Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - November 13, 2015


מסר של Mike Quinsey - המתקשר מהעצמי הגבוה שלו - מיום 13 בנובמבר 2015

Mike Quinsey
חברים יקרים, חלק מכם לא קראו זאת מאז שהפסקתי לתקשר את SaLuSa. האירועים התקדמו די במהירות, ומאז שקבלתי מסר מסט. ג'רמן (St. Germain) באמצעות ננסי טייט (Nancy Tate) המבקש ממני לתקשר ישירות מהעצמי הגבוה שלי. לא ניסיתי זאת קודם לכן, אבל החלטתי לנסות, והמסר שקבלתי הוא כדלקמן:

שום דבר יקרה עכשיו אשר ימנע את התוצאה שהינה ניצחונו של האור. אנשי האופל המוחזקים בשליטה על כוחם, צומצמו במידה רבה. זה לא ייקח זמן רב לפני שהם ירוסנו ולא יוכלו להמשיך עם תוכניתם לכליאתן של הנשמות על כדור הארץ. כפי שהבחנתם, רק לאחרונה ננקטו על ידי כוחותיו של האור פעולות חיוביות רבות המתרחשות בכול העולם. כך שהאור עכשיו הוא הכוח השולט על פני כדור הארץ, וחושף רבים מהסודות שאנשי האופל היו מעדיפים שלא תדעו. האמת עכשיו מגיעה החוצה כה מהר כך שאין יכולת להפסיקה, וכשהאנושות לומדת איך הולכה שולל, הם ידרשו שינויים. עובדי אור רבים התכוננו לזמן זה ועכשיו הם יכולים לעבוד יותר בגלוי ללא הפרעה. אולם, זהירות מומלצת כיוון שנדרש שכל ישר כדי להבטיח שאתם לא תחשפו את עצמכם יתר על המידה. ישנו בלי ספק ביטחון בלהגיע ביחד עם עובדי אור אחרים, אפילו שגם אנשי האופל יהיו להוטים ליידע על נוכחותם כדי להכות פחד בכם. האמינו באור, כיוון שפחד הוא המאוד אנרגיה שהם מוזנים ממנה, וינסו לעצור את ההתקדמויות שנעשות.


עובדי האור קשורים אחד לשני באמצעות האור שלהם, ויש כוח בקבוצה גדולה של אנשים. כל אחד משחק תפקיד ספציפי, וכל תרומה לשלם היא כה חשובה. זהו זמן בו כוחותיכם האינטואיטיביים יעזרו לכם במידה רבה, כך היו מונחים באמצעותם בזמנים של ספק. אם זה מרגיש נכון, זה בהחלט נכון ואתם יכולים ללכת קדימה עם ביטחון מלא. עבור חלקכם, אתם יכולים לעשות בדיקה מנטאלית שההילה שלכם נשמרת בשלמותה בכול הזמנים, והיו זהירים לא לעזוב אותה פתוחה ולאפשר את השפעתן של נשמות שליליות. מרביתכם אנשי אור מנוסים וצריכים עצה מעטה, אבל זה גם כן כדי להזכיר לכם להיזהר. פחד וספק יכולים להשפיע על יכולתכם להישאר באור, לכן מומלץ לכם להישאר חיוביים בכל הזמנים. במידה ואתם צריכים עזרה, קראו לישויות גבוהות כמו סט. ג'רמן (St. Germain), והוא ייגן עליכם באמצעות הלהבה הסגולה. זכרו בכל הזמנים שאתם ישות עוצמתית ורק מתחילים להבין את הפוטנציאל האמיתי שלכם. אתם האלים בהתהוות וזהו הנתיב שאתם עוקבים אחריו.

אירועים חיוביים רבים מקבלים צורה ובקרוב הם יתרחשו בעקביות מדהימה. אתם אף פעם לא הייתם לבד, ובזמן יוקרתי זה, חברכם בחלל מתקרבים אליכם יותר מאי פעם. הם עושים הרבה ממה שאתם אפילו לא מודעים עליו ושמרו על נתיבכם המואר פתוח, ואת כדור הארץ חופשי מהפרעה. כלי רכבם נמצאים בשמיים שלכם וקרובים אליכם אפילו אם אתם לא מודעים לכך באופן אישי. רבים נמצאים במסווה של אי-ניראות לצורך הגנה אבל מדי פעם הם יראו את עצמם בקצרה. זכרו שאתם יכולים להקרין אליהם את מחשבותיכם, ובמקום בו אתם מבקשים עזרה, היא יכולה לעיתים קרובות להגיע בדרכים בלתי צפויות. אתם מוגנים בכל אירוע בעבודת האור שלכם ועוזרים לכם להגשים את חוזה החיים שלכם. רבים מכם עושים כה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין, באמצעות ביקור בעולמות האור במהלך תקופת שינתכם. חלק מביאים חזרה אתם את הזיכרונות האלה, אבל לרבים אלו לא יותר מאשר זיכרון חולף.

רגלכם עכשיו מוצבות בתקיפות על נתיב האור, ואתם הופכים עוצמתיים יותר כשהרטטים עולים וימשיכו לעשות כך. יש לפניכם עתיד נהדר ושמחה בלתי מוגבלת כשאתם יכולים לבטא את עצמכם באופן מלא. נכון להיום, האנרגיות הישנות נמצאות עדיין מסביב, אבל הן מאבדות במהירות את כוחן להחזירכם אחורה. האור הוא הכוח העליון עבור הטוב וזה מרומם אנשים מעלה מהר מאוד. נשמות אלה אשר אינן יכולות להעלות את הרטטים שלהן, בסופו של דבר יעברו לעולם אחר, בו הן יכולות להמשיך את התפתחותן. היו סמוכים ובטוחים שכל הנשמות מטופלות באופן שווה ובהגינות מוחלטת, כך שהן יכולות לקחת את מקומן הנכון בעולמות המוארים. אין טעויות היכן שמדובר על כך, וזה לא יכול להיות אחרת כיוון שהכול פועלים בשלמות. באופן טבעי, עקב חיבורכם לנשמות אחרות, אתם תרצו להרגיש שהכול בסדר אתם. דעו שהכול מתרחש כפי שתוכנן עבור האבולוציה שלכם ואין טעויות ברוח, כך שאתם עשויים להירגע ולהיות בטוחים שלכול הנשמות ניתנת עזרה והן נאהבות לאין שיעור.

ברטטים הנמוכים של כדור הארץ, היו לכם חוויות רבות, והן גרמו לכם להיות נשמות הרבה יותר חזקות מאשר כאשר התחלתם לראשונה את מסעכם לפני עידנים של זמן. אלה מכם אשר מוכנים להתעלות, עמדו חזקים במרבית תקופות המבחן שהיו לכם אולי אי פעם. אתם עומדים להיות מבורכים בכך ששמרתם את האור שלכם שלם, ותמיד הפצתם אותו כאשר עלתה ההזדמנות. בעתיד, אתם תוכלו להסתכל אחורה על הישיגכם, כיוון שניתן "לקרוא" את כל החיים ברשומות האקשיות. הן יכולות להציג מחדש כל אירוע שחוויתם כך שאתם יכולים לסקור את פעולותיכם, ובמידה שנדרש ללמוד מהן. זו משמעותן של החיים והכרחי כשאתם פונים יותר אל האור ומרוממים את הרטטים שלכם. הכול מתרחש באווירה אוהבת, כך שאתם מבינים כי מה שמשפיע על פעולותיכם עשוי שישפיע על נשמות אחרות. גמול אינו חלק מחוויותיכם אלא הזדמנויות הניתנות בחיים עוקבים כדי לתקן בהצלחה את טעויותיכם.

אתם נמצאים בזמנים בלתי יציבים כאשר אתם יכולים להיות מוסחים בקלות מתוכנית חייכם. אם זה קורה לכם, היו סמוכים ובטוחים שמדריככם המלוווים אתכם יעזרו לכם לחזור למסלול. החיים על כדור הארץ יכולים להיות קשים והימצאות בבדיקה במרבית הזמן, אבל יהיה לכם את חלקכם בזמנים טובים ותפגשו נשמות אחרות אשר יש להן את אותן שאיפות. מרבית הזמן, חברים, הן נשמות אשר ביליתם אתם ביחד חיים רבים. כאשר פגשתם אותם בפעם הראשונה היתה לכם הרגשה של "חבר וותיק" וזה בוודאי כך ברוב המקרים. משפחות מתגלמות לעיתים קרובות ביחד כדי להמשיך את חוויותיהן, למרות שעמדתם במשפחה עשויה להשתנות בהתאם לצרכיהן הרוחניים.

עם הגעתם של שינויים מיטיבים, אתם תנועו במהירות לתוך הרטטים החדשים, ותושפעו פחות מניסיונם של אנשי האופל לעכבכם. בכל אירוע, יכולתם להכתיב את המסלול של ההתקדמות האנושית לא כלול יותר במסגרת יכולתיהם. אולם, הם יוכלו ליידע על נוכחותם באירועים. אל תפחדו והישארו ממוקדים באור, ועשו את עבדותכם באמונה שלמה בתוצאה. נשמות האור נמצאות אתכם בכל הדרך ולצדכם, אכן הן אף פעם באמת לא עזבו אתכם בכל עת.


אני Mike Quinsey, ועוזב אתכם באהבה ובברכות. מי ייתן והאור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם להשלמה.

Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge