Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 1, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 1 בדצמבר 2015

10 עיט 8 זרימה שמשית המחוברת לאמא כדור הארץ, 12 יד

Selamat Balik! כל יום אנו מתקרבים להתחלתה של תקופת אור חדשה על פני השטח של גאיה. שחרור גדול של האנושות מקנונית האופל הוא כאן! הזמן סוף סוף מגיע כדי לראות את החלוקה מחדש של עושר ועלייתו של ערך אמיתי בעולם. ישנו איפוס גלובלי שעומד להופיע ולגרום לעלייתן של מטבעות מתכת יקרות. נכון לעכשיו, השערוכים נמצאים באופק. ביחד עם זה, עומדת להיות התחלתה של פעילות לשחרר אתכם מחובותיכם ולסדר מחדש ולגרום למערכת בנקאית בינלאומית חדשה שקופה לחלוטין. תהליך זה מתחיל באופן רציני כשניתן ביטוי לחודש האחרון של השנה הגרגוריאנית. האופל בילה זמן רב בלאכוף אותנו לתוך ביטחון, אשר מנע מהם את הניצחון שהם חיפשו זמן רב. כשהקש אחרון זה של האופל מסתיים, שמחו בעובדה שהולכת השולל שלהם של מטרתנו הסופית היתה חסרת תועלת. אתם עומדים לחיות ברגע בו השמיים מנצחים ואתם מקבלים את החופש שלכם. קחו בחשבון שכל מה שצריך הוא להבטיח ניצחון זה. זכרו את הנפילה והבינו את המחיר ששולם על ידי רבים עבור תוצאה נהדרת זו!


אתם התוצאה של השגחה כללית של הסירנים (Sirians) ושל בני בריתם. הבטחנו שאפילו שאתם סבלתם זמני אופל רבים, לא הותר לכם אף פעם למות או להפוך לניסויים מסוג שאינו מוסרי וחייתי ביותר. האופל פותה באמצעות ההשפעה שניתנה על ידי כך לצורך מטרתו. כמשגיחי השמיים, אנו מנענו כזו טיפשות גנטית מלהתרחש אי פעם. זו סדרה משונה מאוד של אירועים, שהאנונאקי ועוזריהם העבירו אתכם. פעמים רבות במאה האחרונה, אתם כמעט הושמדתם על ידי מלחמה, מגיפה או אסון גרעיני. במספר מקרים, השמש שלכם הותקפה וכמעט נהרסה. התנגשויות אלה עם אסון היו כאלה בהם מספר ציי מחקר ופיתוח שלנו נאלצו להתערב ולעבוד בחריצות עם משגיחים אלה על משימת כדור הארץ. אסונות קרובים אלו כפו על הפדרציה הגלקטית למנות צי מיוחד כך שיהיה זמין למשגיחים שלנו כעתודה ברת-קיימא. לכן, ישנם סיפורים שאנו מתכוונים לספר לכם בעתיד.

אתם סוג מיוחד של בני אדם. לפני מיליוני שנים, האנושות בווגה (Vega) היוותה יונקים ימיים פרימיטיביים אשר מיומנותם הגדולה ביותר היתה להיות דייגים. אנו רק יכולנו לתחזק חברה פשוטה מאוד ודאגנו בקביעות כיוון שמספר טורפים אכזריים הציקו לנו באופן קבוע. לתוך עולם זה הגיעו הליוויתנים הגלקטיים. הם בילו באופן קולקטיבי כ-10,000 מחזורי חיים בחפשם אחר ישות אשר יכלה להפוך לשומר אדמה אמיתי. אמיצים אלה ראו אותנו והתחילו תהליך שמטרתו היתה להפוך אותנו ליותר ממה שהיינו. הם ראו בנו תשובה לחיפושם הבין-גלקטי הארוך. נהדרים אלו בקשו את ההיררכיה הרוחנית הגלקטית להעביר אותנו לתודעה מלאה. אחרי סדרות ארוכות של דיונים, ההיררכיה הרוחנית התרככה. הפרימיטיביים הווגאנים עמדו לקבל סיפור בראשית מיוחד וספרו להם שזה היה נחוץ בזמן האלוהי הנכון ליישב מערכת שמש זו. כדור הארץ עמד להיות מרכז מקודש של כוכב-אומה חדש זה. בתוך גאיה היה הניצוץ שעיצב גלקסיה נהדרת זו.

סיפור גדול זה הינו הבסיס של קיומנו. מדענינו כמו גם יועצינו הרוחניים הוכיחו מזמן את תוקפה של מעשייה גדולה זו. כאשר התפשטנו ממה שאתם מכנים קבוצת כוכבים לירה (Lyra), לא שכחנו אף פעם את מקורותינו הצנועים. למדנו מההתחלה לכבד את כל צורות החיים ולראות יקום ענק זה כבריאה הולוגפית מיוחדת שניתנה לה השראה על ידי הבורא שלנו, הכוח היצירתי העליון, או בסיריין (Sirian), “JaTa” (השמחה של השמיים). התאחדנו ביחד באחודים קודמים רבים שהם בכללותם מעל שישה מיליוני שנים. נכון לעכשיו, זו כמובן, הפדרציה הגלקטית של אור. אנו משתוקקים לפגוש אתכם וכשאתם מוכנים, להכינכם לסיים את השלב הסופי של חזרתכם להיות חברים בבני האדם הגלקטיים. זמן זה בהיסטוריה שלכם הוא תקופת מעבר בין מה שאתם יודעים לבין מה שאתם עומדים להיות. אלה שהותר להם לשים אתכם בחשיכה, נעלמו. מה שנשאר זו קבוצה שפלה של עוזרים אשר זמנם לצאת הגיע. עתיד נהדר ביותר ממתין!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו ביום זה לקדם אתכם בברכה לזמן רוחני חדש עבור האנושות. אומנתם על ידי האופל ותפיסותיו השליליות להטיל ספק בעצמכם. ספק עצמי פנימי זה יכול לקרוע אתכם באופן קבוע. הוא שודד מכם את כוחותיכם הרוחניים כדי לתת ביטוי ולתסכל אתכם באופן קבוע. כל אחד החי בזמן זה ניתנה לו למעשה על ידי הבורא היכולת לתת ביטוי לחיים מוצלחים. מילות המפתח הן מיקוד חיובי. היכנסו פנימה ופטרו את השליליות הטורדנית של תפיסות האופל שלכם. הורים שלא ידעו טוב יותר הולידו אותן. החליפו מחשבות אלה עם מחשבות חיוביות ממוקדות. בתחילה, זה יכול להיראות קשה. אף על פי כן, היו סבלניים ודמיינו מה שאתם מבקשים. במשך הזמן, אימון זה יכול להתחיל לשאת פירות. הניצחונות הממוקדים הזעירים שלכם יכולים לאחר מכן להיות מורחבים לגדולים ולגדולים יותר.

כשאתם מתחילים ללמוד על יכולות עוצמתיות אלה כדי להצליח, מיקודכם גדל והצלחותיכם הראשונות יובילו לרצונות מפורטים יותר נוספים. אתם מחליפים בהדרגתיות את האמונות השליליות שניתנו לכם בטעות כשהייתם צעירים. כאשר אתם לומדים את היעילות של אלה, אתם יכולים להרחיב זאת יותר על ידי כך שתעשו זאת כתרגול קולקטיבי. כאשר אתם עושים זאת בקבוצה, אתם פשוטו כמשמעו מוסיפים את הכוח העצום של הבורא למאמציכם. אתם הגברתם את ההצלחה של מאמצים אלה בכמות אינסופית. לאחר מכן ההצלחה ללא ספק תגיע. היסוד החיוני הוא מיקוד. ההצלחות הקטנות שלכם אשר למדו אתכם היחידים להתמקד עכשיו דורשות מיקוד קבוצתי. המפתח הוא להירגע. ללמוד לשחרר. לתת להם לעלות בקלות אל השמיים. אפשרו לשמיים להשתמש בכוחותיהם העצומים כדי לתת ביטוי לכך בזמן האלוהי הנכון. היו בנוח עם זה וטפלו בעסקיכם.

אתם יכולים לאחר מכן לגלות את כוחה של הכוונה. השמיים רוצים שאתם באמת תצליחו. השמיים עוברים דרך כוונות אלה וקובעים את האופן הטוב ביותר לבצע זאת עבורכם. ברגע אלוהי זה, השמיים מעניקים רצון זה לכם. המפתח אם כן הוא לאפשר לרצון זה ללכת ולא לאפשר לתסכול להיכנס לתמונה זו של הצלחה. לכן, הישארו בטוחים. דעו שרצונותיכם האמיתיים הם באמת להצליח. אנו, המאסטרים, יודעים מבפנים זאת ומציינים שאלה אשר עוקבים באמת אחר חוכמה זו, מנהלים חיים עוצמתיים! זה קל בתחילה לאפשר לתסכול להדביק אתכם. למדו לחיות באמת חיים מצליחים בכך שתטאטאו את הספק העצמי הפגום שלכם. זה לוקח אימון ואמונה עמוקה בכוחותיו הטבועים. לכן, היו מוכנים לנצח את הספק העצמי ולהניע קדימה לעבר כוח הכוונה הממוקדת החיובית. זכרו, לבבות יקרים, המפתח הוא לשחרר באמת את כוונתכם ולתת אותה בחופשיות לשמיים!

היום, כיסינו את מה שהתרחש במציאות זו. אנו גם כיסינו רגע חשוב כלשהו שהייתם צריכים כדי לדעת טוב יותר לגבי המקורות של מה שעכשיו קורה. המאסטרים חזרו בשנית על האופן הטוב ביותר להתאמן באמנות הכוונות החיוביות ואיך לסיים תסכולים שליליים. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge