Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 4, 2012

Sheldan Nidle - December 4, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 4 בדצמבר 2012

10 לילה, 11 Yaxk'in, 9 אדם.

Dratzo! חזרנו! כרגע, המציאות שלכם מתקרבת לסוף דצמבר, המועד הבלתי ניתן לשינוי של היומן הגרגוריאני שלכם. זהו הזמן בו המציאות שלכם תיפטר מצירי זמן חלופיים, אשר קנונית האופל שלכם השתמשה בהם עד עתה כדי לתמרן את המציאות שלכם. ההיפטרות תיצור את האמצעים להתמרת עולמכם על ידי האור. ההתמרה תקדים את ההצגה של ממשל חדש ומערכת פיננסית חדשה עבור הפלנטה שלכם. המולת פעילות זו תוביל להודעת גילוי רשמית על נוכחותנו הנדיבה וההזדמנות שלנו לשדר לכם מידע חשוב בהתייחס לנחיתות המסיביות העומדות להגיע וחזרתכם לתודעה מלאה.  זרם זה של גילויים יכלול שידורים מהאגרטנס באשר לטיבה של גאיה כישות חייה ובאשר להיסטוריה האמיתית שלכם החל מהקמתה של למוריה (Lemuria) לפני כ-900,000 אלף שנים. יידע זה יסייע לכם להבין מדוע אתם מוחזרים למצבכם הטבעי של תודעה מלאה ויכין אתכם לאיחודכם מחדש העומד להגיע עם האגרטנס בכדור הארץ הפנימי.

 כול מה שמתרחש מסביבכם ומעליכם מכין את הבמה להגעתנו הרשמית לחופים שלכם. הנחיתות המסיביות הגלובליות מהוות אירוע מכונן המסמן את התחלת הכנתכם להגר לערים הקריסטליות של כדור הארץ הפנימי, בהן ההתעלות לתודעה מלאה תסתיים. תודעה מלאה מאפשרת לכם לחיות במערכת יחסים אלוהית נכונה עם עולם הבית שלכם ולנסוע לשאר עולמות המים של המערכת הסולרית שלכם כדי להקים את החברות הגלובליות בתוכן.  לפני התגלמותכם כאן, חוזה החיים שלכם כלל את האופציה שלכם לגור על אחד מעולמות מים אלה, או להישאר על גאיה וליצור יחד עם האגרטנס חברה גלקטית המבוססת על כדור הארץ. חברות פלנטריות חדשות אלה יתאחדו על מנת לעצב אומת-כוכב חדשה ותפקידנו פשוט להיות המתווכים והמנטורים של מיזם גדול זה. אתם תלמדו כי יש להיסטוריה המשותפת שלנו דוגמאות רבות מעין אלה אשר התרחשו בעבר. בעזרת החוכמה הנכללת בספר ההבנות (Book of Understandings), אתם יכולים לגרום ליצירתיות ענקית אשר תתמוך בהקמתה של כוכב-אומה ייחודית משלכם.

 ברגע שאתם נעשים חברים בפדרציה, כפי שעשו האגרטנס מזמן, אתם תהיו בעמדה בה תתחילו לבצע את ההנחיות שהוענקו לכם על ידי השמיים. הנחיות אלה מאפשרות לכם לחזק פורמלית את ההסכמים המתוארים בברית אנצ'ארה (Treaty of Anchara)[1]. הילדים של אנצ'ארה (Anchara) לשעבר עומדים לקבל גוף אור ואיתם, תתעלו לתודעה מלאה. זה ייצור את האנרגיות להתמרת הגלקסיה בשלמותה לתוך האור! משימה זו עומדת מאחורי סדרות של פעולות אלוהיות אשר הן, אפילו עכשיו, משפיעות על כול האזור הפיזי. האופל בנסיגה כללית  כשאנו נכנסים לשנה גלקטית גדולה חדשה בהתייחס להיבט זה של פיזיות ואנו שמחים כשאנו צופים על האופן בו האור מסוגל להתמיר כזו קשת רחבה ממגזר זה של פיזיות. אחת מהפלאות שאתם תחקרו בקרוב היא המגוון שלא סופר על החיים בכל אחד מאלפי הגלקסיות המנקדות חלק זה של פיזיות. אכן, אחת ההנאות הגדולות ביותר שלנו היא להיוועץ אחד עם השני כשאנו צופים בחשיפה הקסומה של כל דבר שהאור נוגע בו.

 בשלב זה, תחושותיכם עדיין בכפוף לשנאת זרים כפויה אשר גורמת לכם להיות חשדנים ולעיתים קרובות בפחד על מה שקורה מסביבכם בגלקסיה זו ומעבר לה. אולם, כשאתם בתודעה מלאה, אתם תהיו מופתעים על מה שהשמיים ייצרו על הפלנטות של מערכת כוכבים רבה מספור אשר ממלאה את המרחב העצום של גלקסיה על גלקסיה. צוות המדע והחקר שלנו מדווחים יומית על תגליות חדשות. פיזיות הינה "ארוחת מזנון מגוונת" ("smorgasbord") ענקית אינסופית שובת לב של גיוון הרפתקה שכרגע היא הרבה מעבר לדמיונכם, ואנו מתגעגעים לחלוק זאת איתכם ולסייע לכם בקדם משימות לציוויליזציות אלה אשר משתוקקות להשתתף במה שאתם רכשתם בשנית כה באומץ: תודעה מלאה. שרות אלוהי מוענק זה יחבר אותנו לתוך איחוד עצום אשר משבח את האהבה והאור הנובעים ללא הרף מ-AEON. אנו מכבדים ומעודדים את הישויות אלה אשר  באהבה גדולה גרמו לפיזיות והגדירו את פרטי התוכנית האלוהית.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו באור של דברים נהדרים רבים אשר מתרחשים מסביב לגלובוס מבורך זה! שותפינו רבי החסד נמצאים בשלב האחרון של עיבוד הסכמים אלה אשר יביאו לכם את הממשל החדש והשפע ברחבי העולם. הם עובדים בתיאום עם עמיתיהם האגרטן אשר גם מתמקדים על הדרך הטובה ביותר לחשוף תנאים הכרחיים ראשוניים אלה. לפני עשרות שנים, השמיים הודיעו לנו שהפעם נהיה עדים ללידתו של חופש חדש עבורכם ועם זה, לשחרר מכבלים את ריבונותכם האישית. צורת הממשל החדשה מבטיחה לכם לפעול במהירות עם פעולות אשר יאכפו את החוקיות המלאה של מדינתכם הריבונית. אתם תהפכו לשחקן מרכזי בפעילויות היומיומיות של ממשל חדש זה, וכפי שאתם יכולים לראות, זה עומד בניגוד ישיר לתפקיד האזרחי הנוכחי שלכם. נכון להיום, הממשלה הינה בובה של אינטרסים עוצמתיים מיוחדים, אשר יש להם מונופול בעיצוב ובהנחיה של התוצאות של כל המדיניות וההכוונה הממשלתית.

 הסטטוס שלכם כשחקן מרכזי יתאפשר באמצעות טכנולוגית תקשורת חדשה אשר תיצור  מערכת של "פגישות פומביות פורמליות" קבועות ביניכם לבין הממשלה החדשה שלכם. במבנה זה, לא יחולו אינטרסים מיוחדים! אנו מזמן היינו שוחרי חופש מסוים אשר אנו חושבים למקודש. כל אחד מכם הוא כלי מקודש אשר מגלם ניצוץ אלוהי של חיים ואינטליגנציה הניתנים לכם על ידי הבורא. ירושה אלוהית זו היא הסיבה לכול מה שאנו עושים כדי להעלות את תודעתכם, כך שתוכלו לבסוף להצטרף אל האחים המקודשים של הרוח אשר קיימים בשפע לאורכה ולרוחבה של הבריאה הפיזית. השמיים ציוו כי זה הזמן עבורכם להצטרף לממלכה אלוהית זו, ולממש את כישרונותיכם ויכולתכם בחשיפת הפיזיות. זה גורם לנו הרבה שמחה, כשאנו מכירים בעובדה שעבודתנו הגדולה כמעט והסתיימה!

 מה שמתרחש בפלנטה שלכם משתקף ברחבי מערכת השמש שלכם. זהו הזמן עבורנו כולנו להיענות לקריאה המקודשת של השמיים ולחזור בחן לתודעה מלאה. אנו, כמורי הדרך, הנחינו אתכם לרגע מדהים זה. אנו יודעים שהפעולות הננקטות ייצרו את התנאים בהם אנו נוכל בשנית לפגוש אתכם בגלוי, וללמד אתכם לגבי הדרכים האמיתיות של השמיים והמשימות המקודשות הרבות שניתנו לאנשי העולם הזה באופן חגיגי. כדי לסייע לנו בכך, אנו מצטרפים למשפחות הרוחניות והמרחב שלכם, כך שביחד אנו יכולים לסיים את משך חזרתכם הביתה לתודעה מלאה. אני מחכים להיות מדריככם ולסייע לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להגשים בחובות המקודשים שניתנו לנו על ידי השמיים. צווים אלה של AEON מחכים לכולנו, ואיתם, זמן הכי נהדר בהיסטוריה שלנו!

 היום המשכנו את המסרים השבועיים שלנו. האירועים הסוללים את הדרך עבור הקשר הראשון, מוכנים להיחשף. הבה נשתמש ביחד בזמנים מבשרי טובות אלה כדי ליצור עידן חדש עבור האנושות.  הרשו לנו באמת לענות בשמחה לתרועה הגדולה של השמיים! דעו, יקיריי, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 
Website: Planetary Activation Organization


[1]  המתרגמת - ברית אנצ'ארה (Treaty of Anchara) -  הסכם שלום שנחתם בין הפדרציה הגלקטית של אור לבין ברית Anchara  לשעבר  בעקבות הכרזתו הפתאומית של Anchara   לכהנים ולכוהנות שלו שהזמן של הנבואה   הגיע.  Anchara הורה לגלקסיות לסיים   מלחמותיהם ולהצטרף לפדרציה הגלקטית כדי ליצור  שלמות הרמונית אחת.

 

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge