Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 7, 2010

SaLuSa, July 7, 2010

Vai šajos pārbaužu laikos, visā notiekošajā ap jums, jūtaties mierīgi? Ja varat pacelties virs notiekošā, tad tas arī ir vislabākais veids kā tikt galā ar šī brīža spiedienu. Tieši tāpat kā aizejošie gadi, šie notikumi paies, atstājot savas atmiņas un iezīmes, bet tie paies ātri un tiks aizstāti ar daudz pozitīvākiem jau nākošiem procesiem. Pilnīgi noteikti ir jābūt kādam punktam vai līnijai, kad Gaisma atkal kļūs par dominējošo spēku uz Zemes. Jūs, mīļie, nesat aizvien vairāk Gaismas Zemei, tas paātrina Gaismas ceļu un visas ar to saistītās pārmaiņas. Kaut vai runājot par Līča naftas izplūdumu, kas šobrīd ir tik svarīgs jautājums. Tas var apdraudēt kontinentu krastu līnijas, kaut gan visas Zemes kontekstā izskatās relatīvi mazs negadījums. Neskatoties uz savu salīdzinoši mazo izmēru, ziņās tas ir aplidojis visu pasauli, un ietekmējis daudzus, daudzus cilvēkus. Naftas izplūdums ir pacēlis gaismā cilvēka darbības draudīgo pusi, kliedzošo vajadzību apturēt Zemes piesārņošanu un izmantošanu (izvarošanu). Ļoti bieži ir vajadzīgs šāda mēroga notikums, bailes iedvesošs notikums, lai pamodinātu cilvēkus.

Jo vairāk cilvēki ar savu spēku veicinās pārmaiņas, jo ātrāki būs panākumi reālajā izpausmē. Jūsu līderi ļoti labi zina par cilvēku noskaņojuma maiņu un sāk saprast, ka pienācis laiks aizsargāt iedzīvotājus. Līdz ar to ir pienācis laiks arī jaunam līderu tipam, kuriem sirdīs mājos jauni uzskati un tumsa nespēs apstādināt viņu ievēlēšanu. Jūs sāksit pieprasīt taisnīgas un godīgas vēlēšanas, lai likvidētu krāpnieciskās vēlēšanas. Jūs apjautīsit, ka visas pēdējās vēlēšanas ir bijušas blēdība un krāpšana tikai, lai nodrošinātu tumšo pārstāvju ievēlēšanu. Tas viss sāks mainīties, lai varētu iesākties jauns periods cilvēku dzīvēs, kas novedīs pie daudz godīgākas un atvērtākas darbības. Garīgumam jāienāk visās dzīves jomās, jūsu sabiedrībā jāvalda mīlestībai un cieņai.

Viss, kam dosit savu spēku, tas uzziedēs un nesīs augļus, un ja jūsu nolūks ir piedzīvot jaunu- priecīgu un laimīgu- dzīves veidu, tad tas īstenosies. Jau tagad tas sāk notikt, jo tik daudzas dvēseles jau ir pacēlušās Gaismā un Zemei sniedz vajadzīgās enerģijas. Un tā jūs virtuāli dzīvojat vienlaicīgi divās pasaulēs- vienā, kas jūs vairs neapmierina, un otrā, kas dziļi aizkustina jūsu sirdis ar visiem tiem solījumiem kādus vien vēlētos pieredzēt. Un jūs paši izvēlaties, kura ir jūsējā, kura atveras jūsu priekšā; tiek darīts viss iespējamais, lai atmodinātu tos, kas cenšas piesaistīt Gaismu savās dzīvēs. Ticiet mums, nav nevienas tādas dvēseles, kas būtu nolemta palikt zemākajās vibrācijās. Iespējas pacelties ir jums pilnīgi visiem, bet ja paejat tām garām, tad tā ir jūsu izvēle.

Cilvēces drosme pret likstām un nedienām ir leģendāra, jūsu vēsture ir zināma visā Visumā. Šajā sakarībā Zeme ir īpaša un cienījama, jo jau iepriekš zinot pareģotos pārbaudījumus, tomēr tik daudzas drošsirdīgas dvēseles ir stabili izturējušas un mācījušās pārvarēt visu, kas stājies pretim. Jūsu nemitīgo dzīvju sērijā, gūtā pieredze padarījusi jūs par neuzveicamiem kareivjiem. Jūsu vairogi ir jūsu nestā Gaisma, jūsu brīvības zobeni ir jūsu rokās. Tāpēc mēs diezgan pozitīvā noskaņojumā varam teikt, ka esat jau gandrīz uzvarējuši kaujā starp tumsu un Gaismu. Tāpēc varat tiekties uz Augšāmcelšanos, jo tumsas pēdējās dienas ir skaitītas, tie nevar apturēt jūsu uzvaras gājienu. Mēģināt jau tie var, tikai nesekmīgi, jums tie ir jāaizslauka prom. Mēs no Galaktiskās federācijas būsim ar jums visā jūsu mājup ceļā, un mūsu klātbūtne sniegs iedrošinājumu saraut tās saites, kas tur jūs ar pagātni. Jūs radāt jaunu paradigmu, kas nodrošinās līdzenu plūsmu pārejai no vienas pasaules uz otru. Pārmaiņas parasti izsit cilvēkus no līdzsvara, bet tās, kas nāk būs paceļošas un piepildīs dotos solījumus.

Pilnīgi noteikti sajūtat laika paātrināšanos, tas nozīmē tikai to, ka arvien ātrāk tuvinās ieiešana augstākās dimensijās. Vissvarīgākais notikums ir jūsu Augšāmcelšanās, un notiekošais ir speciāli iecerēts lai stiprinātu jūsu progresu. Pavisam vienkārši- ir jātiek vaļā no vecā, lai atvērtos ceļš jaunajam, mūsu iesaistīšanās kļūs aizvien redzamāka. Lielākā notikumu daļa risinās aizkulisēs, mēs ne vienmēr varam izplatīt visu informāciju līdz galam. Pietiekami jau ir pateikt, ka mēs uzmanīgi novērojam visu notiekošo uz Zemes, un kā vienmēr darīsim visu, lai ierobežotu tumšos.

Katram indivīdam ir savs dzīves plāns, tieši tāpat Cilvēku Rasei ir tāds dzīves plāns, kas raisās no tūkstošiem gadu laikā radītas kolektīvās apziņas. Jūsu brīvā griba varēja to ievest savādākās un citās sliedēs nekā tur kur atrodaties tagad. Tāpat kā notika ar jūsu iepriekšējām civilizācijām, jūs esat slīdējuši tālāk uz leju pa destrukcijas ceļu. Ja savu skatienu nebūtu pavērsuši uz pacelšanos, tad pavisam viegli varējāt izsaukt jaunu katastrofu. Patlaban Gaismas spēki ir tik pārliecinošā vairākumā, ka vairs nav iespējama atgriešanās pie tumsas.

Visaugstāko spēku Debesu būtnes zina par jūsu nākotni un vada jūs turp, un šis ceļš ved uz Gaismas dimensijām. Dzīve uz Zemes jūs izolējusi no kontaktiem ar citām civilizācijām, līdz pat pēdējam šī cikla brīdim. Tagad sākat saprast, ka visums kūsā dzīvībā. Jūs pakāpeniski tiekat iepazīstināti ar tādiem kā mēs, kas bijuši kopā ar jums. Tāda bija plānotā programma- iepazīstināt jūs ar mūsu kuģiem, un ļaut jūsu dabīgajai zinātkārei meklēt papildus zināšanas. Nav bijis viegli atvest jūs līdz šai patiesībai par mums, jo jūsu informācijas avoti ir slēpuši faktus par mums un dezinformējuši. Par laimi jūsu prāti ir modušies lai apzinātu visuma plašumus un dzīvi ārpus Zemes. Tagad jūs zināt, ka uz jūsu mēness un Marsa ir dzīvība, tāda kā jūs to saprotat, un faktiski šīs planētas tiek lietotas kā bāzes vietas daudzām dažādām ārpus zemes civilizācijām. Jums vēl daudz kas būs jāuzzina šajā sakarībā, un saņemsiet arī pierādījumus.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un ļoti priecājos, ka mūsu misija tuvojas piepildījumam, un mēs beidzot atklāti varēsim apmeklēt jūs un skaisto Zemi.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.