Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, January 16, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 16 בינואר 2015


לקח זמן רב להגיע לנקודה זה באבולוציה שלכם, אבל אנו מבחינים באנרגיה חדשה שעולה ומתבססת על כדור הארץ ומביאה שיתוף פעולה ושלום. לאחר שנים של מלחמות ועימותים, האנרגיות החדשות מעוררות אנשים למרדף שלוו של דרכים לגרום לדו קיום הרמוני בין כל האנשים. עכשיו כאשר מלחמה מאיימת, ישנם עדיין אלה אשר מגיבים בדרך דומה, עם זאת באותו זמן, רבים, רבים שואפים יותר לפתרונות של שלום. אנו בהחלט נעשה את כל שביכולתנו כדי להשפיע ולעזור לאלה המחפשים שלום וסוף מוחלט למלחמה ולגלות פתרון של שלום. קולותיהם של אלה אשר עייפים ממוות ובזבוז של משאבי כדור הארץ שלכם באמצעות התנהגות תוקפנית, צוברים כוח והשפעה אשר תוביל את הדרך לשיתוף פעולה ולמדינאות של שלום. ייקח זמן לשכנע כמה אנשים שמלחמה רק מיטיבה את המעטים אשר השקיעו הרבה בכך. אולם, הזמן יביא קדימה אמיתות רבות ויגלה את אלה אשר נהנים מהן.

מצד אחד, מתנפלים עליכם באמצעות פעולותיהם של מיעוט קטן אשר ממשיכים בהבאת טרור לכם, בשעה שאלה אשר מגנים על המטרה של שלום עובדים קשה מאוד לגרום לכך. ישנה כמובן קארמה המעורבת בכל הנושאים האלה וזה עושה את זה קשה עבורכם להבין בדיוק מה מתרחש. נוכחותנו תבטיח שהעניינים לא יאבדו שליטה אבל אתם הייתם חייבים להבין כבר זמן מה, שיש "להסיר" את האנרגיות הישנות בדרך אחת או אחרת. כפי שאתם חייבים גם לדעת עד עתה, פחד הוא האויב הגדול ביותר ועוזר לאלה אשר ידועים כאופל. הם משגשגים באמצעות יצירת פחד ובלעדיו הם היו מאבדים את כוחם לחסום את האור. זמנם כמעט והסתיים וזו הסיבה מדוע אנו מזכירים לכם לעיתים קרובות על הצורך לשמור על הרטטים שלכם גבוהים במידת האפשר, ולמנוע מהם כל הזדמנות לתדלק את צרכיהם.

השינויים הם כולם מסביבכם ולא פחות מכול אלה אשר מתייחסים לאמא כדור הארץ. היא מתכוננת להתרוממות גדולה ברטטיה, ושינויים רחבי היקף אשר כבר הופכים גלויים לעין לאלה אשר לומדים נושאים מעין אלה. אל תפחדו מהתוצאה כיוון שבניגוד לעידנים קודמים כאשר שטפונות גדולים, אש או אסונות קרו באחרית הימים, כיוון שאתם עומדים לחוות תזוזה שלווה לתוך העידן החדש. זו היתה כוונתה של ההיררכיה הרוחנית להבטיח שאתם תסיימו את העידן הישן בהצלחה, וזה היה במידה רבה תלוי בגמישותכם ובכוונתכם האיתנה לעבור דרך תקופה זו כשראשיכם מוחזקים גבוה. כמובן שקבלתם כל עזרה ונשמות רבות ממימדים גבוהים יותר לקחו חלק בכך. כאשר אתם מביאים בחשבון כמה תמיכה רבה ניתנה לכם, אתם מקבלים מושג לחשיבותה של האבולוציה שלכם. עם זאת, אתם תמצאו זאת קשה להבין באופן מלא את הצלחתכם, כיוון שהיא הגיעה הרבה יותר רחוק מכפי שאתם יכולים לדמיין.

האהובים שלכם משקיפים ומודעים כמה אתם עושים טוב, ויהיו שם חגיגות גדולות כאשר זמנכם מסתיים ואתם נפגשים בשנית, הם ממשיכים באופן טבעי עם התקדמותכם אחריה הם עוקבים עם עניין נלהב. ובכן יקרים, זכרו בבקשה שלא רק שמשפחתכם וחברכם מודעים על התקדמותכם, הם לעיתים קרובות מנסים להרשים אתכם עם המסרים והעידוד שלהם כאשר אתם נמצאים במצוקה. אם אתם כבר לא מודעים, אתם תהיו מופתעים לגלות את אהוביכם די בכושר טוב ובריאים מבלי להתחשב במצבם כשנפטרו. נוסף על כך, הם יהיו מודעים מאוד ודרוכים כפי שהיו כאשר היו צעירים הרבה יותר. יש כה הרבה לחכות כך שאתם לא צריכים להדאיג את עצמכם באשר לאלה שנפטרו לפני כן. לא מביטים על אף אחד כנעלה על נשמה אחרת ועושר אינו מהווה בכלל גורם, כיוון שאין מקום לכסף במקום בו כל הצרכים מסופקים באמצעות כוח המחשבה. זה עשוי גם לרומם מספר אנשים בידיעה שאפילו תינוקות שנפטרו גדלים די במהירות ברוח, ומרביתם יפגשו אתכם כמבוגרים. כוח המחשבה על פני כדור הארץ הוא יעיל, אבל פועל לעיתים רחוקות מהר כפי שהוא עובד ברטטים הגבוהים יותר.

אם לא היו מתערבים בהתקדמותכם, האבולוציה שלכם היתה מתקדמת הרבה יותר מהר, ובמקום זאת נמנעה מכם כזו הזדמנות. אולם, ברגע שמותר לכם ליהנות מההתקדמויות שנמנעו מכם, ונשמרו רק לשימושים של האילומינאטי, אתם תפוצו במהירות בגין הזמן האבוד. כפי שהזכרנו קודם לכן, השינויים המדהימים ביותר יהיו כאשר אתם תיהנו מאנרגיה חופשית. המדענים שלכם כבר יודעים שימושים רבים לכך ומכוניות וציוד כבר תוכננו ונבחנו בהצלחה. העתיד מחכה לכם ואוחז הפתעות רבות, אשר ישפרו את איכות חייכם.

ובכן, כשאתם עושים את דרככם דרך תעלוליהם האחרונים של אנשי האופל, דעו שבמציאות זו אין לכם הרבה לחכות לפני ששינויים נהדרים מתחילים להתרחש. עבורכם זו תהיה בלי ספק הקלה להיות מסוגלים לחיות בשלום ולשגשג בחברה המבוססת על אהבה ושיתוף. זה מגיע אבל בתחילה חייבים לנטרל ולסלק את אנשי האופל ואת בסיסי הכוח שלהם ונשקם המיועד להרס. התקדמויות רבות נשמרו בסוד על חשבונכם וטכנולוגיות חדשות נסתרות מעיניכם. לדוגמה, ישנם אמצעים תת קרקעיים לנסיעה בהם המהירות מגיעה עד ל-700 מייל לשעה, והם כבר מכסים איזור נרחב של גלובוס זה. בסופו של דבר, כולכם ייהנו מהתקדמויות אלה, והעתיד אוחז כה הרבה הפתעות שכרגע אתם יכולים רק לחלום עליהן.

אנו נבטיח שכאשר הזמן הוא נכון, אתם תיעשו מודעים לטכנולוגיות החדשות, והן תוצגנה לכם. אולם, אתם תבינו שישנם אלה אשר היו רוצים לשמור אותן לעצמם, ואנו צריכים בתחילה להסירם כדי למנוע הפרעה בהתקדמותכם. כל הדברים האלה יקחו זמן, אבל לפחות אתם תהיו מודעים למה שמחכה לכם בעתיד הקרוב.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני כה מרוצה שהזמן הגיע לשחרר מידע באשר למה שאוחז העתיד עבורכם. המשיכו להיות חזקים באמונתכם ודעו שאנו אתכם. אני עוזב אתכם עם אהבתנו וברכותינו.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge