Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 8, 2012

SaLuSa, February 8, 2012Gaidīšanas spēle tiks spēlēta mazliet ilgāk, bet visu laiku panākumi tiek gūti. Neviena iejaukšanās no tumšajiem nebūs ar ilgstošu efektu, jo mūsu plāni tagad ir pavirzījušies pārāk tālu attiecībā pret tiem, kas lietu būt veiksmīgiem. Mūsu darbība tiek paātrināta, jo mūsu sabiedrotie ir sasnieguši punktu, kad daži datumi tiek prognozēti to pabeigšanai. Ārējās pazīmes, galvenokārt no jūsu interneta avotiem ir visdrošākā, precīzākā un aktuālākā informācija. Darot visu lai jūsu uzmanība tiktu vērsta uz gaismu jūs saglabājiet stabilu ceļu uz Augšāmcelšanos. Lai kas arī notiktu jūs varat būt pārliecināti, ka tas pats rezultāts tiks sasniegts, un tas jūs atbrīvos no tumšo kontroles

Mēs ieejam mums ļoti aizņemtā laikā, bet mēs tiksim ar visiem apstākļiem galā, jo mums ir miljoniem flotes un, protams, personals kas darbotjas ar tām. Patiesībā ļoti daudz no mūsu vajadzībām tiek automatizētas, un tas ļauj mums tērēt savu laiku darot to specializētus darbus šajā svarīgākajā laikā. Pamatfunkcijas, piemēram, apkopi veic roboti, kuriem ir augsta līmeņa apziņas, ka viņi var pamatot un pieņemt lēmumus paši. Protams mūsu sarežģītie datori tiek cieši iesaistīti mūsu kuģu darbībā, un flotes misiju kopumā. Jums ir jāapzinās, ka visam uz Zemes arī ir zināma apziņa, bet jūsu daudz smagākajās vibrācijās tās nevar pilnībā funkcionēt. Tātad tas nav liels solis uz priekšu pieņemt to, ko mēs jums esam sacījuši.

Visas attīstības ko Mēs pieminam, laiku pa laikam- būs jūms noteiktajā laikā. Tās nāks ar jūsu personīgiem panākumiem ceļā uz Galaktiskajām Būtnēm. Jūs vēl nevarat iedomāties, ko tas nozīmē,bet varbūt mēs varētu nosauktJūs kā pārcilvēkus (supercilvēkus). Jūsu pašreizējais apziņas līmenis aug, bet netuvu savam potenciālam. Jums sasniegsiet Kristus Apziņas līmeni, un tas vienmēr ir bijis jums pieejams sasitībā ar jūsu pieaugušo Gaismas enerģiju.Tas var likties ambiciozi,bet jūs varat tiekties izcelt šo enerģijas līmeni pat atrodoties uz Zemes, bet mēs zinām, to ir ļoti grūti saglabāt. Ir vienkārši pārāk daudz zemākas vibrācijas ap jums, un tās ietver arī tās, kuras pieķerušās pie jums daudzu dzīvju laikā. Tas ir iemesls, kāpēc bieži jums nepieciešams atīrīt sevi no tām, un šis ir brīnišķīgs laiks, lai veiktu šo darbu. Ir tik daudz augstākas enerģijas kuras tiek nosūtītas jums, ka, ja jūs tās piesaistīsiet pie sevis, tad šis process notiks.Noslēpums ir vēlēties šādu tīrīšan notiekam, un (pievilkšanas) likums izdarīs pārējo..

Esiet informēti par to, kas ir ap jums, un nepiesaistat neko no zemākajām vibrācijām. Tumšie ir ļoti gudri, kalpojot tam, ko sauc par izklaides industriju, kas spēlē uz jūsu pamata sajūtām saistībā ar jūsu vēlmēm un satraukumu. Tas nenozīmē, ka visa dzīve būtu jāuztver nopietni bez jautrības un smiekliem. Tomēr jūs drīz nogurstat, meklējot labākas vajadzības un satraukumu kas bieži vien var novest pie jūsu standartu atmešanas un ieslīgt izvirtībā. Tas ir tik viegli izdarāms un tik grūti no tā izkļūt ārā. Tas ir iemesls, kāpēc tagad uz Zemes ir tik daudz skolotāji, kas veic konsultācijas, lai dzīves mērķis tiktu saprasts un lai jūs saprastu ka jūs esat atbildīgs parvisām savām darbībām, vārdiem un darbiem.

Iedomājieties, cik pazemojoši ir saskarties ar sevi un redzēt,sevi no malas citu acīm, kurš ir stāvējis ar jums mēģinot virzīt jūsu dzīvi Gaismā. Tas nav darīts, lai kauninātu jūs, bet lai liktu jums redzētu, kā tas ietekme pārējos jums pat to neapzinoties. Jūs visi esat viens, un to, ko jūs darāt vienam nodarat pārējiem, un tas ietekmē visu jūsu masu apziņu. Mēs esam priecīgi Jūs informēt, ka jūs esiet izdarījuši tik daudz laba ceļot Gaismu jūsu dzīvēs, un noenkurojuši to uz Zemes. Tik daudz , ka masu apziņas līmenis ir palielinājies eksponenciāli, un turpinās to darīt. Jūs esiet uz pareizā ceļa tā, lai spētu pabeigt šo ciklu ar Augšāmcelšanos, un tas ir saskaņā ar Dieva plānu.

Pārmaiņas būs tik tālejošas, un notiek tik ātri, ka jums būs nepieciešams, palikt nomodā, ja jūs nevēleties palaist garām kaut ko. Kad ietekme un iejaukšanās no tumšajiem būs beidzot apspiesta, un tas notiks nākamajos mēnešos, jūs varat atpūsties un sākt baudīt pēkšņo brīvību, kas tiks nosūtīta Jums atpakaļ. Kopš tā brīža kopējā atmosfēra tiks pacelta un daudz emociju atbrīvosies, jo cilvēki sapratīs, ka beidzot nekustams miers ir nolaidies uz Zemes. Tas padarīs pēdējos mēnešus gadā visvairāk neaizmirstamus un apburošus , un pasaules iedzīvotāj būs no jauna vienoti. Lai Nekad vairs netiktu atdalīti un nezaudētu savu patieso identitāti, tie būs ka viens vesels atkal.

Sakarā ar augstākām vibrācijām, kas tagad pastāv uz planētas Zeme notiek mazāka konfrontācija starp cilvēkiem, un pat tiem, kas veicina atšķirību kontroles nolūkos -drīz būs pasaulē miers. Kā jau jūs informējām, miers tiks ātri sasniegts, bet pirmāmkārtām ir jānotirkk valdību nomaiņai. Jums jābūt patiesiem cilvēkiem pie varas pirms var panākt reālu progresu, un kopā ar mūsu sabiedrotajiem, mēs esam gatavi rīkoties, tiklīdz šispunkts tiks sasniegts. Katrs indivīds var palīdzēt paātrināt izmaiņas, izsūtot mīlestību uz visu cilvēci, un māti Zemi, kura net

Veic erupcijas kā dodziem likts domāt. Līdz šim nav bijis neparastu darbību, bet acīmredzot ar pašas atīrīšanos, kas tai nepieciešama tomēr būs daži galvenie notikumi.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un gribu pateikt, ka Galaktiskās Federācijas biedri ir Dieva mīlēti, nevis baidās no Dieva. Mēs jau sen atzīstam, ka Dievs ir viss mīlestība, un ka mēs visi esam aspekts šajā tīra Gaismā. Paturot to prātā, reliģiskās mācības būs jāmaina. Tā ir delikāta situācija kas mums ļauj brīvi izteikties, bet tajā pašā laikā patiesība ir jānosaka pirms tautas. Jums ir iespēja izdarīt apzinātu izvēli, un līdz gada beigām šajā ciklā jums būs šī iespēja. Tiklīdz jūs zināt, mēs redzam, ka par vēl vienu soli esam tuvāk ceļā uz pilnīgu harmoniju starp jums visiem.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Maris.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.