Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 1, 2010

SaLuSa, November 1, 2010

Turpinās attīstība un taisnība vairs nav ilgāk slēpjama. Cilvēkus modina atspirdzinošs Gaismas vilnis, kas stāsta par to, kā tie tikuši maldināti ticēt meliem un viltojumiem, kas attiecas uz viņu tieksmi pēc mierpilnas dzīves. Kari un draudi tikuši radīti, lai barotu un uzturētu Tumšo plānus, lai turētu jūs apcietinājumā. Nekad tā pavisam nopietni mieram nav ļauts uzplaukt jūsu zemē, jo uzsvars vienmēr ticis likts uz draudiem un bailēm gan par dzīvi, gan drošību. Kaimiņos atrodošos valstu iedzīvotāji nekad tā pa īstam nav sarunājušies, izņemot tikai apzināti provocētas sarunas. Jūsu apgaismība tagad sniedz jums iespēju, sapratni un spēku veidot un radīt sev pieklājīgu dzīves kvalitāti, tikt respektētiem un saņemt no apkārtējiem atbilstošu attieksmi un izturēšanos atbilstoši jūsu vajadzībām.

Dualitāte vienmēr bijusi skarbs pārbaudījums jūsu spējām saglabāt savienību ar Gaismu. Bijuši laiki, kad tikāt ievilkti dziļi jo dziļi zemajās vibrācijās un pazaudējāt savu patieso būtību. Izmisums un bezcerība aizstāja cerības un gaidas, attīstība šķita apstājusies. Tomēr kaut kā jūs spējāt saglabāt savu ticību par to, ka dzīve paredzēta kaut kam vairāk nekā tajā brīdī pieredzējāt un izdzīvojāt. Jūs sapratāt faktu- ja jūs vadītu pareizās dvēseles, tad varētu sasniegt laimi un pārticību. Pasaules bagātības ir sagrābuši tās iedzīvotāju niecīgais mazākums- minoritāte, un lietojuši šīs bagātības, lai valdītu pār jums. Nekad šiem cilvēkiem nav bijusi vēlme paaugstināt jūsu dzīves kvalitāti, tā vietā jūs varmācīgi tikāt turēti trūkuma un nepietiekamības stāvoklī, neļaujot jums attīstīties tā kā tas tika plānots. Tomēr, pavisam drīz tas mainīsies, dvēseles, kuras spēj piepildīt jūsu vēlmes ir gatavas darboties un atrodas spēka un varas vietās.

Neskatoties ne uz ko, jūsu garīgais progress neapstājoties ir audzis un attīstījies, pat tad, kad jūs apspieda patiesības slēpēji. Par laimi, jūsu Gaisma nekad nav apdzisusi un jūsu dieva dzirksts nesusi jūs cauri Tumsas Laikmetam. Esat apguvuši smagas mācību stundas, bet tieši tās bijušas ievērojamu sasniegumu periodi. Jūsu gaisma spīdējusi jums cauri un pārvarējusi visnelabvēlīgākās situācijas, kas tikušas radītas, lai apstādinātu jūsu progresu un turētu jūs tumsā. Tagad esat atguvuši iniciatīvu, esat to atņēmuši tumšajiem, un atraduši spēku un ticību nostāties pret tiem. Ar saņemto palīdzību, kas pacēlusi jūsu apziņas līmeni un sapratni, beidzot esat izveidojuši apkārt Zemei brīnumainu Gaismas režģi. Tas turpinās pieaugt un spēcināties tuvāko mēnešu laikā, ikviens jūs paaugstiniet šī režģa vibrācijas. Arī tas ir daļa no sensenā plāna, kas paredzēja cilvēces apziņas lēcienu, kas nesīs jūs uz priekšu, uz panākumu pilnajiem beigu laikiem. Augšāmcelšanās notiks neatkarīgi no tā, kas notiek pa vidu un starplaikā, to nevar aizkavēt vai atcelt nekādas Zemes vai ārpus Zemes darbības.

Tas ir labi, ka nespējat atcerēties agrāko dzīvju grūtos un smagos notikumus, kas risinājušies ar jums eonu laiku ilgumā. Kopš Atlantīdas krišanas jūsu civilizācijai bija jāatgriežas pie vienkāršāka dzīves veida un jāuzsāk cits ceļojums savā evolūcijā. Tikai tāpēc, ka atradāties zemajās vibrācijās, nekad nespējāt sasniegt tās garīgās evolūcijas virsotnes, kādas jums bija agrāk, bet tomēr jūs atradāt veidu kā progresēt neskatoties uz to, ka tas bija lēns. Jūsu priekšstati par dievbijību lielākoties tika balstīti uz reliģiskajām mācībām, bet tajās jūs atradāt stingru ticību Dieva vārdam un darbībai. Jūsu ticība tagad novedusi jūs pie daudz apgaismotāka perioda, kurā paši meklējat atbildes. Jūs sākat saprast, ka atbildes meklējamas pašos un esat sajutuši to smalko gudrību, kas ļauj jums kļūt par skolotāju sev pašam.

Vienmēr esam jūs iedrošinājuši meklēt laiku tiem klusajiem brīžiem, kad varat ieiet sevī un meditēt. Tas ir kā tagad, kad kontaktējieties ar savu Augstāko Es un saņemat tā zināšanas un viedumu. Ļoti palīdz arī klusinātas mūzikas skaņas, tās jūsu ķermenim sniedz harmoniju un līdzsvaru. Pārāk liela jūsu modernās dzīves daļa tiek pavadīta steigā un stresā, tas nekādā gadījumā nedod jums nekādu labumu. Ļoti svarīga ir atpūta, kas ļauj atjaunoties jūsu ķermenim no pārpūles un noguruma. Arī šie apstākļi ir jūsu kultūras simptomi, kas tikpat kā neļauj jums apzināt jūsu patiesās vajadzības, bet jūs sākat saprast kādas pārmaiņas ir vajadzīgas jūsu dzīves stilam. Zāles un ķīmiska pārtika bojā jūsu ķermeņus un izraisa daudzas slimības.

Kā jau esam teikuši agrāk, jums ir jāciena savs ķermenis un tā vajadzības. Cieņa pret savu ķermeni paaugstina jūsu vibrācijas un pilnīgi noteikti jūs iegūstat veselīgu ķermeni. Esam teikuši, ka jums nav pārāk daudz darāmā, lai sasniegtu Augšāmcelšanos, un to tuvinās arī rūpes par ķermeņa vajadzībām. Jūsu nolūks pacelties un koncentrēties uz visu, kas satur augstākās vibrācijas, noturēs jūs uz pareizā ceļa. Pats galvenais, jau tagad dzīvot tā kā jūs to spējat vizualizējot dzīvi augstākajās dimensijās, kur jūs visu laiku atradīsities Gaismā. Kur iespējams, izpaudiet sevi kā cilvēku, kurš dzīvo Beznosacījumu Mīlestībā. Ja varat šādā veidā virzīties uz priekšu, tad pilnīgi noteikti jums nebūs grūtību pacelties. Tādas pārmaiņas nav vieglas, jo grūti ir regulāri saglabāt koncentrēšanos uz pacelšanos.

Ja īpaši neprogresējat, tad ziniet, ka tik un tā pavisam drīz tuvosies daudzas spēcīgi un stipri pacēlumi un augšupejas, tās noteikti jums palīdzēs. Pilnīgi noteikti, nākamais gads būs fenomenāls visā, kas saistīts ar enerģijām. Tās tiek sūtītas uz Zemi no pilnīgi visām Visuma vietām un liecina par to, kādu palīdzību saņemat, un, kā Dievišķais Plāns ir paredzējis visu dvēseļu pacelšanu. Tie, kuri kaut kādu iemeslu dēļ, nespēj atbildēt uz šīm augstajām enerģijām, vienalga progresēs kādā citā iespējā, ieejot jaunā ciklā. Evolūcija nekad neapstājas un ikkatra dvēsele pilnīgi noteikti atkal reiz pacelsies.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un varu teikt, ka nekad agrāk mēs neesam tā koncentrējušies uz jums kā patlaban. Tas liecina par panākumu tuvošanos un apliecina faktu, ka pārmaiņas notiek. Daudzas valstis strādā pie jaunās finansiālās sistēmas radīšanas. Tā jau ir gandrīz gatava un tūlīt ienāks dzīvē. Tā darbosies uz skaņu sistēmu, ko rada dārgmetāli un to nevarēs apiet kā agrāk to darīja ilumināti.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.