Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, January 30, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 30 בינואר 2015

שום דבר לא ישנה את הנבואות להשלמת מחזור זה, למעט הסמכות הגבוהה ביותר. ברגע שנעשו, ניתנות משימות לעובדי אור רבים להבטיח שהכול ממשיך כפי שנדרש על מנת להגשימן. לכן אתם עשויים להמשיך עם חייכם, בידיעה שיש סיום גדול שעומד להגיע עם סופה של השפעת אנשי האופל. הם ימצאו את עצמם בלי יכולת להפעיל השפעה כלשהיא על מה שמתרחש, כיוון שכוחם יילקח מהם. כמו כן, גם יסירו אותם מכדור הארץ כדי להבטיח שעובדי אור יכולים להמשיך עם משימותיהם. עד עתה, אנשי האופל הפריעו בעקביות באבולוציה שלכם, והיו יכולים לחסום או להאיט את ההתקדמות. מצב זה משתנה במהירות ויגיע בקרוב תחת שליטתנו. לאחר מכן אתם תוכלו להתקדם במשימותיכם ללא פחד, ולהתקדם מהר יותר מאשר בכל אירוע קודם. יקרים, אנו שומעים את בקשותיכם ודרישותיכם לעזרה, ובקרוב אנו נוכל לסייע לכם באופן ישיר יותר. אל תפחדו בכל זמן כשהאנרגיות הנמוכות מושכות אנרגיה דומה, היות שאתם עובדים עם האנרגיות הגבוהות יותר.

משמעותם של השינויים המגיעים היא כזו שקשה לנסחן במילים. כל דבר יושפע עד למידה מסוימת, ומרבית האנרגיות הנמוכות או שישתנו או שיוסרו במהלך הזמן. כדור הארץ יהפוך למחודש ופעם נוספת ניתן יהיה לראות יהלום בשמיים. בשעה שכל זה מתרחש, אתם גם תחודשו כשאתם הופכים לישות גלקטית בשלה. אנו מספרים לכם מה עומד לפניכם, כיוון שהידע יעזור לכם גם להבין וגם לעבור דרך שלבי השינויים השונים. אתם עשויים להיות בהלם מהמחשבה על מה אוחז העתיד, אבל דעו שיהיה לנו קשר ישיר יותר אתכם. לכן, ישנו הצורך לדאוג שהעתיד יהיה כל דבר שיכולתם לבקש אשר יביא לכם שלום, שמחה ושפע.

בינתיים, אתם יכולים להמשיך עם עבודתכם עבור האור, בידיעה שיש לכם עוזרים בלתי נראים מסביבכם. רק כאשר אתם מבינים שאתם לא לבד במשימתכם, אזי אתם יכולים להתחיל להבין, מדוע לעיתים קרובות דברים רק נראה שנופלים במקום כאשר אתם צריכים אותם. אתם היייתם מודעים להסדר לפני שהגעתם לכדור הארץ, אבל לאחר שנפלתם לתוך הרטטים הנמוכים יותר, הפכתם לבלתי מתחשבים בנסיבות. אולם, עם הזמן, אתם העלתם באופן הדרגתי את הרטטים שלכם, דבר לו אתם ראויים לכל שבח. זו הסיבה מדוע בזמן זה, אנו ואחרים יכולים להתקרב אליכם, ולהאיר אתכם באשר למה שמתרחש לפניכם. תודעתכם גדלה ועכשיו אתם יכולים לקבל את האמת על מקומכם בקוסמוס. המשחק אותו שחקו על כדור הארץ עומד לשנות בקרוב את מסלולו ולרומם אתכם מהאתגרים של המימד השלישי. הם שרתו היטב את מטרתם, ואתם התקדמתם מספיק כדי לנוע רחוק לתוך האור.

אתם חוויתם את התוצאה של פרשנותו של האדם על משמעותם ומטרתם של החיים וזה היה, איך לומר, הוביל אתם במעלה נתיב הגן. הם גרמו לכם לעקוב אחר אמונות שווא ולהאמין בבורא שנראה בדמות האדם. עם זאת, ישו המורה הגדול ביותר בזמנכם הבהיר שהבורא הוא הכול אהבה,ואין יצור או ישות חיים מחוץ לבורא. המטרה של כל נשמה היא לגדול ולהתקדם בתוך האור עד שאתם שוב הופכים לאחד עם המקור. כשאתם מתקדמים דרך חוויות החיים השונות שלכם, אתם תנועו רחוק לתוך האור. אתם תהפכו לישות אור גדולה יותר עם כוחות בריאה עצומים, אבל הרבה מכך הוא דרך לתוך עתידכם. אולם, אתם צריכים לדעת את מטרת החיים. שום דבר שאתם חווים הוא במקרה, לכן שקלו בזהירות מדוע אירועים מסוימים מתרחשים בחייכם.

אנשים נמשכים באופן רגיל לאלה אשר להם רטט דומה, אבל כדי להשלים את הקארמה, אתם עשויים למצוא את עצמכם מעורבים עם נשמות מכול הרמות השונות. זה אפילו מתרחב לאיחוד של שני אנשים בנישואין, או את ילדיהם. חוויות קרמתיות יכולות להיות מאורגנות לפני שאתם מתגלמים, כך שתבינו ששום דבר מתרחש במקרה. כמובן שישנן חוויות קטנות רבות שאין להם תוצאה אמיתית אבל אתם אף פעם לא יודעים. לדוגמה, כאשר פגישה מקרית עשויה לגדול ולהפוך לבעלת חשיבות עליונה. בשל הרצון החופשי שלכם,אתם עשויים לדחות הזדמנות המיועדת להביא לכם חוויות הכרחיות, אבל כאשר זה חשוב לאבולוציה שלכם, אתם עשויים להיות בטוחים שהיא תגיע שוב.

כמה אנשים לא מאמינים באלוהים או שקיימת מטרה בחיים, אבל שניהם ישפיעו על התוצאה של החוויות שהם בוחרים. אתם לא יכולים להסיר את אלוהים מחייכם, וזה תוכנן לפני הולדתכם מבלי להתחשב במה שאתם עשויים להאמין. באופן טבעי, בחזרתכם למימדים הגבוהים יותר, הכול יתגלה לכם כאשר אתם סוקרים את חייכם. אין הזדמנות בחיים ללמוד שמבוזבזת מבלי להתחשב איך היא עשוייה להופיע. אכן, אתם לא הולכים לדעת בדיוק מדוע נשמה מסויימת נבחרה לחוות באופן מסוים. אולם, כאשר שניים או יותר אנשים מגיעים להיות ביחד, כל אחד יהיה מודע לחלק שהם משחקים. לפעמים, נשמה תגיע לתוך החיים רק לתקופה קצרה מאוד, פשוט כדי לעזור ליצור מצב הדרוש לחוויותיהם של אחרים. אולם, כאשר אתם מנסים לייחס זאת לתינוקות, זה עשוי פשוט להיות שהנשמה החליטה לא להתגלם בכלל. אופציה זו היא פתוחה לכולם אבל מעטים מאוד משנים את מחשבתם מהרגע שהסידורים יושבו. ובכן, כפי שאתם יכולים לראות, כל דבר אינו שחור או לבן והנשמות יש להם דיבור לאיזה סוג של חיים הן נכנסות. בדרך כלל, ברגע שהוחלט על מטרת החיים ונראה שהיא תקדם את האבולוציה של הנשמות, זה נדיר מאוד עבור נשמה שתצא. יש לכם נשמות חסרות גוף העובדות אתכם כדי להבטיח את הצלחתכם

אני SaLuSa מסיריוס, ואני משרת את אותן נשמות אשר באומץ וללא פחד נטלו על עצמן חיים בכדור הארץ כדי להיות לשירות לאחרים. אולם, לכל הנשמות ישנם מדריכים, ואף אחד, אפילו לא אנשי האופל לא נכללים. אל תהססו לבקש עזרה כאשר היא נדרשת, אולם קארמה לא תמיד מאפשרת את מה שאתם מבקשים, כך שאם נראה שתפילותיכם לא נענות, ישנה סיבה טובה מאוד לכך. אני עוזב אתכם עם אהבתי ועם האור שלי, והברכות הטובות ביותר מהפדרציה הגלקטית.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge