Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 3, 2011

SaLuSa, October 3, 2011Tagad mūsu kuģi jūsu debesīs ir redzami tik bieži, ka Atklāšana ir ļoti svarīga un kur mūsu eksistences pierādīšana ir nepieciešama. Mūsu klātesamības slēpšanas dienas ir bezmērķīgas, un ka daži no jūsu astronautiem ir gatavi to apstiprināt, mēs brīnāmies, kādi gan vēl pierādījumi ir vajadzīgi skeptiķiem. Lai nu kā, tas mūsos neizraisa nekādas bažas, jo tiem šaubuļiem ir jāatrod viņu pašu patiesība. Bet tomēr jūs nebrīnieties, kāpēc jūsu autoritātes joprojām tur galvas smiltīs. Tās Dārgie ir perspektīvas, lai atbildētu uz visiem tiem meliem, kas tika stāstīti un viņu galīgo atzīšanos, ka viņiem bija savs kosmosa kuģis jau daudzus gadus. Turklāt, viņi negrib lai jūs zināt, ka viņiem ir bijis ne tikai kontakts ar Pelēkajiem, bet ir arī sadarbojušies ar viņiem jau gandrīz 80 gadus, maldināšana ilgu laiku ļāva viņiem „nolaupīt” un kropļot liellopus. Patiesība uz viņu pleciem nestāv pārāk labi un ir arī daži jautājumi par bāzēm uz Mēness un Marsa.

Tumšajiem patiesību atver Pandoras lāde, un ne visiem tā parāda, kur triljoniem jūsu naudas, tika iztērētas melnām operācijām. Mēs varētu iet tālāk, bet pietiek pateikt ka nebūs slēptuves tiem, kas ir vainīgi pie lielākām noziedzīgām darbībām un kuras tika gatavotas pret savu tautu. Viņiem ir par tik daudz ko jāatbild, bet kā jau mēs jums teicām, tā ir tikai aisberga virsotne. Zinām ka jūs vaicāsiet, kā gan tas varēja notikt jūsu pašu degungalā, piemītot vai vispār nepiemītot zināšanām par to. Atbilde ir tā, ka illuminati pārvaldīja ar varenu spēku un ietekmi un viņi tā dēļ bija strādājuši tūkstošiem gadu. Neskatoties uz to, ka viņu dienas ir skaitītas, viņi atspoguļosies tajā, ka pēdējā šķērslī kaut kas sačakarējās. Jūsu nākamais jautājums būs „kāpēc viņi vēl joprojām nav apturēti” un tas ir tāpēc, ka tas nav citu interesēs iejaukties citu sugu evolūcijā. Jā, mums ir atļauts jums palīdzēt un sekmēt jūsu sapratni, bet beidzamā izvēle būs jūsu, kā jūsu pašu evolūcijas veidotājiem.

Ejot laikam, jūs piedzīvosiet jūsu pašu nodomu un vēlmju rezultātu, kad jūs atdodat savu varu pār citiem. Tā ir jūsu radīšana un tas ir iemesls, kāpēc jūs to saskatīsiet līdz beigām. Kā vienmēr, vienīgais izņēmums ir tad, kad Augstākās Būtnes, kuras to visu pārrauga, iedarbojas uz Radītāju un ļauj starpniecību. Kopš Tumšajiem bija jāatzīst sava vara pār jums, jau kādu laiku atpakaļ, tad tagad ir pienācis tas laiks, kad vara tiek atņemta no viņiem. Pat Tumšajiem ir jāpaklausa daži likumi un nevar turpināt sacelties, kā paši to vēlas. Šī cikla sevišķi svarīgs faktors bija Radītāja lēmums, kas tiks pilnīgi pabeigts ar Debesbraukšanu. Tāpēc tas bija Galaktiskās Federācijas un citu Gaismas ķermeņu atbalstīts ar vienu solījumu, ka tas būs nobeigts tā kā paredzēts. Nebūs nekāds gadījums atkārtot pēdējo katastrofu, kad Atlanti iznīcināja Atlantīdu pirms apmēram 10 000 gadu.

Jūsu vēsture ir cita tēma, kas prasa milzīgus labojumus, jo atkal, tai ir maz līdzības ar patiesību. Katra valsts to pierakstīja atbilstoši tam, kā viņi to vēlas atcerēties. Protams, viņi sarakstīja savu hroniku par kara slavu un slēpa savas zvērības un noziegumus pār uzvarētām tautām. Alkatība un vara pavadīja vairākas kampaņas un kari bija apzināti uzsākti šim mērķim. Pilns scenārijs ir tā, ka tas atspoguļo to darbības, kuri ir zaudējuši savu saikni ar savu dievišķo „Es.” Tas nebija nekas negaidīts, jo kad jūs noslīdējāt zemās vibrācijās, jūs aizmirsāt kas jūs patiesībā bijāt. Kļūdīšanās nav uzskatāma tik daudz kā par grēku, bet gan nespēju mācīties no tām.

Lai nodrošinātu, ka jūs nepaliekat iestrēguši 3. dimensijā, plāns bija iecerēts tādā veidā, lai redzētu pakāpenisku dvēseļu pieplūdumu, kas joprojām var paaugstināt tik zemas vibrācijas. Rezultātā, vairāk nekā simt gadu laikā, Gaisma no jauna izveidojās uz Zemes. Nu jums ir spēcīgi režģi kas apņem to un no kuriem jūs varat pastiprināt Gaismu sevī. Mēs esam priecīgi pateikt, ka saņēmām palīdzības atbalstu un stimulu izaugsmei tūkstošiem gadu, tas ir gandarījums mums vismaz redzēt tik brīnišķīgus rezultātus. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā ko tu redzi ārējā pasaulē, itin viss notiek saskaņā ar plānu. Augšāmcelšanās ir nodrošināta un to nebūs ilgi jāgaida, pirms nebūs doti pozitīvi rezultāti. Priekšā stāv dramatiski laiki, bet visam tam pāri ir dualitātes cikla beigas un lai atstātu to pašreizējā formā. Lai kur jūs arī progresētu, jūs joprojām turpināsiet atbildēt par savām darbībām. Lai nu kā, jūs ieejat dimensiju augstākajās vibrācijās, un jūsu apziņas līmenis nesatur tumšas domas vai darbības, kuras tiktu atļautas.

Visi jūs nācāt uz Zemi, lai palielinātu savu garīgo sapratni un pārvarētu zemo vibrāciju izaicinājumus, atgriežoties atpakaļ Gaismā. Ja jūs paskatāties uz savām pieredzēm, kā vērtībām, un ka nācāt no augstākām dimensijām lai to darītu, tad jūs nevarat un nespējat ieraudzīt sevi kā neveiksminieku. Lai nu kā, ja dvēsele ir pārvarējusi zemās vibrācijas, ir svarīgi, lai tā uzkāptu atpakaļ uz augstākajām, pirms jūs pilnībā spēsiet atgriezties Gaismā. Tā kā jums ir visa bezgalība, lai to darītu, nav liela iemesla bažām, jo jums palīdzēs atpakaļceļā. Dievs ir Visa Mīlestība un tas nekad nav pametis vai nosodījis nevienu dvēseli, tā vietā viņš ieskāva tās Mīlestībā un Gaismā, kas pacels viņas augšā.

Jūs atradīsiet, ka Gaismas dvēseles ieiet autoritāšu vietās, Tumšie mēģinās tās apturēt, bet ne izmantos. Šis ir laiks, kad pārmaiņām ir jāsākas un dezinformācija jau cirkulē. Tomēr jums šobrīd ir jābūt pietiekami zinošiem, lai spētu atrast patiesību. Ja tas neizraisa patiesības sajūtu, tad jūs varat secināt, ka tās ir aplamas. Kā vienmēr uzticieties savai intuīcijai un šaubu gadījumā nostādiniet to malā, kamēr uzzināsiet to, vai citu ceļu. Jūs nav viegli apmānīt, bet dažreiz esat tendēti uz atkārtotu rīkošanos savādāk, lai izbēgtu baiļu pareģojumus. Mēs esam šeit lai nodrošinātu, ka jūsu pāreja ir brīva no nepatikšanām, cik vien tas ir iespējams. Būs starpgadījumi, bet kopā ar Māti Zemi jums ir jāturpina viņas attīrīšanās, kas ir neizbēgama.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un es nododu jums mīlestību un sveicienus no Galaktiskās Federācijas. Nepaies ilgs laiks, kad mēs sastapsim dažus no jums.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.