Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - September 19, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - September 19, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 19 בספטמבר 2012                 

 

שנה זו חלפה במהירות ועד כה חלו פחות תקריות מאשר אתם הייתם יכולים לצפות. לא היו בה קטסטרופות כפי שרבים נבאו, או ממשה את ההבטחה על שינויים העומדים להרים אתכם. עם זאת, רמות התודעה שלכם עלו די משמעותית וההתעלות עדיין מובטחת. בהסתכלות מסביב נראה שהמוסדות שהחזיקו במקומות חשובים בעולמכם, הינם בשלבי קריסה שאין מהם מפלט. האמת היא, כפי שצפוי, חושפת הרבה לגביהם ומראה איך הם הפעילו מניפולציה על אירועים למען יתרונם העצמי. אתם אפילו הופכים מודעים לכך שהיה להם סדר יום מזה זמן רב לשעבד אתכם ולהשיג את השליטה בעולם. אתם יכולים לראות כמה קרוב הם היו להשגת מטרותיהם, וכן את התנועה הגדולה בקרב האנשים שהתעוררו לתוכניתם והביסו אותה.

אתם אלה אשר נוטלים פיקוד ומחליטים על הגורל של התרבות שלכם. יש לכם את הכוח להחליט איך אחרית הימים תסתיים, ואתם מדמיינים מעבר שלוו. זוהי בריאת קו הזמן אשר יסיים את המחזור בהתאם לכוונתכם. אולם, אמא פלנטת הארץ יש לה גם מה לומר בזה ומשתוקקת לבצע טיהור, כחלק מהכנותיה להתעלות. ככל שאתם תשלחו לה אהבה ואור, כך אחרית הימים תעבור יותר בקלות. באופן טבעי, השינויים הצפויים יתחילו מאוד בקרוב, כיוון שהעידן החדש חייב לנחות כך שישבור את התבנית הישנה. העידן החדש מחכה להיות מוצג, ויתרונותיו יהיו משותפים לכולכם. אולם, השלמה לא יכולה להתרחש עד שאתם תתעלו, כשאלה שהם אנשי האופל לא יהיו הנהנים ממה שמיועד לאלה של האור.

השינויים יגיעו וממשלות חדשות ייטלו פיקוד מהמשמרת הוותיקה. שינויים פיננסיים ימשיכו קדימה על מנת להבטיח שאף פעם לא תחזור השחיתות שגרמה להם. אין ספק שזה יקרה בקרוב, ונוכחותנו תאושר ותאפשר לנו להתקרב יותר קרוב אליכם. מבלי להתחשב במה שאתם עשויים הייתם לחשוב, שום דבר לא בוער לסיים את השינויים לפני ההתעלות. אכן, התהליך תמיד ימשיך לרוץ לתוך השנה החדשה, כאשר יהיה לנו הזדמנות גדולה יותר לעבוד ביחד. אנחנו צריכים שאלה של האור יהיו חלק מהצוותים החוצה, להשתמש בכישוריכם ובידיעה שלכם לשיפור של הכול. אז, אנחנו כולנו באמת נהיה מסוגלים לנוע קדימה מהר ביודענו שאנו לא נעוכב או בכוונה נשתהה בעבודתנו.

כול מה שאתם מצפים שיתרחש, אכן יתרחש, וכשנעשית התקדמות, אתם תמצאו שזה ייקח אתכם יותר רחוק ממה שחשבתם שאפשרי. זה יהיה זמן נהדר בו נראה אתכם משתחררים מכול הבעיות הישנות שהחזיקו אתכם מאחור. זהו זמן להאיץ קדימה ולנוע לתוך עולם חדש המשקף את הרמתכם למימדים גבוהים יותר. יהיו שפע של אמצעים  הכוללים את הערים של אור - מקום בו אתם יכולים להירפא, כשאתם משוחזרים בשלמותכם למצב מעולה. בסופו של דבר, אתם גם תהיו מסוגלים לבטל את תהליך ההזדקנות ולחזור למראה צעיר, וכך זה ימשיך עד שאתם תהפכו לישות גלקטית. כול השינויים האלה מחכים לכם ואין הם רחוקים מדי בעתיד. חשבו חיובי עליהם ואתם תעזרו לחשוף אותם הרבה יותר מוקדם ממה שהרשינו.

בשעה שהטיהור מתרחש, נראה שהכול במצב כלשהו של התפוררות, וזה נכון עד כדי כך שהדרכים והמערכות הישנות חייבים ללכת. שום דבר אשר אינו יכול להחזיק ברטטים הגבוהים יותר, ברור שאין לו מקום בהם. לכן, אל תתייאשו או תשקעו בדיכאון כיוון שהכול מוכן עכשיו להחליף את המערכות הישנות. הכול יגיע בזמן הנכון ואתם בסופו של דבר לא תזדקקו לכלום. אנו יודעים מניסיוננו בדיוק מה אתם תזדקקו כדי להתבסס במימדים גבוהים יותר. לפדרציה הגלקטית של אור יש משאבים בלתי מוגבלים וכוח אדם, שהם מאוד מנוסים במה שיש צורך לעשותו.  רובכם אינם יודעים כי אנו עדיין מאוד עסוקים לשמור את פלנטת הארץ נקייה מזיהום, ולולא מאמצינו, המצב היה הרבה יותר גרוע ממה שאתם מודעים לו.

בעתיד, לא יישנה הזיהום שהייתם רגילים לחוות. לא יהיה צורך ולא יהיה יותר מותר השימוש במכונות או במתקנים מסוג מזהם. במקום זאת, יהיו לכם שיטות פעולה חדשות שתהיינה "נקיות" לשימוש. השינויים הגדולים ביותר יהיו בצורות הנוכחיות שלכם של נסיעה, ומנוע הבעירה ייעלם בסופו של דבר משימוש.  לא רק זה אלא גם כלי הרכב החדשים יהיו יותר מהירים ובטוחים לשימוש.  הם ישתמשו באנרגיה חופשית שהינה מקור הכוח שלנו עבור הספינות שלנו. כל אחד ישתמש בהם, והם יהיו חופשיים לחלוטין מזיהום. שינויים אלה תוכננו במשך זמן רב, והם מוכנים ללכת קדימה ברגע שזה בטוח להציגם.

באופן טבעי, אנו מאוד משתוקקים לפגוש אתכם, ועושים כל שביכולתנו כדי להזיז קדימה דברים. מתן הגילוי מסתנן באמצעות מאמצי בעלי בריתנו, אולם ברור כי אנו רוצים שזה יואץ. אולם, כאשר יותר אנשים יהיו מודעים לנו ולמשימתנו, וילמדו כי המטרה היא לראות אתכם דרך ההתעלות, כך אתם תהיו קרובים יותר לפגוש אותנו. כמובן, שיש עדיין אלה שבשל סיבות שונות רוצים שתהיה תוצאה שונה לשינויים. הם מנסים לבלבל אנשים בעזרת מסרים בעלי מידע מוטה, אולם אם אתם מעודכנים היטב, הם לא ירמו אתכם. השתמשו תמיד באינטואיציה שלכם והיו נכונים לשנות את אמונותיכם אם אתם מספיק בטוחים שיש לכם את האמת.

אני SaLuSa מסיריוס, ומביאים לכם את אהבתנו עבור מאמציכם הגדולים להביא מחזור זה לסיום מהיר.  אין הרבה ללכת לפני שאתם תהפכו מעורבים יותר בפעילויות של אחרית הימים. עשוי להיות שיבוש כלשהו לחייכם הרגילים, אבל זה יירגע בקרוב. החוק האוניברסאלי מחייב אותנו להחיל את עצמנו בדרך שאינה מתערבת ברצון החופשי שלכם, כך שאנו איננו יכולים רק להאיץ אירועים בכך שאנו כופים עצמנו עליכם. אנשי האופל יודעים זאת ועדיין מתערבים כיוון שאין הם מכירים בחוקים כמונו. אולם, אם העניינים לא יתקדמו במסגרת זמן מסוימת, אנו נורשה לנקוט בפעולה ישירה יותר.

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge