Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, January 23, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 23 בינואר 2015


כשהאירועים על כדור הארץ הופכים למדאיגים יותר עבורכם, כך האור מתקדם מהר יותר לעבר מטרתו להביא סוף להתערבותם של אנשי האופל. הם החזיקו את הכוח במשך מאות רבות של שנים, והתחילו את תוכניתם להקטין את האוכולוסיה של כדור הארץ לגודל שניתן לנהלו. הם השיגו את זה בחלקו באמצעות שמירה של האנשים במצב כמעט מתמשך של מלחמה. למרות שהם מאמינים שהם משיגים את מטרותיהם, זה מתחיל להתברר להם שאין הם יכולים לשלוט יותר על אירועים על כדור הארץ. עד עתה הם משכו את מרבית המדינות לתוך מלחמה גלובלית נוספת, אבל באמצעות פעולותינו אין הם יכולים לעשות זאת. שאיפתם לגרום למלחמת עולם שלישית נמנעה, ואנו מגבילים את יכולתיהם לדחות את השינויים המגיעים אשר יסמנו את התחלתו האמיתית של העידן החדש. ממקומנו, אנו רואים את הדברים כמתקדמים יפה מאוד והגעתן של התקדמויות שחיכו להם זמן רב אשר באמת מעידות שהעידן החדש הגיע.

אל תהיו מודאגים לגבי הקבוצה הידועה כאיסיס (Isis) (המתרגמת - Islamic State of Iraq and Syria ), כשהצלחתם תגיע בקרוב לעצירה פתאומית כאשר הם לא יוכלו להמשיך במלחמתם כנגד אנשי כדור הארץ. רבים שואלים מדוע אין אנו עוצרים אותם עכשיו, אבל נושאים קרמתיים מסוימים צריכים להסתיים. ישנם שיעורים רבים שנלמדו אשר ישרתו יפה את הנשמות המעורבות מאוד, ויעזרו להן להתפתח. זה עשוי להיראות לכם שנשמות תמימות רבות מעורבות בזוועות אשר מתרחשות. אולם, הבינו בבקשה שהם מסירים בהדרגה קארמה מחיים קודמים שיכולה להיות רק לטובתם. אינכם יכולים להתקדם לתוך המימדים הגבוהים יותר אם אתם עדיין מעורבים בניקוי נושאים ישנים. אף על פי כן, אתם יכולים למשוך קארמה לעצמכם אשר ניתן לנקותה בקלות ובשום דרך לא תעכב אתכם על נתיבכם להתעלות.

אנו מבינים שעבור רבים תקופה זו היא קשה, אבל הצמדו למשימותיכם והפיצו אהבה ואור בכל עת שאתם יכולים. הזמנים יהיו קשים כאשר האנרגיות הישנות מותמרות, וכשדרך החיים הישנה הופכת לבלתי מקובלת. יש אחריות גדולה לאלה מכם אשר מפיצים את האור להישאר ממוקדים על נתיבם ולא לאפשר לאף אחד לעמוד בדרכם. כוחכם הוא בהחלטתכם הנחושה להמשיך ללכת קדימה ולהביא את האור לאנשים בכל מקום בו אתם נמצאים. יהיו סימנים לאורך הדרך אשר יראו לכם בבירור שהעידן החדש בא לידי ביטוי, ואנו נהיה נוכחים כדי להבטיח שככל ההתקדמויות נעשות בהתאם לתוכנית שניתנה לנו על ידי ההירכיה הרוחנית. ההתפתחות החשובה היא שאנו ביחד עם ישויות אחרות ממימדים גבוהים יותר מתעניינים ישירות בפעילותכם ונסייע לכם להצליח.

אתם רואים יותר מכלי רכבנו בשמיים שלכם וגם כמה שהם בגודל ענק. זה כדי להבטיח לכם שאנו מסוגלים בשקט להתמודד בבעיות כלשהן אשר עשויות להתעורר, ואנו מפקדים על המרחב האווירי מסביב לפלנטה שלכם. זה לא עבר מבלי להבחין שאנו חולקים את השמיים עם כלי רכבכם, אבל כאשר הם מנסים לירות בנו ולהפילנו אנו מסוגלים בשקט להיעלם מהר מאוד ובכך למנוע עימות כלשהו. אין זו דרכנו להתעסק במלחמה בחלל ואכן אין לנו צורך לעשות זאת. נוכחותנו של שלום מספיקה כדי להוכיח את יכולתנו העליונה, הידע והכישרון לטפל בקלות בכל איומים כנגד כלי רכבנו. כאשר הזמן נכון, אנו נשים סוף לפעילויות הדומות למלחמה, ולכול מה שקשור עם כוונות מעין אלה. אנו נמצאים כאן כדי להביא שלום בר-קיימא לכדור הארץ ולתושביו, ולסייע לכם לקחת את מקומכם לצדנו.

רק עכשיו אתם מתחילים להתעורר לעצמי האמיתי שלכם, ויכולים להבין את הפוטנציאל שלכם להפוך לישויות גלקטיות. הבינו שכאשר מחזור זה החל לפני כ-10,000 שנים, הגעתם לכדור הארץ עם רמה מוגבלת מאוד של תודעה. היא גדלה כשאתם חוויתם יותר חיים והואצה מאוד במאות השנים האחרונות. למעשה, אתם עכשיו יכולים לספוג כמויות גדולות יותר של מידע, ודרך חוויותיכם להשיג רמות גדולות יותר של תודעה. חלק מכם יכולים להבין התקדמויות מעין אלה ככל שאתם קוראים בשנית חלק מספריכם הישנים, אתם מבינים שאתם השגתם הרבה יותר הבנה מאשר קודם לכן. בכל אירוע בו אלה מכם המחפשים באופן מתמשך הארה, ללא ספק יתפתחו לרמות גבוהות יותר של הישג, הרבה יותר מהר.

עבור יקרים אלה אשר רק לאחרונה מצאו נתיב לעידן החדש, זה קשה לקלוט כה הרבה מידע כאשר הוא איכשהו שונה מהבנתם המוקדמת יותר. אנו מבקשים מכם לשמור על מיינד פתוח ולשים הצידה כל דבר שאתם לא יכולים לקבל בזמן זה, כשהאמת תמיד תחזור אליכם בעתיד. השליכו הצידה כל דבר שאין הוא מהאור ולא "מרגיש" נכון לכם. אתם תגלו שהאמת אינה מסובכת וניתן למצאה בין השאר במרבית הדתות. אולם, האמת אינה דת, כש"האמת" מסוגלת לשחרר אתכם מאמונות עתיקות ישנות אשר אין להן יותר מקום בחייכם. אם מה שמונח לפניכם לא "מרגיש" נכון, זה תמיד יגיע בחזרה אליכם בזמן מסוים לשיקול נוסף.

ככל שאתם יכולים לחיות יותר בעכשיו, כך אתם יותר תעזבו את הרטטים הישנים מאחור. אתם תגלו הרגשה גדולה של אושר אשר מתבוננת בכם נעים בבטחה בתוכם, בלי רצון להתעסק איתם שוב. לחיות בעכשיו צריכה להיות מטרתכם אם התפתחתם מספיק כדי לחפש את האור במימדים הגבוהים יותר. העתיד הוא זהוב ואתם מתקרבים אליו הרבה יותר בקרוב ממה שאתם עשויים לדמיין. היו בשמחה כיוון שאין למסעכם הרבה יותר ללכת קדימה לפני שאתם חוגגים את הליכתם של אנשי האופל, אשר יצרו את נתיבם לעתיד. נתיבם אינו כמו שלכם כיוון שהם כבר קבעו את מסלולם ויישארו במימדים הנמוכים יותר. יכולתם להפריע בהתקדמותכם מאבדת לאיטה את כוחה והם יהיו הקורבנות של מעשיהם.

במשך אלף שנה אתם חייתם באשליה שנוצרה על ידי אלה אשר הלכו אחר נתיב האופל. משימתכם היתה קשה אבל לזכותכם אתם התמדתם עם נחישותכם למצוא את האמת. כל הנשמות אשר מגיעות לרמה זו, מושכות את העזרה של ישויות מפותחות ומנקודה זו קדימה ניתנת לכם כל עזרה להתקדם עם האבולוציה האישית שלכם. לפעמים, אתם נפגשים למעלה עם מדריככם כאשר אתם נמצאים במצב של שינה, והם עשויים לעזור לכם עם בעיות אשר מתעוררות בחייכם היומיומיים. לפעמים אתם יכולים לזכור פגישות מעין אלה אבל במרבית הפעמים זה נשכח במהירות, עם זאת אתם עשויים שתהיה לכם עדיין הרגשה מוזרה בגין מה שהתרחש. האם אתם אי פעם לקחתם את בעיותיכם למיטה אתכם וישנתם עליהן, רק כדי להתעורר בבוקר מרגישים שקבלתם תשובות איכשהו? זה מתרחש לעיתים קרובות למדי וזה האופן בו העזרה ניתנת לכם.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני מרוצה יותר מאי פעם שאנו יכולים לעזור לכם בזמנים קשים אלה. זכרו שכאשר אתם שולחים את מחשבותיכם החוצה אלינו, אנו מקבלים אותן, והיכן שאפשרי נוקטים באיזו פעולה שעשויה להיות נחוצה כדי לעזור לכם. שמרו על מיקודכם במשימותיכם החשובות אשר תשאנה אתכם קדימה, ודעו שאנו אתכם.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge