Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, April 5, 2010

SaLuSa, April 5, 2010

Šis īpašais laiks rietumu kalendārā ir laiks, kad ikvienā notiek pašanalīze, jo Lieldienu svinības ir Jēzus pieminēšana. Mazliet Lieldienas ir skumjas, jo koncentrē uzmanību uz krustā sišanu un mazāk uz tiem lielajiem un varenajiem darbiem ko šī cildenā dvēselē paveica savas dzīves laikā. Jūsu vēsture pierāda, ka periodiski jūsu vidū parādās līderi- ceļa rādītāji ar savam laikam atbilstošām mācībām. Jēzus nenāca ieviest jaunu reliģiju, bet ar savu piemēru parādīt veidu kā cilvēkiem dzīvot. Viņš bija teicams piemērs tam kā cilvēkam dzīvot saskaņā ar teikto vārdu, un tā kā Jēzus sludināja mīlestību, tas bija tieši tas, kas viņš bija- Mīlestības Inkarnācija. Nekas nav svarīgāks par mīlestību, tā sākas ar Sevis mīlēšanu un tad citu. Tā kā jūs esat Visi Viens, kāpēc gan izturēties pret citu savu daļu savādāk nekā pret sevi? Jūsu pamatā apgūstamā mācība ir spēja izpaust Beznosacījumu Mīlestību, un to iemācoties izjust un tajā dzīvot, tikai tad varat teikt, ka esat atraduši Ceļu atpakaļ. Mēs zinām, tas nav viegli- pēkšņi pilnībā mainīt skatu uz ierasto dzīvi, bet ja vēlaties progresēt, tad nāksies mainīt savus uzskatus.

Jūs varat stāvēt uz vietas vai pat virzīties atpakaļ, bet gūtā pieredze vienalga jūs virza uz priekšu. Dualitātes būtība ir palīdzēt jūs konfrontēt ar to ko saucat par labu vai sliktu, tā, lai jūs saprastu ko nozīmē izjust atdalītību un trūkumu. Tādi pārbaudījumi veicina garīgo evolūciju un caur savu sapratni jūs paceļaties pāri iepriekš minētajiem ierobežojumiem. Tad arī jūs varat kļūt par dzīvojošiem patiesības piemēriem, un būt droši, ka apkārtējie to ievēros. Cilvēki ir ieskauti nepatiesībā un pilnīgos melos, un daudzos ir sajūta, ka tādā veidā var sasniegt panākumus. Pat cienījami un godājami cilvēki ne vienmēr saka patiesību, un godīgums ir kļuvis par retu parādību. Mēģiniet, mīļie, dzīvot runājot tikai patiesību, tas ir daudz grūtāk nekā spējat iedomāties. Tomēr, ja vēlaties sevi pacelt un piesaistīt sev tīras vibrācijas, jums būs nepieciešamas patiesas attiecības pret pilnīgi viesiem.

Mums Galaktiskajā Federācijā nav tādu problēmu, jo mēs esam tālu priekšā savā attīstībā cilvēcei. Tas var izklausīties dīvaini, bet mūsu līmenī eksistē tikai patiesība, jo viss, kas tāds nav tiek „sajusts” enerģētiskajās izmaiņās, kas pavada teikto vārdu. To var redzēt arī jūsu aurā, jo tūlīt pat zūd krāsu tīrība un dzidrums. Tas pats attiecas uz telepātiskajiem kontaktiem, kas ir normāls mūsu savstarpējās kontaktēšanās veids. Vai jūs saprotat, ka tad, kad mēs runājam ar jūsu valdībām, mūs nevar apmānīt? Lielākais jūsu valdību pārstāvju vairums ir lauzuši savus zvērestus kalpot jums, un mēs pilnībā zinām tos, kuru sirdīs valda vistīrākās domas. Kad tiks veiktas pārmaiņas valdību līmenī, un tās notiks pavisam drīz, varat būt droši- tiks pārvēlēti tikai garīgi motivēti cilvēki.

Daudzi vēlas mums pievienoties, bet tas nav tik vienkārši. Jūs to varat sasniegt ar vibrāciju paaugstināšanu. Jo līdz brīdim, kad nespēsiet sasniegt augstāko dimensiju vibrācijas, jūs tajās nespēsiet ieiet. Ja vien jums būs tāds nodoms, jums tiks arī sniegta palīdzība un tad arī neizpaliks panākumi. Katram ir iespējas/potenciāls pacelties, bet vēlmei ir jābūt ļoti stingrai. Jūs nevarat to vēlēties pa pusei, un no jūsu puses ir nepieciešams diezgan pamatīgs darbs, lai sasniegtu mērķi. Nav svarīgi, ja negūstat panākumus šajā laika brīdī, jo jebkurš progresējošs solis noliks jūsu kāju stingri uz nākamā Augšāmcelšanās ceļa. Dzīves cikli nepārtraukti dod jums iespējas attīstībai, nav liekas vai nevajadzīgas pieredzes.

Šie ir aizraujoši laiki, ja skatāties uz priekšā gaidāmo nākotni, jo no haosa radīsies visiem saprotams noteikts plāns. Tiklīdz uzsāksies pirmās pārmaiņas tā viena pēc otras tās tuvinās Jauno Laikmetu. Jums daudz kas jāuzspēj, jūsu gari tiks pacelti nākamībā. Mērķi būs skaidri un jums tiks sniegta pietiekoši izsmeļoša informācija. Visiem, kas seko vēstījumiem par Augšāmcelšanos, būs pietiekoša sapratne par notiekošā procesa virzību. Pēc daudzajiem solījumiem par rīcības uzsākšanu, varam teikt, ka lietas nonākušas līdz pašai būtībai, saknei. Mazinoties vienotībai un spēkam, tumšie kļūst vājāki. Tas sāk kļūt tiem jau bīstami, kā stūrī iedzīts dzīvnieks- tie metīsies virsū. Tomēr, mēs vērojam viņu aktivitātes un negaidām kādus ļoti dramatiskus notikumus. Mūsu sabiedrotie atrodas labā izvietojumā, lai līdzsvarotu jebkādu pēkšņu manevru.

Šajā laikā atskatieties uz saviem sasniegumiem- atvērti un godīgi, tad arī zināsiet, cik tālu esat pavirzījušies vai sagatavoti Augšāmcelšanai. Apņemieties turpināt savu gatavošanos, jo atalgojums ir varens. Sākot no tā laika, kad ienirāt (iekritāt) zemākajās dimensijās, jūs zinājāt, ka pienāks brīdis, kas atbrīvos jūs no dualitātes. Tādēļ, ar abām rokām ķerieties pie darba, lai nebūtu šis ceļojums jāatkārto vēlreiz. Lai garām iet izklaides, tām nav varas pār jums, ja vien paši tām neļaujat sevī ienākt. Uz doto brīdi jums jau vajadzētu būt stingrai nostājai pret izpriecām, apzinoties, ka jūsu gribasspēks ir visu- spēcīgs.

Mīļie, jūs visā kopumā esat ļoti pacietīgi, mums rezervē ir vēl kāds laika sprīdis pirms varēsim pasludināt mūsu klātbūtnes detaļas. Mēs to neuzskatām par steidzamu vajadzību, mūs jau tik daudzi ir pieņēmuši. Tomēr notikumi izkārtojas noteiktā kārtībā un kļūstot visiem zināmi, tie paātrinās notiekošo. Mēs atrodamies „gandrīz klāt laikos”; ļoti daudzos aspektos mēs esam ļoti pietuvojušies, lai veiktu savus paziņojumus. Turiet acis vaļā un sajutīsiet tās vēja pūsmas, kad kaut kas svarīgs būs gatavs parādīties.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un varu teikt, ka pēdējā laikā ir izteikti pieaudzis Gaismas daudzums uz Zemes. Varat būt mierīgi- vibrācijas paaugstinās- tās tuvinās Augšāmcelšanās norisei. Gaismai piepildot ikkatru kaktu izzūd ēnas, tumšās enerģijas tiek pārveidotas. Turpiniet savu brīnišķo darbu, jūs esat vajadzīgi, jūs tiekat mīlēti.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.