Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 14, 2010

SaLuSa, July 14, 2010

Jūs esat atdevuši savu spēku eonu laiku garumā tiem, kas jūs pārvaldīja, daži bija arī patiesi savos garīgajos uzskatos. Bet lielākā daļa uzurpēja varu pašlabuma gūšanai, izdodot savu stāvokli nostiprinošus likumus un pavēles. Pavisam vēl nesenos laikos jūs pārvaldīja karaļi un karalienes, paziņojot, ka ir Dieva iecelti vai pat ir dievi, tā aizsākot pēctecības tiesības. Un tā- kopā ar baznīcas varu- jums tika atņemta izvēles brīvība, kopš tiem laikiem pavisam reti ir gadījušās tautai patiesas un uzticīgas valdības. Spēkā un varā pieauga tikai tie, kas kontrolēja katru jūsu dzīves aspektu, tā ir nauda un vara, kas pārņēmusi visu. Te nu mēs nonākam pie iluminātiem un bagātajām banku dinastijām, kas noliegušas jūsu neatkarību un Dieva doto tiesību dzīvot mierā un laimē. Tieši tāpēc jūsu realitāte tagad atrodas tādā pārmaiņu nepieciešamības stāvoklī, bet ne jau tikai iluminātu radīto problēmu dēļ.

NESARA (National Economic Stabilization and Recovery Act- Nacionālās ekonomiskās stabilizācijas un atjaunotnes akts) krājumos atrodas viss vajadzīgais, lai pagrieztu pretējā virzienā attīstību bremzējošo sistēmu. Tur atrodami tālejoši plāni, kas norāda virzienu kādā jādodas cilvēces progresam. Pārmaiņas, kurās esam iesaistīti mēs, vēl gaida savu kārtu, šīs pārmaiņas nesīs pamatīgu ieguvumu, kļūs par daļu no jūsu jaunās realitātes. Pārmaiņas daļēji esat jau radījuši, pateicoties nodomam visu mainīt visu augstākajam labumam. Tas ir risinājums, to atbalsta Garīgā Hierarhija un Dievs, tas ir bijis Sen Žermēna „karogs’’. Šis laiks tika pareģots jau tūkstošiem gadu atpakaļ, bet arī tagad jums ir brīvā griba noteikt kā tas norisināsies. Gaisma nekad nav pārāk attālinājusies no jums, tā visu laiku ir cīnījusies ar tumsu. Tad, kad ieslīdējāt zemajās vibrācijās, tad aizmirsāt to, kas esat un kļuvāt par tumsas upuriem.

Tagad stalti stāvat un zināt ceļu, bailes aizstātas ar konkrētām zināšanām par drošību, kas saistīta ar atrašanos Gaismā. Gaisma ir jūsu vairogs, zobens un bruņu tērps, tumsas enerģijas ir bezspēcīgas pret tām. Jūs, Izgaismotie, esat Bruņinieki, kuri ieradās uz Zemes lai uzvarētu fināla kaujā, mēs sakām- tā ir uzvarēta. Varas pārspēks ir jūsu pusē, Gaisma ir nostiprinājusies uz Zemes, tā vairs nav apslāpējama. Gaisma tikai pieaug, verot vaļā Augšāmcelšanās ceļu arī visiem citiem. 2012. gada notikumu zīmīgums modina aizvien vairāk dvēseļu savam patiesajam es. Kā vienmēr, izvēle pieder jums- vai pieņemt šo unikālo iespēju un pacelties.

Mūsu misija ir bijusi ne tikai jums palīdzēt pamosties, bet nodrošināt tumšo nespēju iejaukties jūsu evolūcijā. Ja, izmantojot jūsu brīvo gribu, bijāt pieņēmuši viņu likumus, tad mums nebija tiesību iejaukties. Tomēr daudzi ir izteikuši vēlmi doties tālāk Gaismā, un tāpēc mēs jums palīdzēsim arī turpmāk. Būt Gaismai, tas ir stāvoklis, kurā atrodaties, viss ir ieskauts Mīlestībā, tā ir iespēja paust Mīlestību pilnīgi visā ko darāt. Tas nozīmē būt maigam, līdzjūtīgam, laipnam, uzticīgam un pats galvenais- netiesājošam. Šīs sajūtas nāk no atziņas, ka visas dzīvības avots ir Radītājs, un tāpēc visi Esat Viens. Ko darāt Vienam, to darāt Visiem, to nozīmē teiciens „cilvēks nav vientuļa sala”. Lai ko jūs darītu, tas ietekmē pilnīgi visu, rada citas dvēseles spēcīgi ietekmējošus enerģiju līmeņus.

Mēs nenākam sprediķot, bet uz Zemes šobrīd ir izveidoti tādi apstākļi, kas ir jāmaina, ja vēlaties gatavoties Augšāmcelšanai. Daudzi meklē, tāpēc mēs dodam atbildes, tikai jums jāatrod tas, kas apmierina jūsu patiesības meklējumus, meklējumi vienalga paplašinās jūsu apziņas līmeņus. Tieši tāpēc katra cilvēka ceļš būs savādāks un atšķirīgs, meklējiet savu, tas nebūt nesagādā grūtības. Ja vien jūtaties labi, tad tas jums der, tikai neiegrimstiet pārāk stīvos uzskatos, atstājiet vietu pārmaiņām. Zināšanas un sapratne ir daudz plašākas nekā šobrīd, atrodoties zemajās vibrācijās, domājat. Pierodiet pie domas, ka vēl paies ilgs laiks līdz zināsiet un uzzināsit visu.

Mēs, kā Galaktiskās Federācijas dalībnieku civilizācija, esam jau pacēlušies. Mēs turpinām attīstīties līdz būsim Viens ar Visu Kas Ir Avotu. Nav svarīgi, kas esat, kā pieņemat dzīvi, kādi ir jūsu uzskati, jūs vienalga attīstāties katrā savā dzīvē. Jūs varat doties uz daudzām vietām, bet gala rezultāts meklējams progresā pretim Gaismai. Varat palikt tagadējā dimensijā, un tas nebūt nenozīmē, ka neattīstāties. Jūs varat atgriezties jebkurā līmenī, lai iegūtu sev nepieciešamo pieredzi. Šādu lēmumu parast nepieņem vienatnē, jums palīdz jūsu Gidi un padomdevēji.

Realitātes dzīve kopumā atbilst jūsu plānam un sadarbojas ar visu notiekošo jūsu dzīvē. Visuma Likumi attiecas uz visiem, jūs ļoti ietekmē Pievilkšanās Likums. Tikai to nelietojat apzināti, bet būtu ļoti labi, ja tā darītu. Cēloņi un Sekas ir reālas, tādēļ arī uzņematies atbildību par savu rīcību. Tieši tāpat esat atbildīgi par savām domām un vārdiem, kas nes tām atbilstošu enerģiju. Esiet uzmanīgi, mīļie, pirms rīkojaties, padomājiet, un pārliecinieties vai kādu nesāpināsit vai nenodarīsit pāri. Izklausās diezgan grūti, jo esat raduši darboties nedomājot, bet jūs to varat, ja vien piedomājat. Dzīvojiet no sirds un mīlestība pavadīs visā ko darāt un sakāt. Es esmu SaLuSa no Sīriusa, daudz kas noticis mūsu kopā pavadītajā laikā. Mēs esam vērojuši jūsu apziņas līmeņu paplašināšanos, vienlaicīgi vairojot jūsu garīgās sapratnes. Tāpēc esam ievērojami satuvinājušies un mūsu tālākie uzdevumi kļuvuši daudz vieglāk veicami.

Paldies SaLusa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.