Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 6, 2012

SaLuSa, February 6, 2012

Protams mums ir jāapzinās, ko Maikls dara, un pēc notikumiem, kas saistīti ar braucienu uz Neptūna. Ko mums ir tomēr jāuzsver, ka mums ir mūsu pašu atbildība, un tas nemaz netraucē citu misiju, tādā pašā veidā, ka mēs netraucējam jūsu pieredzi, kas ir jūsu pašu radīta.Paskatieties uz to šādā veidā, mīļie, tā ir neviena cita vieta, lai noliegūtu jusu pieredzi, kas ir nepieciešama, lai jūs virzītu savu attīstību.

Saistībā ar šo tēmu, lūdzu atcerieties, ka Galaktiskā Federācija ir diezgan skaidri Jūs informējusi, ka laika gaitā, daudzi "tūristu" braucieni uz mūsu kuģa klāja tiks sakārtoti. Tāpēc nav nepieciešams skriet uz šāda veida pirmajiem braucieniem , būs daudz laika, lai baudītu to, kad mums tiks atklāti atļauts sazināties ar jums. Daži no mūsu Māteskuģiem ir kā milzīgas pilsētas, un tām nebūs grūti nodarbotiess ar daudziem no jums, kas varētu steigt apmeklēt vienu no tiem. Tas viss būs daļa no mūsu nodomiem, lai mūs tuvāk satuvinātu, un kliedētu jebkādas bažas par mums, kas joprojām pastāv. Tas ļauj mums sniegt jums ieskatu , ko uzlabotās tehnoloģijas sniegs jums tuvākajā nākotnē. Galu galā, mēs esam jūsu nākotnes paši, un jums būs nepieciešams, lai ātri pārvarētu plaisu, ko radīja apzinātu apspiešanu tehnoloģija, kas jau sen uzsāktā 21.. Gadsimtā.

Daudz kas notiek uz Zemes tieši tagad, un pat tu saproti, ka tas nevar būt ļoti ilgi pirms redzēsiet darba rezultātus īstenojamies, lai panāktu nepieciešamās izmaiņas. Draudi karam joprojām dārd tālāk, bet mēs sakām jums atkal ka tas netiks atļauts, lai gan daži skaļi draudi turpinās parādīties. Tāpēc, lūdzu, nepadoties uz šīm situācijām, un neļaujiet bailēm ieņemt sevi, domājiet par mieru un sūtiet savu enerģiju tur, kur tā būs izdarītu kaut ko pozitīvu. Finansiālais stāvoklis joprojām aizņem daudz mūsu sabiedrotajiem laika, bet tad tā ir kompleksa problēma, lai liktu daudzas valstis, kā jūs teiktu, "dziedāt no tās pašas himnas lapas". Tomēr veiksme atnāks un tā sāks pilnīgi jaunu pieeju banku un visu veidu finanšu darījumiem. Parādi tiks novērsti un nekad vairs tie jūs nevajadzīgi neapgrūtināts

Tur nekad nav blāvi momenti, kurš dzīvo uz Zemes, un dažos veidos, tas ir, tā kā tas ir domāts, nevis brīvdienu sala, jo pretējā gadījumā jūsu panākumi reti ietu uz priekšu.Zeme ir lieliska vieta, lai pieredzētu visa veida problēmas, un ta sir ātrākais veids, kā iet uz priekšu un kāpt uz augšu, pa garīgajām kāpnēm. Taču Zeme ir arī paradīze, kur nav līdzīgas visā Visumā , un tā tika iesēta miljoniem gadu atpakaļ. Tā bija patiesi Ēdenes dārzi, bet deģenerējās kad vibrācijas kļuva zemākas un cilvēks nospieda to ar savu alkatību un rūpju trūkumu pret to. Tagad jūs mostaties apzinoties šo dārgakmeni kas jūsu zeme ir un cenšaties lai to atjaunotu un novērstu turpmāku kaitējumu un postījumus. Patiešām, tas ir jūsu pienākums atūt to viņas senatnīgo stāvokli kā daļu no atavošanās attiecīgajai Augšāmcelšanai.

Šādos problemātiskās laikos, piemēram, kā,tagad, jums ir nepieciešams saglabā tvēsu galvu un nekad aizmirst iemeslu kādēļ esat ieradušies uz Zemes šajā laikā. Tas bija pamodināt jūsu patieso sevi kā Gaismas būtni un pacelt savu apziņas līmeni, lai jūs būtu gatavi pacelties, tiklīdz izdevība radās. Jums visa pieredzes vēl nāk, bet beigās Augšāmcelšanās ir jūsu mērķis, un tas ir tiešām viss, kas svarīgs. Šī iespēja, kura ir masu augšāmcelšanās nenāk ļoti bieži, un tā ir jūsu atbrīvošana no dualitātes un nepieciešamības atkārtoti regulāri iemiesoties . Paturot to prātā, mēs esam pārliecināti, ka jums nav nepieciešams daudz iedrošinājumu nolikt centienus, pie atkārtotas dzimšanas kāpnēm.

Jūs nevarat pilnībā zināt, kas notiek aiz kulisēs, bet tur ir daudz vairāk darbības, nekā šķiet.Mēs kontrolējam pasaules ziņas un kāds ir jāapspriež atklāti vai privāti, un kā rezultātā mums ir ļoti labi priekšstati par to, kā notikumi iezīmējas. Kas dod mums iespēju palīdzēt mūsu sabiedrotajiem, un tas ir atļauts, lai līdzsvarotu moderno aprīkojumu, ko izmanto tumšajie lai izspiegotu tos no Gaismas. Mums ir datori ar apziņas līmeni, ka jūs varat veikt diezgan inteliģentas sarunas ar viņiem. Jums ir pieredze automatizācijā, bet mēs esam to snieguši tādā mērā, ka tas varētu pārsteigt jūs, un jūs baudīsiet apmeklējumus uz mūsu kuģiem lai mēģinātu izprast kā tie darbojas. Dažiem no jums tas liksies pazīstams, jo jūs apciemojat mūs savā miega stāvoklī, bet jums ir slēgtas atmiņas par to, kad jūs atgriežaties savā organismā.

Nāciet laukā no jūsu kokona, kas slēpj jūsu patieso ES, Gaismas Ir tas, ka jūs esat un vienmēr būsiet. Tas ir laiks pieprasīt savas dievišķās tiesības un suverenitāti, un jums tiek dota visa palīdzība to darīt. Jūs esat Būtnes ar neminētu jaudu un nodrošinot jūs varat uzņemties atbildību to izmantojot saprātīgi, jūs paceļaties un kļūstat par radītāju, kas jūs bijāt pirms krišanas.Pat tagad joprojām jūs veidojat, bet tas aizņem ilgāku laiku, un jūs nevar at saprast, ko jūs esat darījuši. Koncentrējieties pietiekami ilgi uz to ko jūs vēlaties, un ar laiku tur būs atbilde.Tas ir kā neapzinoties to, jūs izdarāt pieredzi savā dzīvē, kuru paši esat sagādājuši sev.Līdzīgs Piesaista līdzīgu un tas, kā jūs savācat sev apkārt savus draugus un ienaidniekus šajā gadijumā. (Pievilkšanās likums), neparedz lēmumu par to, kā tas darbojas, tāpēc esiet uzmanīgi, uz ko jūs koncentrējaties un kur novietojat savu enerģiju. Lielākā daļa no jums sākt dzīvi pieredzē kā domu, kā tad, kad tu dod tām pietiekamu enerģiju, lai tās kļūtu par daļu no jūsu realitātes.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un būtu priecīgs izpildīt jūsu vēlmes, bet visas labā laikā, un kā vienmēr laiks ir tik svarīgs. Esam pieraduši, kā pie tā pielāgoties un pielāgoties jaunākām situācijām uz Zemes. Tādā veidā mēs esam pilnīgi veiksmīgi mūsu mērķos, kad mēs beidzot varēsim iet uz priekšu. Esiet pārliecināti, ka mūsu darbības ir apievienotas ar lielu mīlestībau pret jums visiem.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Maris.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.