Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 1, 2010

SaLuSa, December 1, 2010

Daudziem cilvēkiem tuvojas svētku laiks, tādēļ ļaujiet sev ieslīgt tajā, kas ļauj novērst uzmanību no rūpēm un raizēm. Tā rezultātā radītie kolektīvās apziņas līmeņi pacels jūs augšup un ienesīs jūsu būtībā mieru un laimi. Tagad, vairāk kā jebkad agrāk, mēs lūdzam jūs koncentrēties uz nākotni, tā nesīs atbildes visām problēmām. Ja varat, tad stāviet pāri visiem atsitieniem, ko vēl nesīs pārmaiņas, un ziniet- viss mainīsies tikai uzlabojumu virzienā. Šis mēnesis būs ļoti dažādu miksētu sajūtu mēnesis, bet pārmaiņu zīmes pavadīs itin visu notiekošo un pavisam stingri un noteikti virzīs uz augšu. Mūsu sabiedrotie meklē iespējas izsacīt skaļi savu viedokli un virzīt jūsu uzmanību uz to, kas patiešām ir vajadzīgs, lai jūs nostātos uz pareizā ceļa.

Ka jau tagad pamanāt, viss tas, kas tika ar nolūku slēpts pagātnē nu parādās publiskai apskatei. Tādas atklāsmes atklās tos, kuri stāv aiz situācijām, kas izsaukušas tik daudzas konfrontācijas, un dažos gadījumos pat novedušas līdz karam. Noliegšana neatceļ fakta esamību un Tumšie iekritīs savos pašu izliktajos slazdos. Pirmo reizi tad redzēsiet savus pārstāvjus- to, kādi tie ir patiesībā, to, kā esat muļķoti un tīši maldināti par tik daudzām lietām. Korupcijai un kriminālajām izdarībām bijušas vietēja rakstura būtība, tās ietvērušas arī lielās korporācijas. Tieši tādēļ tiem jāatņem spēks un to vietā jāliek mazākas un vieglāk vadāmas un kontrolējamas kompānijas. Tādas būs vieglāk pārskatāmas un novērsīs iepriekšējo lielo firmu agrākās rīcības atkārtošanos. Īpaši tas ir svarīgi saistībā ar banku lietām. Tie atrodas un piedalās pilnīgi visur, kur vien var radīt kādas korupcijas shēmas un novēršas no visa tā, kas savos pamatos ir atvērts un godīgs. Vairs netiks drukāta bez seguma nauda, tikai tik daudz cik tai ir ekvivalentu dārgmetālu segums.

Visas šīs pārmaiņas, kurās mēs esam iesaistījušies, atjaunos jūsu neatkarību un atgriezīs jums brīvību, jo brīvība ir jums dotās Dieva tiesības. Tie bruģēs ceļu Augšāmcelšanai un vēl tālāk, kad tiksiet pacelti uz augstākām dimensijām. Tā ir vajadzīga pāreja, lai jūs būtu gatavi tam, kas tuvojas. Nekas nepaliks tāpat kā bija vecajā dimensijā, izņemot tikai to, ka tai joprojām atradīsies vieta augstākās dimensijās. Jūs tuvojaties jaunai dzīvei, kurā miers, saskaņa un līdzsvars būs norma, nekas nespēs iztraucēt šo idillisko būtības stāvokli. Nevajadzētu būt pārāk grūti projicēt savu prātu nākotnē, un, jo vairāk varat uzkrāt šādas sajūtas, jo vieglāk spēsiet tikt galā ar pārmaiņām.

Kas dažkārt likās tikai sapnis, nu kļūs par realitāti, viss jums solītais tiks piepildīts. Jūs atgriežaties tajās realitātēs, kuras atstājāt laika eonus atpakaļ, tur, kur atrodas jūsu īstās zvaigžņu mājas. Tieši tāpēc daudzas lietas par ko mēs runājam, jums šķiet pazīstamas, jo pieredzat atmodu par to, kas patiesībā esat. Lai arī esat daudzas dzīves pavadījuši uz Zemes, jūs patiesībā neesat Zemes cilvēki, jūs esat nākuši no dažādām Kosmosa vietām. Daudzi cilvēki izjūt saviļņojumu, kas aicina tos mājup un tur arī meklējama viņu nākotne. Ja mēs varētu atklāti būt kopā ar jums, tad varētu tik daudz jums pateikt un atklāt, jūs uzzinātu par mums- par Galaktisko Federāciju.

Jūsu dziļās un senās atmiņas jums ir liegtas, tādēļ jums jāapjauš dziļās saites ar Zvaigžņu Nācijām. Lielākajai cilvēku daļai ir saistība ar tām, jūsu Zvaigžņu Nācijas ir sekojušas jūsu evolūcijai. Tās bieži figurējušas arī jūsu vēsturē, bet tikai tagad tiek skaļi atzītas. Mūsu garie apmeklējumi un ilglaicīgā uzturēšanās uz Zemes pagātnē ir tikusi pierakstīta, un lai arī primitīvā kārtā, bet varat atrast apliecinājums tam zīmējumos un pavisam skaidri redzēt, ka tās ir Visuma Būtnes. Tāpēc, mēs neesam svešinieki, bet draugi, kuriem šobrīd ir priekšrocība zināt visu par jums. Plāns par jūsu atbrīvošanu no Tumšajiem ir savā vietā kopš laika, kad uzsākās jūsu grimšana dualitātē. Tāpēc, tas, kas notiek tagad tika gaidīts un paredzēts.

Mēs ilgu laikam esam bijuši jūsu padomdevēji, daži ik pa laikam esam arī inkarnējušies uz Zemes, lai palīdzētu jūs pacelt. Jūs esat pietuvojušies kvanta lēcienam un tagad tam gatavojaties. Dualitātes laiks ir noslēdzies, tāpēc mēs atkārtoti lūdzam atkāpties Tumšajiem un ļaut kā paredzēts iestāties beigu laikiem. Viņu laiks kā Zemes pārvaldītājiem ir noslēdzies, Gaismasdarbinieki ir gatavi ieņemt viņu vietu. Tumšie tikai kavē nenovēršamo, tas nav apstādināms, tas ir dievišķi noteikts. Ja tie neatkāpsies paši, tad tiks pavisam drīz nostumti un atcelti, mums ir dotas tādas tiesības. Tumšie vairs nevar saglabāt valdošās pozīcijas pār jums, Tumsai jādod ceļš tiem, kuri nāk no Gaismas.

Tā kā laiks skrien aizvien ātrāk, tad redzēsiet, ka laiks pavisam ātri tuvina atklāšanas faktu. Ar prieku un pārsteigumu redzēsiet, ka mēs ļoti bieži esam atradušies svarīgākajās spēka vietās, lai strādātu ar jums nesot mieru, un vērosiet mūsu vilšanos, kad tika noraidīti mūsu piedāvājumi. Līdzīgais piesaista līdzīgo, tieši tādēļ Tumšajiem tuvojās Pelēkie un uz Zemes tika izveidotas bāzes apmaiņā pret augsti attīstītām tehnoloģijām, kas tikai vairoja militārās iespējas. Dažkārt ir tik mulsinoši vērot kā jūs meklējat citas dzīvības pazīmes visumā, bet jums tādas ir pašiem uz savas Zemes. Arī mums ir bāzes uz Zemes un miljoniem gaisa kuģu riņķo ap Zemi un jūsu saules sistēmā. Viss notiekošais scenārijs uz Zemes ir apzināti radīts tāds, lai dotu jums absolūti un pilnīgi savādāku skatu uz patiesībā notiekošo. Jūs tik daudz ko uzzināsiet, kad mēs spēsim atklāti būt jūsu vidū, pārsteigumi sekos viens otram, būs arī daudzas šokējošas lietas.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un esmu ļoti priecīgs par to, ka daudzi no jums uztver un pieņem visa notiekošā patiesību. Mēs esam te, lai jūs virzītu uz priekšu un padarītu jūsu ceļojumu pēc iespējas vieglāku. Mēs vēlamies, lai jūs būtu labi informēti un zinātu to, kas jums vajadzīgs, lai paši sev spētu palīdzēt, bet ziniet, mēs vienmēr esam ar jums.

Paldies SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tulkotājs: Mara

< previous message | next message >


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.