Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 10, 2016


ל Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 10 ביוני 2016

האירועים בעולם מובילים לקראת סיום מפואר אשר ייתן סיפוק גדול לעובדי האור. לאחר תקופה ארוכה של עיכובים, זה ייראה שהימים הסופיים הגיעו, ולאנשי האופל אין יותר את הכוח להכתיב את עתידו של המין האנושי. כוחות האור נמצאים מאוד בשליטה, ומונעים מאסונות כבדים לדרדר את העולם למלחמה גדולה נוספת. שלום מגיע ובקרוב מאוד יינקטו צעדים כדי לרומם את הרטטים על פני כדור הארץ, כך שבסופו של דבר התוצאה תהיה סיום של כל צורות הפעולות הדומות למלחמה. אתם לאחר מכן תדעו באופן אמיתי שסופן של פעולות האיבה גרמו לשלום בעולם. סוף סוף יהיה בטוח לחברינו מפלנטות אחרות לנחות על פני כדור הארץ, ולפגוש אתכם בגלוי. זה יהיה גם סימן להתחלתם של שינויים אשר יגרמו באמת לשלום קבע.


הנתיב לפנינו הוא פשוט נתיב מספק מאוד, ויהיה יותר מאשר פיצוי לאתגרים הנדרשים שליוו את חייכם על פני כדור הארץ. שוב תהפכו לישויות מודעות במלואן אשר תקחנה אתכם מעבר לרמתכם הנוכחית. החיים יהפכו לחוויה נהדרת אחת, וזיכרונותיכם על הזמן ברטטים הנמוכים ייסוגו במהירות לתוך הרקע. נכון לעכשיו, זה קשה עבורכם להבין באופן מלא את השינויים המבורכים שמתקרבים, אבל דעו שאתם תיהנו מאוד ותהיו מאושרים איתם. לרבים מכם יש כבר רעיונות על מה שנח לפנינו אבל זה כמעט בוודאות יעלה על ציפיותיכם. לכן, אל תרפו מהחזון שלכם לעתיד כיוון שכל אחד מכם משפיעים באופן קולקטיבי על כך וקובעים איך הוא יהיה.

ישנן שאלות רבות שאתם מבקשים לשאול והכול יתגלה במרוצת הזמן. זה חשוב שתינתן לכם האמת מאחורי זמנכם במימד השלישי, ואיך כעובדי האור תרמתם רבות להפצת האור. נוכחותכם בלבד על פני כדור הארץ עזרה לנשמות אחרות להתעורר לעצמי האמיתי שלהם. יש הרבה מה לעשות בהקשר לכך, ואפילו עכשיו אתם מפיצים את האמת כך שהנשמות יכולות לקחת אחריות להתפתחותן. אין דחיפות אבל באותו הזמן הרטטים החדשים שנאחזים עלו על סופו של המחזור הישן. זה חשוב עבורכם לזרום וכשאתם עושים זאת, אתם תמשכו אחרים כך שהם יוכלו לקחת את אותו המסע כמוכם.

לפעמים זה פלא שאתם עושים בכלל התקדמות כלשהיא, כיוון שמכל הכיוונים אתם מותקפים על ידי מטח בלתי פוסק של אנרגיות שונות. אתם מושכים את אלה אשר מהרמנות אתכם, ובתנאי שהילתכם שלמה אתם יכולים להדוף את האנרגיות הנמוכות יותר. אתם יכולים לדמיין באופן מנטלי את ההילה שלכם עוטפת לחלוטין את גופכם הפיזי ובכך שומרת אותו במקום, וכך ישנה הגנה כנגד הניסיונות לחדור אותה. סנט ג'רמן (St. Germain) המליץ לעיתים קרובות שתשתמשו בלהבה הסגולה שלו אם אתם צריכים הגנה. הילה פתוחה מזמינה חלק מהנשמות המחפשות לחבר את עצמן לנשמה אחרת, ואם הן בעלות רטט נמוך במיוחד, הן יכולות לגרום לבעיות.

אם אתם צריכים עזרה מכל סיבה שהיא, אל תשכחו שיש לכם מדריכים שיהיו רק מרוצים לעזור לכם. הם נוסעים את מסעכם אתכם והם עוזרים סמויים המבטיחים רחוק ככל האפשר שאתם תיצמדו לתוכנית חייכם, למרות שיש לכם כאלטרנטיבה את הבחירה הסופית. רצונכם החופשי הוא בברור חשוב מאוד אבל מדריככם יעשו את המיטב כדי להתערב אם נראה שאתם תועים. זכרו שיש לכם תוכנית חיים מוסכמת וזה חיוני וחשוב להוביל את חייכם בהתאם. אתם יכולים לסטות ממנה קצת ללא נזק, אבל ישנם רגעי מפתח בחיים בהם יש לפעול בהתאם לתוכנית שהחלטתם עליה.

בהסתכלכם מסביבכם זה חייב להיראות שהחיים הם אוסף של אירועים אקראיים שאין להם השפעה ממשית כשמדובר בכם. עם זאת, עבודת החיים עבור המין האנושי מתוכננת בקפדנות, כך שאתם לומדים להתפתח בשעה שאתם חווים את התוצאה של בחירתכם. לכן, אתם צריכים ללכת ביחד עם הרמה שנקבעה על ידי הרוב. אף על פי כן, אין סיבה מדוע כפרט אין אתם צריכים לשאוף לרמת ביטוי גבוהה יותר, ובעשותכם זאת תישאו אחרים אתכם. אין אף פעם כפי שאתם עשויים לומר "רגע משעמם" אבל החיים תמיד יבטיחו שאתם חווים את מה שאתם צריכים, ולא מה שאתם מאמינים שאתם צריכים. לכן, קבלו את מה שמגיע בדרככם כאתגר עבורכם להתגבר עליו. אין זה הכול מבחן אלא יהיו זמנים בהם תהיינה לכם חוויות מאושרות שירוממו אתכם.

כאשר מדובר בהתפתחותכם על כדור הארץ ישנם עניינים מסובכים מעין אלה שאתם עשויים לתהות איך הם אי פעם יעבדו. זה לא רק תכנון אלא המסירות של אלה שעובדים אתכם כדי להבטיח שאתם תנצלו את כל ההזדמנויות שלכם כדי להתפתח. משמעותה של החמצה היא בפשטות שהזדמנות אחרת תילקח, למרות שבחלק מהנסיבות זה יכול להתעכב עד למחזור החיים העוקב. כמה הרבה אתם נוטלים על עצמכם בזמן אחד זו בחירתכם, אף על פי שיעזרו לכם בהחלטותיכם כדי לא להעמיס יותר מדי על עצמכם. לא תמיד קארמה עוברת מחיים לחיים אחרים אלא אם זה נדרש, ויותר לעיתים קרובות מאשר לא, ישנה תוצאה מיידית.

חיים אחרי חיים היו לכם חוויות בכל דרך שהיתה נחוצה להתקדמותכם לקראת המימדים הגבוהים יותר של האור. עכשיו, רבים מכם נמצאים על הקצה של סיום זמנכם במימדים הנמוכים, מאחר שלמדתם מספיק כדי לאפשר לכם לעלות. בהשיגכם נקודה זו, חלק מכם מעדיפים להישאר כדי לשרת את אלה הצריכים יד עוזרת כדי להתקדם. אתם עשויים לשאול מהי המטרה המוחלטת של כל הנשמות ולנסח זאת די בפשטות - המטרה היא לחזור לשלמות המוחלטת של האלוהות, עד שאתם נשלחים שוב למערכת חוויות חדשה.

האירועים מתקדמים ביחד מהר מאוד והודעות תינתנה בקרוב בהתייחס לכך. הסיבה מדוע זה לא פורסם על ידי אמצעי התקשורת שלכם היא שעדיין אין להם את החופש לדווח את החדשות האמיתיות החשובות. אולם, זה משתנה באיטיות וצעדים נמצאים בפעולה כדי לגרום לשינויים ההכרחיים שישיגו זאת. כשאתם מתחילים להבין, אתם הוזנתם רק ממה שאנשי האופל שלטו בו ולעיתים קרובות זה היה רחוק מהאמת. לפעמים זה מסונן אבל אתם צריכים להיות מודעים על המקורות האמינים, כשחלק מהם פשוט הוקמו כדי לפרסם מידע כוזב. האינטרנט עדיין המקור הטוב ביותר שלכם ומעדכן חדשות על אירועים שמתרחשים. אם חלק מהחדשות נראות מוטלות בספק אזי כנראה שהן בספק וצריך להתעלם מהן.

אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge