Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 1, 2010

SaLuSa, September 1, 2010

Mēs zinām, ka šos vēstījumus pārsvarā saņem un lasa tādi cilvēki, kuros iekšēji ir kaut kas mainījies un tie sajutuši šo laiku svarīgumu. Pārējie ieņem nogaidošu pozīciju, un, ja informācija neatbildīs viņu pašreizējam prāta stāvoklim, tad netiks pieņemta. Tomēr, nekas no tā ko lasāt vai dzirdat nav bezvērtīgs, un jauna ideja var kādu brīdi nogaidīt un tad ienākt dzīvē. Tā notiek jūsu pasaulē, visi it kā nemanot ietekmējat viens otra viedokļus, jūsu vārdi un rīcība tiek pierakstīti zemapziņā. Tuvojoties beigu laikam, šādi zemapziņas kontakti ir ļoti vajadzīgi, lai pamodinātu tos, kas joprojām dzīvo zemākajās vibrācijās. Protams, ka cilvēku rasi kopumā ietekmē lielā atmoda, bet tās enerģijas, kas tiek sūtītas uz Zemi, tām ir vajadzīgs laiks, lai paceltu cilvēkus. Pavisam drīz mēs būsim jūsu vidū un pirms mūsu ierašanās jūs saņemsiet pamatīgi lielu informācijas apjomu par mums. Daudzi cilvēki nespēj pieņemt un saprast to, kas mēs visi ESAM VIENS. Ir tikai viens Visuresošs Dievs, kurā eksistē katra dvēsele. Nav svarīgi, kādā vārdā saucat Dievu, bet kopā ir jāsanāk, jāsatuvojas visām reliģijām. Jums ir daudz kopīgā un reliģiju satuvināšanās tiks ievērojami atvieglota, ja Dievs tiks uztverts kā VISUS Mīlošs, tai skaitā runājot arī par jebkurām citām dzīves formām. Tikai cilvēks dala un šķir, šīs dažādības ir jādziedē.

Ja dvēseles joprojām vēlas palikt šķirtas vienības, tad tā būs viņu izvēle un tas tiks pieņemts. Tomēr, šāda vēlme aizkavēs viņu evolūciju, bet tā kā dzīvē ir bezgalīga, tad tie joprojām attīstīsies savā izvēlētajā ceļā. Viņiem tiks sniegta palīdzība, tieši tāpat kā visām citām dvēselēm, līdz tās pacelsies. Jūs nekad neesat vieni, pat savās viszemākajās vibrācijās, lai arī kā jums liktos, ka ir savādāk. Nekad, ne uz brīdi nav tā, ka jums blakus neatrastos Dievs, un jūs ļoti bieži ejat Dievam pa pēdām, arī tad, ja noliedzat Dievu, tam nav nozīmes. Kad viss šķīst un plīst, Dievs joprojām ir ar jums, cenšoties pacelt jūsu garus Mīlestībā, kurai nav robežu. Pašreizējos laikos jums vajadzīga ticība vairāk par visu. Dažiem tas izklausīsies par bargu, bet, lai kā jums pašreiz ietu, tas ilgi vairs tā nepaliks.

Mēs esam Dieva sūtņi un vēstītāji, mēs nākam jūs modināt, un gribam redzēt jūs drošībā nostājoties uz Augšāmcelšanās ceļa. Nekas šobrīd jums nevar būt un nav svarīgāks par to, tiks piepildītas jūsu kādreiz izteiktās vēlmes atstāt šo dualitātes ciklu. Tas bijis aizraujošs un atklājumu pilns ceļojums, pēc ilgiem laikiem esat nonākuši līdz patiesai apjautai par to, kas esat. Atgriezīsies laime, un visas skumjās un sāpīgās atmiņas paliks aiz muguras. Paturot tikko teikto prātā, jūs radīsiet spēku pārvarēt atlikušo periodu. Ticiet tam, jo daudzas reizes jau esat tam izgājuši cauri. Mēs bieži sakām, ka esat spēkpilnas Būtnes, un tā tas arī ir. Jūsu spēks ir daudz lielāks nekā domājat, kā arī jūsu spējas sasniegt vēlamo.

Mēs zinām notiekošo uz Zemes un, ja šķiet, ka dažas vietas ir pieklusušas, vienalga aktivitāte ir liela. Mēs strādājam, lai dotu spēku mūsu sabiedrotajiem un tiem labi sokas. Viss, kas jums tika solīts, jums pietuvojas, un līdz ar to daudzas problēmas tiks aizslaucītas no ceļa. Jutīsieties vairāk nekā atalgoti par grūtībām un pārciestajām nelaimēm. Vai mums atkārtot, ka jūs neesat apstākļu upuri, jo šī dzīve pārbauda jūsu limitus, jūsu robežas. Jūs tajā ienācāt, jo vēlējāties būt viens no tiem, kas pieredz šos beigu laikus.

Kad esat jau iepriekš informēti par kādiem notikumiem, tad varat jau laicīgi sagatavot tiem savu prātu. Jums nav jāuztraucas par savu nākotni, jums ir pieejamas dažādas izvēles. Ja tā ir Augšāmcelšanās, tad dzīvosiet ar tās redzējumu. Tā jūs tuvināsiet pacelšanās īstenībai un nekas vairāk no jums arī netiek prasīts. Tas izklausās vienkārši, un tā arī ir, tikai parasti Cilvēks visu sarežģī. Esiet Mīlestībā visā ko dariet un domājiet, un, lai šī enerģija pavada katru jūsu darbību. Protams, tas ir grūti, bet tas ir tas pārbaudījums kā dēļ nācāt uz Zemi. Jūs to varat paveikt, jo esat te bijuši jau agrāk un jūs gūsiet panākumus.

Kad ieradīsimies uz Zemes, mēs negribam, lai pret mums izturētos kā pret augstākiem, kaut arī mūsu gara līmeņi ir daudz augstāki. Mēs redzam jūs vienlīdzīgus ar mums un izturēsimies pret jums kā pret neatkarīgām Būtnēm. Stāvoklim nav nekā kopīga ar jūsu garīgo līmeni, jo jebkura dvēsele uz Zemes var veikt ļoti ātru progresu, īpaši vēl šajā laikā. Šobrīd jūs dzīvojat visas pasaules apvērsuma laikā un tādēļ miljoniem cilvēku ir visdažādākās vajadzības. Arī tas ir viens no jūsu pārbaudījumiem- redzēt, vai jūsos pamostas līdzjūtība un mīlestība un, vai citu labklājība var pacelt dienas gaismā šīs īpašības. Cilvēku reakcija ir pārsteidzoši laba un tā ir vispozitīvākā norāde tam kā vibrācijas ir mainījušas jūsu sirdis. Tas norāda, ka esat sākuši pieņemt dzīves Vienotību, un tieši to mēs sagaidījām no tām dvēselēm, kas kļuvušas apgaismotas.

Mēs ilgojamies ātrāk iepazīties ar jums, lai jūs uzzinātu kā mēs rūpējamies par jums. Kas esat un ko esat padarījuši tam nav nozīmes, jo mēs redzam jūsu Gaismu un zinām, kam esat izgājuši cauri dualitātes ciklā. Jūs esat varonīgas dvēseles, tādas, kas spēj pārvarēt visas likstas un to jau esat darījuši daudzās dzīvēs. Jūsu spēks meklējams jūsu zināšanās, jo varat tikt galā ar jebkuru problēmu, kas nostājas jūsu ceļā, un tieši tā jūs kļūstat par līderiem. Cilvēkiem ir vajadzīgas tādas dvēseles un jūsu vēsturē ir bijuši gadījumi- ja rodas vajadzība, tad parādās arī varoņi.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un Galaktiskā Federācija iegūs labu papildinājumu Cilvēka (Hu-Man) izpildījumā. Jūs esat pieslīpējuši savas prasmes Zemes ugunīs un tagad esat Gaismu nesoši bezbailīgi kareivji. Un vienlaikus, jūs esat Mīlestības inkarnācija un tāpēc tas ir jūsu lielākais spēks. Jūs nedarīsiet pāri nevienam un vajadzības gadījumā palīdzēsiet citiem.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.