Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 7, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 7 באפריל 2015

6 אדמה, 15 קוף, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים בזמן זה עם חדשות טובות נוספות! אנשי הקשר שלנו מדווחים שבעלות בריתנו מתכוננות לשחרר תוך זמן קצר את השפע. כעת, ממשיכות הבדיקות השונות של מערכת חדשה זו. החגים, איכשהו, האטו הליך זה. עם זאת, הכוונה הבסיסית ממשיכה - כלומר, לחלק בהצלחה את ברכותיכם השונות! עכשיו קנונית האופל לא יכולה לעצור תנועה זו. כרגע, מתוכנן סיומו של תהליך זה בתחילת האביב. עד אז, צפו לראות אירועים, אשר נראה שרומזים שאין שינוי מיידי. האופל יודע מה באמת מתרחש ורואה שאין דרך החוצה למצבם הנוכחי הקשה. נכון לעכשיו, שגרירנו קובעים מתי ואיך עומד להינתן ביטוי לממשל החדש. משמעותם של חדשות נהדרות אלה שאנו נעים בקצב טוב לכיוונו של גילוי. ולכן, בעלי בריתנו האגרטן והמאסטרים הנעלים שלכם מכינים מספר שיעורים, אשר חיוניים למטרה זו. הצי שלנו ממשיך להגביל את האופן בו משתמשים האופל בנשק אקזוטי. אנו הגבלנו אותו למערכת קטנה מאוד של מקרים שוליים.

גם גאיה מגבירה את המהירות בה היא מתכוננת לשינויים המסיביים לשטחה. אנשי הקשר שלנו מפקחים על כך ומדי יום מתייעצים עם ההיררכיה הרוחנית שלה ועם בני דודיכם האגרטן. כאשר הזמן מגיע, אתם עומדים לעבור במהירות לבתי האגרטן שלכם. לפני כן, כמובן, החונכים שלכם יסבירו לכם את האיכויות של תודעה מלאה ואיך לשנות את עצמכם כדי שתהיו מוכנים להתמרתכם הסופית. כל זאת דורש שאנו נבצע את התוכנית שניתנה לנו באמצעות התוכנית האלוהית. לכן, אנו מתקדמים עם מספר תנאים מוקדמים חיוניים. הנחיתות איכשהו השתנו על ידי האגרטנים ועל ידינו. אנו עומדים לדון בדברים אלה אתכם בהרחבה בכמה מסרים באים. הפריטים החשובים ביותר הם מעברכם לאגרטה ותפקידכם בסיוע לגאיה לנטוש כול דבר אשר מזהם את אדמתה, המים והאוויר שלה. בעניינים אלה, בכוונתנו לעזור לכם באופן מלא. עם זאת, יש לכם את כול הטכנולוגיה הדרושה כדי להשלים מטלה גדולה זו. טכנולוגיה זו תינתן לכם על ידי הממשל החדש שלכם!

בשעה שאתם עולים בתודעה, אתם הופכים מודעים יותר על מערכת היחסים השבירה בין הטבע לבין עצמכם. תהליך זה מאפשר לכם לראות ששרשרת הישובים הגלובלית שלכם צריכה להשתנות. לפני כן, אתם התעלמתם מהטבע ועכשיו אתם יכולים לראות כמה באמת מערכת יחסים שבירה זו חיונית. כל היבט במערכת יחסים זאת הזיק לטבע. כרגע, אתם יכולים לראות איך אמונה זו גורמת לטבע להישבר. השטח של כל פלנטה מיושבת מקודש לכך. ברגע שלמדתם זאת, אתם יכולים לראות איך רק אוכלוסייה נמוכה יכולה להישאר בכל זמן נתון על פני השטח. הערים הגדולות שלכם צריכות להינטש (להיות מוחזרות) לטבע בשעה שאתם נמלטים ליופי שהינו העולם החלול של פנים כדור הארץ. כאן, אתם יכולים ליצור צורת יופי חדשה ולחיות בחיים באמת נהדרים. במשך אלף שנה עצומים, שמנו חלק חשוב של החברה שלנו בסדרות של ערי קריסטל פנימיות. אנו שולחים באופן קבוע קבוצות מיוחדת לצמתי כוח הכבידה על פני שטח הפלנטה כדי להבטיח שהמערכת האקולוגיות שלה מטופלות כיאות ולספק עולם בריא לשכון בו.

לכן, אנו מטפלים מדי יום בעולמנו ובבריאות הכוללת של כוכב האומות. אנו מקיימים פגישות בהן נציגים מיוחדים מכול עולם נפגשים ומכינים דיווח, קוראים ומגיבים עליו באמצעות כל אחד מחברי כוכב האומות שלנו. אנו נמצאים בשירות אלוהי כדי לתחזק את עולמות הבית שלנו. אנו לוקחים מטלה זו די ברצינות. למעשה אנו פועלים הדדית מדי יום עם עולמות הבית השונים שלנו. פעולות אלה הם חלק ממה שאנו עושים כדי להכין את עצמנו לקשר. אנו מרגישים מחוברים לבתינו ולכל אחד מכם. צי זה רוצה מאוד את הגידול ביכולותיכם כדי להפוך מעורבים באופן מלא בחשיפתה של מציאות חדשה. ביטוי המפתח כאן הוא "לוקחים אחריות" לעולמות הבית שלכם. בשעה זו, עולם השטח הזה נמצא על סף אירועים חמורים אשר מאימים על הישרדותכם. אנו צפינו בקנונית האופל העובדת קשה להרוויח "רווחים מקסימליים" מסביבה זו. תנאים ופעולות אלה הם באמת בלתי אחראיות. אנו שמרנו על משוגעים אלה ממסלולי פעולות אשר ראויים לגינוי מבחינה מוסרית. אף על פי כן, בסופו של דבר נבלים מתועבים אלה הם בעייתכם.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! מברכים אתכם ביום טוב זה! עולם מודע חדש נוצר! אנו מודים לכם בגין אלה אשר סייעו למטרתנו ומבקשים שחסדו של האל יקיף אתכם! במשך כמה עשורים אחרונים, האור נתן לנו ברכה בגין צמיחתו. עכשיו, אור זה גדל אפילו לחזק יותר! השמיים נתנו לנו את השמחה של ליקוי חמה נהדר ודרך להבטיח את דרכו של האור במציאות העבר של האופל. אפשרו לנו להניף את ידינו באושר ובשמחה! פרץ חדש זה של ברכות מגבוה סולל את הדרך למעבר הקרוב שלנו. לפני זמן רב, התחלנו מסע להביא אור מקודש זה לכולם. לרומם את האנושות ולהלל את המעשים הטובים של השמיים! היום אנו קרובים מאוד להתמרה ולפירעון אלוהי. ספרו לכל אחד שאתם מוכנים לעלות ולציית למקודש. אנו שרים וגם מהללים את כול מי שנותן לנו כוח הולך וגובר. זמן חשוב כמו פסחא ופסח ביחד יורדים עלינו ומוסיפים את ברכתנו לכול.

אנו עומדים על הסף מאוד של ברכותינו. אפשרו לכל אחד מכם להרגיש זאת בתוך נשמתכם היקרה! גאיה מחכה לנו כדי לקבל את החופש שלנו ולהשתמש בכך להביא לה נוחות גדולה. כשתודעתכם עולה, יש יותר מודעות על מה שאנו מדברים. נוחו ונקו את צערכם. השתמשו בזמן זה להסתכל פנימה ולהתפלל. אדמה נהדרת זו אינה עומדת למות, אלא במקום זאת לחיות בפלאות של מעשיכם ופעולותיכם האלוהיות. אנו כאן, לבבות יקרים, כדי להנחות ולסייע. היו מוכנים לקרוא לנו ולהכין את עצמכם למה שעולם חדש זה נראה. זמן זה עומד להיות נקודת הפרדה ורגע בו אתם יכולים לראות שהשמיים הם מאחוריכם ואתם אינכם לבד! לכן, היו מוקירי תודעה ואדיבים לדברים הרבים המתרחשים עכשיו לטובתכם. אפשרו לכך לשחק בנפלאות האפשרית. זה ייקח את זמנו וישתמש בכוחו להביא לכם חיים חדשים.

היו אדיבים ופזרו את אהבתכם לשמיים ולכל אחד אחר. ישנו חסד היורד מגבוה. זה באמת מתכוון לשנות עולם זה ולהכין את הדרך בשמחה להתמרתכם הסופית. היו מודעים לכך והיו מוכנים להיות מקבלים ביסודיות מספר מתנות גדולות. אנו מכינים שיעורים כדי להסביר את הכול ולהכינכם להגעתה של משפחת החלל שלנו. התוכנית האלוהית של הבורא עומדת לתת ביטוי! היא עומדת להתמיר את החשיכה לתוך האור! רבים מכם לא יודעים. כאשר אתם מגיעים לכיוון האור של נשמתכם, היו יותר מתמיד מודעים על איך אתם עומדים לפעול ביחד עם אלה אשר פעם סלדו מכם. הם עכשיו מחפשים אהבה והבנה. דעו זאת בלבכם. אנו עומדים להנחות אתכם עכשיו במציאות שאתם עומדים להוביל. כוכב אומות זה עומד לפרוח ובנוחות, ללמד הרבה את אלה שהיו פעם כה אפלים. גלקסיה זו עומדת לזרוח ולתת זוהר גובר זה ליקום! הללויה! הללויה!

היום, מסרינו אלה המשיכו! אנו דורשים את השתתפותכם. מה שנקבע על אדמה זו היא אחריות חדשה. השתמשו בה בחוכמה כדי להפוך את כל אחד מכם לישות אור גדולה! התמירו פיסיות והשתמשו בתבונה כדי לדעת פשוט איך להשלים בצורה הטובה ביותר מטלה זו. נכון לעכשיו אנו עוזבים בידע מלא על מי שאתם באמת! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge