיידס (AIDS) לפני כארבעה עשורים  - חלק מתוכניתם לצמצם מאוד את אוכלוסיית העולם - ניתנה סמכות אלוהית למדענים חוצנים מבינכם להקטין את עוצמת הווירוסים שתוכננו במעבדה. זו הסיבה מדוע רק אנשים מעטים עם מערכות חיסון חלשות באופן חמור נדבקו כול אחד במחלה חדשה שאנשי האופל גם התכוונו להפוך – אמצעי התקשורת המרכזיים דיווחו באופן נרחב כ "מפחדים להפוך" - למגיפה והאיצו בכול אחד לקבל חיסון. אין זה חשוד כי במקרה הראשון או שניים מכול מחלה מדבקת חדשה -   SARS , שפעת העופות, שפעת חזירים, וירוס שפעת N1H1)) - כבר היו זמינים מספיק חיסונים כדי לחסן מיליונים רבים?

הגורם השני הוא, כשהציבור הופך למודע לנזק בכימיקלים לבריאותם ולסביבה, דרישותיהם לעצור את הריסוס יסיימו מקור פורענות זה. והגורם השלישי, אור משנה תאים מבוססי פחמן, אשר הינם פגיעים למחלה, לתוך תאים קריסטלים שהינם עמידים; אנשים הסופגים אור בכמות מספקת יחזקו את מערכות החיסון שלהם, ובתלות בשלב של המחלה, מכניזם של ריפוי עצמי של הגוף יכול לעצור או להפוך השפעות מנוונות.

"הייתי רוצה לשאול את Matthew לגבי פורנוגרפיה, השפעתה על שדות האנרגיה של בני אדם, כדור הארץ והיקום. היא בוודאי מיוצרת ומהונדסת על ידי האילומינאטי, אשר עוטפים פורנוגרפיה בדגל רודני של חופש".האילומינאטי מעורבים בכבדות ביצור פורנוגרפיה, ללא ספק, ורבים במעמדם הינם מעריצים נלהבים אבל אין הם אחראים לפופולריות שלה. מבין המוצרים המרושעים בדחיסות השלישית, סרטים ותמונות המנצלים ילדים ונשים מרומות או נחטפות ומאולצות לסחר עסקי מין, פונים לאנשים שהינם מבוהלים עם חוסר ערך עצמי, חסרי יכולת ליצור קשרי אהבה, אי התאמה מינית או התמכרות, או שילוב של פגיעויות אלה.

בנוסף לרווחיות הפיננסית של האילומינאטי, פורנוגרפיה משרתת אותם היטב בדרכים אחרות. אנשים המתמכרים לבילוי זה מונעים אור מלהשיג את מודעותם, לכן מקהים את המצפון.  זה יכול להוביל לאונס, למכות מקומיות ולרצח, והאלימות של פעולות אלה מייצרת את האנרגיה המהווה דלק למוחות וללבם של האילומינאטי האפל.

פורנוגרפיה גם יוצרת שדה פורה לסחיטת אנשים שרוצים לגייס או לשמור שתיקה לגבי מה שהם יודעים - ההוכחה מסופקת באמצעות פריצה לתוך המחשבים ולתוך התקני התקשורת של האנשים, כמו כן, כדי לשכנע אנשים בעמדות ברות-השפעה לציית  לדרישותיהם, יחד עם איום להרוג אותם ואת משפחתם, האילומינאטי מפברקים תמונות וסרטים המראים את האנשים בפעילויות בהן הם לא השתתפו אף פעם.

האנרגיה במחשבות, ברגשות ובפעולות הקשורות עם פורנוגרפיה נמצאת במודעות הקולקטיבית, וכיוון שחוק המשיכה ממשיך לספק קהל זה עם מה שמתאים לאנרגיה שלהם, פורנוגרפיה ממשיכה לזרום. אנרגיה זאת אכן הופכת חלק ממסת המודעות האוניברסאלית, אבל ככול שסטרימים של כדור הארץ הולכים קדימה, הם נעשים חלשים יותר והשפעתם פוחתת בהתאם. כמו שעלית הרטטים תגרום לכול המקורות האחרים של נטיות האופל להצטמצם, ואז להיעלם, גם פורנוגרפיה תהפוך רק לפרק מביש בהיסטוריה של כדור הארץ.

אחיות ואחים יקרים, אף פעם אינכם לבד במסע זה שבו אתם חווים את המצוקות הטבועות בעולם הדחיסות השלישית. כול ישויות האור ביקום זה מכבדות את שירותכם המסור לאנשי כדור הארץ ותומכות בכם עם כוח ללא תחרות של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge