Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - September 21, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - September 21, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 21 בספטמבר 2012                 

 

מכיוון שהכול הוא עכשיו, אנו לא רואים דברים כפי שאתם רואים אותם, ואנו רואים את התמונה הכוללת אשר מראה שסיום מחזור זה יתבצע כמתוכנן. ברגע שאתם תתעלו, אזי אתם תעברו לעידן חדש ותיהנו מהרמה באנרגיות ומרמתכם הגדולה יותר של תודעה. כל זה מגיע לכם בדרך של שינויים אשר יתהוו במהירות, ולבסוף אתם תהיו חופשיים מתשומת הלב של אנשי האופל. אין מקום במימד החדש לשום דבר שהינו פחות, ואתם תהיו מסוגלים להרגיש את הרטטים הגבוהים. זו תהיה די חוויה חדשה לדעת שכל איש אחר איתכם יש לו את אותם רטטים, ויש להאמין ולכבד אותו בכול החוזים שלו איתכם.       

עידן הזהב ייקח אתכם רחוק, ואם אי פעם תהיתם למה דומה הרקיע העליון, זה יהיה הכי קרוב שאתם תגיעו אליו. ההרמוניה המוחלטת בכול החיים תהיה כה ברורה, וזו תהיה שמחה לחיות ולחוות זאת. כיוון שכל צרכיכם יסופקו, אתם תיהנו מרמה של אושר ושביעות רצון שהורגשה כיום לעיתים רחוקות. דואליות  מעצם טבעה הייתה תמיד מבחן רציני של יכולתכם להיאחז באמת, ועם זאת למרות הלחצים  התפתחתם ועברתם לתוך האור. שמרו על מקומכם בתוכו בבטיחות וללא פגע ואל תאפשרו לספק לזחול פנימה, רק תתמקדו בכול מה שהינו מהרטטים הגבוהים יותר.

אפילו לפי חישוביכם, נשאר כל כך מעט זמן לפני שהמחזור הזה מגיע לסיומו, וכשהאחרים ממשיכים להתעורר תנו את הסיוע ואת הידע שלכם. אולם, בבקשה אפשרו להם להחליט, כיוון שאמת יכולה לעיתים להיות מכרעת. יש צורך במתן זמן כדי לאפשר לבחון אמונות ישנות באור של גילויים חדשים. זה חל כמובן על כל אחד, כיוון שלמעשה אתם לא פסקתם אף פעם לחפש וללמוד. התפתחות הינה התקדמות איטית, אולם כאשר אתם מוכנים יובילו אתכם מדריכיכם בעדינות להבנה גדולה יותר.  זו הסיבה כי מקובל שלא כל אחד יהיה מוכן להתעלות, וזה  יהיה בהתאם לבחירתם. אין מסתכלים עליכם כפחות מוצלחים מאשר נשמה אחרת כלשהיא, ואתם בסופו של דבר תגיעו לאותה רמה כמו כל אחד אחר.

נשמות רבות מזוהות עם רטטים ארציים והפכו לנפרדים מהעצמי האמיתי שלכם. זה היה צפוי ונחשב כחלק חיוני של חוויותיכם, ומייצג את האתגר האמיתי שאתם בחרתם להתמודד. באמצעות רכישת הגנה חזקה, אתם שרדתם כנגד אנשי האופל וניסיונותיהם למשוך אתכם למטה לרמתם. הם למעשה שקעו כה נמוך כך שיש להם את הכול אולם הם ניתקו את עצמם מהאור. עם זאת, אהבת האלוהים ליצוריו רק רואה את האור גם אם התעמעם. התקווה של התפתחותם חזרה לתוך האור היא כזו, שכול עזרה תינתן להם על מנת שיחזרו באופן מלא אליו.

כפי שרמזנו קודם לכן, אנו מבקשים שכהוויה של אור תחושו חמלה לאלה שהלכו בדרך נלוזה. יהיו אחרים אשר אינם מבינים כי השרות הגדול ביותר שאתם יכולים לתת לנשמה אחרת, הוא לשלוח להם את אהבתכם. ראו את האור גם אם הוא עשוי להיות עמום כניצוץ אלוהי שהוא בלתי ניתן לשינוי ותמיד יישאר בצורה מסוימת או באחרת. הראו שהתפתחתם מעבר לשיפוטיות, ואפשרו את המסלול של צדק טבעי של החוקים העליונים להשגיח אחר אלה אשר עדיין צריכים לענות על פשעיהם כנגד האנושות. יש לכם מספיק התעסקות עם השכל שלכם לגבי איך יתפתח העתיד הנפלא שלכם.

חפשו מסביב אם אתם מבקשים למצוא ראיה למצב הממשיך של הבנקאים, כאשר כמה נלקחים עכשיו למשימה על התנהלותם הפושעת. מה שאתם האנשים עשיתם הוא להדגיש את חסרונותיהם, באמצעות הטרדה של הרשויות ללא הרף לפעול נגדם. זה יתפרסם בציבור והתוצאה נטו היא שאפילו יותר מכם מתעוררים, וזה גורם לדאגה רבה בקרב התאגידים הגדולים. הם יודעים שכוח העם מסוגל להשיג תוצאות. לכן בשעה ששינויים אלה שאינם מפורסמים בשמחה, אתם משיגים עכשיו הצלחה חלקית. במדינות רבות ההפגנות נעשות יותר ויותר אינטנסיביות וממשלות משתמשות בכוח כדי לדכאן. אולם, זה לא יקטין את כמות ההפגנות אשר מתרחשות, ואתם הראיתם שאתם מאוד גמישים כאשר זה מגיע לתביעת זכויותיכם. איננו יכולים לתמוך בכם בגילוי, אבל אנו נדרבן אתכם במקום בו הפעולות הינן שלוות.

רק עכשיו מספר פעולות שמיועדות להתחיל את השינויים מתקדמות יפה, וסביר להניח כי פתאום חלק מהם יפרסמו את עצמם למדיה. בצד האפל, מחרחרי המלחמה עדיין מנסים להתחיל מלחמת עולם נוספת, אבל אל תיבהלו כיוון שהם לא יורשו לעשות זאת. אנו יכולים להשתמש בכוחות כלשהם שיש לנו למנוע זאת, וחלק מהטכנולוגיה המתקדמת שלנו הינה די מדהימה ולחלוטין מתאימה למטרות אלה. אכן, אנו השתמשנו בה לעיתים קרובות כדי לשמור על  מצב שלוו יחסית על כדור הארץ, כאשר אלמנטים מסוימים השיקו מלחמה כוללת כנגד מדינה אחרת.

אתם בטוחים איתנו ואנו נמשיך לעקוב באופן מלא אחר כדור הארץ שלכם. כאשר אנו צריכים, אנו יכולים לעבור לצילום מקרוב על אדם כלשהו היכן שהוא נמצא, כך שאין מקום מחבוא עבור אנשי האופל. כאשר יגיע הזמן להכניס אותם, אנו לא נבזבז זמן למקם אותם היכן שהם לא יכולים יותר להפריע את תהליך ההתעלות. לעת עתה, אנו מצפים מכם לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג את הרשות להוציא אותם מחוץ למחזור. אנו יודעים שחוויתם בעיות כאשר ניסתם קודם לכן לעשות זאת, אבל המצב משתנה והגיע שעתכם לנקוט בפעולה. יהיה לכם את הגנתנו ואתם יכולים להמשיך קדימה בבטחה.

אני SaLuSa מסיריוס, ורואה כמה קרוב אתם לסיומו של מחזור זה. אני גם רואה שעשיתם עבודה מצוינת בקרקוע האור, וזה קורן מכדור הארץ יותר בעוצמה מאשר זה עשה במשך אלף שנים של זמן.  זה מתרחב באופן אקספוננציאלי ויעביר אתכם בבטחה דרך התעלותכם. אנו לא שוכחים את אלה אשר אינם מוכנים או בחרו שלא לעבור, והם גם יקבלו את הגנתנו עד שהם יעזבו את אמא כדור הארץ. אנו אוהבים את כולכם, ורואים את אורכם קורן החוצה אפילו שבכמה עדיין לא התפתח באופן מלא. עבורנו אתם כולכם אחד ואיננו עושים חריגים כלשהם.

 

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman



Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.




ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge