Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 3, 2012

SaLuSa, February 3, 2012Jūs domājat, ka ikvienam ir interese par nākotni, bet daudzas dvēseles turas pašplūsmā bez ambīcijām darīt savādāk. Īstenībā dažiem tur neparādās nekāda jēga dzīvei vispār. Bet tai pat laikā to mazā niša uz Zemes, viņi ievēro citu dzīvi un kādā brīdī kļūst nemierīgi, jo viņi iekšēji zina, ka to dzīves varētu būt daudz labākas. Tas mīļie ir sākums viņu pamošanās procesā, un ar tik daudz kas notiek pašlaik apkārt cerams, ka tie progresēs. Dzīve lūdz jautājumus par to, kāpēc tas ir tik neapmierinoši, veidot un sniegt svarīgāko komfortu visiem cilvēkiem. Zemapziņā jūs visi zināt, ka jūs esat vien vesels, un ka katrs no jums gūstiet labuus no visiem Zemes pabalstiem. Šajā laikā tumšajie ir gājuši tālāk, nekā agrāk, liedzot jūsu pienākošo daļu un atņemot prom jums to kas jums tā jau maz bijis. Viņi naivi ticēja, ka varēs pilnībā paverdzināt jūs bez mazākiem iebildumiempret viņu plāniem. Tomēr, viņi nereķinājās ar jūsu straujo apziņas izaugsmi, daļēji sakarā ar Gaismas darbu. Noticis gan Gaismas sprādziens un aprijis visu pasauli, un tas nav tālu no patiesības. Enerģijas apjoms kas tiek virzītas uz Zemi ir pieaudzis eksponenciāli, un izplatās caur minētajām attīstītām būtnēm, kas spēj šīs emerģijas virzīt lejā uz Zemi(pasauli). Tās ir jau Aizājis tik tālu ka vairs jau nav iespējams to un ļaus jums ķerties uz augšāmcelšanās ceļa .

Kā mēs esam minējuši, jūs visi esat dažādos evolūcijas posmos , un tas ir sagaidāms, ka jūs reaģēsiet katrs savādāk uz to kas notiek jūsu pasaulē. Par cik jūs pārvietojaties uz augšu pa (garīgās) izausmes kāpnēm, jūs arī palīdzat pacelties pārējiem viņu apziņas līmeņos. Jautājums ir vai ikviens spēs to un pacelsies augšup, un tas ir atkarīgs no jūsu katra brīvās gribas izvēles. Tāpēc dažas dvēseles turpinās slīdēt apkārt un būs diezgan apmierinātas skatīties kā pasaule paslīd garām. Viņu attīstības temps ir nepārprotami daudz lēnāks nekā lielākajai daļai citu tautu, bet neietekmē viņu spēju beidzot sajust pacēlumu .Fakts ir, ka visās dvēselēs ir DNS gēni, kas dod viņām stimulu meklēt patiesību, un tie neizbēgami izraisa to, lai tās turpinātu meklēt to. Steiga parasti nāk ar domām par dzīves mērķi, un tas nes tos uz priekšu ilgā piedzīvojumu ceļojumā.

Attiecībā uz tiem no jums, kuri ir atraduši ceļu uz mājām, dzīve pēkšņi kļūst vienmērīga, un problēmas vairs nerada lielas nesaskaņas,jo jūs pieņemat tās ar vieglumu, saistībā ar jūsu izpratni.Zinot, kā tas viss darbojas jums palīdz pārvarēt jebkurus šķēršļus ar kuriem jūs sastopaties, un jūsu ego turpina ieņemt vietu atpakaļ sēdeklī, neiejaucoties. Jūsu ego dod vietu jūsu Augstākam Es, kas ir jūsu īstā būtība. Tātad jūs redzat, mīļie jums ir atbildība, lai paceltu sevi jo neviens cits to nevar izdarīt jūsu vietā. Tie var palīdzēt, bet galīgajā aprēķinā tas ir jūsu lēmums, kas noteiks, kā jūs progresēsjiet Jums ir spēcīga griba apvienoties ar savu Augstāko Es, un tas nozīmē sekot ceļam kurš traktēts- visas dvēseles kā Viens. Uz Zemes, to ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt, bet tas tiek sasniegts, tāpēc tas ir iespējams, ja jūs nodot savu prātu uz to.

Tikmēr dažiem no jums joprojām ir grūti noticēt,ka jūs esat tik tuvu noslēgumam, tomēr tas tuvojas ātrāk nekā jebkad agrāk. Tas nebalstās uz ārējiem notikumiem, jo tie ir vēlamie nosacījumi, kas radīs lielu lēcienu uz ​​priekšu, kur tiek skarti jūsu dzīvošanas standarti. Jūs zināt, tagad, ka jūs esiet nopietni kavēti, un pēc nepilnību novēršanas būs gludāka un pieņemamāka pāreja. Galu galā jūs būsiet ieguvēji no pārcelšanās uz augstāku dimensiju, kurā minētās priekšrocības, izmantojot jaunās tehnoloģijas jums būs nedaudz pazīstamas. Visapkārt tas tiks uzskatīts par kvantu lēcienu uz priekšu un jūsu vecais dzīves veidz paliks ļoti nedaudz . Ar to saistās darbietilpīgas sistēmas, kas tur jūs verdzībā atļaujot maz laika jūsu radošajām vēlmēm. Tas izraisīs ievērojamas pārmaiņas jūsu dzīvē, lai varētu pilnībā iesaistīties šajās nodarbēs, kas dod jums prieku.

Jūsu dzīves Šobrīd ir tiešām tik ierobežotas un kontrolētas, un tas arī attiecas uz zemes likumiem, kas tiks rūpīgi pārbaudīti, un grozīti, ņemts ārā , kas ir netaisnīgs un nelikumīgs. Būs atgriešanās pie valstu konstitūcijas ar pievienotām priekšrocībām, kas izriet no jūsu augšāmcelšanās. Ar visu veidu lietām, jūs tiekat sagatavoti Jūsu pacēlumam, un mūsu sabiedrotie nonāk tuvāk dažiem lieliem sasniegumiem. Nekas saistībā ar to nav viegli, jo mums ir darīšana ar pasaules problēmām, jo īpaši finanšu nozari. Tomēr ir jābūt ievērojamām pārmaiņām pretējā gadijumā monetārā politika nebūs stabila, un mēs nodrošināsim, ka nebūs atgriešanās pie centralizētajām sistēmām, kuras daļēji izraisīja to pazudināšanu. Bankas būs mazākas un vairāk atbildīgas par savu rīcību.

Galaktiskā Federācija ir gatava likt gaidīt saviem sabiedrotajiem, jo tie veic lietas, lai ieviestu dažus jautājumus līdz galam. Ir pienācis laiks noslēguma nodaļai u rakstītai par cilvēci un tās braucienu cauri dualitātei. Tas būs viens no uzvaras panākumiem milzīgajām pūlēm un saistībām pret gaismu. Pat jūs būsiet pārsteigti, kad jūs uzzināsiet, kā sliktumi tika pavērsti pret jums. Vēl, jūs neatlaiba un jūsu ticība, kas jūs virza uz priekšu, un bieži jūs esat strādājuši atsevišķi, bet joprojām iesat izpildījuši savu misiju. Tā ir brīnumaina uzvara un tas ko redzat tagad ir tikai tumšo ēdējie mēģinājumi , lai veiktu savas palaidnības. Tas viss ir mūsu kontrolē,un drīz tie tiks saukti pie atbildības par viņu rīcību vairāk nekā tūkstošgadu ilgajā laika.

Turpiniet būt stipri vairāk kā jebkad, un neļaujiet pakrist, turot cieši savu uzmanību uz Augšāmcelšanos. Katrs no jums, kurš to dara palīdz nodrošināt visu kā paredzēts, un jūs nebūsiet vieni, jo mēs visi esam kopā jau pēdējos mēnešus pat ja jēs par to nezināt. Mūsu nostāja ir tāda, ka mēs varam kontrolēt visu, kas notiek uz Zemes, un mēs varam dzirdēt sarunas un redzēt diezgan skaidri, it kā mēs tur būtu. Patiesībā mēs varam iekļūt zemē un ieskatīties bāzēs, ko Tumšie ir izveidojuši. Nekas neizmūk no mūsu uzmanības vai arī tiek noslēpts no mums. Tādēļ jūs esiet droši un ar laiku visas militārās bāzes tiks slēgtas uz visiem laikiem.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un priecājos ka mēs varam nodrošināt jūsu drošu ceļu uz Augšāmcelšanos. Tas būs nozīmīgākais sasniegumsko esat kādreiz pieredzējuši. Mēs nosūtīsam mūsu mīlestību un svētību jums visiem.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Maris.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.