Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 11, 2012

Sheldan Nidle - December 11, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 11 בדצמבר 2012

4 כלב, 18 Yaxk'in, 9 אדם   

Selamat Balik! (ברוכים הבאים!) חזרנו! עולמכם ממשיך קדימה לקראת הרגע של פירוקו של האופל והתחלתה של תקופתכם החדשה. אנו מקבלים מאנשי הקשר שלנו  מדי יום דיווחים מעודדים המודיעים לנו שלוח הזמנים שנקבע לפני זמן קצר ייחשף כפי שתוכנן. אלה אשר מנהלים את החברות הסודיות המקודשות של עולמכם עסוקים בהעברת מספר פרויקטים  לכיוון הנקודה המיועדת בה הם יכולים להתממש. לוחות הזמנים החלופיים של המציאות שלכם קורס בקצב אשר משאיר אתכם על נתיב חיובי יחיד שנובא על ידי המאיה לפני זמן רב.  באופן דומה, הרשתות החדשות מתייצבות ודוחפות את ממלכתם בכיוון הנבחר. הזמן עבור סדרות של שידורים מיוחדים מתקרב, ויום זה ישחרר אתכם באופן רשמי מהכלא החשוך שסגר אתכם במשך עשרות שנים. תקבלו הסבר מלא באמצעות שידורים אלה בנושאים הראשוניים של הממשל החדש הכולל חוקים מיטיבים חדשים, וכמובן על השפע האוניברסאלי החדש והמערכת הפיננסית החדשה הנלווית. לאחר מכן, נושאים אלה יורחבו כך שיכללו את האמת לגבי ההיסטוריה שלכם שאירעה לאחרונה ולגבי אלה אשר שלטו על עולמכם באופן הידוע לשמצה כזה. ברגע שזה נגמר, הודעת הגילוי הרשמית יכולה להמשיך.

הגעתנו תתרחש ברגע שאמצעים הדומים ל- NESARAיוסברו לכם במלואם ויוצאו לפועל. זה ידרוש כמות זמן מסוימת עבורכם כדי להביא בחשבון את כל החידושים. אתם עשויים להידרש לשמוע את הדברים המוסברים שוב ושוב כדי שיהיה לכם נוח איתם. יהיה לכם גם גישה באינטרנט למסמכים רבים המפרטים נושאים אלה כך שתוכלו לקרוא אותם להנאתכם ולהשיג הבנה עמוקה יותר על מה שמתרחש ברמה המקומית, האזורית והגלובלית.  עולמכם ישתנה כה מהר ובאמת די נחוץ מה שעשוי להיראות לכם עודף מידע. כל אחד מכם צריך להרהר שוב על הדברים ולדון עם חבריכם. אנו מודעים באופן מלא לצורך שלכם לשלב חידושים כה רבים, ולכן אנו תומכים בגילוי שלם וגלוי על כל מה שעומד להתרחש בעולמכם. נוסף על כך, התמרות מסיביות כאלה הן רק ההתחלה! בשלב זה, אתם רק מתחילים להבין את ההיקף של מה שיש צורך לדון בו בין עצמכם לפני שאנו עולים על הבמה. בנקודה זו אנו באופן בלתי נמנע נצווה על תשומת לבכם המלאה. גם לנו יש מידע רב להקנות לכם, אפילו לפני שנגיע לנושא של קשר ראשון המוני עם הפלנטה שלכם.

המשימה של הקשר הראשון התפתחה לתהליך של חזרתכם לתודעה מלאה,  ועשייה זו לקחה הרבה יותר זמן ממה שאנו המלצנו בתחילה. אולם, משימה זו "ברוכים הבאים הביתה" היא הסיבה לנוכחותנו כאן. משימה זו עברה שישה שינויים גדולים בכיוונה הראשוני, אבל אף פעם מטרתה לא השתנתה. אנו מחויבים לאחד אתכם איתנו ולשלב את עולמכם לתוך המציאות השלמה של המימד החמישי. במשך מהלך זה אתם תעשו היכרות בשנית עם משפחת האגרטן שלכם,  איתם אתם תיצרו את אומת-כוכב חדשה שלכם. אתם גם תפגשו נשמות וישויות גשמיות אשר מרכיבות את המציאות של מערכת שמש זו. אתם תדונו על דברים רבים עם חכמים אלו ותשתמשו בחוכמתם לבנות את החברה הגלקטית החדשה שלכם. השמיים מבטיחים לנו שהחינוך הגדול שאתם תקבלו יכין אתכם למשימתכם הגדולה הראשונה, שהינה לעזור לחברות רבות שאינן אנושיות להגשים תודעה מלאה. במאמץ זה יהיו לכם עוזרים חכמים רבים.

אומות-כוכב שאינן אנושיות הקיימות בארגון זה מאוד מרוצות לסייע לכם בכך. הן כבר מתחילות את מה שאתם אמורים לסיים, כך שאתם יכולים לראות שהפעילות בשלמותה תלויה בהצלחתכם לחזור לתודעה מלאה. אתם נושאים בתוככם מספר רב של רנ"א/דנ"א (RNA/DNA) שחייבים עכשיו להפעילם כיאות ולערכם מחדש בצורה נכונה על ידינו. פעילות מדהימה זו תוגשם על ידי אולמות האור (Light Chambers) שלנו. ישויות חיות אלה יעבדו עם המנטורים שלכם ועם עמיתיהם השמימיים כדי לשקם אתכם פשוטו כמשמעו כישות מודעת במלואה. ברגע שאתם רוכשים מחדש את הכושר המנטלי של מודעות מלאה, אתם תצטרפו אלינו ותתחילו את שירותכם האלוהי ל-AEON. יהיו לכם איכויות נעלות מסויימות אשר תאפשרנה לכם לשנות במהירות ובקלות את הגלקסיה הזו לעבר האור, ולהכין אותה לתוחלת הקיום הבאה. שוב, אתם יכולים להתחיל להבחין במשמעות של מה שעומד לפניכם.  צפוי הרבה מאלה שניתן להם הרבה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים בשמחה ובאמצעות חסד השמיים לאפשר לכם לדעת שאירועים נפלאים רבים עומדים עכשיו להיחשף. תקופת חגים זו תתמלא במספר נסים מיוחדים אשר יכללו את המעברים הראשונים לשחררכם מקנונית האופל ולהביא אתכם לשפע הקבוע שלכם! שותפינו המקודשים עבדו קשה כדי לסיים משימות שנדרש עשרות שנים להגשימם.  אין זה עניין פשוט לסיים מבנה של מציאות פוליטית וכלכלית אשר מוסדרת באופן כה מקיף על ידי קבוצה שלילית כל-יכולה. בעשור אחרון זה, קנונית האופל הגיעה לשיא השליטה, ועם זאת היא עומדת עכשיו להיעלם. אנו שמחים, וחוזים באושר את המוסדות המקודשים אשר יחליפו את הישנים, ואשר יחזירו לכם את החופש והריבונות היקרים שלכם. זה יהיה מלווה בחזרתכם לתודעה מלאה ואיחודכם עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלכם. אנו מברכים אתכם עד אין סוף באהבה ובאור של הבורא!

המציאות החדשה אינה חלום! זה אמיתי לחלוטין! אנו ראינו מה באמת משמעות ביטוי של אירועים אלה לכולכם וכמה אתם חוזים אותם בשמחה. אירועים אלה הינם ברכת האלוהות ומשקפים את חשיבותם של הצווים שפורסמו על ידי AEON. יש לכם הרבה מה לעשות, כפי שיש לכולנו!!! אנו מבורכים בידע המסתורי שהופקד בידינו במשך אלף שנה, ואנו עכשיו מקנים חינוך וחוכמה גדולים לאנושות. זהו ספר הוראות עבור כל אלה שנוסעים בנתיב לתודעה מלאה ונצחיות אלוהית, ובמשך התקופות שמרנו עליו מפני האופל והחזקנו אותו קרוב לליבנו. מיד לאחר ההודעות הראשונות, שותפינו המקודשים יכינו אתכם להופעתנו הפורמלית ולסדרות שיעורים גלובליות. הם ישודרו לכם באופן טלפתי, וגם באמצעות האינטרנט, הרדיו והטלוויזיה.

כפי שאנו ממשיכים להדגיש, כל זאת הינה רק ההתחלה של מה שיתגלה לכם; לדוגמה, כמות עצומה של ידע גם נמנעה מכם על ידי האופל. מה שנספר לכם יאפשר לכם להבין טוב יותר את האמת למה שאתם תהיו עדים. האופל עשה מניפולציה על המציאות שלכם כך שאינכם יודעים מה אמיתי ומה לא, ואתם שרוים בערפל של מבוכה. באנו לספק לכם את האמצעים כדי שתבחינו בבהירות את האמת של מידע, גילויים ופעולות קרובים. זהו זמן עבורכם לצעוד ביציבות לתוך האור ולהתחיל לבטל את מה שהאופל עשה כדי להרוס את ביתכם עולמכם. אתם יכולים לפצות את גאיה עם מתנותיכם האלוהיות של אנרגיה נהדרת אשר יכולה להחזיר אותה לפוטנציאל השלם שלה. ביחד, אנו נעצב ברית מקודשת בין כל האנושות על פני האדמה ואלה השמימיים הגדולים אשר מנחים אתכם חזרה אל האור!

היום, הבאנו לכם מסרים נוספים מהמאסטרים הנעלים ומאיתנו. הגיע הזמן עבור התרחשות הדברים הנפלאים. לכן, אנו מוכנים להשתמש בידע שלכם על דברים אלה כדי לעזור לחברכם ולמשפחתכם באמצעות מה שעומד לפנינו. הקשר הראשון הינו משימה אשר המועד לה סוף סוף הגיע! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת!  Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

 Website: Planetary Activation Organization

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge