Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, December 11, 2009

SaLuSa, December 11, 2009

Mēs esam te un visur, klusi un pārsvarā neredzami- tad, kad pārraugām notiekošo uz Zemes. Lielākā novērojumu daļa tiek veikta no mūsu Gaisa Kuģa, kas riņķo ap Zemi un no Izlūk-kuģiem, kas ieiet jūsu atmosfērā. Mēs varam kļūt redzami jebkurā laikā, bet priekšroku dodam darbam paliekot neredzami, un tas nozīmē, ka daži kuģi, ko redzat ir jūsu pašu militārās mašīnas. Tas mulsina, bet mēs atgādinām- mūsu klātbūtnei ir tikai miermīlīgi iemesli; un varat būt pārliecināti- mēs vai mūsu kuģi- nav iesaistīti nevienā negatīvā incidentā. Tumšie nopietni apsver šādas manifestācijas, bet mēs tās novērsīsim.

Jūs, mīļie, savas sapratnes trūkuma dēļ esat radījuši neskaitāmus bojājumus Zemei un, nepavisam ne mazākos, ar savu nepārtraukto karošanu. Par laimi, jūsu apziņas līmenis ceļas. Daudzas dvēseles ir atpalikušas savā evolūcijā un jūs tikmēr nākat atkal atpakaļ uz Zemi, kamēr apgūstat nepieciešamās mācības. Žēlastības Likuma darbība ļauj mīkstināt karmu, ja esat pievērsušies Gaismai. Dievs nav neapdomīgs un visā pilnībā saprot jūsu nodomus (t.i. redz mums cauri). Katra nogrēkojusies dvēsele, kas atradusi ceļu atpakaļ uz Mīlestību un Gaismu, tiek sagaidīta kā pazudušais dēls. Pārāk nesatraucieties par savu agrāko dzīves veidu, jo svarīgs ir tagad moments un tas, ka patiesi ejat savu uzstādīto mērķu virzienā un attīstiet savu apziņas līmeni.

Turieties stingri pie izvēlētā mērķa un jūs to noteikti sasniegsiet. Kad Skolotāji atkal staigās pa Zemes virsmu, būs daudz ko pārrunāt, un Cilvēku uzskati veidosies tajā patiesības gaismā kādā tie tiks pasniegti. Beigu laiki atvērs patiesību par vēsturi un jūsu īsto dzīves jēgu un mērķi. Jums jābūt absolūti gataviem Augšāmcelšanai un Nekas cits kā tikai patiesība var būt jūsu ceļa sabiedrotais. Nav jau tā, ka visu laiku atrasties uz Zemes ir grūti; jūs piedzīvojat arī svētīgus un laimes pilnus brīžus. Vienkārši vairāk un biežāk jau tagad iedomājieties tādu eksistenci, kad nav nekā tāda, kas varētu jūs sarūgtināt, un viss ar visu ir harmonijā. Tas ir solījums, kas nāks kopā ar jūsu pacelšanos augstākās dimenaijās. Vārdos nevar to ietērpt, bet vairāk domājiet par brīžiem, kad jūtieties kā viens ar visu, un tā jūs veicināsiet šo sajūtu drīzāku īstenošanos, jo tas gaida jūs. Vienalga, lai kas vēl palicis jūsu ceļā- tas ir tā vērts salīdzinot ar to, kas jūs gaida priekšā, un tad, skatoties atpakaļ, jūs būsiet tik gandarīti par pārdzīvoto. Pagātne tad ātri kļūs tikai par sapni un izbālēs jūsu atmiņās.

Dzīvojiet katru dienu tādu, kāda tā nāk, un dariet visu, lai paliktu mierīgi neatkarīgi no tā, kas notiek. Vēl joprojām pastāv pastiprināta spiediena iespēja uz jums, jo izmaiņas daudziem radīs haosu, un tad nākotne kļūs tīra un skaidra. Mēs alkstam visu to, kas saistīts ar tumšajiem atstāt pagātnē, kur arī ir tam vieta. Tik daudzām lietām nav vietas jūsu nākotnē, un, ja tas nenāk no Gaismas, tas nespēs pieskaņoties jaunajām vibrācijām. Un līdz ar to, būs neiespējami daudzām lietām atrasties kopā ar jums Zelta Laikmetā.

Periodā, kas palicis līdz Augšamcelšanās brīdim, jums būs papilnam laika pierast pie izmaiņām, kas nāks kopā ar to. Jau tagad spējat vizualizēt un sākat sajust- kā tas ir dzīvot augstākās dimensijās. Tā arī palīdzat tam īstenoties. Domājiet uz priekšu par Jauno laikmetu un tā tuvosieties tā gaidāmajiem priekiem. Varētu likties šāds padoms ne pārāk atbilstošs, bet visi nepieciešamie apliecinājumi nāks tad, kad tiem būs jānāk- savā laikā. Uz Zemi nāks vēl papildus palīgi, kas vadīs jūsu pārvērtības. Neviens netiks atstāts, izņemot tos, kas noraidīs palīdzību, bet mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu patiesību jums pieņemamā un saprotamā veidā. Komunikācija vispasaules līmenī un mūsu tehnoloģijas padarīs to iespējamu- tas būs kas pilnīgi jauns.

Mēs vēlamies, lai jūs būtu laimīgi un spētu redzēt to, kas notiek ap jums. Koncentrējieties uz jums solīto gala iznākumu, jo tagad stāvat lielu notikumu sērijas priekšā. Nedaudz ir jāpaātrina Augšāmcelšanās process. Bet esiet mierīgi, jo mēs visu plānojam saskaņoti. Kamēr tumšie netiks noņemti no varas, mūsu ceļā tie ir šķēršļi. Mēs tiem pieiesim ar maigumu un sapratni, jo nu jau daudzi no tiem paši saprot, ka spēlīte ir beigusies. Pienācis laiks atbildēt par savu rīcību un tas nebūs atriebība, bet taisnība saskaņā ar Vienotā Likumiem.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un izsaku paldies par jūsu atbalstu, kas mums ļoti nepieciešams. Jūs varat veikt neaprakstāmi labu darbu tikai vienkārši nomierinot cilvēkus, jo bailes vēl valda tik daudzu dzīvēs. Daži cilvēces nākotnē nesaskata neko vairāk par nāvi un sabrukumu, tādēļ daliet savu Mīlestību un gaismu ap jums un palīdziet to pārveidot šiem cilvēkiem.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.