Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 4, 2011

SaLuSa, July 4, 2011

Kopīgi nav nekā tāda priekš jums, ko jūs nespētu paveikt, bet jūs tikāt sadalīti dažādās dogmās un pārliecībās, kas atšķir jūs pa daudzām un dažādām grupām. Turpinošās konfrontācijas un kari starp ļaudīm izveidoja ienaidniekus tur, kur agrāk to nebija un tika tumšo pušu apzināti paildzināti. Iespējams lielākie integrāciju šķēršļi bija reliģiju uzskatos, jo viņi arī nodrošināja atdalīšanu starp viņiem un starp mums jau ļoti daudzus gadu tūkstošus. Jūs atradīsiet, ka bailes ir daudzu atšķirību saknes un vēsturiski runājot, cilvēki pat neatceras, kā tas viss ir sācies. Jo reinkarnācijas dēļ jūs pārdzīvojāt visus tos periodus un kaut kur dziļi visu pieredžu rezultātā tās joprojām dzīvo ar jums. Jūs nemitīgi centāties tās līdzsvarot un panākumi slēpjas faktā, ka jūs piedzīvosies abas šo problēmu puses. Jūsu sirdīs ir vēlēšanās tās izprast un atrast zelta vidusceļu, kas vestu pie miermīlīga risinājuma.

Nekad nebija labāks laiks kā tagad, lai to sasniegtu un jūs atklāsiet kā dažādas rases uz Zemes būtībā meklē mīlošas attiecības viena ar otru. Aizmirstiet to dažu bezjēdzīgos murgus, kas vēlas paildzināt vecos laikus, par cik viņu ietekmei vairs nav tāda spēka, kāds tas reiz bijis. Miera enerģija šobrīd ir visspēcīgākā un ar Pievilkšanas Likumu tā saņem palīdzību no Augstākām Būtnēm, kas ir dažādu staru Meistari, kas projicējas uz Zemi un dod jums iespēju kļūt par daudz varenākām Gaismas Būtnēm, nekā jūs bijāt iepriekš. Nostiprinot starus uz Zemes jūs esat izveidojuši spēcīgu režģi, kas ceļ jūs augšā no zemākām enerģijām.

Tāpēc jums ir pilnībā viss, kas ir nepieciešams, lai pilnībā nestu Gaismu un tas viedos to harmoniju un līdzsvaru, kuru jūs meklējat. Jūs un miljoniem citu Gaismas darbinieku maināt vibrācijas uz Zemes un tikai tas spēj vadīt jūs uz tik spēcīgas enerģijas milzīgu koncentrāciju. Tumšie mēģinās to izdemolēt, bet tas tiks sasniegts tikai tad, kad jūs paši ļausiet, lai tas notiktu. Tāpēc fokusējieties uz Gaismu un turpiniet turēties pie jūsu iztēles par zelta nākotni. Drīz, taisnība par to kas jūs patiešām esat un jūsu mērķis atrasties uz Zemes būs zināms. Tas satuvinās cilvēkus, par cik Vienotība kurā jūs eksistējat, kļūs acīmredzama. Kā gan savādāk tas varētu būt, Dārgie, ja jūs visi nācāt no viena avota? Jūs esat Viena Ģimene, kas tiek turēta Visu Mīlošā- Augstākā Radītāja rokās.

Tie esat jūs, kas liek bruģi, ceļā uz Augšāmcelšanos un tas var būt tik viegls vai grūts, cik paši to veidojat. Mēs protams kopā ar daudzām citām Būtnēm palīdzam visam procesam, un nekas nespēj apturēt tā īstenošanu. Par cik mēs bieži to jau pieminējām, ka tieši jūs esat tie, kas veido jūsu pašu realitāti. Padomājiet par to kādu brītiņu un tādā gadījumā, kāpēc jums būtu jāveido scenārijs, kas ir pilns ar nāvēm un iznīcības? Tā ir taisnība ka antīkie pareģi zīmēja tādus zīmējumus un pat šodien garīgie cilvēki tiem pievērš uzmanību. Tomēr tas nepiepildīsies, ja tam netiks dota attiecīgā atļaujas enerģija. Tā ir taisnība, ka Zemei ir jāattīrās un notiks pārmaiņas arī fiziskajā plānā, bet tās nebūs tādā mērogā, lai iznīcinātu milzīgas platības. Mēs sekojam šāda veida pārmaiņām un mēs izmantojam mūsu tehnoloģijas, lai mazinātu triecienus ar jums. Ja jūs esat noraizējušies ar nesenajiem atgadījumiem, paturiet prātā, ka tumšie bija aiz visiem šiem notikumiem. Mēs varēsim pilnībā iesaistīties, kad varēsim atklāti strādāt ar jums un pieliksim pilnīgu punktu viņu aktivitātēm.

Galaktiskā Federācija ir atbildīga par miera saglabāšanu Visumā, un tā ir tādos apmēros, ka ļauj tikt galā ar uzdevumu. Tikai daļa no mūsu spēkiem ir izvietota apkārt jūsu Zemei un ir pilnīgi pietiekami, lai paceltu jūs un Māti Zemi. Jūs varat būt droši, ja reiz izvēlējāties pacelties un esat gatavi, kad beigu laiks nāks, jūs pabeigsiet procesu. Ir jau par vēlu, lai tumšie spētu izdarīt jelkādu ietekmi uz jums un viņi ir spiesti atkāpties un ļaut Dievišķajam Plānam tikt īstenotam. Vai tas nav ironiski, ka tie ir viņi, kas šobrīd piedzīvo bailes par savu nākotni, tiekot saukti pie atbildības par tiem noziegumiem, kas tika izdarīti pret cilvēci. Taisnīgums ir saistīts ar mīlestību un sapratni un tas nav instruments lai atriebtos, jo katrai personai joprojām ir potenciāls augt Gaismā.

Mēs zinām, ka neatkarīgi no tā, cik daudz informācijas jums tiek dotas, jūsu īstajām būtībām, joprojām pastāvēs dvēseles, kas nejutīsies gatavas ieiet jaunās enerģijās. Tas ir normāli priekš mums un viņu vajadzībām tiks sniegta tik pat liela uzmanība kā ikvienam citam, par cik tad visi redzēs, ka viņi galu galā atradīsies tieši tādā pašā līmenī, saskaņā ar viņu tagadējo evolūcijas stāvokli. Atcerieties, ka tāpat kā jums tiek dota brīvās izvēles vaļa, arī jūsu ģimenes un draugu lokā attiecīgi tiek dota tieši tāda pati. Tāpēc nav jūsu rīcībā censties uzspiest citai dvēselei savus uzskatus un kritizēt vai nosodīt par to, ka tās ir izvēlējušās citu, ne jums pieņemamu ceļu. Kā tas mēdz notikt, daudzas ģimenes sanāk kopā, jo tās ir līdzīgās vibrācijās, tāpēc daudzas ies tālāk, kā Viena.

Mēs vēlamies būt aktīvāki ar jums visiem, bet pagaidām ir jāpagaida attiecīgā iespēja, lai būtu oficiāli atzīti un laipni lūgti uz Zemi. Mūsu sabiedrotie izvirza priekšā paziņojumus, kas ļaus mums tā rīkoties un mēs zinām, ka tas kļūst tuvāk, kā jelkad agrāk. Esiet pacietīgi un pārliecināti jo gaidīšana būs ļoti noderīga. Jūsu pasaules jautājumi progresēs ievērojamos tempos, jo īpaši tad, kad notiks svarīgas valdības pārmaiņas. Tai pat laikā pievērsiet uzmanību jūsu pašu vajadzībām, kas skar Augšāmcelšanos, jo lielākoties tas ir svarīgākais jautājums priekš jums. Jums ir maz darba, un kā jūs mēdzat teikt „runas staigā” , un par cik laiks jau sen ir pagājis, kad jums vajadzēja slēpties aiz jūsu uzskatiem. Dzīvojiet tagad tā, kā jūs dzīvotu, kad visas dvēseles savienotos un katrā no tām atminieties sevi pašu. Jūs esat Vienoti, kā gan savādāk tas varētu būt?

Es esmu SaLuSa no Siriusa un esmu arvien satrauktāka, domājot par Pirmo Kontaktu, kas sekos paziņojumam par atklāšanu. Tas būs vispatīkamākais periods jūsu dzīvēs un mēs gandrīz spējam sajust atvieglojumu un prieku. Un kā gan var būt savādāk, kad jūs satiksiet savas īstās ģimenes no kosmosa? Pirms jūs nokļuvāt uz Zemes, jūs bijāt Galaktiskas Būtnes un tā būs atkal, kad celsiet savas vibrācijas augstākos līmeņos.

Paldies Tev SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Latviesu Team


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.