Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 12, 2010

SaLuSa, July 12, 2010

Vai spējat saglabāt mieru šajos laikos, kad tik viegli iekarst par apkārt notiekošajām problēmām? Protams, daži notiekošajā esat iesaistīti visai tiešā veidā, un tās ir jūsu personīgās raizes. Palicis pavisam mazs laika sprīdis līdz Augšāmcelšanai, tādēļ ļoti svarīgi ir vērst jūsu uzmanību uz notiekošajiem procesiem, kuru mērķis ir atbrīvot jūs no dualitātes. Būtu labi, ja jūs koncentrētos tikai uz gala mērķi, tas ļoti labi novērstu uzmanību no citām jūs kavējošām un traucējošām lietām. Tā jūs kļūtu par vienu no tiem, kuri palīdzētu atjaunot uz Zemes Gaismu. Galvenais iemesls ir cilvēku satuvināšana, tādēļ uz Zemi tiek raidītas nepagurstošas enerģijas. Pāreja no tumsas Gaismā nav realizējama vienas nakts laikā, bet jūs esat paveikuši to, kas reiz šķita neiespējams uzdevums. Katrā jaunā solī blakus esam arī mēs un dalāmies mūsu Gaismā.

Galaktiskā Federācija ir tikai viena no dvēseļu grupām, kas darbojas Augšāmcelšanās jomā. Aiz mums stāv vēl varenākas būtnes, tādas kā Elohimi, daudzi Skolotāji- Meistari un tīrās Gaismas Augstās Būtnes. Fokuss ir- Zeme, jums nav jāšaubās par iznākumu, jo citā līmenī jau eksistē jaunā Zeme. Daudzi ir atvērušies saviem sakariem ar Augstāko Es un šīm saitēm kļūstot aizvien spēcīgākām, pieaug arī jūsu intuitīvie spēki. Ja mierīgi un atslābināti pasēdēsit iespējams pēc meditācijas, tad varēsit „parunāties” ar savu Augstāko Es un paši tad apjaust, cik vareni esat. Jūsos tāpat kā visās citās dvēselēs paslēpies jūsu varenības potenciāls, tikai dualitātes laikā zaudējāt savas augstās vibrācijas un nu kļuvis grūti tās atkal atjaunot. Jums palīdz uz jums virzītās enerģijas, kas kolektīvi gatavo jūs Augšāmcelšanai, tas nav uzdevums, kas atstāts tikai jūsu pašu rokās. Līdzīgā veidā rīkojas arī Zemes Māte, lai veiktu savu sagatavošanos; tieši tāpat Zeme iegūst labumu no jūsu darbībām un ārējām enerģijām.

Tās pārmaiņas, ko tik nepacietīgi gaidāt, jau sāk ieņemt apveidus, tas ko uzskatiet par novilcināšanu faktiski vēl tikai nostiprina un spēcina procesu. Kad atklāsies mūsu līdzdalība, tad viens aiz otra sekos aizvien jauni notikumi. Viens no tiem būs mūsu kuģa atklātā parādīšanās lidojot pāri jūsu pilsētām, tā sveicot jūs un svinot mūsu apvienošanos. Visi esam veikuši garu garo ceļojumu, lai sasniegtu šo laika momentu jūsu evolūcijā, mūsu darba kulminācija būs- redzēt jūsu prieku un laimi. Jūsu atbrīvošana no tumšajiem būs milzīgs atvieglojums pilnīgi visiem šajā Saules Sistēmā dzīvojošajiem. Pilnīgi saprotams, ka tad sāksies visaptverošas svinības, jo jūsu pacelšanās nozīmēs drīzu pievienošanos Galaktisko Būtņu sastāvam. No vienas puses Zeme nekad nav atradusies tik sliktā stāvoklī kā tagad, un tas ir paradoksāli, ka tieši tagad Zeme atrodas tik tuvu pacelšanai un iziešanai no zemajām vibrācijām Gaismā. Citiem vārdiem- jūs neslīdat lejup, bet attīrāt sliktās pārvaldes un nesaimnieciskuma ‘veco ādu’, nākotne nevar noskaidroties līdz netiks aizslaucīts viss vecais. Savukārt šis process nevar iesākties līdz mēs oficiāli neesam ieradušies uz Zemes, jo tikai apvienojot spēkus mēs spēsim atrisināt jūsu pašreizējās problēmas.

Bet tikmēr norit jūsu atmoda un apziņas līmeņa celšanās, kas satuvina cilvēkus, un jūs vai nu apzināti vai nē, bet lietojat labiem mērķiem savu spēku. Jūsu dzīvēs ienāk Lūgšanas, Petīcijas un meditācijas, kurās runājat un domājat par jauno Zemi, tā jūs palīdzat īstenoties jaunajai Zemei. Mūsu apvienotie centieni nesīs apmierinošus rezultātus. Nav šaubu, pavisam drīz pieredzēsit vecā režīma krišanu. Tumsa pati ir radījusi savu kritienu, tiem nav atpakaļceļa, pat ja censtos. Dariet visu iespējamo, lai saglabātu līdzsvaru, vienalga kas notiks nākamajos mēnešos, tas nevar ilgt ilgu laiku. Mūsu plāns, kas sevī ietver drošu jūsu visu nogādāšanu uz Augšāmcelšanos, norit veiksmīgi; sabiedrotie ir pilnīgi gatavi to izpildīt. Daudz kas jau ir sakārtots aizkulisēs, gaidot tikai īsto brīdi lai sāktos rīcība. Mēs jau gribētu, lai beigu laiki ritētu pilnā sparā, bet vēl mazliet ir jāpagaida. Jūs saņemsiet zīmes par beigu laiku tuvošanos, kaut arī mediji joprojām tiek kontrolēti, internets būs interesantas informācijas avots. Pielietojiet intuīciju, tad spēsit atšķirt ticamus un patiesus ziņojumus.

Mūsu lūgums- ticiet mums, tāpat tam, ka bijāt Garīgās Hierarhijas pārstāvis tad, kad ļāvāt sevi iegremdēt zemajās vibrācijās. Jūs zinājāt, ka tiksit aprīti dualitātes tumsā, un saskarsities ar izaicinājumu atrast atkal Dievu. Jums apsolīja, ka tiks sniegta palīdzība, tagad tā tiek sniegta. Galaktiskā Federācija strādā sadarbībā ar Augstām Būtnēm un ir pavadījusi jūs katrā šī cikla solī. Mēs esam jūsu saite ar Dievu, un veicam mūsu misiju ar lielu mīlestību un atdevi. Palīdzēt citiem- tas ir prieks, mūsu atalgojums- jūsu panākumi. Mēs nemeklējam slavu, bet izjutīsim gandarījumu par mūsu misiju, tāpat kā jūs izjūtat gandarījumu par labi padarītu darbu.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, kādu dienu apmeklēsit mūsu spožo zvaigzni, redzēsiet kā tā pulsē dzīvībā, viss šķitīs jauns. Augstākās vibrācijās nekas nepaliek vecs vai apbružājies, tāpat arī mūsu fiziskie ķermeņi. Jūs jau sākat pieredzēt šūnu pārmaiņas savos ķermeņos, tiem paredzēts jūs ienest nākamajā līmenī. Visapkārt redzēsit krāsu spilgtumu un tīrību, tās saglabā savu mirdzumu un izstaro patīkamas enerģijas. Gaismu izstaro pilnīgi viss redzamais, jūs vēlēsities komunicēt ar pilnīgi visām dzīves formām. Visapkārt sajūtama harmonija un līdzsvars, tā ietin jūs Vienotībā ar visu apkārtējo. Šādi ceļojumi it ļoti vērtīgi.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.