Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, June 7, 2010

SaLuSa, June 7, 2010

Ik vēstījums mūs tuvina atklāšanās laikam. Tas pacels gaismā ilgi slēptu informāciju, bet pats svarīgākais, dos sapratni par NLO un ārpus zemes civilizācijām. Par mums eksistē ļoti daudzi maldīgi priekšstati, kas vēl tiek „ieeļļoti” ar nepārtrauktu apzinātu un mērķtiecīgu dezinformāciju, kas paredzēta jūsu mulsināšanai. Kad patiesību varēs brīvi atklāt un apspriest, mūsu klātbūtne būs ne tikai pieņemama, bet arī ļoti gaidīta. Vēl ir jāpagaida, vēl jāattīra tumsas nolūki pagarināt viņu laiku uz Zemes. Tomēr ar katru dienu viņu spēki mazinās un līdz ar mūsu ierašanos tas tiks pilnīgi apcirpts. Tumsa, tāpat kā jebkura cita dvēsele ir radījuši sev nākotni un tie nevar izvairīties no savas darbības sekām. Visuma Likumi darbojas jebkuros apstākļos, vai nu jūs tos zināt vai nezināt. Jums par to nav jāraizējas- vai Elite izbēgs atbildībai par saviem sliktajiem darbiem.

Jūs jau sākat atgūt savu spēku un varu, kopā ar to nāk arī atbildība par nākotni. Jums pārāk ilgi tika diktēta jebkura rīcība un pārāk ilgi tikāt attālināti no savas dievišķības sapratnes. Jums ir paredzēts saņemt atpakaļ jūsu neatkarību, tas neaizņems pārāk daudz laika. Tuvojas pārmaiņas valdībās, kopā ar tām tiks likvidēti tālākās attīstības šķēršļi. Tā visiem būs brīnišķīga pieredze - ielēkt nākotnē, un jūsu jaunatrastā brīvība uzmundrinās un priecēs vēl nebijušā veidā. Viss piedzīvotais vai tas, kas vēl tagad kārtojas pirms iestājas beigu laiki, būs sīkums salīdzinājumā ar jūsu atgriešanos augstākās apziņas līmeņos. Jūs tiksit atbrīvoti no zemāko vibrāciju spiediena, jūsu mājas būs Gaisma un Mīlestība.

Savās sirdīs jau zināt, ka cikls ir noslēdzies, arī to, ka jums palīdz ieiet augstākās dimensijās, tā ir daļa no jūsu mājās atgriešanās plāna. Mēs ļoti apbrīnojam jūsu sasniegumus, mēs esam gatavi jūs sagaidīt kā līdzvērtīgus. Mēs visi esam brāļi un māsas, kuri devušies kopīgā ceļojumā pa Radītāja Valstību, šis ceļojums sola vēl nebijušus iespaidus un piedzīvojumus. Ļoti pagodinošs darbs ir kalpot Gaismas Brālībai un palīdzēt tām dvēselēm, kuru ceļojums ir tikko iesācies. Jūs pamanīsit, ka viss ir ļoti brīvi, jo laiks, kā jūs zināt, neeksistē. Uz Zemes jūs steidzina pulkstenis, šķiet, ka laika nepietiek lai padarītu visu vēlamo. Tādu sajūtu vairs nebūs, jo ceļosit tūlītēji vai nelielā laika daudzumā, vai pat vispār ārpus laika. Arī attālums netiek mērīts tā kā jūs to darāt un viss atrodas Tagad. Tad, kad pacelsities, jūs ātri tam visam pielāgosities un pieradīsiet.

Šīs pārmaiņas tikai izklausās grūti aptveramas, esiet bez raizēm, katrs attīstības solis tiks izskaidrots. Galaktiskā Federācija ir šeit, lai jums kalpotu un to jau ir darījusi ilgu laiku. Jūsu vieta ir nodrošināta kopā ar mums, ar nepacietību gaidām jūs apmeklējam mūsu kuģus. Dažiem tie šķitīs pazīstami, jo mēs jau esam tikušies ar jums ārpus ķermeņa izpausmēs. Šādu notikumu atmiņas saglabājas fonā, lai neatrautu jūs no darāmā uz Zemes. Ar to mēs gribam teikt, ka tās nebūs pasakas vai sapņi, ja uzpeldēs atmiņas par tikšanos ar mums. Varētu arī pacelties atmiņas par mūsu saistībām, kas ved eonus atpakaļ un kādu dienu jūs sapratīsit savu īsto būtību un attiecības ar mums. Šobrīd ir tā, ka mēs jūs pazīstam un zinām par jums labāk nekā jūs paši.

Pieņemiet visu, kas notiek, jūs esat diezgan spējīgi līdzdarboties pārmaiņās, pie tam zinot, ka Cilvēcei viss beigsies labi. Nedrošība parādās tajā brīdī, kad sākat domāt par nākotni. Tumsas spēki pilnīgi noteikti tiks aizvākti, tad nāks ļoti straujas pārmaiņas. Tās būs tālejošas un radīs pozitīvu noskaņojumu, jo pilnīgi skaidri paliks tikai tas, kas būs jums vislabākais. Zaudējumi tiks kompensēti ar ieguvumiem, tie būs daudz lielāki nekā varat iedomāties. Plānā ietilpst jūsu tuvināšana apstākļiem, kad būs notikusi dimensiju maiņa. Tā būs pakāpeniska iepazīstināšana ar jauno dzīves veidu, tādu, kas sniedz pilnīgu prieku un laimi. Tā piepildīs visu mūsu agrākos solījumus, kas saistīti ar atbrīvošanu no tumšajiem.

Mēs no Galaktiskās Federācijas, kā jūs sakāt, „ēdam kumosiņu pēc kumosiņa” un ļoti vēlamies uzsākt kopdarbu ar jums. Mums ir atļauja doties uz priekšu un kļūt pamanāmākiem, lai jums palīdzētu. Ir bijis grūti radīt pareizos apstākļus pirmajām pārmaiņām, tāpēc, ka bijusi pretdarbība un opozīcija. Tomēr tagad mums ir atļauja pielietot nedaudz iedarbīgākus līdzekļus. Jārēķinās, ka būs diezgan prāvs cilvēku daudzums, kuriem būs vajadzīgs laiks, lai mūs pieņemtu, kas uzskatīs, ka mēs iejaucamies viņu dzīvēs. Cilvēki negribīgi pieņem pārmaiņas līdz nesaprot patieso ieguvumu. Viss ko mēs nākam darīt ir saskaņā ar Dieva Tēva/Mātes rīkojumiem un noslēgsies ar vispieņemamākajām pārmaiņām, kas jūs pacels.

Saule ir gatava uzlēkt jaunai dienai, šī diena mainīs jūsu dzīves kursu uz mūžiem. Jūsu ikdienišķā maize un uzturs būs Mīlestība un Gaisma, jums tiks dots spēks radīt un piepildīt savas vēlmes. Tad jau būsiet iemācījušies atbildēt par savām domām, šīs prasmes lietosit jūtīgi un pozitīvam mērķim. Vai aptverat to potenciālu, un varbūt vissvarīgākais te ir brīvība. Strādāšana kopā jūsu fiziskajās dzīvēs ir iemācījušas jums daudz pacietības un nesavtīgu dalīšanos. Tas arī ir virzījis jūs uz priekšu meklēt visas dzīves mīlestību, kas tāpat kā jūs, ir cēlusies no Visa Kas Ir Avota.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un nepārtraukti domāju par pārmaiņām, kas tuvojas, cik priecīgi un atviegloti varēsit nolikt pagātni aiz sevis. Tās vietā stāsies viss tas, ko vēlēsities, tad arī pa īstam būs sācies Zelta Laikmets.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.