Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, December 9, 2009

SaLuSa, December 9, 2009

Esam jau teikuši- skaņai ir milzīga nozīme gan jūsu dzīvēs, gan atpūtā, gan dziedināšanā. Tai ir arī sava negatīvā izpausme uz Zemes un tā tiek pielietota frekvencēs, kas veiksmīgi jūs padara trakus (satracina) un stimulē slimības. Kad skaņu lieto šādā veidā, tā ir grūti nosakāmā klusā slepkava. Pastāv tādas instances, kas pielieto tehnoloģijas pret jums, bet mēs nepieļausim šādā veidā manipulēt ar pasaules iedzīvotājiem. Nepiemērotu tehnoloģiju pielietojums ir eksistējis jau ilgu laiku, un tas nozīmē arī to, ka jauni atklājumi tiek turēti slepenībā. Tas ticis darīts ar apdomu, un pat tie atklājumi, kas būtu jums ļoti noderīgi tiek aizturēti. Tādēļ jums bijuši liegti jaunumi, atklājumi, ieguvums un labums no tiem. Tomēr evolūcija nevar būt nekustīga ilgu laiku, un tie, kas tā rīkojušies drīz atstās savas spēka vietas.

Cilvēces vispārējā evolūcija vienmēr ir tikusi pārskatīta. Tā ir mūsu un citu mums līdzīgo atbildība nodrošināt jums lieliem platiem soļiem soļošanu uz priekšu tad, kad pienācis īstais laiks. Jaunizgudrojumi un idejas tiek zemapziņā iemitinātas indivīdos, kuriem ir interese un spējas tās īstenot visu kopējam labumam. Diemžēl daži izgudrotāji tiek iebaidīti vai šantažēti, un atdod savus atklājumus tumšajiem. Līdzīgi notika arī ar Pelēkajiem, kuri deva jaunākās tehnoloģijas, bet tās tika izlietotas tikai militāriem mērķiem. Tomēr, kādas drupatiņas ir tikušas dienas gaismā un vispārējā lietošanā ir pieejami (piem; čipi), bet daudzas lietas paliek slepenībā. Tas viss mainīsies līdz ar mūsu ierašanos, tas arī būs lielais evolūcijas solis uz priekšu. Faktiski, jūs vienkārši nokļūsiet tur, kur jums jau bija jābūt. Tādēļ daudz kas būs jāmācās, un jums visam būs daudz vairāk laika.

Lielākoties laiks uz Zemes ir jūsu ienaidnieks, jo tikai retumis jums ir gana laika lai izdarītu visu ko vēlaties. Darīt to ko vēlaties- tā būs jūsu atbrīvošana no nogurdinošajiem darbiem, kas nepieciešami, lai uzturētu pasauli kustībā. Tomēr daudzas lietas ir neproduktīvas un jūs laiku varētu pavadīt daudz lietderīgāk. Arī tas mainīsies, un jūs spēsiet pavadīt laiku lietojot savus talntus visu labumam. Jums ir pieredze un spējas pacelt jebkuru projektu jūsu pašu starpā. Ar mūsu palīdzību un jaunākajām tehnoloģijām- tās būs aizraujoši un gandarījums visiem. Šie jaunumi būs daļa no jūsu mācīšanās, kas ļaus acīmredzami jums ieņemt vietu blakus mums. Tad arī redzēsiet kā izmaiņas veido daļu no jūsu augšāmcelšanās. Galīgais sasniegums būs jūsu pilnas apziņas attīstība.

Daži nemaz nevēlas palīdzību savās likstās, bet tas ir nepieciešams tad, ja vēlaties pabeigt veiksmīgi šo ciklu, jūs to nevarat izdarīt vieni pāri palikušajā laikā. Ir vesela rinda uzskatu par to kā cikls noslēgsies, bet tie, kuri mūs ielūdz savās dzīvēs, Augšāmcelšanās ir tas ceļš, kas atvērts jums. Mēs neredzam masveida sagrāves kā daži pareģo, tomēr dažas jūsu Zemes daļas var pieprasīt dvēseļu kustību uz kādu citu drošāku reģionu. Un to nevajadzētu aizmirst- kopš Zemes māte it daļa no Augāmcelšanās, arī viņai ir jāļauj īstenot viņai nepieciešamās izmaiņas. Visiem Saules Sistēmā ir iespēja pacelties. Jums ir jāpievienojas citām planētām šajā svarīgajā gadījumā.

Jūs patiesībā dzīvojat dubultas dzīves- ikdienas eksistencē dzīve rit uz priekšu kā agrāk; un jūs gatavojaties Augšāmcelšanai. Jūs vēl visā pilnībā nevarat atbrīvot visu veco, bet pakāpeniski virzaties tuvāk jaunam dzīves veidam. Tas ir saskaņots ar jūsu cerībām un jūsu prāta uzbūvi, kas pieļauj izmaiņām vispār līdz jums nonākt. Cik ilgi vien turpiniet vērst skatienus nākotnē, jūs tai palīdzēsiet īstenoties. Tāpēc mēs jums visu laiku sakām- jūs esat radījuši savu esošo realitāti, un neviens cits tur nav iejaukts. Dievs pārskata notiekošo un viss tiek atzīts- kārtībā-, jo jums ir dota brīvā griba radīt to ko vēlaties. Tagad jūs jau atrodaties atmodinātas apziņas augstākos līmeņos un ceļat skatus uz augšu, lai sāktu radīt augstākas pakāpes pilnību. Jūs apjaušat, ka jums ir spēks un, kopā ar to, arī zināšanas kā izjusti lietot šīs spējas.

Mēs redzam jūs kopumā kļūstam daudz spēcīgākus un spējīgus diktēt cilvēces tālāko kursu, kas kalpotu visu labumam. Tas pierāda to cik daudz sasnieguši esat relatīvi īsā laikā, kā arī to, ka daudzi no jums ir iegājuši Gaismā. (burtisks tulkojums.) Jūs mēģināt tikt ārā no 3D uz augstākiem 4./5.līmeņiem, un šis process turpināsies līdz sasniegsiet optimālo punktu jaunajā ciklā. Vienmēr jūs meklējat augstāko sevis izpausmi, jo iekšēji zināt, ka jūsu liktenis ir-atgriezties Avotā. Jūs nerimsiet līdz to izdarīsiet. Bet tas laiks ir tik tuvu vai tālu, cik paši tuvu vai tālu to padarīsiet. Jūsu rīcībā ir viss laiks, un viss jau eksistē Tagad.

Līdz jūsu pacelšanās brīdim, jūsu apziņa būs pavirzījusies vēl krietni uz priekšu salīdzinot ar tagadējo. Jūs būsiet pilnīgi jauna veida Būtnes, daudz līdzīgāki mums tagad un spējīgi uzturēt sevī Beznosacījumu Mīlestību. Daudzi sāk saprast, ka visa dzīve ir svēta, un godā to. Jūs esat daudz ko parādā dažādām valstībām, kas kopā ar jums gājušas cauri dualitātei. Arī tās attīstās un jums būs beidzot iespēja saprast dažas savas nolaidības un slikto izturēšanās pret tiem. Jums ir jābūt Zemes Sargiem, un jums vēl ir jāmacās šajā ziņā. Kad sasniedzat telepātiskās komunikācijas līmeni, tad skaidri zināsiet, ko no jums gaida. Dzīvniekiem ticis nopietni pāri darīts pagātnē, un tomēr jūs redziet tos izrādot cilvēkam tādu mīlestību.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un man jums jāsaka- Galaktiskā Federācija jūs visus apbrīno, jo jūs nolaidāties savā pašu izveidotajā ellē, bet esat spējuši atrast ceļu atpakaļ uz gaismu. Nekad vairs jums nebūs jāveic tāds ceļojums, un tādēļ esat jo īpaši, jo lielākas mācību stundas izgājuši. Tas nekādā ziņā nebija sods, kas noveda jūs zemākajās dimensijās. Jūs pieņēmāt šo dualitātes izaicinājumu tāpēc ka mīlat Dievu, zinot, ka nekad jūs nepametīs.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.