Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 12, 2011

SaLuSa, October 12, 2011Nav šaubu, ka jūsu radošie spēki atver ceļus uz Debesbraukšanu, kas ir neiedomājami vareni un tas paātrina pārmaiņas. Tas notiek vairāk nekā vienā līmenī un tas virza tālāk vienu no sākotnējām pārmaiņām, kas sakārtos lietas uz vēl svarīgākām pārmaiņām, lai dotos tālāk. Viss norit gana labi un Tumšie ir saņēmuši ziņu, ka mēs vairs neesam gatavi gaidīt, kad viņi paši paies malā. Mēs noņemsim ikvienu personu mūsu ceļā, kas kavēs mūsu pūles ievirzīt cilvēkus uz Zemes tajās pozīcijās, kur viņi var sākt pilnu Debesbraukšanas procesu. Daudz kas tika darīts, lai pamatus ievirzītu uz panākumiem un šobrīd mēs ar tiem strādājam.

Ikviens indivīds arī var palīdzēt šajā laikā koncentrējoties uz Gaismu un visu, kas ir pozitīvs. Jūs varat nezināt, kam tieši ir jānotiek, bet jūs zināt pietiekami lai varētu būt spējīgiem projektēt itin jebko, ko jūs vizualizējat, lai Zelta Laikmetu novestu pie pastāvēšanas. Ieraugiet prieku, kas veidojas no atsvabināšanās no tām saitēm, kas jūs bija turējušas un no tās atpakaļatgriešanās, kas jūs padarīs par Augstākām, Neatkarīgām Būtnēm. Sajūtiet jauno brīvību un atcelšanu no visa tā, kas līdz šim ierobežoja jūsu kustības. Ziniet, ka līdz ar laiku, ar jaunajām tehnoloģijām, kas attālumu padarīs par beznozīmīgu, jūs būsiet spējīgi ceļot jebkur pasaulē. Ātrums būs tikpat svarīgs faktors, kuru iegūs izmantojot brīvo enerģiju, kas ir pārpārēm visā Visumā.

Kaut kur ceļa vidū būs manāmi nedrošības periodi, par cik vecais tiek nomainīts ar jauno, un tas ir tāpēc ka dažas lietas, tādas kā finansiālās pārmaiņas nevar tik īstenotas pa vienu nakti. Tāpat var gadīties arī dažas distribūcijas problēmas, kas ir saistītas ar pārtikas piegādi un dažos rajonos var parādīties trūkumi. Lai nu kā, nekrītiet panikā, par cik mēs izmantosim mūsu iekārtas, lai pārciestu tos, tātad šī lieta atgriezīsies normālajās sliedēs tik ātri, cik vien tas būs iespējams. Ja jūs dzīvojat izolētā vai nomaļā apgabalā, jūs varētu būt vairāk tendēti uz problēmām, bet intuitīvi jūs zināsiet, kad jums vajadzētu sevi tām sagatavot. Mēs atzīmējam tādas varbūtības, lai tādā veidā jau iepriekš jums tiktu sniegtas dažas pārdomas par tām.

Kad mums būs brīva piekļuve plašsaziņas līdzekļiem, mēs pārliecināsim, ka jūs tiekat labi informēti par to, kas notiek jums apkārt. Šobrīd mēs ceram jūs asistēt veikt pirmās pārmaiņas, pirms gads vēl nav pagājis. Tomēr daudziem no jums tam ir jābūt acīmredzamam, ka drīz mums ir jāsāk lietas, jo arvien īsākā laikā, būs daudz darāmā. Mēs vāram tikt ar to galā, bet mēs domājam par ietekmi ar jums, jo tik daudzi cilvēki joprojām nezina, kas gatavojas ienākt viņu dzīvēs. Tie būs brīnišķīgi jaunumi, bet tomēr ieraudzīt savu dzīvi pagriežamies pavisam otrādi ir nedaudz šokējoši. Tā ir tā lieta, kur Gaismas Darbinieki var palīdzēt, izskaidrojot kas tieši notiek. Tas ir svarīgi, lai cilvēki saprastu, ka ciklam ir jābeidzas, bet tas arī nozīmē virzību citā gultnē, kas pacels jūs augstākās dimensijās.

Dārgie, mēs tik ļoti lepojamies ar jūsu sadarbību ar mums un neskatoties uz pretestību, kopīgi mēs spējām sasniegt varenus soļus. Mēs zinām, ka arvien vairāki no jums ir noraizējušies sniegt savu palīdzību mums un Mātei Zemei un jūsu iespēja beidzot atnāks. Esiet pārliecināti, ka visa plānā bija jūsu iesaistīšanās mūsu projektos un faktiski mēs vienmēr iedrošinājām jūs tā rīkoties. Mūsu loma nekad neparedzēja, ka visu darbu mēs izdarām paši un mēs to varam nodot jums, ka tā ir jūsu Zeme un vēlreiz jūs varat darīt visu lietas labā. Lai nu kā, mēs jūs vienmēr atbalstīsim, jo uzdevums stāv virs jūsu patreizējām spējām.

Mēs gandrīz vai varētu paņemt taimautu un ļaut jums izbaudīt nākamās nedēļas, kad tas būs acīmredzami, ka jautājumi virzīsiet uz kaut kāda veida paziņojumiem. Tie no jums, kā piemēram David Wilcock, kam ir uzticami informācijas avoti un kuru internetā var minēt kā vienu no daudzajiem, var virtuāli sekot notikumu attīstībai. Tomēr jums ir jāizmanto sava rīcības brīvība, uz to, ko tieši jūs akceptējat, jo dezinformēšana joprojām iejaucās uzticamajos ziņojumos. Katrā ziņā, jūs stāvat pie aizraujošu laiku robežas un jūsu cerību piepildīšanās. 2012. gads ātri tuvojas un mēs uzdrošināmies ierosināt, ka tas noritēs ar satraukumu pilniem brīžiem un tajā varēs skaidri ieraudzīt dualitātes beigu sākumu un sākumu jaunai ērai, kas ir veltīta Gaismai.

Šis ir laiks, kurā ir jāpriecājas par to, kas notiek, redzot pāri tuvākajiem notikumiem no paredzamā iznākuma. Jūs zināt, ka „tīrīšana” ir ļoti nepieciešama, lai bruģētu ceļu jaunām lietām. Protams dažiem cilvēkiem, kuri neizbēgami tiks iesaistīti, pieredzei būs nepatīkamas sekas. Dažiem tas būs karmas dēļ un ja jūs ticat, ka tas tā arī ir, tad pieņemiet to, ka ir jābūt kādai mācībai, no kuras ir jāmācās. Bieži vien tā nav saistīta ar jūsu patreizējo dzīvi, bet gan pārnesta no iepriekšējās. Ir tendence jautāt, par ko gan jūs to esat pelnījuši, bet neskatieties uz to kā uz sava veida sodu. Visa dzīve ir turpinošā pieredze, bet atcerieties, ka pastāv arī labā karma, kas ir tāpat piesaistīta jums par jūsu domām un darbībām.

Nekad nezaudējiet savu perspektīvu par to, kas notiek jums apkārt, jo jūs neesat vienmēr informēti par iemesliem. Tomēr, izprotot Debesbraukšanas procesu, jūs būsiet spējīgi veikt nepieciešamās pārmaiņas, kas vēstīs par visu to atnākošo, kas gatavojas jūs pacelt augšā. Kamēr jūs nevarat saredzēt ceļamies apziņas līmeni, jūs spējat sajust augstākās enerģijas līmeņus sev apkārt. Līdz ar 11.11.11. datuma tuvošanos, arvien lielāka pārvirze būs jūtama un jūs patiesi zināsiet, ka nu ir noticis varens lēciens uz priekšu.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un mūsu aktivitātes apkārt Zemei ievērojami paaugstinās ar mūsu nodomu padarīt Tumšos zem mūsu kontroles. Viņu spējas radīt nepatikšanas ir mazinājušās un viņi mācās, ka mēs vairs negrasāmies pieļaut nekādas muļķības no viņu puses. Viņi ir šokēti, jo domāja, ka ir neuzvarami un viņu augstprātība ir novedusi tos strupceļā. Gaisma ir augstāka un tā turpinās izplesties pār Zemi. Mēs esam uzvarējuši cīņu un vēlamies jums palīdzēt izveidot jaunu pārvaldi jūsu pasaulē, kas ir balstīta uz visu Būtņu Gaismu un Mīlestību.

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Arturs.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.