Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 30, 2011

SaLuSa, September 30, 2011Tumšie zaudē savu spēku un Gaismas Darbinieki ielenc viņus. Mērķis ir turēt viņus nomaļā no pārmaiņu kavēšanas, kas ir tik tuvas, tādā veidā mūsu plāns var pacelties milzīgā ātrumā. Par cik jūs to jau nopratāt, daudzas organizācijas iesaistījās tajā un mūsu sabiedrotie ieņēma savas pozīcijas uz ilgu laiku. Ikviens projekts ir milzīgs pasākums, bet ar mūsu attīstītajām tehnoloģijām mēs varam sekmēt pat vissīkāko detaļu. Kad mēs dodam signālu doties uz priekšu, tas strādās kā militāra kampaņa un tas satrieks jebkādu pretestību. Kā jūs varat uzminēt, lietas noritēs daudz labāk, kad pareizie cilvēki tiks nostādināti to autoritāšu vietās, kas jūs tiešām nepārstāv. Atsaucoties uz to, tas ir mūsu darāmo sarakstā un ieņem augstāko vietu.

Jūs tiekat ar pārmaiņām tik labi un tas ir palīdzējis jūsu saprašanas dēļ, ka jūs tajā esat iesaistīti un cik svarīgi jūs mums esat. Mēs gribam lai jūs saprotat, lai kas arī tagad notiktu, tā ir daļa no vecā sagraušanas un jaunā interfeisa. Patiešām, jaunā ir tik daudz un kā jūs to tagad zināt, tā kripatiņa no vecā paliks. Jūs sperat milzīgu soli uz priekšu, uz Pārsteiguma Laikmetu, dodot jums jaunas priekšrocības, kurām jau sen jūs vajadzēja pacelt Jaunā Laikmetā. Jūs tik daudz esat dzirdējuši par ierīcēm, kas saglabā enerģiju un reiz, kad tās tiks ieviestas, jūs vairs nebūsiet atkarīgi no naftas industrijām. Gluži kā trieciens, tās beigs nabadzīgos dzīvošanas standartus, bet tai pat laikā ievērojami samazinās piesārņojumu. Kopumā cilvēku pamatvajadzības tiks segtas un bads tiks izskausts. Pārmaiņas transportā prasīs laiku un tās sistēmas, kas pastāv šobrīd-pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Kontaktēšanās un komunicēšanās ātrums būs pieejams ikvienam un attālumam nebūs nozīmes.

Trūkumu pārvarēšana ir viegls izaicinājums mums, lai satiktos un atkal tās jau ir mūsu tehnoloģijas un lielais personāla skaits, kas ar to visu tiek galā. Mēs tik ļoti vēlamies doties, bet mums noteikti ir pacietība un tai pat laikā mēs gaidām prieku un laimi, kas nāk pie jums. Mums patīk domas, redzot jūsu sejas izpausmes un atbrīvošanos no verdzības, kad jūs izdabājāt tiem, kas ir pie varas un bagātības. Miers nolaidīsies ļoti īsā laikā, jo karš un kara ieroči tiks apklusināti. Karš turpinājās vairāku iemeslu dēļ un ne mazāk tādēļ, lai saglabātu jūs pastāvīgā vajadzību stāvoklī. Jūsu patiesā dzīve sāksies ļoti drīz, un tā tas turpināsies, jo jūs ceļaties arvien vairāk uz augšu. Dzīvei ir jābūt jautrai un atbilstošai, apbalvojošai un izaicinošai, lai jūs savas emocijas varētu pilnībā izteikt. Līdz šim brīdim jūs tikāt nostādīti savā vietiņā ar mazu iespēju to izdarīt. Katram no jums ir tik daudz talanta un ar tik daudz laika, kas jums būs nākotnē, jūs tam varēsiet veltīt savu uzmanību tik daudz, cik vien paši to vēlaties. Tas var ietvert pašattīstīšanos mūzikā, mākslā, vai jebkādā citā jūsu izvēlē. Tam patiesi nav robežas, cik tālu jūs varat aiziet un labākie skolotāji jums palīdzēs.

Izņēmuma kārtā, dzīve patlaban var būt garlaicīga, bet nākotnē tā kļūs pilna ar iespējām un piedzīvojumiem, kas jūs var pat aiznest uz citiem Visumiem. Savas apziņas augstākajā līmenī jūs tiksieties ar dvēselēm, kas, piemēram, Radītāju atzīst tieši tāpat kā jūs. Jums būs viss nepieciešamais laiks, par cik jūsu dzīves paildzināsies līdz ar jūsu vibrāciju pacelšanos un 1000 gadi nebūs nekāds retums. Jo jums vairs nav jāšaubās lai saprastu, ka dzīvei uz Zemes patiešām ir maz līdzības ar to dzīvi, kuru jūs varētu saukt par normālu, kad būsiet pacēlušies. Trešā dimensija un tās mājvieta-dualitāte, pēc savas būtības ir tā vieta, kur jūs varat pieredzēt smagas pārbaudes, un tomēr jūs tās izvēlējāties.

Ņemot vērā to, ko jūs zināt tagad, jūs gūsiet lielu spēku lai redzētu pēdējo dualitātes periodu. Tas būs drudžaini, dažreiz tas būs dzīvībai un veselībai bīstami, bet par spīti tam visam, Zelta Laikmets iegūst savu formu un gaida jūsu klātbūtni. Tā iemesla dēļ mēs vaicājam, vai jūs vēlaties palikt zemās dimensijās, kad viss, par ko jūs varējāt sapņot, gaida jūsu klātbūtni. Saprotiet, ka visu savu potenciālu jūs varat sasniegt tikai augstās dimensijās un to, ka jūsu zemes inkarnācijas galvenokārt tika plānotas, lai paātrinātu jūsu evolūciju. Padomājiet, ko tik nākotne nesatur jūsu dēļ un mēs esam pārliecināti, ka tas jūs viegli pārnesīs caur atlikušo dzīvi. Tādā veidā jūs viņu patiesībā varat izbaudīt, neielaižot nekādu negatīvu.

Uz pasaules skatuves varenie spēlētāji polarizējas tādā veidā, ka Gaismai ir arvien vairāk atbalsta nekā jebkad un tā turpina eksponenciāli pastiprināties. Reizē ar palielinošos daudzumu, kas tiek sūtīts uz Zemi, mums ir skaidrs, ka šajā ciklā gads beigsies ar augstāko Gaismas līmeni. Nav ne mazāko šaubu tam, ka jūs esat gatavi pārcelties uz nākamo posmu, kas atvērs skaidru ceļu uz Debesbraukšanu. Šis gads beigsies ar pārsteidzošu uzvaru pār Tumsu un līdz ar to nāks perspektīvas uz absolūtu mieru virs Zemes, pirmo reizi tūkstošu gadu laikā. Saglabājiet šo vīziju un jūs palīdzēsiet tai īstenoties un pacelt tos, kas ir jums apkārt.

Mūsu uzdevumi paliek tādi paši kā vienmēr, ar fokusēšanos pāri Tumšajiem un viņu rīcībām. Mēs pazīstam viņus gana labi un esam informēti par viņu plāniem radīt pēdējos mēģinājumus par nepatiesiem citplanētiešu uzbrukumiem. Mums ir atļauja novērst to un nevilcināsimies to darīt. Kā mēs to redzam, tad citi notikumi kārtosies tādā veidā, ka citā gadījumā tie nebūs iespējami. Mēs ievērojam Augstāko Padomi, kas izlemj politikas jautājumus un mēs esam labi informēti par Dievišķo Lēmumu, kas attiecas uz beidzamajiem laikiem. Ir pienācis laiks Gaismai, lai kļūtu par kontrolējošo ietekmi, izlemjot kā ir jādarbojas nākotnei.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un redzu, ka mūsu uzņemšana jums ir draudzīga un pieņem mūsu klātbūtni. Daži baidās mūsu motīvus, bet tas ir gadu kondicionēšanās rezultāts, kas liek domāt, ka mēs esam jūsu dzīves draudi. Mēs zinām, drīz mēs varēsim to visu izkliedēt un atklāšana dos mums iespēju stādīt sevi jūsu priekšā. Jūs atskārtīsiet, ka ikviens mūsu vārds nes sev līdzi mīlestības vibrāciju un tie nomierinās jebkādas bailes. Mūsu darbības nekad nebija apdraudošas, bet tikai parādīja rūpes un mīlestību, kas ir par jums.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.